Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:03 pm

Šta i kako protiv Slobode, pojma nemam. Mora se ubaciti neko od ove omladine. Dacić, Šehić, Jusufi...
Nema više smisla gurati ovako kad vidimo da ne ide. Tri utakmice smo odigrali na isti kalup. Bez ikakve ideje, napada, pokušaja. Ovako dalje ne može! Adžeme muda ponesi u Tuzlu, skontaj nešto, budi hrabar kao u prvom dijelu sezone. Ubaci tog jebenog Projića, nek odigra, ne može biti gori nikako od ovog do sad.
Ubaci Dacića, Šehića. Samo možemo profitirati njihovim ubacivanjem. Lošiji od ovih ne mogu biti, a mogu nam donijeti i brzinu, a i kreirati nešto u napadu.
Neki igrači se fakat moraju zapitati i malo ohladiti, na klupu pa onda razmišljajte šta ste pogrešno, a šta dobro uradili i shvatit ćete.

Kjosevski- Graovac, Bogičević, Osmanković, Projić- Blagojević, Šabanadžović- Šehić, Dacić, Zajmović- Ubiparip.

Na klupi: Fejzić, Beširević, Modić, Vranješ, Zakarić, Jusufi, Zeba.

Ako ispadnemo od ovakve Slobode, definitivno više ne znam šta bih mislio i uradio. Povjerenje je sve manje, a u srijedu bi moglo da gori na sve strane ako izgubimo. Samo me strah da ne ostanemo bez ove uprave. Ne miriše mi na dobro.

Eh sad, jedna poruka igračima. Znam da ih dosta čita i prati forum.

Poginite svi do jednog, al' titulu donesite.
Igrate zadnje utakmice k'o pičke najveće. Podršku imate uvijek. Uslove najbolje imate. Plate sigurno dobijate na vrijeme. A rezultata nema. I to kad je najpotrebnije da igrate, ključne utakmice u sezoni, vi syebete sve. Šta je problem? Otpala vam muda? Preko noći zaboravili igrati? Dosadilo vam?
Ako ponovo bude kao prošle godine, svi, al' svi do jednog se kupite iz kluba (od igrača do fizioterapeuta i stručnog štaba).
A sad, u srijedu nas ponovo razočarajte. Ponovo odigrajte pičkasto. Ponovo odigrajte kao da je na drugoj strani Barcelona. Jebala vas i Sloboda i Petrović. Vi nemate šta tražiti ovdje ako ne možete pobjediti raspalu Slobodu. Samo izgubite i ispadnite. Ja ću biti prvi koji će vam jebati sve po spisku na sljedećoj utakmici.
IGRAJTE PIČKE ZA BOJE PLAVE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:04 pm

Kako god pogledaš, ova utakmica u Tuzli bi mogla biti prekretnica, za gore ili dole...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:04 pm

Raspadamo se opet


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:09 pm

Izborili smo Europu. Moj Adzeme, prikljuci Odu strucnom stabu. Pa veliki AO je uz sebe imao dva trenera koji bi mogli tada voditi 70% premijerligasa, Dinu i Memica. Ti ko tele se uhvatio Karica i Dzafica, jebaali te oni. Zakarica na klupu posalji, pa nek po striptiz klubovima guzove uvaljuje !
MRS U PICKU LIJEPU MATERNU SVI !

Veliki navijacki mentalitet ugasene grupe horde zla je i juce dosao na svoje kada 43 covjeka napadaju dva auta i otimaju jakne i telefone. Prestala je uprava davati pare, pa se mora zivjeti od necega.. E MOJ HASE HORDE TI SE GASE !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:11 pm

Po meni nije samo stvar u izboru igraca , veci je problem postavka igraca i taktika. Graovac,vranjes,ubiparip okosnica tima igrali su na neprirodnim pozicijama.Odlicno su se snalazili a sada promjena.Vranjes se trudio ali ne ide ga uloga napadaca.Pozicije koje su deficitne ubaci klupu a ne rotacije igraca sa njihovih pozicija.
Tesko je biti pametan ali tuzla je prekretnica bar tako kislim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:13 pm

Kod nas ili je odlučujuća utakmica sezone, ili je prekretnica :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:16 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:48 am
IvanOsim je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:33 am
teatrale36 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:32 am

Bolji je Jovan od svakog od njih u veznom redu, bolestan čovjek odigrao bolje nego umisljeni veznjaci i naša djeca, stručnjaci su ga skoro otpisali a on ubjediljo najbolji veznjak ekipe.
Nemoj pretjerivati i napadati bez razloga kad imas bar 10 gorih primjera Tipa Adzema,Adija, Zake, Vranjesa, Voje i Papca na kraju.
Nisam rekao nista na njegovu igru, nego na njegovu reakciju prema saigracu, te na cinjenicu da mu istice ugovor. Ako je sve to u interesu Zelje, ja nemam problem s tim, ali smatram da nije. Ako je vec toliko kvalitetan kao sto kazete (ja se ne slazem sa tim misljenjem, srazmjer kvaliteta i godina, imamo veci potencijal sa dugim ugovorima), pa zasto se ne pregovara oko produzenja ugovora? Sta radi Papac? Ako se ne pregovara, ako on odlazi dzabe, a recimo Anel zavrsava polusezonu sa par utakmica, mi smo na gubitku, cak i u slucaju osvajanja titule, jer nam je on nece donijeti sam prevagu, jer je nije donio evo vec koliko je u nasoj ekipi.

Prije svega akcenat je bio na njegovoj reakciji prema suigracu, gdje se ponio krajnje bezobrazno, a desilo se ispred zapada pa sam upratio.

Usput, Nedo Turkovic na zapadu navija li navija. Gotivan lik.
Ja sam bio na Zapadu ali nisam vidio tu reakciju, nebitno sad, mada mislim da bi trebali svi malo da zivnu da se trznu da daju jedan drugom i podrsku i kritiku, a ne onako ko sline da se vuku, isprepadani, ne smiju onom djetetu sto dohvaća lopte nista reci, vise smo mi s tribina se derali na njega.
Meni stvarno vise ne igra ulogu o ovom dijelu sezone gladati kome ističe ugovor ko ce nam valjati u narednom periodu, daj najbolje pa zvali se oni Zeba, Zec,Crnov ili neko dijete od 15 godina iz pionira, pusti sad ugovore, pare, svakako smo u dubiozi daj titulu da uzmemo.
U pravu si nije Blagojević godinama bio nikakva prevaga,ali mi smo iz sezone u sezonu sve slabiji jadniji i sad nam on ispade glavni igrač eto na sta nam je ekipa spala.
Sacuvaj boze. Sta vi pisete. Pa Blagojevic je izmislio fudbal za 95% igraca u celoj ligi.Nema s kim da odigra i sad vam je on kriv. Neverovatni ste jbt.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:18 pm

mula je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:07 pm
igla je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:56 am
I dok smo imali ovaj niz, nikad Ramović nije stajao bukvalno između štopera, tj nije bio drugi napadač. To je promašena taktika.
Nego gdje je igrao?
Bliži je sredini bio puno, nije bio DRUGI NAPADAČ. Pa protiv Širokog zadnju Ramović uopštenije učestvovao u igri sredine terena, otkrivao se ko špic.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:19 pm

Kad bi mogli kako privuci Vinka Marinovica to bi bilo odlicno. Trener je mlade repke, to je problem. Najbolji izbor po meni.
Drugi izbor za mene je Mladen Zizovic.
Mada i on tesko u ovom djelu sezone da bi se prihvatio posla zbog Radnika.


Naravno sve u slucaju neuspjeha protiv Slobode.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:23 pm

Pitanje za @jovanmaksimovic, jesmo li u poslijeratnoj historiji imali trenera, koji je počeo i zavrsio sezonu? Ako smo takve imali, volio bih čuti njihova imena. Za Amara znamo. Hvala!

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:23 pm

Nama je najveci problem fizicka sprema. Nasi igraci nemaju snage, jednostavno mi se bez lopte ne krecemo vec stojimo staticno u mjestu i dodajemo loptu prvom do sebe. Dakle igrac moze igrati na neprirodnoj poziciji, ali uvijek se moze kretati bez lopte i tako otvarati prostor ili odvlaciti suparnicke igrace. Prosle sezone kada se je Mulosmanovic povrijedio i kada je Petrovic sa Karicem preuzeo sve na sebe nama su kola krenula nizbrdo. Adzem ako misli da moze sve sam sa Dzaficem i Karicem grdno se vara, sto neko rece Amar je uz sebe imao Đurbuzovia i Memica a trener golama je bio Eso, to dovoljno govori o ozbiljnosti cjelokupnog strucnog staba
Alea iacta est!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:25 pm

Amar, Ivica, Rinus Michels, šok terapija, premije, kazne, prijetnje, hodža, ukazanje u Međugorju, kurbani...na osnovu prošle sezone i ovog trenutnog stanja, za ovo što nam se nataložilo u ekipi i oko nje, tj. dobar dio njih...sve je to džaba..ako se ne skupe i ne pomognu jedan drugom niko drugi neće...a mi možemo plakati, čupati kosu, pisati do prekosutra..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:26 pm

Otkud vama informacija da Amar nece? Ne znam ko je napisao, vidim raspravlja se o tome, ali tvrdim da to nije tacno. To nece neko drugi...
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:27 pm

igla je napisao/la:
pon apr 16, 2018 1:18 pm
mula je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:07 pm
igla je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:56 am
I dok smo imali ovaj niz, nikad Ramović nije stajao bukvalno između štopera, tj nije bio drugi napadač. To je promašena taktika.
Nego gdje je igrao?
Bliži je sredini bio puno, nije bio DRUGI NAPADAČ. Pa protiv Širokog zadnju Ramović uopštenije učestvovao u igri sredine terena, otkrivao se ko špic.
Uvijek igra iza napadača, samo je utakmicu Radnika igrao desno krilo umjesto Zakarica i na toj poziciji ekstra odigrao.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:28 pm

zubanovic89 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:04 am
Po mojoj matematici mi smo prvaci ako dobijemo Krupu i Zrinjski u naredna dva kola. Racunao sam da cemo izgubiti u Sirokom i da cemo odigrati X sa pitarima na Grbavici uz X Zrinjskog protiv pitara i Sirokog. Naravno, mogu negdje izgubiti uz uslov da npr dobiju Radnik sto se svede na isto. Uslov je naravno da pocnemo igrati kao fudbalski tim FK Zeljeznicara a ne FK Mjedenica. Iz ove perspektive bod sa Koseva uopste nije los :D Najbitnija utakmica u zadnjih 5 godina je protiv Zrinjskog na Grbavici, hajmo ostavit svo jebanje majki i nesuglasice sa strane, i izgurat ovo do kraja, na kraju sezone cemo podvuci crtu!!!

Zrinjski - 59
Zeljeznicar - 59

——————————

Radnik - Zrinjski X
Krupa - Zeljeznicar 2

Zeljeznicar 62
Zrinjski 60

—————————

Zeljeznicar - Zrinjski 1

Zeljeznicar 65
Zrinjski 60

—————————

Radnik - Zeljeznicar 2
Zrinjski - Siroki X

Zeljeznicar - 68
Zrinjski - 61

——————————

Siroki - Zeljeznicar 1
Sarajevo - Zrinjski X

Zeljeznicar - 68
Zrinjski - 62

——————————

Zeljeznicar - Sarajevo X
Zrinjski - Krupa 1

Zeljeznicar 69
Zrinjski 65
Zrinjski - 59
Zeljeznicar - 59

——————————

Radnik - Zrinjski 2
Krupa - Zeljeznicar X


Zeljeznicar 60
Zrinjski 62

—————————

Zeljeznicar - Zrinjski X

Zeljeznicar 61
Zrinjski 63
OTKAZ ADZEMU
—————————

Radnik - Zeljeznicar 2
Zrinjski - Siroki 1

Zeljeznicar - 64
Zrinjski - 66

——————————

Siroki - Zeljeznicar 2
Sarajevo - Zrinjski 1

Zeljeznicar - 67
Zrinjski - 66

——————————

Zeljeznicar - Sarajevo 1
Zrinjski - Krupa 1

Zeljeznicar 70
Zrinjski 69


:zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:31 pm

phpBB [video]


Ovakav im jedan treba u svlačionici...

U napadu izgubiš loptu, ne vraćaš se nazad... ponovo gubiš loptu.... pa daj više čovječe, trzni se, boga bezobraznoga hahahah PET PUTA TI VIŠE VJERUJEM NEGO TI SAM SEBI

phpBB [video]


pojasnio neke stvari repeša
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:35 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:35 pm
A meni npr na ***** ide što nam se iz utakmice u utakmicu na svaku odbijenu loptu npr nakon kornera lopta ode protivniku, nigdje nikog našeg ba na 25 metara od gola, rupa ogromna bude..juče raja pičkarala oko mene na svaku odbicu
Pa onda što godinama aut ne znamo izvest, pa onda što godinama ne znamo izbit loptu od golmana kako treba, pa onda što Kajkut svaki put stoji pri prijemu deganžiranja ne do bog da skoči, nego pokušava nešto graditi ..
Nemoj zezati skočio je jedanput i dobio faul :r pred sami kraj utakmice protiv pitara protiv Slobode nije nijednom skočio.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:37 pm

A Memic podnio ostavku u Travniku nakon jednog kola :shisha:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:38 pm

Ma skace Kajkut, samo se ne vidi golim okom, jer mu ne mozes Avaz ispod nogu izvuc. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:38 pm

Dimitrije113 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 1:16 pm
teatrale36 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:48 am
IvanOsim je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:33 am


Nisam rekao nista na njegovu igru, nego na njegovu reakciju prema saigracu, te na cinjenicu da mu istice ugovor. Ako je sve to u interesu Zelje, ja nemam problem s tim, ali smatram da nije. Ako je vec toliko kvalitetan kao sto kazete (ja se ne slazem sa tim misljenjem, srazmjer kvaliteta i godina, imamo veci potencijal sa dugim ugovorima), pa zasto se ne pregovara oko produzenja ugovora? Sta radi Papac? Ako se ne pregovara, ako on odlazi dzabe, a recimo Anel zavrsava polusezonu sa par utakmica, mi smo na gubitku, cak i u slucaju osvajanja titule, jer nam je on nece donijeti sam prevagu, jer je nije donio evo vec koliko je u nasoj ekipi.

Prije svega akcenat je bio na njegovoj reakciji prema suigracu, gdje se ponio krajnje bezobrazno, a desilo se ispred zapada pa sam upratio.

Usput, Nedo Turkovic na zapadu navija li navija. Gotivan lik.
Ja sam bio na Zapadu ali nisam vidio tu reakciju, nebitno sad, mada mislim da bi trebali svi malo da zivnu da se trznu da daju jedan drugom i podrsku i kritiku, a ne onako ko sline da se vuku, isprepadani, ne smiju onom djetetu sto dohvaća lopte nista reci, vise smo mi s tribina se derali na njega.
Meni stvarno vise ne igra ulogu o ovom dijelu sezone gladati kome ističe ugovor ko ce nam valjati u narednom periodu, daj najbolje pa zvali se oni Zeba, Zec,Crnov ili neko dijete od 15 godina iz pionira, pusti sad ugovore, pare, svakako smo u dubiozi daj titulu da uzmemo.
U pravu si nije Blagojević godinama bio nikakva prevaga,ali mi smo iz sezone u sezonu sve slabiji jadniji i sad nam on ispade glavni igrač eto na sta nam je ekipa spala.
Sacuvaj boze. Sta vi pisete. Pa Blagojevic je izmislio fudbal za 95% igraca u celoj ligi.Nema s kim da odigra i sad vam je on kriv. Neverovatni ste jbt.
Meni je dobar nego kazem stručnjaci iz Uprave su ga prekrizili na pocetku sezone, kao necemo produziti ugovor svakako mu ističe, a on daleko najbolji veznjak ove sezone.
I ovde su to pojedinci pisali kao sta ce nam Blagojević imamo djecu i sl. eto koliko znaju o nogometu.

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Dzezvar, Google [Bot], neroazzuro i 235 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija