Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 8:57 am

A niko ne priča da smo 5 kola prije kraja, haman, izborili plasman u Evopska takmičenja :ganja: :D
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:04 am

Ljudi ogroman je pritiasak na igracima, nemojte pljuvati,
Podrzati do kraja pa cemo vidjeti za sta ce biti dovoljno.
Moze se situacija na nas mlin okrenuti za 2 kola, jos ako prodjemo u finale kupa mozda krila dobiju.
znamo da mogu samo je pitanje kada :)
Zeljo je nas ma kakav bio :)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:05 am

http://www.cikpogodi.com/poster/374/Odron+na+putu!/

A ima i truHlih jabuka bogme.
I Đe je onaj kondicioni profesor?
Kad sudija odsvira kraj popadaju ko poslije kosovskog boja!

Neki dan sam pisao da ćemo ovakvom igrom osvojiti samo dupli prangiju,
od tada se doduše nešto promijenilo, al nagore.
Ljudi ne očekujte ništa, lakše ćete preživjeti kraj sezone.

Ja sam se pomirio, mada se sad osjećam ko onaj što je greškom za proliv popio apaurin -
opet se us.rao - ali mu sad svejedno!
Dokle više, meni je 50 već prošlo - pa ne mislim živjeti 105 godina jbt.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:07 am

Smjeniti Adzema? Ok ali koga staviti? Dakle treba da ostane.
Kao problem suspendirani Zec i Crnov. pa igraju ko mlohava cuna. Nikakva steta sto ne igraju.
Kad skontamo da nam pola igraca nije za kluba uopste bit ce nam lakse.
Zbog toga ubaciti juniore. (ja bi to najvise volio) Koji ce to trener uraditi kad je titula u pitanju.
Motivacija. E tu nesto ne stima. Znaci opet nesto u svlacionici? E tu za usi uhvatiti i Adzema i Papca a i ostale koji se tu muljaju.
Sve u svemu nessto je tu mutno vec drugu sezonu a razliciti treneri. Sta je u pitanju, svasta mi se po glavi vrti, a nemam pojma to je najgore.
Ako je svlacionica problem, recite kad smo transparentni, ubaci djecu koja jos nisu stigla da se pokvare pa sta bude i onako izgleda da gore ne moze.
UFFF svasta mi se vrzma po glavi. Ne znam koga bi prvog napao, ali yebo to, kako cemo popraviti situaciju to je vaznije.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:09 am

Amar Amar Osim Osim
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:09 am

MATORI je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:05 am
http://www.cikpogodi.com/poster/374/Odron+na+putu!/

A ima i truHlih jabuka bogme.
I Đe je onaj kondicioni profesor?
Kad sudija odsvira kraj popadaju ko poslije kosovskog boja!

Neki dan sam pisao da ćemo ovakvom igrom osvojiti samo dupli prangiju,
od tada se doduše nešto promijenilo, al nagore.
Ljudi ne očekujte ništa, lakše ćete preživjeti kraj sezone.

Ja sam se pomirio, mada se sad osjećam ko onaj što je greškom za proliv popio apaurin -
opet se us.rao - ali mu sad svejedno!

Dokle više, meni je 50 već prošlo - pa ne mislim živjeti 105 godina jbt.
:lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:11 am

Ajzea je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:09 am
Amar Amar Osim Osim
Da mi ga je još jednom vidjeti rasčupanog, u trenerci i majici kratkih rukava kako gazi pomoćnim terenom..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:11 am

KrajPrice je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:04 am
Ljudi ogroman je pritiasak na igracima, nemojte pljuvati,
Podrzati do kraja pa cemo vidjeti za sta ce biti dovoljno.
Moze se situacija na nas mlin okrenuti za 2 kola, jos ako prodjemo u finale kupa mozda krila dobiju.
znamo da mogu samo je pitanje kada :)
Zeljo je nas ma kakav bio :)
Slazem se s drugim dijelom posta, ali nemojmo ovo pripisivati nekom pritisku.
Ako ne mogu da se nose s pritiskom nek ne dolaze u klub, dobro je to predsjednik jedne prilike objasnio za taj pritisak cak se i malo iznervirao na to pitanje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:16 am

KrajPrice je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:04 am
Ljudi ogroman je pritiasak na igracima, nemojte pljuvati,
Podrzati do kraja pa cemo vidjeti za sta ce biti dovoljno.
Moze se situacija na nas mlin okrenuti za 2 kola, jos ako prodjemo u finale kupa mozda krila dobiju.
znamo da mogu samo je pitanje kada :)
Zeljo je nas ma kakav bio :)
Ima tu raznoraznih pritisaka, sa svih strana. Ali, sami smo krivi najvise.

Hajde da podrzimo ovo do kraja, pa cemo vidjeti gdje ce nas to odvesti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:21 am

Sta mi radis Željo, nisam mogao spavati, evo na poslu ne mogu ni raditi, sve vrtim i nista mi nije jasno, kako su uspjeli sve okrenuti naopako.

Jos jednom bih zamolio ako ikako mozemo doci ( Ipe, ekipa 1921tv, mozda neki novinar) do prof. Covica da objasni sta je sa trkom, brzinom ....
Mirek11 je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:09 pm
Imam veliku molbu za ekipu 1921tv, da urade intervju sa prof. Covicem pa da nam strucno objasni zasto nasi igraci iz utakmice u utakmicu manje trce, kaze Ado "nemamo brzine"?! Pa zar nije receno da cemo biti kako vrijeme prolazi sve bolji, on je strucnjak za brzinu bio prvak u sprintu.
Od pocetka sezone rade sa ekipom, pripreme prosli i sada kada je najpotrebnije najlosiji.
Ovi sto se spremaju za druge sportove spremniji od nas.
Danas posjed lopte 38% i jedan sut u okvir gola!? Mi smislene akcije nismo napravili odavno.

Ado se ocigledno izgubio, ne vidim kod njega nikakvu zelju i volju za pobjedom. Kako ces takav motivisat igrace da daju sve od sebe.
Osim hladnih izjave zelimo pobjedu, idemo na pobjedu i sl., zelim i ja svasta pa nista.
Po meni je ne vjerovatno da trener svaku utakmicu provede pored linije sa ruka u dzepovima ili skrstenih ruku bez da zagalami na igrace par puta pogotovo kada ne ide kako treba. U mostaru se ukocio, pa uleti u teren, napadni sudiju, reci da se valjaju, udari nekoga samo da prodje 7 minuta. Poslije izjave, ocigledno imamo problema u igri, pa nisi ti juce dosao, od pocetka sezone si tu valjda si ti sa njima svaki dan.
On nije znao izbalansirati ekipu, drzati zdravu konkurenciju medju njima i borbu za mjesto u ekipi, previse je izdvojio prvih 11 za koje je smatrao da su najbolji. Za to ocigledno treba veliko iskustvo.

Nama sada treba neko kao Ciro da razdrma ekipu, nalozi ih da ginu svaku tekmu, da su najbolji i sl..
Ovakvim pristupom on ne moze ovim igracima nista.
U Tuzlu sa najjacim i najspremniji igracima krenuti na prolaz pa aBd ako prodjemo dogovrit se sa Krupom za bodove i kup, odmoriti kojeg igraca ( Vojo je pred 3 kartonom) za Zrinjski i sta Bog da.

Iako sam po prirodi optimista pogotovo za Želju iz kola u kolo me hvata panika. Ali nema predaje, prioritet je razdrmati Adu i ekipu a vjerujem da bi aBd prolaz u finale kupa bio pravi motiv svima za daljnju borbu na oba fronta.
Hrabro bori se, nemoj da se predas jer sa juga pjesma ori se. Željezničar šampion! :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:23 am

mirzza je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:44 am
Neki dan sam pisao da je suspenzija bila ishitrena, glupa i nezrela reakcija i sada nam nas vrli trener kaze fali nam brzine.
Pa kako ga nije sramota?
Kazni novcano te igrace zbog toga i toga ali ne mozes ih suspendovati kada nam svako treba.
Hoces li ista uraditi sada (jer si pojeo gofno sa suspenzijom) pa prikljuciti nekog od ove djece sto su igrali protiv Atletika?
Mali Besirevic je za Mehremica bek, Mehremic je ovo proljece opravdao ulogu jedino u pozoristu, onako uredno pocesljan, pristojan, on za fudbala nije.
Zasto Vranjes mora igrati 90 minuta a frajer meda ne moze? Nije ni do pozicije nego do volje i snage, dise na skrge?
Zasto umjesto da siris roster ti ga skupljas, zasto nema Projica?
Sta je uzrok velikog broja povreda? Gdje je sada profesor, popisam mu se na znanje i diplomu.
Sta kaze onaj pametnjakovic protiv Sirokog im krivo sunce sto grije, sta je jucer krivo, kakva je jucer odbrana za ove hadalje i polutrenera.
Sve si upravu brate.Ma ljudi dragi,sta je Adzem radio prvih 10 kola. Bukvalno se igrao menagera ali uzivo. Igra nam je bila uzasna,ali su ga mnogi opravdavali da je trazio tim. Zatim je dosla serija odlicnih rezultata i covjek nam je svima zacepio usta. Realno mi smo se fenomenalno snasli u onim uslovima i poceli smo vjerovati da smo u blatu dobri ko Schumacher po kisi. Da tuga bude veca to se sad ispostavlja kao zaista da je tako.
Nije problem sto ti sklonis nekog igraca ,sto ga kaznis. Seljacke fore kuci materi nek prosipa i Zec i Crnov. Cak i da tim trpi zbog toga,ali ces naci neko rijesenje. Ovaj covjek ga u 3 jako bitne utakmice ne nalazi. Sto je najgore i dalje se nista nece promijeniti sustinski. To sto ce mozda igrati Projic umjesto MehSpahica,ili neke kozmeticke promijene nista generalno nece doprinjeti.
Igraci su ti spremni tako,da ih grcevi hvataju,da se na smijesne nacine povrijedjuju,da jedva disu na terenu. Imas igrace na pogresnim pozicijama ,imas igrace koji kvalitetom nisu za Vitez,i ti jos onda sam kratis svoj roster. Pa sam kaze mi smo htijeli ali nismo mogli. Zalosno je da Sloboda i Sarajevo budu bolji od tebe. Zalosno je da Siroki bez 2 nakbolja igraca ubije hljeb u tebi. Pa zapitaj se covjece dragi sta radis.
Evo vodimo se pricom da je Zeba star i ne moze. Pa sto ti se 80 % igre svodi na Vranjesa koji je malo mladji i slican igrac.
Kad si vec ispao genijalac i odrekao se brzine u timu. Promjesaj karte malo vidis da ne ide. Nemas Sinana,pa stavi na njegovo mjesto Zaima,probaj covjece,skloni ga sa krila. Celo i Vranjes iza njega. Stavi radije Hajdara na krilo bar ce trcat ko konj. Ako vec neces Zerica.
Mogu se probati djeca ,ali sad nije pravo vrijeme za to. Previse smo svi nervozni samo bi djeca pretrpila uvrede i sranja sa tribina.
Ali ako nastavi sa ovim timom i ovakvom postavkom. Slobodu moze proci ako sta zaluta za 1-1. Krupu mozda ako bude ovu djecu izvela. Ostala 4 meca frajer nece osvojit 2 boda.
Evo pitao sam nekoliko puta,zna li iko koliko Sinan nece igrati. Jer ovo je strasno kako lose stojimo na terenu. Mi smo sinoc imali jedno 6-7 puta priliku da unistimo Sarajevo. Hajdar i Blagi uzmu loptu na sredini bukvalno se krene 5 na 5. Pa to je strasno kako to izgleda. Ili Hajdar ima 3455892 dodira sa loptom,ili se odmah gurne do Voje. Dok ostali stoje u 10 metara nabijeni.Niti se ko otvara niti ukrstava.Ono je tuga sta mi nismo iskoristili.Ono bi Radnik,Zrinjski i Siroki strpali 3 komada. Nama je Sarajevo onako sakato 5 puta napravilo prodore po krilu,samo sto ne znaju zavrsiti.
Ponavljam 3 utakmice nismo dosli pameti. A izgleda da ce nastavit ovako. Jer ja licno ne vidim da on ima neki plan u glavi. Niti da sad ima realnih opcija,sto zbog povreda sto zbog suspenzija.
Mene pojede cinjenica koliko puta Zrinjski vracamo u zivot , predhodnih sezona poklanjamo 2 titule Zrinjskom,sad ih opet vracas u igru 2 puta u 4 kola.
Sami sebi smo najveci neprijatelji,ja bi volio opet pojesti govno ili da padne neki snijeg,samo da Ado ispadne pametniji od svih nas ,ali cini mi se da bi on nasao rijesenje da ga nekako otopi da sam sebi skoci u stomak.Ili bi mozda ipak suspendovao padavine...
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pon apr 16, 2018 9:28 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:26 am

Pritisak?
Pa yebem im pleme ne igraju za Pripecak.

Ko im ga je nabio? Ne samaraju ih po gradu dok su sa djevojkama, ne kucaju im trudnicama na vrata, ne prijete im pred tribinom da ce im noge polomiti. Pruzena im podrska na svakom koraku..Cega ih je strah? Uspjeha?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:27 am

Kakav ba ljudi pritisak. Nasi igraci imaju enormno visoke plate za nase uslove, jedini posao im je da par sati dnevno dodju na trening i da jednom sedmicno odigraju 90 minuta utakmice. Imaju vise slobodnog vremena nego zatvorenici u Zenici. O kakvom mi pristisku pricamo, imaju sve redovno, sto neko rece pticjeg mlijeka, podrsku navijaca a oni ne mogu odigrati 90 minuta normalnu utakmicu.
Neko kaze Zakaricu fali utakmica, kakvih ba utakmica on kako je pozvan u reprezentaciju nije vise onaj igrac od jesenas. Trener nam se gubi ne zna ni on sam sta se desava niti sta zeli.

Mi navijaci ukazujemo na greske i promasaje, ali ko nas sta pita i slusa. Mi obicni smrtnici radimo za par stoja mjesecno i opet dolazimo na utakmice dajemo im podrsku, odvajamo od usta i od nase djece da bi njima bilo sve potamam, pa DOKLE VISE. Proslom sezonom ste se popisali po klubu i po nama navijacima e ove Bogami necete. Mi mi živimo za nas Klub, a vi živite od naseg Kluba
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:31 am

Slazem se.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:32 am

Da mi je biti pod pritiskom od par hiljada maraka a da mi radno vrijeme traje jedan do tri sata.
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:33 am

Sloboda se mora proci u srijedu pod must zbog vise razloga.Znaci mora.Neka dovedu psihologa, hodzu popa svecenika sta god.Mora se presjeci, moraju dici glavu moraju onu vatru iz novembra i decembra razbuktati.Ako ne prodjemo Slobodu onda smo zreli za otpada od trenera pa nadalje.Sramno je ovo ponasanje a obezbjedjeni uslovi kao da igraju u Njemackoj.Od plata pa nadalje.Gledam jucer nasu klupu i ne vjerujem ko je na klupi i kvalitet iste.Uzas jedan.
Ne bih ponavljao komentare o zalaganju i kvaliteti igraca vec ste rekli dovoljno.Mora se raditi na psiholoskom planu hitno.Ako prodjemo Slobodu titula je jako blizu.A ne da bi bila sramota da ne prodjemo nego bi bilo za golog otoka.
Idemo Zeljo preskoci Tuzlu vrati nam pehare gdje im je mjesto.
VTZ
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:36 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:11 am
Ajzea je napisao/la:
pon apr 16, 2018 9:09 am
Amar Amar Osim Osim
Da mi ga je još jednom vidjeti rasčupanog, u trenerci i majici kratkih rukava kako gazi pomoćnim terenom..
:palacgore:
I one njegove izjave, svakom ti popravi dan :)
E nekad bilo....
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:39 am

Pritisak od navijača je jedno, a pritisak od interesdzija i "prijatelja kluba" drugo. Ovog drugog ako ima je za policije, a nevjsrovatno mi je da stalno padamo na isti fazon pred kraj sezone.

Pa sjetite se izjave Bekrica protiv Slavka.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:44 am

kod nas svaki trener u zadnjim danima izgleda isto.

stojan može protiv radnika ganjati u sudijskoj nadoknadi od linije do linije, juče ne može meda. pa ne može jer je zavaljen i on i ostatak tima.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:52 am

Ljudi morate shvatiti da Adžem nema trenerskog šlifa. Onnije u stanju u toku utakmice promijeniti pozicije par igraca, zarotirati nesto pokusati nesto promijeniti. Jeidno sto zna jeste ponekad pokusati igrati 3-5-2 ali ga i jedan Sablic i Slavko kada je to ucinio pojedu i uniste.

Kada se samo sjetim Amara kada je Alihodžica gurnuo u vrh napada kao centralnog napadaca, zamislite da to sada ucini Adzem sa Bogicevicem ili Graovcem, pa on im ne da centra da predju. Pa Osim je Bukija (vjecitog) desnog beka gurnuo u sredinu, znao je Benju izvesti u 15 minuti utakmice i jos mnogo stvari. Ali takve stvari uradi trener koji ima viziju i koncept, trener koji zna sta koji igrac moze uraditi i na kojoj poziciji, a kod nas je sve sablonski i prije pocetka utakmice se zna gdje ce koji igrac igrati i na kojoj poziciji.

Odovic je sa jednim Bogdanovicem, Kosoricem, Memijom, Kokotom i ostalim puhao za vrat nikad jacoj generaciji pitara kada se je odlucivala titula a nas trener ne moze sa 5 puta boljim igracima za vrijeme utakmice uputiti sut u okvir gola, a za tri utakmici postici barem jedan gol
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija