Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 7:50 pm

Omar500 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 7:16 pm
Zaka je napisao/la:
čet apr 19, 2018 7:14 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet apr 19, 2018 6:41 pm
Znači, Ćenanu mnogi duguju izvinjenje zbog Zajmovića?
Naravno, a doveo je i glavne igrače ove ekipe Ramovića, Zakarića, Graovca.
A koja hajka bi na covjeka i kakvi su mu se nadimci dodijelili...
A Papac doveo Mehremica 😂😂😂
1921-1987-2007
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 7:52 pm

oni koji to razvlače, koji su i tad to razvlačili uopšte to ne gledaju. oni hoće "svoje" u klubu i apsolutno ih ne zanima papac ili ćenan, samo je po ovom drugom bilo lakše...
gradi željo boli te *****
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 8:11 pm

Znaci ipak ja bih istako njih dvojicu,Hajdara i Kemu.I nikako se ne mogu oteti utisku da Anel mooora igrati vise.Zasto nam treba toliko vremena da shvatimo da moramo vise vjerovati nasim Atletikovcima
Opstina ......nemojte nju nikako zaboravljati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 8:12 pm

ChWilla je napisao/la:
čet apr 19, 2018 7:52 pm
oni koji to razvlače, koji su i tad to razvlačili uopšte to ne gledaju. oni hoće "svoje" u klubu i apsolutno ih ne zanima papac ili ćenan, samo je po ovom drugom bilo lakše...
A sve pod krinkom "nase djece" i sakrivanja iza Amara Osima. Provaljeni davno. Njima je do nase djece stalo koliko i do djece recimo Veleza, ili Sarajeva.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 8:20 pm

Zaka je napisao/la:
čet apr 19, 2018 7:14 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet apr 19, 2018 6:41 pm
Znači, Ćenanu mnogi duguju izvinjenje zbog Zajmovića?
Naravno, a doveo je i glavne igrače ove ekipe Ramovića, Zakarića, Graovca.
Ne znam zasto lazemo sami sebe, eto Cenan bio zlatan, nije on doveo Stojanovica, Bevaba, Nikolica i ostale igrace koji su zalutali u nas klub. Da vas podsjetim, na pocetku sezone smo usli sa Nikolicem kao prvim napadacem, imao lik 6 mjeseci da dovede zamjenu za Lendrica i on doveo Kajkuta da bude prvi napadac. U sezonu usli sa 3 stopera, jednim desnim bekom i Stanom univerzalcem, kasnije doveo Projica bukvalno 5 do 12, na sredini nije bilo ni Hajdarevica ni Sabanadzovica, nego igrali Ugljesa, Markovic, Bekric, Zeba. Zaboravili ste izgleda da je Cenan htio u Zelju da dovede i Krstanovica i Sesara. Najvise se mozemo zahvaliti Adzemu jer je iz igraca koje ste nabrojali, a pogotovo Zakarica izvukao skoro pa maksimum, a stavio ih je i na njihove prave pozicije. Jos je uz to i prosirio kadar sa jako mladim igracima iz naseg op. Adzemu je jedan dan bio potreban da skonta da je Zakaric desno krilo a Slavko i Cenan to nikad nisu skontali.

Bilo je tu i onih prodanih dusa sto su htjeli otjerati Cenana samo zato jer su htjeli preko njega da napakoste Misimovicu ali oni nisu vrijedni spominjanja jer njihov interes nije jak Zeljo.

Evo Papac je doveo Mehremica i sad treba reci, nema veze sto je Mehremic promasaj teski, Papac ga je doveo, ma jok. Treba ukazivati na greske i traziti da se greske ispravljaju, kako bi klub bio sto bolji jer je klub jedino bitan..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 8:23 pm

reks1 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 8:11 pm
Znaci ipak ja bih istako njih dvojicu,Hajdara i Kemu.I nikako se ne mogu oteti utisku da Anel mooora igrati vise.Zasto nam treba toliko vremena da shvatimo da moramo vise vjerovati nasim Atletikovcima
Opstina ......nemojte nju nikako zaboravljati!
Anel je bio odlican u ono malo minuta sto je igrao, i mislim da bi veza Blagojevic, Sabanadzovic - Ramovic bila odlicna za Krupu i njihov teren. Cini mi se mnogo zreliji u odnosu na prve minute jesenas, odlucniji u duelu. Vidi se stvarno napredak, napravio je i pokoji pametan prekrsaj. Nije usao tek onako.
Sto se Zere tice, on mora imati minutazu da bi ga mogli bolje ocjeniti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 8:27 pm

Brkoo je napisao/la:
čet apr 19, 2018 8:20 pm
Zaka je napisao/la:
čet apr 19, 2018 7:14 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet apr 19, 2018 6:41 pm
Znači, Ćenanu mnogi duguju izvinjenje zbog Zajmovića?
Naravno, a doveo je i glavne igrače ove ekipe Ramovića, Zakarića, Graovca.
Ne znam zasto lazemo sami sebe, eto Cenan bio zlatan, nije on doveo Stojanovica, Bevaba, Nikolica i ostale igrace koji su zalutali u nas klub. Da vas podsjetim, na pocetku sezone smo usli sa Nikolicem kao prvim napadacem, imao lik 6 mjeseci da dovede zamjenu za Lendrica i on doveo Kajkuta da bude prvi napadac. U sezonu usli sa 3 stopera, jednim desnim bekom i Stanom univerzalcem, kasnije doveo Projica bukvalno 5 do 12, na sredini nije bilo ni Hajdarevica ni Sabanadzovica, nego igrali Ugljesa, Markovic, Bekric, Zeba. Zaboravili ste izgleda da je Cenan htio u Zelju da dovede i Krstanovica i Sesara. Najvise se mozemo zahvaliti Adzemu jer je iz igraca koje ste nabrojali, a pogotovo Zakarica izvukao skoro pa maksimum, a stavio ih je i na njihove prave pozicije. Jos je uz to i prosirio kadar sa jako mladim igracima iz naseg op. Adzemu je jedan dan bio potreban da skonta da je Zakaric desno krilo a Slavko i Cenan to nikad nisu skontali.

Bilo je tu i onih prodanih dusa sto su htjeli otjerati Cenana samo zato jer su htjeli preko njega da napakoste Misimovicu ali oni nisu vrijedni spominjanja jer njihov interes nije jak Zeljo.

Evo Papac je doveo Mehremica i sad treba reci, nema veze sto je Mehremic promasaj teski, Papac ga je doveo, ma jok. Treba ukazivati na greske i traziti da se greske ispravljaju, kako bi klub bio sto bolji jer je klub jedino bitan..
Polako, taj isti Cenan je prosle godine savjetovao da se Slavki da otkaz prije Krupe i prilika da Adzemu ekspresno, jer je mislio da ce igrati previse oprezno, sto je na kraju i bila istina. Mnogi su se ogrijesili o njemu, covjek nas je napustio, nazalost zbog bolesti. Ali, nemojmo da se vracamo. Ima i Cenan svog udjela u ovoj ekipi, ne moze mu niko to uzeti.

Uostalom, imamo mi drugih tema...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 8:28 pm

Brkoo je napisao/la:
čet apr 19, 2018 8:20 pm
Zaka je napisao/la:
čet apr 19, 2018 7:14 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet apr 19, 2018 6:41 pm
Znači, Ćenanu mnogi duguju izvinjenje zbog Zajmovića?
Naravno, a doveo je i glavne igrače ove ekipe Ramovića, Zakarića, Graovca.
Ne znam zasto lazemo sami sebe, eto Cenan bio zlatan, nije on doveo Stojanovica, Bevaba, Nikolica i ostale igrace koji su zalutali u nas klub. Da vas podsjetim, na pocetku sezone smo usli sa Nikolicem kao prvim napadacem, imao lik 6 mjeseci da dovede zamjenu za Lendrica i on doveo Kajkuta da bude prvi napadac. U sezonu usli sa 3 stopera, jednim desnim bekom i Stanom univerzalcem, kasnije doveo Projica bukvalno 5 do 12, na sredini nije bilo ni Hajdarevica ni Sabanadzovica, nego igrali Ugljesa, Markovic, Bekric, Zeba. Zaboravili ste izgleda da je Cenan htio u Zelju da dovede i Krstanovica i Sesara. Najvise se mozemo zahvaliti Adzemu jer je iz igraca koje ste nabrojali, a pogotovo Zakarica izvukao skoro pa maksimum, a stavio ih je i na njihove prave pozicije. Jos je uz to i prosirio kadar sa jako mladim igracima iz naseg op. Adzemu je jedan dan bio potreban da skonta da je Zakaric desno krilo a Slavko i Cenan to nikad nisu skontali.

Bilo je tu i onih prodanih dusa sto su htjeli otjerati Cenana samo zato jer su htjeli preko njega da napakoste Misimovicu ali oni nisu vrijedni spominjanja jer njihov interes nije jak Zeljo.

Evo Papac je doveo Mehremica i sad treba reci, nema veze sto je Mehremic promasaj teski, Papac ga je doveo, ma jok. Treba ukazivati na greske i traziti da se greske ispravljaju, kako bi klub bio sto bolji jer je klub jedino bitan..
Tek smo kasnije vidjeli da Krstanovic mozda i ne bi bio los, jer bi imali opciju u napadu od prvog kola, a ne da cekamo Ubiparipa pred kraj jeseni, sto nas je kostalo u nekim tekmama. Ali dobro, sta bi bilo kad bi bilo, znam da smo svi na forumu pobjesnili zbog njegovog moguceg dolaska jer smo ocekivali nivo Lendrica, a jos nas ispalio Gotal, pa je bilo nervoze. Inace, taj ljetni prelazni rok je odlicno poceo, ali nije se dovrsio, jos je doslo dan pred prvenstvo do smjene trenera, pa se to sve osjetilo. Cekali smo dugo napadaca, ali je i Adzem afirmisao dva mlada veznjaka u hodu, za sto mu stvarno skidam kapu. Ne treba zaboraviti da je svega bilo, Zec u vrhu napada, Ramovic lijevo, Zeba prednji vezni, ili Nikolic u napadu. Trebalo je proci vremena da sklopimo ekipu i iskristalisemo nekih prvih 11. Nije ni sada sve idealno, da se razumijemo, ali izgleda bolje nego jesenas. Ali sa povredom Ramovica i Stevanovica se ipak vidjelo koliko nam je igra pala.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:19 pm

Extra izvjestaj mada sam ga morao na mute radi one muzike. To je moja primjedba i ona rok muzika sto je bila ona ludjacka. Drzite se one standardne pjesme neka bude zastitni znak. Treba imati na umu da izvjestaje gledaju i stariji ljudi itd, umjesto da rahat gleda tamo neka budala lupa ne zna sta ce od sebe. Nista licno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:20 pm

kome se ne sviđa, nek mutira :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:20 pm

Meni je ova pjesmica sa izvjestaja odlicno legla.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:30 pm

Sta hoce ovaj iza Zakarica?
Kako sam se slatko ismijao.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:33 pm

kikirikikospice je napisao/la:
čet apr 19, 2018 9:30 pm
Sta hoce ovaj iza Zakarica?
Kako sam se slatko ismijao.
Fali mu 20 feninga za uplatnice
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:43 pm

Braaaacaa imas pola marke treba mi da kopiram nesto nije za drogu sviju mi
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u čet apr 19, 2018 9:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 9:53 pm

:rofl1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:00 pm

Imam jedan prijedlog za momke iz 1921 tv. Znam da je vecina vas zaposlena ali
da li je moguce da se malo kopira da tako kazem ono sto je bilo na Zeljo tv, od uvodne spice do intervjua sa poznatim licnostima koji navijaju za Zelju, komentar da daju legende kluba prije svake i poslije svake tekme, obicni navijaci isto, onda igraci koji su bili nekad u Zelji i ostavili su neki trag. Prije naredne tekme sa Krupom da poziv na tu tekmu bude npr. tekma sa Slobodom i nasi golovi sa te tekme, pa onda Adzem da komentar za Krupu ili par igraca pozove navijace u Krupu, koju pametnu kazu i legende kluba. Zeljo te treba, dodji i podrzi Zelju do pobjede, do konacnog cilja je ostalo malo, da se maksimalno hajca do kraja, 5 kola je ostalo u ligi i dvije u kupu. U igri smo za duplu krunu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:20 pm

Jesu li se naši vratili ovamo ili su negdje na pola puta :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:33 pm

Vidim bogija na AP maloprije, voda pudlicu neku... :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 10:36 pm

Durgo je napisao/la:
čet apr 19, 2018 10:33 pm
Vidim bogija na AP maloprije, voda pudlicu neku... :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Možda je legenda suspendovana pa ga vratili nazad :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 11:02 pm

@Brko, spomenuo si Stevu Nikolica, a ja sam misljenja da nije trebalo dovoditi Kajkuta, jer je Stevo bolji. To sam napisao i kada se Kajkut dovodio.

Oko pozicije Zakarica...pa on je igrao na lijevom krilu silom prilika, jer je Miro Stevanović na desnoj bio neprikosnoven.

Sa ostalim zapazanjima imam slicno misljenje.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk


Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija