Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:36 am

alombardo je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:22 am
Pretjerujete, od euforije do ocaja. Pricate od kud igracima pritisak, a sami u svakom postu pricate kako vad je strah od ovoga onoga. Pritisak postoji i to nema veze sa platama, vec da milion drugih psiholoskih momenata. Ne gubi benfika slucajno zadnjih 10 evropskih finala, ne zbog prokletstva, nego jer u podsvjesti igracima stoji to breme i nemogu opusteno igrati. Zelji treba trofej da se oslobodi pritiska. Amar Osim je znao skinuti pritisak, ali hajmo realno on je titule uzomao punonranije bez odlucujucih utakmica pod moranje, a kada je imao pritisak kao sada izgubio je. Mec lopta sa leotarem dole 1:0 prvo poluvrjeme, 1:1 na kraju. Siroki dole pod pritiskom pusa. Nikobsretnijinod menexda vidim tandem miske amar, a do tada podrzimonekipu jos ovijnjebenih 5_6 utakmica.
Pa nije nas strah protivnika, nego nastupa nasih igraca. Dobiju ogromnu podrsku, a vidi kakve partije pruzaju. Pa ne igraju navijaci, pa da smo mi krivi zato sto smo sada pesimisti. Ja ne vidim ko nakon ove tri utakmice moze bit optimista.
Jeste tesko igrati pod pritiskom, ali su imali priliku da ovo prije rijese, sada je sve na noz. Ko nam je kriv sto smo ispustili prednost protiv Zrinjskog i sto ne uzesmo kuci Sirokog, nego jedva bod spasismo. Normalno da je sada svaka odlucujuca, kada na vrijeme ne regulises. Vjerujte mi, da smo te dvije utakmice normalno zavrsili, Zrinjski bi bio pod vecim pritiskom i teze bi zavrsavali tekme do kraja.
Nadam se da ce se Adzem dozvati, ali cisto sumnjam, skroz se pogubio. Ekipa je rastimana i sada nista ne funkcionise, ne vidim nacin kako cemo se dozvati kao onda nakon Viteza, a opet nekako potajno vjerujem da ce se to desiti, pa ne bih bio navijac da ne vjerujem, ali iskreno govoreci, tesko.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:45 am

isto ko misli da ne može hadžić biti pod blokadom, samo neka vidi kadušića u sarajevu i u zrinjskom. ne mora biti igračina, ali nemoguće je da ne može solidno igrati. u normalnoj sredini...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:53 am

Kospicar je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:34 am
bistrikboy je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:10 am
sa 9 bodova do kraja smo sampioni!
Po kojoj to racunici
pa po mojoj
1921-1987-2007
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:01 am

9 bodova od 15 koji su u igri je malo,nemoj da se zavaramo.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:01 am

VIDEO/ FOTO: FK Sarajevo – FK Željezničar 0:0

http://1921.ba/video-foto-fk-sarajevo-f ... -00-3-4583
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:02 am

Novi dan svanuo ali i dalje isti osjecaj kao i jucer, sta nam uradise bezmudi igraci i trener zajedno sa njima. Misljenja sam da je Adzem bivsi ako ne prodje dalje u srijedu, pa nisu ljudi u upravi na celu sa Senadom glupi da daju svoj maximum i vise od toga a da nema rezultata. I to je tako i ispravno, pa koliko god bio famozni pritisak za tu utakmicu proci je pod moranje u suprotnom odmah u cetvrtak traziti nova rijesenja na klupi.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:09 am

Naravno, što se mene tiče ako ispadne od ovakve slobode može komotno ostati u tom kantonu..
Nek proba sa Radničkim iz Lukavca izborit premijer ligu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:14 am

Evo, i po ovom izvještaju, a i po jučerašnjem gledanju, definitivno najlošiji, po meni, jučer, bio je Stojan Vranješ. Uprskao je baš nekoliko finih situacija, da li sa dodirom viška, nedavanjem lopte na vrijeme, i sl. Generalno, naša vezna linija osim Blagija je totalno pala u formi (I Hajdar i Stojke i Anel, Rama nešto malo manje ali i on, Zaka) i zato mi ne stvaramo šanse. Nama je najbolji strijelac ekipe desno krilo, oslanjamo se na 5 u veznoj liniji, i kad većinu ne ide, onda ekipa pati.

U zadnje tri utakmice, nemamo brz protok lopte. Odugovlačimo, nemamo ideje, uvijek potez viška, gubiš lopte, slabo trčiš, slabo se vraćaš... Jučer drugu govorim - koliko je samo na ovoj utakmici moglo bolje, samo pogledaš duple pasove naše u veznoj liniji, i kada smo tako igrali - stvorili smo nešto...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:20 am

Eh da je Zaim ovo na kraju kroz noge gadjao mozda bi se druga prica pricala...
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:30 am

Joj profa iz spremio za boćanje, u 40 minuti na škrge dišu. Možda bi i napali da imaju snage.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:31 am

Ne znam sto pregledah ovaj video, opet se iznervira...

Nismo meda mogli... meda....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:33 am

teatrale36 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:32 am
IvanOsim je napisao/la:
ned apr 15, 2018 10:44 pm
Sta reci.

Adzem uvodi Kajkuta, koji opet ulazi svjez i odmoran u 70 minuti i pogadjate nije pogledao prema protivnickom golu.
Umjesto da je uveo Zeru, Zaima pomakao na napadaca. Naravno izmjena Vranjes-Saban trebala se uciniti u 60 minuti.
Adzem ne zna napraviti izmjene. Ni kad ni koga ubaciti ni koga izbaciti. Ne zna. To se ne moze nauciti.

A Blagojevic, igrac kojem istice ugovor za dva mjeseca (na poziciji gdje imamo trojicu mladih igraca sa dugorocnim ugovorima), nakon sto nije pokupio odbijenac u 84 minuti na vrhu kaznenog, Mustafic sutira zamalo pored gola, Kemo galami da treba Jovan bolje pokriti, a pazite sad, Jovan se zalijece na Kemu, Bogi ga zaustavlja. Znaci Jovanov igrac pravi sansu, Jovan grijesi i napada igraca koji mu kaze da zatvori. Svaka cast Jovane. Ti si pravi primjer Zeljovca.
Tako nam i treba.
Bolji je Jovan od svakog od njih u veznom redu, bolestan čovjek odigrao bolje nego umisljeni veznjaci i naša djeca, stručnjaci su ga skoro otpisali a on ubjediljo najbolji veznjak ekipe.
Nemoj pretjerivati i napadati bez razloga kad imas bar 10 gorih primjera Tipa Adzema,Adija, Zake, Vranjesa, Voje i Papca na kraju.
Nisam rekao nista na njegovu igru, nego na njegovu reakciju prema saigracu, te na cinjenicu da mu istice ugovor. Ako je sve to u interesu Zelje, ja nemam problem s tim, ali smatram da nije. Ako je vec toliko kvalitetan kao sto kazete (ja se ne slazem sa tim misljenjem, srazmjer kvaliteta i godina, imamo veci potencijal sa dugim ugovorima), pa zasto se ne pregovara oko produzenja ugovora? Sta radi Papac? Ako se ne pregovara, ako on odlazi dzabe, a recimo Anel zavrsava polusezonu sa par utakmica, mi smo na gubitku, cak i u slucaju osvajanja titule, jer nam je on nece donijeti sam prevagu, jer je nije donio evo vec koliko je u nasoj ekipi.

Prije svega akcenat je bio na njegovoj reakciji prema suigracu, gdje se ponio krajnje bezobrazno, a desilo se ispred zapada pa sam upratio.

Usput, Nedo Turkovic na zapadu navija li navija. Gotivan lik.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:33 am

standardno naše, zmiuga loma profesore. biće i on dobar negdje drugo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:35 am

Ako će se Vojo izvlačiti konstantno a hoće i izvlači na nekog lijevog veznog ne znam ni ja šta, valjda glumi Dybalu, onda gore odmah mora ići Zajmović a ne Vranješ jer od Vranješa na toj poziciji nemaš ništa. A kad gore ode Zajmović fali lijevo krilo, što bi onda trkom trebao pokriti Mehremić jer je to logično pa eto ako je loš u odbrani budi koristan u napadu, ne izmišljam ja toplu vodu to vidi slijepac na terenu. Onda se obrana lagano pomjera asimetrično ka lijevo a to i rade stalno pa Bogi završi haman na lijevom beku, a Kemo centralni, dok je Graovac negdje na pola puta oko centra. Znači fudbal je jednostavna igra, Adžeme molim te ne izmišljaj toplu vodu, postavi igrače kako Bog zapovjeda, reci im da pucaju stalno sad tamo u Tz čim priđu na 30 metara od gola. teren je grbav, nikakav, nema tu igre. Reci im nek igraju pametno bez rizika, pokušajmo dati kakvu frljoku i proći nekako, ne prođemo li sezona je gotova iz već obrazloženih razloga. Nek se valjaju, bolje i 0-0 nego 1-0. Strpljivo i pametno molim vas, ovo ako ne prođete gotovo je!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:35 am

Grbavica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:22 am
Profa za koji smo sport sada spremni aaaa profa
Za šah :lol:
alombardo je napisao/la:Izgleda sa krupom u subotu samo 2 dana nakon tuzle
Pravo iz Tz u Krupu ekipu poslati, bez vraćanja u Sarajevo.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:36 am

Sad nas samo dragi Bog moze pogledat, da kakva frljoka udje u Tuzli
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:38 am

alombardo je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:22 am
Pretjerujete, od euforije do ocaja. Pricate od kud igracima pritisak, a sami u svakom postu pricate kako vad je strah od ovoga onoga. Pritisak postoji i to nema veze sa platama, vec da milion drugih psiholoskih momenata. Ne gubi benfika slucajno zadnjih 10 evropskih finala, ne zbog prokletstva, nego jer u podsvjesti igracima stoji to breme i nemogu opusteno igrati. Zelji treba trofej da se oslobodi pritiska. Amar Osim je znao skinuti pritisak, ali hajmo realno on je titule uzomao punonranije bez odlucujucih utakmica pod moranje, a kada je imao pritisak kao sada izgubio je. Mec lopta sa leotarem dole 1:0 prvo poluvrjeme, 1:1 na kraju. Siroki dole pod pritiskom pusa. Nikobsretnijinod menexda vidim tandem miske amar, a do tada podrzimonekipu jos ovijnjebenih 5_6 utakmica.
Jeste, samo sto bi Amar rijesio Zrinjski sa 3:0 ili 3:1 eventualno, pa onda Široki dobio, pa Slobodu u Kupu lagano 2:0, pa onda na Koševu dosadnih 0:0 kao juce i nema odlučujučih utakmica i mi na +5 minimalno.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:40 am

Zna li se sta je sa Ramovicem,hoce li biti spreman za vikend.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:44 am

mirsad94 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:02 am
Novi dan svanuo ali i dalje isti osjecaj kao i jucer, sta nam uradise bezmudi igraci i trener zajedno sa njima. Misljenja sam da je Adzem bivsi ako ne prodje dalje u srijedu, pa nisu ljudi u upravi na celu sa Senadom glupi da daju svoj maximum i vise od toga a da nema rezultata. I to je tako i ispravno, pa koliko god bio famozni pritisak za tu utakmicu proci je pod moranje u suprotnom odmah u cetvrtak traziti nova rijesenja na klupi.
Najjace mi je kad klima glavom nakon tri utakmice i tri remija. Kao svjestan je on toga, sve ok
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:48 am

IvanOsim je napisao/la:
pon apr 16, 2018 11:33 am
teatrale36 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:32 am
IvanOsim je napisao/la:
ned apr 15, 2018 10:44 pm
Sta reci.

Adzem uvodi Kajkuta, koji opet ulazi svjez i odmoran u 70 minuti i pogadjate nije pogledao prema protivnickom golu.
Umjesto da je uveo Zeru, Zaima pomakao na napadaca. Naravno izmjena Vranjes-Saban trebala se uciniti u 60 minuti.
Adzem ne zna napraviti izmjene. Ni kad ni koga ubaciti ni koga izbaciti. Ne zna. To se ne moze nauciti.

A Blagojevic, igrac kojem istice ugovor za dva mjeseca (na poziciji gdje imamo trojicu mladih igraca sa dugorocnim ugovorima), nakon sto nije pokupio odbijenac u 84 minuti na vrhu kaznenog, Mustafic sutira zamalo pored gola, Kemo galami da treba Jovan bolje pokriti, a pazite sad, Jovan se zalijece na Kemu, Bogi ga zaustavlja. Znaci Jovanov igrac pravi sansu, Jovan grijesi i napada igraca koji mu kaze da zatvori. Svaka cast Jovane. Ti si pravi primjer Zeljovca.
Tako nam i treba.
Bolji je Jovan od svakog od njih u veznom redu, bolestan čovjek odigrao bolje nego umisljeni veznjaci i naša djeca, stručnjaci su ga skoro otpisali a on ubjediljo najbolji veznjak ekipe.
Nemoj pretjerivati i napadati bez razloga kad imas bar 10 gorih primjera Tipa Adzema,Adija, Zake, Vranjesa, Voje i Papca na kraju.
Nisam rekao nista na njegovu igru, nego na njegovu reakciju prema saigracu, te na cinjenicu da mu istice ugovor. Ako je sve to u interesu Zelje, ja nemam problem s tim, ali smatram da nije. Ako je vec toliko kvalitetan kao sto kazete (ja se ne slazem sa tim misljenjem, srazmjer kvaliteta i godina, imamo veci potencijal sa dugim ugovorima), pa zasto se ne pregovara oko produzenja ugovora? Sta radi Papac? Ako se ne pregovara, ako on odlazi dzabe, a recimo Anel zavrsava polusezonu sa par utakmica, mi smo na gubitku, cak i u slucaju osvajanja titule, jer nam je on nece donijeti sam prevagu, jer je nije donio evo vec koliko je u nasoj ekipi.

Prije svega akcenat je bio na njegovoj reakciji prema suigracu, gdje se ponio krajnje bezobrazno, a desilo se ispred zapada pa sam upratio.

Usput, Nedo Turkovic na zapadu navija li navija. Gotivan lik.
Ja sam bio na Zapadu ali nisam vidio tu reakciju, nebitno sad, mada mislim da bi trebali svi malo da zivnu da se trznu da daju jedan drugom i podrsku i kritiku, a ne onako ko sline da se vuku, isprepadani, ne smiju onom djetetu sto dohvaća lopte nista reci, vise smo mi s tribina se derali na njega.
Meni stvarno vise ne igra ulogu o ovom dijelu sezone gladati kome ističe ugovor ko ce nam valjati u narednom periodu, daj najbolje pa zvali se oni Zeba, Zec,Crnov ili neko dijete od 15 godina iz pionira, pusti sad ugovore, pare, svakako smo u dubiozi daj titulu da uzmemo.
U pravu si nije Blagojević godinama bio nikakva prevaga,ali mi smo iz sezone u sezonu sve slabiji jadniji i sad nam on ispade glavni igrač eto na sta nam je ekipa spala.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija