Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:33 pm

Pet ljudi pisalo kad se dobijalo i dobro igralo, na smrdljivom forumu nije napisno par postova, a sad najezda smradova. NI MILIMETRA
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:42 pm

Eh ovako poslije prespavane noci jos me drži onaj osjecaj k'o kad odes sa trebom koja ti se nudi a ti joj ne zabijes :placeodsmijeha:
Zaista, da smo imali samo 5 % više hrabrosti i odlucnosti mogli smo ih sahraniti na groblju i pjevati "e moj Hase..."

Mene kao i sve iskrene manijake boli ovo sto gledamo, boli me sto nemamo igru i sto prosipamo sve sto se moze prosuti. OK jos smo u igri, borit cemo se i dalje ali htio bi analizirati utakmicu na svoj nacin, a kada analiziram nisam optimista i onda sve skrenem misli, ali evo da stavim "na papir" pa ko bude imao nesto dodati ili oduzeti rado bi prokomentarisao.

Krenimo od Vece. Koliko je kriv trener toliko je sam on kriv. Hvala mu za gol protiv Sirokog, posrecilo se. Međutim, konstantno nabijanje lopte Pavlovicu ili Musemicu i Adžemu ne mogu da shvatim. Ima li on ikakvu kontrolu pasa? Zasto jako i nikome. Danas u fudbalu treneri od golmana traze vise ucesca u igri, Vedran ako želi iskorak mora poraditi na ovim segmetima, kao i na istrcavanju ali to je vec prezvakana tema. Ako mu je stalo do njega samog onda neka trenira, neka trazi gratis trening neka se bori za sebe.

MehremiĆ , lajao sam i psovao sam na njega. Nije on bio ni jucer Marcelo. Ali ne mogu se oteti dojmu da smo ga previse popljuvali poslije jucerasnje partije koja je bila po meni u odnosu na ostale solidna. Zivot bi svoj dao, da sada stavite bilo kojeg beka i da ispred nejga stavite Zaimovica da bi taj bek bio karina obicna.
Ljudi moji, uredu, Zaimovic je naprijed nepredvidljiv, ali ono sta on odbrani radi u defanzivi je kriminal. Boli me kad to Adžem ne vidi. Vidite jednu sitauciju u prvom poluvremenu Džafić prilazi Adžemu i sugerise mu to, tacno se vidi. Naravno nista se ne mjenja. A Husref lijepo pojacao desnu stranu sa Hebibovicem na beku i ispred Mićom. Znao je gdje treba udariti i udarao je, sreca ne umiju ni oni.
Ako vec Adi nije pouzdan defanzivno onda mu brate pojacaj stranu, osiguraj ga, nemoj ga ostavljati na milost i ne milost.
Stoperski par solidan bio, pogodovo Kemo. Aferim momce samo naprijed.
Graovac mašina i naprijed i nazad. Daj mu sve sta trazi on mora biti novi kapiten ove ekipe jer ima sve sto treba da ima kapiten!!!

E sad poseban dio, kljucni onaj najvazniji dio terena!
Boze dragi kako mi je tesko bilo kada se otvori kontra a mi ne znamo sta cemo.
Haris Hajdarevic je dragulj kojeg bi mi mogli unistiti ako nastavimo ovako. Momak je jadan juce u prvom poluvremenu bio jedan od mozda najgorih igraca. Noge se momku oduzele, nit je smije povesti nit je smije dodati. Dodavanje nesiguno, prvom do sebe,a prvi do njega na 2 metra. Nista, samo da se rijesi lopte jer ne zna sta ce s njom. Kasnije se razigrao malo vise i bilo mi je drago. Mlad je momak oscilacija mora biti ali trebamo prepoznati kada mu je mozda "previse" i malo odmoriti.
Jovan Blagojevic Bog otac fudbala samo ga treba razumiti i napraviti mu dovoljno prostora. To je igrac oko kojeg se mora graditi ekipa, to je igrac koji diriguje. Mozemo mi dovesti Salaha gore, ako nema ko da dovede loptu Salahu onda je problem. Jovan je taj igrac, igrac prevage kojeg TREBA RAZUMITI. Kako razumiti Jovana? Ne moze ga svak razumiti, plašim se da ga ni Adžem ne razumije i zato ovo i gledamo. Npr. Milomir Odovic mislim da ga razumije i da bi ga on iskoristio maksimalno. Da ne duljim o njemu sve se zna...
Stojan Vranješ je također moćan igrač koji je totalno postavljen na pogresno mjesto, najgori je bio jucer a nije jadan kriv. RAŠTIMANI orkestar, svak svoju politiku vodi.
Dobro stavio si ga na 10-ku. Ima on šlifa odigrati to. Ali ne možeš igrati sa svojom zadnjom linijom u krilu Vedranu i očekivati da će ti Stojan doci do izrazaja gore. Kada napravis pritisak i kada si kontastno blizu gola protivnika, tada Stojan i ostali sporaći nece morati sprintati da bi se nasli u sansi nego bi mogli razigrati nekoga ili sutirati. Stojan ima takav sut da mu samo treba namjestiti 2-3 sanse uci ce jedna. A ne mozes mu namjestiti sa ovom postavkom. Ako hoces da igras sa ovom ekipom kao juce, ti moras rizikovati i izaci na centar sa stoperima i vrsiti gore pritisak. Jadno je bilo gledati kako imamo prostora a nema ko da nam istrci kontru.
Pa ljudi moji, Yebeni DUPLI PAS je 50% gola. Jucer smo imali 2-3 dupla pasa na sredini i stvorili smo sansu. Jel to tesko? TO JE OSNOVA FUDBALA! Samo trebas znati kada dodas loptu krenuti u prostor.
Zajmovic je igrač koji se moze trpiti kada od njega ne zavisi defanziva. Drkate svi na njegove driblinge i kazete da je jedan od 3 igraca. On je jucer mozda i najgori igrac bio, samo da je bolja ekipa na drugoj strani bila, to bi se o njemu pisalo. Dženana ili stavi u spic ili nemoj nikako. Ili kada ganjas rezultat nek radi sta zna. Decko nije kriv, nije naucio kretnju za krilnog napadaca, to je zajebano igrati i moras razumiti igru. Njemu saigraci kazu gdje da stoji, on samo ako okrene glavu on je vec to zaboravio. Jucer sam to gledao i jasno je kao dan. On nije odgovoran igrač. Definicija Zaimovica!
Goran Zakarić, psihicki pao. Imas 1 na 1 ti ne smijes napasti. TI si psihicki u qrcu i treba ti terapija. Ne bi duzio o njemu.
Vojo Ubiparip, takodjer jucer jedan od losijih ali opet isti razlozi, igramo defanzivu i hocemo kontre. KO DRAGI ADŽEME DA TI JE ISTRCI?
Imas slabiju verziju SUAREZA u napadu ti ga unistavas. Pa on moze ganjati cijelu utakmicu ali kada nema podrske on je obicni parmak. Zlata vrijedan igrac kojeg dugo necemo gledati na Grbavici. Samo ga treba iskoristiti.

Rjesenje je u riziku, mocni smo kada pritisnemo i napadnemo. Kada se povucemo mi smo na nivou Celika.
Ako Ado ne smijes ili ne znas, ako ti vec nisu dali otkaz odmah zovni gospodina Odovica i neka ti bude pri ruci i pitaj. Zovni Ivicu cuj sta on misli. Amara isto tako.
SVI SMO MI ŽELJO, svi smo mi jedno svi mi hocemo titulu/e.
Ova ekipa Željezničara je kvalitet da uzme ligu bez po muke, samo trebas znati upravljati njom. Lahko je pisati na forumu i pametovati. Ali ako nesta od ovog nije cinjenica onda me yebi.
Ovo su osvnone stvari, koje smo do nedavno imali i koje su nestale.
Ovdje nije ni truhla jabuka, ni losa atmosfera ni nezadovoljstvo. Ovdje je loša postavka, loše vođenje i Ado izvini. Želim ti sreću i osvojio ti sad titulu, ali ti nisi TAJ koji može Želji ispuniti ambicije koje MI i Željo imamo. Iskreno, teška srca ovo pišem.

Za kraj. Suza mi je krenula kada je slika Mirze izašla. Ponosan sam!

E moj Hase, Horde ti se gase!!!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:44 pm

Raja se igra menadzera i 5 juniora gura protiv Slobode. Uozbiljite se ba.

Moj @kajmakalexfergusone pa vranjes nas je i ukopo u kljucnim situacijama kad je bio traljav ispred gola. Nema smisla to sto si napiso.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:49 pm

Grbavica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:44 pm
Raja se igra menadzera i 5 juniora gura protiv Slobode. Uozbiljite se ba.

Moj @kajmakalexfergusone pa vranjes nas je i ukopo u kljucnim situacijama kad je bio traljav ispred gola. Nema smisla to sto si napiso.
Ja sam napisao kako bi ga mogli iskoristiti bolje, jer ovo jucer sto je on igrao jedino bi mogao Ronaldo odigrati. Ima ovo itetkako smisla, samo razmisli.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:50 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:42 pm
Eh ovako poslije prespavane noci jos me drži onaj osjecaj k'o kad odes sa trebom koja ti se nudi a ti joj ne zabijes :placeodsmijeha:
Zaista, da smo imali samo 5 % više hrabrosti i odlucnosti mogli smo ih sahraniti na groblju i pjevati "e moj Hase..."

Mene kao i sve iskrene manijake boli ovo sto gledamo, boli me sto nemamo igru i sto prosipamo sve sto se moze prosuti. OK jos smo u igri, borit cemo se i dalje ali htio bi analizirati utakmicu na svoj nacin, a kada analiziram nisam optimista i onda sve skrenem misli, ali evo da stavim "na papir" pa ko bude imao nesto dodati ili oduzeti rado bi prokomentarisao.

Krenimo od Vece. Koliko je kriv trener toliko je sam on kriv. Hvala mu za gol protiv Sirokog, posrecilo se. Međutim, konstantno nabijanje lopte Pavlovicu ili Musemicu i Adžemu ne mogu da shvatim. Ima li on ikakvu kontrolu pasa? Zasto jako i nikome. Danas u fudbalu treneri od golmana traze vise ucesca u igri, Vedran ako želi iskorak mora poraditi na ovim segmetima, kao i na istrcavanju ali to je vec prezvakana tema. Ako mu je stalo do njega samog onda neka trenira, neka trazi gratis trening neka se bori za sebe.

MehremiĆ , lajao sam i psovao sam na njega. Nije on bio ni jucer Marcelo. Ali ne mogu se oteti dojmu da smo ga previse popljuvali poslije jucerasnje partije koja je bila po meni u odnosu na ostale solidna. Zivot bi svoj dao, da sada stavite bilo kojeg beka i da ispred nejga stavite Zaimovica da bi taj bek bio karina obicna.
Ljudi moji, uredu, Zaimovic je naprijed nepredvidljiv, ali ono sta on odbrani radi u defanzivi je kriminal. Boli me kad to Adžem ne vidi. Vidite jednu sitauciju u prvom poluvremenu Džafić prilazi Adžemu i sugerise mu to, tacno se vidi. Naravno nista se ne mjenja. A Husref lijepo pojacao desnu stranu sa Hebibovicem na beku i ispred Mićom. Znao je gdje treba udariti i udarao je, sreca ne umiju ni oni.
Ako vec Adi nije pouzdan defanzivno onda mu brate pojacaj stranu, osiguraj ga, nemoj ga ostavljati na milost i ne milost.
Stoperski par solidan bio, pogodovo Kemo. Aferim momce samo naprijed.
Graovac mašina i naprijed i nazad. Daj mu sve sta trazi on mora biti novi kapiten ove ekipe jer ima sve sto treba da ima kapiten!!!

E sad poseban dio, kljucni onaj najvazniji dio terena!
Boze dragi kako mi je tesko bilo kada se otvori kontra a mi ne znamo sta cemo.
Haris Hajdarevic je dragulj kojeg bi mi mogli unistiti ako nastavimo ovako. Momak je jadan juce u prvom poluvremenu bio jedan od mozda najgorih igraca. Noge se momku oduzele, nit je smije povesti nit je smije dodati. Dodavanje nesiguno, prvom do sebe,a prvi do njega na 2 metra. Nista, samo da se rijesi lopte jer ne zna sta ce s njom. Kasnije se razigrao malo vise i bilo mi je drago. Mlad je momak oscilacija mora biti ali trebamo prepoznati kada mu je mozda "previse" i malo odmoriti.
Jovan Blagojevic Bog otac fudbala samo ga treba razumiti i napraviti mu dovoljno prostora. To je igrac oko kojeg se mora graditi ekipa, to je igrac koji diriguje. Mozemo mi dovesti Salaha gore, ako nema ko da dovede loptu Salahu onda je problem. Jovan je taj igrac, igrac prevage kojeg TREBA RAZUMITI. Kako razumiti Jovana? Ne moze ga svak razumiti, plašim se da ga ni Adžem ne razumije i zato ovo i gledamo. Npr. Milomir Odovic mislim da ga razumije i da bi ga on iskoristio maksimalno. Da ne duljim o njemu sve se zna...
Stojan Vranješ je također moćan igrač koji je totalno postavljen na pogresno mjesto, najgori je bio jucer a nije jadan kriv. RAŠTIMANI orkestar, svak svoju politiku vodi.
Dobro stavio si ga na 10-ku. Ima on šlifa odigrati to. Ali ne možeš igrati sa svojom zadnjom linijom u krilu Vedranu i očekivati da će ti Stojan doci do izrazaja gore. Kada napravis pritisak i kada si kontastno blizu gola protivnika, tada Stojan i ostali sporaći nece morati sprintati da bi se nasli u sansi nego bi mogli razigrati nekoga ili sutirati. Stojan ima takav sut da mu samo treba namjestiti 2-3 sanse uci ce jedna. A ne mozes mu namjestiti sa ovom postavkom. Ako hoces da igras sa ovom ekipom kao juce, ti moras rizikovati i izaci na centar sa stoperima i vrsiti gore pritisak. Jadno je bilo gledati kako imamo prostora a nema ko da nam istrci kontru.
Pa ljudi moji, Yebeni DUPLI PAS je 50% gola. Jucer smo imali 2-3 dupla pasa na sredini i stvorili smo sansu. Jel to tesko? TO JE OSNOVA FUDBALA! Samo trebas znati kada dodas loptu krenuti u prostor.
Zajmovic je igrač koji se moze trpiti kada od njega ne zavisi defanziva. Drkate svi na njegove driblinge i kazete da je jedan od 3 igraca. On je jucer mozda i najgori igrac bio, samo da je bolja ekipa na drugoj strani bila, to bi se o njemu pisalo. Dženana ili stavi u spic ili nemoj nikako. Ili kada ganjas rezultat nek radi sta zna. Decko nije kriv, nije naucio kretnju za krilnog napadaca, to je zajebano igrati i moras razumiti igru. Njemu saigraci kazu gdje da stoji, on samo ako okrene glavu on je vec to zaboravio. Jucer sam to gledao i jasno je kao dan. On nije odgovoran igrač. Definicija Zaimovica!
Goran Zakarić, psihicki pao. Imas 1 na 1 ti ne smijes napasti. TI si psihicki u qrcu i treba ti terapija. Ne bi duzio o njemu.
Vojo Ubiparip, takodjer jucer jedan od losijih ali opet isti razlozi, igramo defanzivu i hocemo kontre. KO DRAGI ADŽEME DA TI JE ISTRCI?
Imas slabiju verziju SUAREZA u napadu ti ga unistavas. Pa on moze ganjati cijelu utakmicu ali kada nema podrske on je obicni parmak. Zlata vrijedan igrac kojeg dugo necemo gledati na Grbavici. Samo ga treba iskoristiti.

Rjesenje je u riziku, mocni smo kada pritisnemo i napadnemo. Kada se povucemo mi smo na nivou Celika.
Ako Ado ne smijes ili ne znas, ako ti vec nisu dali otkaz odmah zovni gospodina Odovica i neka ti bude pri ruci i pitaj. Zovni Ivicu cuj sta on misli. Amara isto tako.
SVI SMO MI ŽELJO, svi smo mi jedno svi mi hocemo titulu/e.
Ova ekipa Željezničara je kvalitet da uzme ligu bez po muke, samo trebas znati upravljati njom. Lahko je pisati na forumu i pametovati. Ali ako nesta od ovog nije cinjenica onda me yebi.
Ovo su osvnone stvari, koje smo do nedavno imali i koje su nestale.
Ovdje nije ni truhla jabuka, ni losa atmosfera ni nezadovoljstvo. Ovdje je loša postavka, loše vođenje i Ado izvini. Želim ti sreću i osvojio ti sad titulu, ali ti nisi TAJ koji može Želji ispuniti ambicije koje MI i Željo imamo. Iskreno, teška srca ovo pišem.

Za kraj. Suza mi je krenula kada je slika Mirze izašla. Ponosan sam!

E moj Hase, Horde ti se gase!!!
E ovo je posteno, slicno mislimo ali me iznerviraju ovi crnjaci pa namjerno u kontru udaram pozitivu. Fantasticno si detektovao kucerasnju tekmu, isto mislim za adija i zaima, dugo nisam procitao ovakvu analizu.
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u pon apr 16, 2018 8:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:51 pm

Grbavica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:44 pm
Raja se igra menadzera i 5 juniora gura protiv Slobode. Uozbiljite se ba.

Moj @kajmakalexfergusone pa vranjes nas je i ukopo u kljucnim situacijama kad je bio traljav ispred gola. Nema smisla to sto si napiso.
podcjenjujes nasu djecu
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:55 pm

Za slobodu bih volio: veca-projic-kemo-bogi-hadzic-saban-jovan-stojan-zakaric-zeric-zajmovic u spic. Odmoriti voju i graovca ako je moguce, za mene je krupa vaznija.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:59 pm

jok eto guracemo Zakarica a juniore cemo slati u Iskru, Travnik i ne znam vise gdje
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:01 pm

Zec i 10 juniora za finale kupa
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:10 pm

Ja nemam uopšte ideju ko da igra ustvari ko god da igra bolji smo igračk od slobode to je činjenica. Sve je u taktici , motivaciji i postavci igrača.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:10 pm

Samo da hoce ova sezona zavrsiti...
Sto se tice utakmice, ovaj derbi je postao najgora utakmica u ligi. Za to smo podjednako krivi i oni i mi. Pa da su jucer nasi izasli 20 minuta da igraju fudbal, mi bi uzeli glat derbi, a ne izaci na bod svih 90 minuta. Cim su nasi njima dali loptu na startu se znalo na cemu smo.
Navijace je bespotrebno spominjati jer ovo sto rade kad su mnogo brojniji je sramota. A vidjelo se sinoc kako bjeze kad su brojke priblizne ;)
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:11 pm

Nadam se da ćemo prebroditi ovu krizu, tri loše tekme su nas koštale titule prošle godine. Sad smo već "odradili" tri loše - red bi bio da nas krene.
Volio bi prije svega zbog nas navijača ali i Ade i igrača a pogotovo uprave.
Mi kad zamjenimo trenera zamjenimo kompletan SŠ i kafe kuharicu. Novi pomoćnik, novi trener golmana, novi kondicioni, novi igrači, novi ...
Red bi bio da se malo uozbiljimo oko ovih smjena i istrpimo nekog trenera duže od 10 mjeseci. Evo sad da smjenimo Adu ako nam taj novi ne donese titulu tjeraćemo ga u maju pa taman da je Amar.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:15 pm

Finale kupaa čeka nas krupaa zgazi ih Željo molim teee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:21 pm

"Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš"

slika

Jedino logicno rjesenje
A i ako zabije proslavice sa svojim navijacima
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:22 pm

Bice paklen, Sloboda, Krupa, Zrinjski,... :(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:23 pm

ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:33 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:10 pm
Samo da hoce ova sezona zavrsiti...
Sto se tice utakmice, ovaj derbi je postao najgora utakmica u ligi. Za to smo podjednako krivi i oni i mi. Pa da su jucer nasi izasli 20 minuta da igraju fudbal, mi bi uzeli glat derbi, a ne izaci na bod svih 90 minuta. Cim su nasi njima dali loptu na startu se znalo na cemu smo.
Navijace je bespotrebno spominjati jer ovo sto rade kad su mnogo brojniji je sramota. A vidjelo se sinoc kako bjeze kad su brojke priblizne ;)
Gdje, sta, kako ovo za navijace ? Kod stare americke ambasade su iz auta istrcala njih osmorica, devetorica na nasih par momaka pa su se uhvatili kamenja u parku preko puta kad su vidjeli da su bare-bare. Znam bar deset osoba koji nisu na derbi otisli iz tog razloga. Ne sto se boje njih vec sto raja nece da riskira glavu
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:38 pm

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:50 pm

Ja cu jos malo o pritisku i vise nikada o tome. Budimo realni slicno je kod nas i komsija zadnjih godina, otkako sunpocele ultra furke. Gdje to se mogu igraci samarati osim kod fasista preko drine. Da li zasluzuju ili ne je drugo, ali to se u normalnom svijetu nesmije ni pomosliti jer bi ovi samaraci dobili zatvor. Ja ne kritikujem ovim zeljin jug, koji je ovog proljeca fantastican zaista, nego govorim o stanju u ovom jadnom drustvu. Ljudi su postali tak8vi pesimisti i cinicni, mahalaski nastrojeni da se covjeku zgadi. Kada vidim normalnog covjeka na tribini koji bodri klub bez izliva malogradanstine dode mo da ga izljubim. P.s. ova dva boda zadnja abd. ce biti kljucna
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u pon apr 16, 2018 9:52 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:54 pm

alombardo je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:50 pm
Ja cu jos malo o pritisku i vise nikada o tome. Budimo realni slicno je kod nas i komsija zadnjih godina, otkako sunpocele ultra furke. Gdje to se mogu igraci samarati osim kod fasista preko drine. Da li zasluzuju ili ne je drugo, ali to se u normalnom svijetu nesmije ni pomosliti jer bi ovi samaraci dobili zatvor. Ja ne kritikujem ovim zeljin jug, koji je ovog proljeca fantastican zaista, nego govorim o stanju u ovom jadnom drustvu. Ljudi su postali takvi pesimisti i cinicni, mahalaski nastrojeni da se covjeku zgadi. Kada vidim normalnog covjeka na tribini koji bodri klub bez izliva malogradanstine dode mo da ga izljubim.
Kad to napisa, sjetih se onog covjeka sto su ga na 1921.tv snimili u sklopu onog intra iz Breze, ne znam sad pred koju tekmu su ubacili ali skoro je bilo, uglavnom kolilo taj covjek samo psuje i sta psuje, pa to strasno, da neko tih godina moze takve stvari prevalit preko jezika, uzas.
A kod nas ih ima poprilican broj u zadnje vrijeme, nema gore sorte od tih pljuvaca, tumori tribina i kluba.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Gola, Google [Bot], Jacksparrow, SamoNapad i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija