Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:54 am

Plava Porodica je napisao/la:Naravno, što se mene tiče ako ispadne od ovakve slobode može komotno ostati u tom kantonu..
Nek proba sa Radničkim iz Lukavca izborit premijer ligu.
Ne trebamo tjerati nase ljude. Ado ima potencijala i ako ga treba mijenjati to ne treba raditi kao sto se uradilo sa Edisom. Moze nam jos dugo valjati u omladinskom pogonu a po meni ima potencijala i za prvi tim ili bar kao asistent Amaru :D Treba prestati sa praksom tjeranja koja nam je presla u naviku. Inace sam za opciju kotinuiteta jer nam promjene nisu puno dobra donijele ali slazem se sa onima koji misle da Ado jos uvijek nije dorastao vodjenju naseg prvog tima.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:56 am

Jucer ni Vojo koji inace ganja nije ganjao. Ma nije ni pokusao da ganja.

Zasto? Haj mu znaj, il taktika il jednostavno ne moze. Ali prije da je do taktike igranja na X.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:56 am
Jucer ni Vojo koji inace ganja nije ganjao. Ma nije ni pokusao da ganja.

Zasto? Haj mu znaj, il taktika il jednostavno ne moze. Ali prije da je do taktike igranja na X.
Pa nisu vala ni igrači a ni on bili iznervirana, priča nama je bila da smo išli na pobjedu, a nismo :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:02 pm

Bas to. Ono sto smo igrali izgleda je bio i dogovor, jer niko nije pokazao ljutnju, emociju bilo koju da potegnu da stisnu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:02 pm

Igrali smo da ne izgubimo. Al' je Sarić fino pronosa rukom ispred Kajkuta.:-)

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:03 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:36 am
Sad nas samo dragi Bog moze pogledat, da kakva frljoka udje u Tuzli
Joj ako nas iz kupa "permanentni" izbaci prekosutra, kako će ovdje da gori.
A čakije se oštre vidim.
I u tom slučaju nebih ništa dirao do kraja sezone, je.baji ga....
Uglavnom, nebi bio u Adinoj koži ni za kakve pare.
Dobro je Ćiro jednom rekao za taj (trenerski) poziv:
"Ništa kao fudbal ne može da ti donese više radosti - ALI i gorčine".
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:04 pm

Eto fakat igramo loše, bezidejno, odvratno, jalovo, al tu smo. Ne gubimo utakmice, još uvijek je sve u našim rukama. Nekako čupamo. Hoćemo li moći preokrenuti sve u našu korist nakon Slobode? Nadam se da hoćemo.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:04 pm

To s Vojom je i meni zapalo za oko. Lik koji u 90.minuti svojim presingom digne Grbavicu na noge nije juce posteno zaganjo njihove stopere.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:06 pm

Pa svima je jasno, prijatelju. Očigledno je da Adžem ima neku svoju računicu, možda onu moju. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:06 pm

Da Vojo nije vrsio pritisak kao inace, to stoji, ali i da jeste dzaba bi mu bilo kad je Vranjes bio postavljen blize golu tj. njihovim stoperima od Voje. Adzemova je greska sto je stavio Vranjesa da radi ono sto je Ramovic radio kad smo igrali bez spica, protiv Slobode u gostima. Kad to nije moglo sa duplo brzim i eksplozivnijim Sinanom, ne znam zasto je Adzem mislio da bi moglo sa Stojanom.

Ovako hladne glave i dan poslije, ja opet tvrdim da ako izostane reakcija uprave ostajemo bez oba trofeja. Adzem im vise ne moze nista. Samo odlazemo neizbjezno i umanjujemo sebi, vec dobro smanjene, sanse za titulu. Ovo je prosla sezona 1/1. Utakmica protiv Sirokog na Grbavici je Adzemu sto je Slavku bila utakmica protiv Slobode na Tusnju prosle godine. Da se tad reagovalo, da je tad Slavko bio bivsi mi bi imali jos jedan trofej u vitrini. Jos uvijek nije kasno i nista nam ne garantuje titulu, ali ovo sad nam garantuje da je necemo uzeti.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:07 pm

igla je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:56 am
I dok smo imali ovaj niz, nikad Ramović nije stajao bukvalno između štopera, tj nije bio drugi napadač. To je promašena taktika.
Nego gdje je igrao?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:09 pm

AsharaK je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:06 pm
Pa svima je jasno, prijatelju. Očigledno je da Adžem ima neku svoju računicu, možda onu moju. :D
Adžem iz matematike jedva dvicu imo, provlačio se :rofl1: :rofl1: . Budel računo mi smo najeb*ali.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:13 pm

Sad ovako bez nekih promjena smo blize tome da cemo ispast iz kupa, a ako ispadnemo sigurno nece biti bolje :D

Mora se nesto do srijede uraditi. Ja ne znam sta, nadam se da ljudi u klubu znaju.
Tj.ja znam, samo Amar al sumnjam da bi htio i da je to izvodivo.

Sta je s Vukomanovicem, treba razmisljat o tom u slucaju ispadanja u srijedu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:16 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:13 pm
Sad ovako bez nekih promjena smo blize tome da cemo ispast iz kupa, a ako ispadnemo sigurno nece biti bolje :D

Mora se nesto do srijede uraditi. Ja ne znam sta, nadam se da ljudi u klubu znaju.
Tj.ja znam, samo Amar al sumnjam da bi htio i da je to izvodivo.

Sta je s Vukomanovicem, treba razmisljat o tom u slucaju ispadanja u srijedu.
Samo Amar!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:21 pm

Iako odlično znaš da nema ništa od njega, ali "samo Amar". Sadomazohizam.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:21 pm

a zašto Amar ne bi htio...ionako od nekog ozbiljnog angažmana vjerovatno nema ništa, poslije repke....
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:34 pm

Zato što neće. Majke mi, pojedini ili kao da od jučer prate Želju, ili su prespavali zadnjih deset godina. Kao ne zna se što Amar neće na klupu. Jah, baš...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:35 pm

A meni npr na ***** ide što nam se iz utakmice u utakmicu na svaku odbijenu loptu npr nakon kornera lopta ode protivniku, nigdje nikog našeg ba na 25 metara od gola, rupa ogromna bude..juče raja pičkarala oko mene na svaku odbicu
Pa onda što godinama aut ne znamo izvest, pa onda što godinama ne znamo izbit loptu od golmana kako treba, pa onda što Kajkut svaki put stoji pri prijemu deganžiranja ne do bog da skoči, nego pokušava nešto graditi ..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:36 pm

Svi smo mi protiv “smjene radi smjene” ali u ovom momentu je situacija takva da nam to igra. Ironicno.

Da ces uspjeti naci dobrog, ozbiljnog trenera za duze staze u ovakvoj situaciji - neces. I da ima takvog on se ne bi prihvatio posla sad. Treba ti sok terapija (ofucan izraz) jer ti samo to daje nadu da ce se ekipa trznuti. Treba ti neko da digne trofej s ekipom, eventualno odigra Europu, a dok on to radi; bujrum, trazi neku dugorocniju opciju.

Najbezbolnije po sve bi bilo Adzema vratiti u OP i dati Odi da nas povede do kraja. Par mjeseci moze izdrzati na klupi, uprkos svemu. Onda se gospodski oprostiti od njega i naci mu mjesto u klubu, osvojio nesto ili ne.

Svi mi znamo da bi Amar bio najbolje rjesenje, ali on nece, ne zeli i to je to. U principu, uprava sad ima izbor: Adzem ili trofej. Ako se svjesno odluce za Adzema, od trofeja nista. Ako se odluce za rez i sokiranje ekipe, sanse za trofej su nam puno vece.

Ne moram napominjati da je ovo iznad samo moje misljenje. Mozda grijesim.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:52 pm

Trebalo je naci petlju i presjeci 10 minuta poslije one tegobe protiv Slobode.
Mozda sam lud, ali do kraja sezone i u Kupu bi i Edis bio bolja sok terapija od Adzema. Amar + ova uprava ostaje nemoguca misija za sve nas, tako da mozemo samo mastati. Ipak misljenja sam da je trebalo presjeci i na mjesto Adzema dovesti bilo koga ko poznaje ove igrace, otprilike da je upratio situaciju, ali da nije trenutno u klubu. Mozda jos uvijek nije kasno. U slucaju neuspjeha u Tz bih opet to uradio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija