Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:30 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 18, 2018 5:21 pm
0:3 Mehremic, Mehremic, Adi...
naslutih het-trik..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:31 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:26 pm
Treba Adi pred utakmicu persen popiti
Nakon 3 tekme pod terapijom.

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:32 pm

Moram pohvaliti Sabana za tri-četiri pametna faula i Vecu, koji je konačno istrcavao van peterca i hvatao ili boksovao centarsuteve.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:35 pm

Kako nece raja uzet Mehremica na zub? Nista mu se ne radi sto nije zasluzio, a sta je Projic skrivio pa je ovakav Adi ispred njega, ostace jos enigma. Analizirajte fudbalsku inteligenciju Mehremica: utrcava mu igrac ulazi u 16 Bogi izlazi na njega, Adi nije tog ni svjestan vec ide direktno na igraca (vrlo lahko penal mogao biti), umjesto da vrsi izmjenu mjesta (to se uci u pjetlicima). Sam Bogi brzinom ne moze zatvarati takve propuste. Zatim, svaku tekmu lopta se odbije od njega, par puta kao bug na igrici ocekujes da ce je primiti - lopta se odbije od njega.. haj bolje i to nego kad posalje neku dijagonalu s nasih 16 direktno na centar (ako protivnik tu uzme loptu i krene direktno, kroz sredinu na gol ti ne stizes ni zatvoriti, niti praviti offside zamku).
Znaci ja nemam povjerenja u Mehremica niti kad ima loptu, niti kad napadaju preko njegove strane. Sta kad Zrinjski dodje pa napadne preko te strane preko Filipovica uz vjerovatno izvlacenje Bilbije na tu stranu? Ko ce to zatvarati?
Mozda probat s njim kao izmjenom na krilu, decko nije za prve postave ekipe koja se bori za titulu. Nismo se mi "naklatili" na njega bez razloga sigurno.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:36 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:28 pm
JEEBO LI VAM LINIJE SVE ZENSKO U FAMILIJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma ljudi nisu zdravi. Ako hoces vec da lazes i konstruises nesto, de se malo potrudi. Ljudi stavili sliku gdje je lopta 2 metra od igraca. :rofl1: :klanjase2:

slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:38 pm

slika

Jel se ono ovako crtaju linije... slobodno recite ako sam fulio :D Ove dvije crvene idu po centru/kaznenom a ova zadnja iz tacke gdje se dodiruju prve dvije do zadnjeg igraca odbrane pa produzuje do zakarica. Valjda se nisam zahebo
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:39 pm

Ma onaj debil sto dize ruku je i zaspao dole, odnosno pokvario im ofsajd zamku. Jasno se vidi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:40 pm

A Graovac na mjesto Mehremića a na drugu stranu Hadžić..?Iako i on nije nesta specijalno pokazao ipak mi djeluje sigurniji od Mehemića..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:41 pm

Tavas1921 je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:35 pm
Kako nece raja uzet Mehremica na zub? Nista mu se ne radi sto nije zasluzio, a sta je Projic skrivio pa je ovakav Adi ispred njega, ostace jos enigma. Analizirajte fudbalsku inteligenciju Mehremica: utrcava mu igrac ulazi u 16 Bogi izlazi na njega, Adi nije tog ni svjestan vec ide direktno na igraca (vrlo lahko penal mogao biti), umjesto da vrsi izmjenu mjesta (to se uci u pjetlicima). Sam Bogi brzinom ne moze zatvarati takve propuste. Zatim, svaku tekmu lopta se odbije od njega, par puta kao bug na igrici ocekujes da ce je primiti - lopta se odbije od njega.. haj bolje i to nego kad posalje neku dijagonalu s nasih 16 direktno na centar (ako protivnik tu uzme loptu i krene direktno, kroz sredinu na gol ti ne stizes ni zatvoriti, niti praviti offside zamku).
Znaci ja nemam povjerenja u Mehremica niti kad ima loptu, niti kad napadaju preko njegove strane. Sta kad Zrinjski dodje pa napadne preko te strane preko Filipovica uz vjerovatno izvlacenje Bilbije na tu stranu? Ko ce to zatvarati?
Mozda probat s njim kao izmjenom na krilu, decko nije za prve postave ekipe koja se bori za titulu. Nismo se mi "naklatili" na njega bez razloga sigurno.
Sve si u pravu, ali treba ga podrzat dok god igra. Ni ja ne razumijem Adzema u mnogo cemu, ali vidjet cemo na kraju sve da li je za Zelje ili nije. Kad je Stanic igrao odlicno sjedio je na klupi Projicu, sad kad Mehremic igra lose, na klupi sjedi Projic. Isto tako forsira ovog Kajkuta kao da mu je guzni haver, lik ne moze da makne. Ima tu puno nelogicnosti, ali sad treba maksimalna podrska ovo do kraja da se izgura, pa cemo vidjeti na cemu smo.
Meni je Hadzic ovo sto je dosad odigrao jako slican Livaji, nazalost. On se boji sjene svoje, ja mu ne vjerujem da se povrijedio pred derbi, iskreno, nazalost.
Modus vivendi !
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:43 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:28 pm
JEEBO LI VAM LINIJE SVE ZENSKO U FAMILIJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ 1
ljudi dibidus bolesni, sačuvaj Bože - ali izgleda nema pomoći - otišli su predaleko
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:45 pm

Linije se crtaju kod rezultata 4-1 hahahah
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:46 pm

Nije bajno, ali je drugo poluvrijeme solidno i treba biti motiv za nastavak. Mehremića bih volio vidjeti na klupi, ali ako Adzem misli da treba igrati u prvoj, pokušati skinuti pritisak momku s ledja da odigra koliko može do kraja. Zajmoviću svaka čast za ovo što pokazuje, ima talenat, dug korak, ali prije svega veliku volju i želju i to je glavni razlog ovako dobrih igara. Finale kupa i 5 finala u ligi za prvaka, moramo vjerovati u uspjeh i podržati ih do kraja.
Zadnja izmjena: PlaviVlak, dana/u sri apr 18, 2018 11:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:46 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
Meni je Hadzic ovo sto je dosad odigrao jako slican Livaji, nazalost. On se boji sjene svoje, ja mu ne vjerujem da se povrijedio pred derbi, iskreno, nazalost.
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:29 pm

Danas mu stari govori pred tekmu da ima neki strah i pritisak i da stalno prica s njim. Govori i da je losa atmosfera u timu sto je i normalno poslije tri remija i lose igre, ali kad spucas cetiri komada sve zaraste. Dohavizat ce se i on.
De se prekontrolisi sta si napisao. Jaranske veze sa igracima uticu na vase misljenje o igracima ;)
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:46 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:38 pm
slika

Jel se ono ovako crtaju linije... slobodno recite ako sam fulio :D Ove dvije crvene idu po centru/kaznenom a ova zadnja iz tacke gdje se dodiruju prve dvije do zadnjeg igraca odbrane pa produzuje do zakarica. Valjda se nisam zahebo
I ti ga ljudino pretjera, vidi gdje lopta :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:48 pm

Nek prica ko sta hoce, ali pobjede 0:3 u finalu Kupa u Zenici i ova 1:4 u Tz su fakat pobjede za dusu. Prosli bi mi i s 1:1, ali ova tamburanja ce im ostati za uspomenu i dugo sjecanje.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:49 pm

exbabilon je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:48 pm
Nek prica ko sta hoce, ali pobjede 0:3 u finalu Kupa u Zenici i ova 1:4 u Tz su fakat pobjede za dusu. Prosli bi mi i s 1:1, ali ova tamburanja ce im ostati za uspomenu i dugo sjecanje.
Baš,njih je sevap ovako nabušiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:49 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:46 pm
TheSvenderMan je napisao/la:
sri apr 18, 2018 11:38 pm
slika

Jel se ono ovako crtaju linije... slobodno recite ako sam fulio :D Ove dvije crvene idu po centru/kaznenom a ova zadnja iz tacke gdje se dodiruju prve dvije do zadnjeg igraca odbrane pa produzuje do zakarica. Valjda se nisam zahebo
I ti ga ljudino pretjera, vidi gdje lopta :D
haha a jbg nisam mogao naci kadar da su vidljive dvije linije a da lopta nije na pola.... ALI, moze se pretpostaviti da se zakaric nije vracao nego isao prema ofsajdu, jedino da je stao pa da su ga ova dvojica stigli, ali po videu se bas i ne vidi da je takva situacija. Da imam frame sa obije linije u trenutku dodira lopte vjerujem da bi jos manje dileme bilo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:50 pm

slika

Da se ne mučite više ;)
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:51 pm

i ovo kamenjanje nakon tekme je bas njihov stil.. A mi im sestre tamburamo po sarajevu..
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 18, 2018 11:53 pm

Kako mi u zadnje vrijeme uvijek dobro prodjemo kad gg ofirno navija za protivnika to je cudo jedno. Danas objavljuju mnogo tog, te teren, te navijaci, te ukazao se Said za bolan remi, jednostavno su htjeli svim silama da daju vjetar u ledja Slobodi, ali vrati im se boomerang.

Sto se tice linija, kao nas igrac je u ofsajdu metar i po, to se sve desava dva metra ispred sudije, al eto on to ne vidi. Smjesno.

Placite i kmecite gg ba. Uvlacite se u dupe laznim mostarcima, time nama dajete nafaku i vecu motivaciju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija