Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:45 pm

Nas il' je turkiš ziraat pokopo , ili moje prisustvo na zadnje tri.
Vidjećemo do čega/koga je u srijedu :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:45 pm

Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:40 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:34 pm
Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:28 pm
Oda zna sta hoce i imao si neku igru da djecom. Ovaj nema nista. Picka se usrala
Ista prica, ali bas ista. Oda ziheras, trebao ih je napast...
Mulalic samo motivator i dobije 10 tekmi na kraju pad..
Slavko ubleha,ziheras,neznalica,kondicioni mu fali ista stvar..
Svima je isti problem kurcobola,fizicka i psihicka sprema, sad ko js kriv ?
Kriva je uprava. Rade super, ali na zelenom terenu ne znaju sta hoce. Sada si u kurcu ispravljaj kako znas. Zato i pisem Oda ili Edis do kraja sezone, a za taj period traziti trenera i jednom reci sta hoces, kakvu igru. Cas igramo defanzivno, cas ofanzivno, cas nikako. Kako koji trener dodje.
Uprava je krivac kad se ne izmiruju plate,bonusi,premije,los marketing,zapostavljanje stsdiona...
Bar to funkcionse u klubu i treneri su prezadovoljni tim segmentom,bar kako kazu. Tjeraju i dovode treneri kako hoce. Sve uslove za rad imaju.
Meni tako kao obicnom navijacu, izgleda ti neke stvari znaas koje i nisu ovakve.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:46 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:36 pm
Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:24 pm
storm_raider je napisao/la:
pon apr 16, 2018 6:22 pm


Leone moj dragi, i sutnja je potvrdjivanje. Nece tebi sada neko pisati saopstenje da se stoji ili ne stoji iza trenera. Pa tu mahalu smo godinama gledali da iskorijenimo, gdje se za sve zivo pisu saopstenja (sjeti se one bruke sa sredstvom za ciscenje stolica). Igraci znaju najbolje u kakvim uslovima treniraju i kakve su im premije obecane. Za nase uslove ovdje, bezobrazno velike. Ne vidim sta vise Uprava ili klub moze da uradi, osim vrhunskih uslova, a i Boga mi vrhunskih igraca za nase uslove. E sada, sta je u glavama tih "vrhunskih igraca", to je neka druga prica. Adzemu psuju idioti kojih je nadam se sve manje, a znam da ti nisi dio te grupe, jer si lijepo vaspitan momak.

Prvo, psuje se covjeku koji je Zelji dao vise nego taj sto psuje (i Zeljo je njemu naravno), drugo mi smo i dalje prvi. A, uostalom, kakav pritisak, a na derbi gdje se odlucuje mozda i titula nas jedva dodje 2500? O cemu onda pricamo i o kakvom pritisku?
Pravdas Adzema na osnovu cega ? Jesi ti gledao Zelju ove polusezone ? Pa Adzem je imao sve u svojim rukama da je na kraju sve prokockao. Pa bolan on ne zna sta hoce. Veze lik nema.
Postaviti Odu, podmazati gdje treba, klanjati nafile, misu ne propustati i mozda dodje jebena titula. Ili postaviti Edisa budalu ako hoce biti samo do kraja sezone.

Adzem je trebao biti vec bivsi!
Na osnovu toga sto smo prvi i u polufinalu kupa. Ja ne mogu suditi o Adzemu na osnovu zadnje 3 utakmice. Bas zato sto i jesam gledao Zelju ove sezone, a jesi li ti? Nije neko Adzemu dao to, sam je sa svojom ekipom izborio, sada neka se vadi i pokaze da je vrijedan ove klupe.
Ja tebe pitam jesi ti gledao ovu polusezonu ? Ja njemu ne sudim na osnovu zadnje 3 nego na osnovu polusezone. On ne zna sta hoce, njegove izmjene nemaju smisla, njegova postavka nema smisla, igra mu nema smisla i najgore nista ne uci iz greski. Ponavlja ih iz utakmice u utakmicu. Sa njim nismo u situaciji da mozemo reci jbg desi se losa utakmica, nego si u situaciji da apsolutno ne vidis neki napredak.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:48 pm

Kriv Senad što Zakarića nema pola godine na terenu, Šiljak što je Crnov imao izvrsnu pažnju i pomoć pa mu malo, Bajramović što Zec pijan na treninge dolazi, Hadžiosmanović što Mehremić ne zna aut izvesti, Dobrača što se Adžem pogubio ko abdest... Allaha mi dragog, jestel' normalni?
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:51 pm

nookey je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:34 pm
Bergeron je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:29 pm
Meni je u svemu ovome najsmjesnije kada otvorim onaj drugi forum i vidim da pojedinci kao postavljaju neke uslove ako se ne osvoji dupla da se uprava moze pokupiti... Cudi me da neki portali nisu od svega toga napravili neku pricu i dodatno nas dotukli u ovom kriznom periodu. Ovih par mahalskih preko fb-a je uvijek bilo, na to ne treba ni obracati paznju. Lupalo se, lupace se...
Svjesni su da uprava radi ko nijedna u bih. Dali su sve sportskom segmentu ali nema rezultata...
Ma samo se sjeti onih godina 2000-2005, 2 puta prvaci, 3 puta drugoplasirani. A onda 2005-2009 zbog tadasnje uprave i njihovih poteza realno mogli ispasti iz lige, pali u svakom mogucem segmentu. Ako ne cijenimo ono sto se do sada uradilo i koliko se klub stabilisao za godine koje dolaze onda ne znam sta cijenimo. Jel vrijedi uzeti titulu posto-poto i da vec za 2-3 sezone opet padamo u kolaps i duznicko ropstvo? Kratkotrajni uspjesi zaslijepe mnoge. Rezultati ce doci, treba i raditi na tome i imati strpljenje.

Vec par sezona saltamo trenere, mijenjamo upravu i restruktuiramo nesto, ali nikada ni u kom slucaju nisu krivci bili igraci, svi su oni bili za navijace ogromni profesionalci i uzdizani u nebo. Mozda treba razmisliti da je do njih, mozda je vrijeme da se pocne malo to mijenjati, da se pocnu malo ti igraci kaznjavati i da im se pokaze jedna doza ozbiljnosti. Kakav je to igrac kojem je draze popit, izaci, zapaliti od posla za koji je placen. Previse se njima popusta u ovom slucaju od strane navijaca, bar po mom misljenju. Dosta je bilo neozbiljnosti, drustvenih mreza i ganjanja djevojaka. Imaju za to vremena, ali hajmo na kraju sezone malo se posvetiti igri, dodatnom treningu, timskom radu....
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:51 pm

Protiv Slobode:
Kjosevski
Hadžić Graovac Osmanković Projić
Blagojević Šabanadžović
E. Šehić Dacić Zajmović
Ubiparip

Klupa: Fejzić, Ćubara, Mehremić, Jusufi, Žerić, Modić, Kajkut

Protiv Krupe:
Kjosevski
Hadžić Graovac Bogičević Projić
Blagojević Hajdarević
Zakarić Ramović Mehremić
Ubiparip

Klupa: Fejzić, Osmanković, A. Šehić, Šabanadžović, Zajmović, Vranješ, Žerić

Eto to je neko moje viđenje i ja bih ovako uradio u sljedeće dvije utakmice da se nešto pitam(a ne pitam se)
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u pon apr 16, 2018 7:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:52 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:45 pm
Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:40 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:34 pm


Ista prica, ali bas ista. Oda ziheras, trebao ih je napast...
Mulalic samo motivator i dobije 10 tekmi na kraju pad..
Slavko ubleha,ziheras,neznalica,kondicioni mu fali ista stvar..
Svima je isti problem kurcobola,fizicka i psihicka sprema, sad ko js kriv ?
Kriva je uprava. Rade super, ali na zelenom terenu ne znaju sta hoce. Sada si u kurcu ispravljaj kako znas. Zato i pisem Oda ili Edis do kraja sezone, a za taj period traziti trenera i jednom reci sta hoces, kakvu igru. Cas igramo defanzivno, cas ofanzivno, cas nikako. Kako koji trener dodje.
Uprava je krivac kad se ne izmiruju plate,bonusi,premije,los marketing,zapostavljanje stsdiona...
Bar to funkcionse u klubu i treneri su prezadovoljni tim segmentom,bar kako kazu. Tjeraju i dovode treneri kako hoce. Sve uslove za rad imaju.
Meni tako kao obicnom navijacu, izgleda ti neke stvari znaas koje i nisu ovakve.
Ona je kriva i za teren. Moraju znati sta hoce, imati neku filozofiju. Zrinjskom je otisao Marinkovic dosao onaj jazavac i igra im je i dalje ista. Zasto ? Zato sto ljudi znaju sta hoce. Otici ce i Sliskovic i opet im se igra nece promijeniti, a vec mu traze zamjenu. Kod nas je dosao Edis nikakva igra, dosao Slavko defanzivna igra, dosao Adzem poceo sa ofanzivnom gdje se usrao titule i pokusao sa nekom sigurnom gdje je usrao i sefa i stanicu. Igraci vise i sami ne znaju sta da igraju. I najgore ne vide da ovaj ne zna gdje goni.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:56 pm

@Vrag, nije tacno. Za vrijeme Marinovica je Zrinjski dosta bolje igrao. Imao je isto bolje igrace nego sto je trenutno slucaj.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 7:58 pm

LeBlue je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:56 pm
@Vrag, nije tacno. Za vrijeme Marinovica je Zrinjski dosta bolje igrao. Imao je isto bolje igrace nego sto je trenutno slucaj.
Jeste igrao, ali im stil igre ne odstupa puno i drze se njega. I takve igrace i dovode. O tome pisem
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:03 pm

Vrag je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:58 pm
LeBlue je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:56 pm
@Vrag, nije tacno. Za vrijeme Marinovica je Zrinjski dosta bolje igrao. Imao je isto bolje igrace nego sto je trenutno slucaj.
Jeste igrao, ali im stil igre ne odstupa puno i drze se njega. I takve igrace i dovode. O tome pisem
Sa ovim se slazem. Mozda smo ranije morali bolju transfer strategiju da imamo. Strucnije ljude koji se bave ovim poslom. Ali i Zrinjski je isto dosta igraca doveo koji su totalni flop bili.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:07 pm

Sad je gotovo. Spasiti sto se da spasiti od cekanja nema selameta.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:08 pm

Ma stil igre im je vrhunski. Kad se prica o Zrinjskom covjek bi rekao da su oni Barcelona, a ustvari nista bolji od nas nisu plus imaju podrsku sudija kad zagusti. Jel mislis da se onaj penal Borcu protiv nas isto ne bi svirao ? Ne bi, al sutra malo.
Oni protiv onakve Krupe nisu uradili skoro nista i imali su neki jalovi, bezopasni posjed i to je to, a gol su zabili iz njihove greske. Protiv Sarajeva isto nista, nua bodova, al naleti Bilbija na odbijenu i uspije pogoditi kroz noge igraca za pobjedu.
Oni su prvi jer smo mi losi, a mi smo iza njih jer su oni losi. Iako sam vjerovao da cemo poslije pauze biti duplo bolji i sa priprema se vratiti fizicki jaci, sad sam siguran da ce osvojiti ekipa koja bude manje losa i koja bolja podmaze protivnike, tj. Radnik i Krupu. Mi smo se prepali titule, nakon samo dva kola lige za prvaka poceli kalkulisati gdje mozemo kiksati i tu ga i popusili. Da smo isli od utakmice do utakmice, kako su strucni stab i igraci pricali, i da se nismo previse zamarali sta ce i kako ce Zrinjski, imali bi i dalje onu prednost koju bi imali i ne bi ovako pickasto odigrali. Za to mogu biti krivi iskljucivo igraci i trener, a ako ispusimo titulu Adzem ce se pokazati kao los trener i tu nema dalje price. Isto kao sto se i Slavko pokazao kao los trener prosle godine izgubivsi titulu na onaj nacin, tako ce i ovaj kako je poceo sa kukaviclukom. Imao je Adzem priliku gledati sve nase proslogodisnje utakmice, vidio da se sa 13 igraca u rotaciji ne moze nista i trebao je nauciti nesto iz Slavkinih gresaka. Jos je veci problem sad ako su se igraci zamjerili jedni drugima na neki nacin i ako je Adzem uzeo nekog na zub iz nekog razloga.
Kako god, ja licno sam i dalje uz Adzema i ekipu, dacu im podrsku do kraja, vjerovatno pasti neki ispit vise zbog njih, ali tako je kako je.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:12 pm

E vala je i igra Zrinjskog goli qrac.. Nista bolja od nase.. Njihovi igraju pod manjim pritiskom i od navijaca a i od rezultata jer su vec uzeli par titula zaredom i nebi im bila neka tragedija da ovu ne uzmu.. A pored toga ne libe se i da zavrse utakmicu ako im zapne pa i to skine odredjenu dozu pritiska sa igraca..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:14 pm

Dragan Petrovic sudi u Tuzli. Ove godine sudio nama u Mostaru (3-3), i dva puta u kupu (pobjeda 2-1 Mladost & pobjeda 2-0 Siroki).

Hajdeeee Draganee. Za svoje banjalucane, ima ih kolko hos kod nas :D
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:17 pm

za prošlu godinu si bez obzira što su nas završili za jedan gol, mogao reći da je zrinjski duže igrao bolje. ove poslije prvih desetak kola go *****...
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:19 pm

Čuj Zrinjski bolje i ljepše igra hahaha, sudije su im bar 6 bodova donijele.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:23 pm

Ne mora ni smjena, nikakva tzv. sok terapija, nista. Neka rade sta zele, pa kako ispadne, ispadne. Ja stvarno nemam problema s tim. Da ce nas sve skupa i klub to kostati zivaca, novca, vremena - ko zna, mozda hoce, ali neka kosta. Da vidimo gdje smo. Ako uprava ima na umu neki drugaciji oblik intervencije (bile to premije, kazne, suspenzije, novi pomocni treneri, motivatori, psiholozi, nebitno), ja ga pozdravljam u svakom slucaju. Ako nista ne zele da urade jer misle da se Adzem moze izboriti s tim, i to je sasvim ok. Ne moram se ja slagati s tim, ali ja sam niko i nista. Ja mogu samo da se nadam najboljem, da se nerviram, da vas ovdje nerviram svojim pisanjem. Ali nemoj da bude sad "podrska," pa tjeranje Adzema pred Europu, ili pred pocetak iduce sezone, ili u oktobru, jer tad je kasno i tad vise nije ni bitno.

Ovo je prosla sezona 1/1. Prosle sezone Petrovic, za ciju su smjenu mnogi s pravom bili, nije otjeran kad je trebalo ili kad nije trebalo, kad je gubio konce u svlacionici. To je momenat kad se sezona lomi. Momenat kad si na strani trenera ili igraca. Neutralan ne mozes priustiti da budes. Ne zelis da ga tjeras, zelis da mu cuvas ledja? Odlicno. OK, postovao i tu odluku. Je li i njemu data podrska? Jasta je. Data mu je puna podrska, pa je onda odjednom nije bilo, iako su mu igraci i SD u tandemu radili o glavi. Dajte, nismo djeca. Moze on biti najgori trener na svijetu, ali ako si na njegovoj strani - onda si na njegovoj strani. Ako si na strani igraca - onda si na strani igraca. Nema nista izmedju. Nema danas ovako, sutra onako. Mislim, moze biti, ali sta ce ti dobro to donijeti? Je li to tad bila podrska? Hoce Adzem imati istu takvu podrsku? Nemojte da na kraju opet svakakve stvari isplivaju na povrsinu, ako ne dao Bog zijanimo sve sto se zijaniti moze, a stvari, barem trenutno, idu u tom pravcu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:24 pm

jos kad bi citali, a ne ko ovce u hor
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:29 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:45 pm
Nas il' je turkiš ziraat pokopo , ili moje prisustvo na zadnje tri.
Vidjećemo do čega/koga je u srijedu :kafa:
ni Polar nije za odbaciti :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:32 pm

Žerić nije za krila. Prespor je i trom. Čitavu omladinsku karijeru je igrao kao desetka.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 305 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija