Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 1:52 pm

Kakva titula ljudi moji
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 1:52 pm

Za dva kola imat cemo +5 ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 1:54 pm

Za dva kola ćemo bit isti , eventualno i tri kola
Razliku prave u zadnja dva gdje ćemo plafon uzet dva boda
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 1:54 pm

slika
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 1:56 pm

Nema šanse da osvojimo titulu, ne ložite se, ako uzmemo kup udarajmo se guzicom u nogu
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 1:57 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet apr 19, 2018 1:56 pm
Nema šanse da osvojimo titulu, ne ložite se, ako uzmemo kup udarajmo se guzicom u nogu
slažem se, sve preko je senzacija obzirom na igre i igrice...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:03 pm

Jos smo mi daleko od titule, ma od bilo kakvog pehara, i puno se nedostataka mora popraviti u sto kracem roku. Ohrabruje ova pobjeda i za nadati se da ce igracima dati malo elana. Da se ipak malo spustimo na zemlju.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:05 pm

Zakaric ko Salah


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:05 pm

ForzaLjoZe je napisao/la:
čet apr 19, 2018 11:27 am
Pozdrav svima!

Započinje završni čin vrlo dramatične sezone našeg kluba.
Mnogo svađa, suprotnih stavova i neprospavanih noći donijela su prethodna kola, među navijačima i simpatizerima. Od izlijevanja žuči i srazova sa Vitezom ili posljednjeg protiv Širokog, preko tri uvezane pobjede sa istim Širokim i stanja euforije. Ocu, fanatiku Želje, zabranio sam gledanje utakmica zbog krhkog zdravlja. U medicinske enciklopedije treba uvrstiti uticaj Željinih igara na dijabetes pacijenata.

U svom prvom komentaru na ovom forumu, želio bih se osvrnuti na vrlo malicioznu pojavu vezanu za Klub - odsustvo zlatne sredine među navijačima.

Oko mnogo čega toga se nismo slagali između sebe kada je sportski segment u pitanju. Lomili smo se u vezi (ne)kvaliteta pojedinih igrača, uz vrlo indikativnu polarizaciju u vezi rada stručnog štaba, u grupama ili pojedinačno onih koji su čvrsto podržavali Adžemov rad i kad je ekipa bila van forme, do velikog broja navijača koji Adžemov rad smatraju diletantskim.

Čitam sve forume, FB stranice koji pišu o Želji i imam potrebu prije završnog čina, napisati kako sam ove sezone vidio naše navijače.

Kao simpatizere. Veoma povodljive, bez vlastitog razmišljanja, povođeni grupnim idejama i strahom od zauzimanja individualnih stavova.
U čoporu se lakše nađemo.
Krenemo za njim lako. Čopor te štiti, dižu se palci, pucaju se lajkovi i tapša se po ramenu ako se napiše koja loša o Skijašu, Merhemiću ili Kajkutu. Čopor je jedino bio u egalu oko Stanića: neki su mi digli spomenik, zaboravili na ne tako davne probleme blizu Opere u gradu, drugi ga prokleli zbog odlaska u Zrinjski.
Sudar krajnosti nas je pratio, bez imalo hlađenja u zlatnoj sredini. Pogledajte komentare nakon primljenog gola u Tuzli. Kako nazvati pojavu pogrdnih komentara, da se utakmica nije ni završila?

Da li znate definiciju riječi supporter ili fan?

Iz Oxfordskog rječnika:

Supporter

1) a person who approves of and encourages a public figure, political party, policy, etc.
2) a person who is actively interested in and wishes success for a particular sports team.

A fan, or fanatic, sometimes also termed aficionado or supporter, is a person who is enthusiastically devoted to something or somebody, such as a singer or band, a sports team, a genre, a politician, a book, a movie or an entertainer.

Šta je zajedničko za obje definicije? Odsustvo pesimizma - optimizam bez ili i ali.
Da li smo onda navijači, simpatizeri, zainteresovani? Bez nuđenja rješenja i odgovora, gdje sebe vidite do kraja sezone? Da li je jedan poraz, jedan primljen gol razlog za pesimizam ili je rat dobijen tek kada se zavjesa spusti? I šta znači pobjeda u ratu?

Dozvolit ćete mi još da pobrojim stratuse:

- vrlo umjereni navijači koji su uz Klub bez obzira na rezultat, navijači Želje, a ne rezultata. Stoički se nose s porazima, puštaju suze na pobjedu. Njih je manji broj.
- vrlo volatilna skupina navijača čije se raspoloženje kreće od uspona do padova, u ovisnosti od igara kluba. Krše i lome sve nakon poraza, ali u pobjedama su dementni starci iz prošlih kritičnih razdoblja radosni zbog uspjeha. U ovu grupu spadaju i navijači povrijeđenih sujeta, epitomiziranih pojedinaca u plavoj populaciji, komentatora, novinara i poznatih forumaša po vokaciji, koji su uvaženi po svom fudbalskom znanju, ali su pogriješili u nekim procjenama i analizama, ali ne daju sebi priznati grešku i slijepo čekaju da voda krene na njihov mlin.
- na oko vrlo intrigantna i prepredena skupina ljudi vođenih interesima. Svjesni znanja o njihovom prisustvu, protiv ovih ljudi je podignuta barijera zabrane pristupa radu Kluba, zbog čega na razne perfidne načine pokušavaju preskočiti ili probiti ovu barijeru. Ne biraju sredstva. Vrlo uticajni, jer su iz interesa vrlo aktivni, veoma često pišu i kritikuju i ponekad sa sobom povuku slučajne pristalice svog razmišljanja.
- pitari. Ubačeni među vama, uživaju da potpaljuju atmosferu kada klubu ne ide dobro.

Spremni za ostatak sezone?
U kojoj ulozi?

Fenomenalan post :palacgore: :palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:08 pm

Uzecemo kup a mozda i necemo. Isto tako i titulu. :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:09 pm

Amidza je napisao/la:
čet apr 19, 2018 2:03 pm
Jos smo mi daleko od titule, ma od bilo kakvog pehara, i puno se nedostataka mora popraviti u sto kracem roku. Ohrabruje ova pobjeda i za nadati se da ce igracima dati malo elana. Da se ipak malo spustimo na zemlju.
realno, kao protiv slobode, ako ćemo biti pošteni, jači smo od Krupe duplo i igrački i navijački i mentalno i historijski ma svakako, ako odigramo kako valja sve je na nama,dok već za titulu mnogo drugih stvari utiče, ali u kupu si dvije utakmice od trofeja gdje sa dva remija možeš osvojiti trofej tako da je to mnogo lakše...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:11 pm

Ma dobro, stoji da ces lakse do kupa nego do titule, ali Krupa se ne smije potcjenjivati. Ako nasi odigraju kako mogu, oni nemaju tu sta da traze, ali nikad ne znas sa ovom ekipom. Oni nisu lagan protivnik, njima ovo jako puno znaci, finih igraca imaju i, za razliku od Slobode, znaju lopte.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:12 pm

Jesam li jedino ja primjetio da je igracu Slobode, Darku Todorovicu sudija dva puta dao zuti karton, prvi put zbog simuliranja penala u prvom poluvremenu a onda u 73 minuti zbog bacanja lopte i nesportskog ponasanja? Nakon drugog zutog ga nije iskljucio..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:14 pm

Brkoo je napisao/la:
čet apr 19, 2018 2:12 pm
Jesam li jedino ja primjetio da je igracu Slobode, Darku Todorovicu sudija dva puta dao zuti karton, prvi put zbog simuliranja penala u prvom poluvremenu a onda u 73 minuti zbog bacanja lopte i nesportskog ponasanja? Nakon drugog zutog ga nije iskljucio..
Alal ti vera.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:14 pm

to svakako ali u finalu nećeš odmarati igrače tako da očekujem 1-0 1-2 otprilike, neće biti lako ali smo bolji i kad smo ostali s ove 4 ekipe u polufinalu svi smo rekli kup je naš, a u ligi kako se otvori, a može svašta biti, možda i bude naša završnica kao jesenas pa ih sve rastavimo od života...
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:15 pm

Brkoo je napisao/la:
čet apr 19, 2018 2:12 pm
Jesam li jedino ja primjetio da je igracu Slobode, Darku Todorovicu sudija dva puta dao zuti karton, prvi put zbog simuliranja penala u prvom poluvremenu a onda u 73 minuti zbog bacanja lopte i nesportskog ponasanja? Nakon drugog zutog ga nije iskljucio..
nije mu dao kod simuliranja krenuo je ali nije dao, samo je pokazao na korner...
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:15 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:23 pm

1921.ba je napisao/la:
čet apr 19, 2018 2:15 pm
https://imgflip.com/gif/28ol9s
Kako covjek zavrnu loptu, ovo moze samo majstor kakav je Zakaric.

Nisam odavno vidio ovakav gol.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:23 pm

AsharaK je napisao/la:
čet apr 19, 2018 1:45 pm
Na proslavi titule, Lobotomija mora biti na istoku :D
Lobotomija Istok 2016

Okačimo trans ili zastavu na vrh istočne tribine. I bacamo lajv komentare na forumu :D
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 19, 2018 2:27 pm

KrajPrice je napisao/la:
čet apr 19, 2018 2:23 pm
1921.ba je napisao/la:
čet apr 19, 2018 2:15 pm
https://imgflip.com/gif/28ol9s
Kako covjek zavrnu loptu, ovo moze samo majstor kakav je Zakaric.

Nisam odavno vidio ovakav gol.
A Krupa na Grbavici i gol za 3:0? :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: ghamaz, Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija