Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:07 am

Nije jedina alternativa Kajkut. Danas je Adzem da je kakav trener mogao uraditi par rotacija. Mogao je Zaimovica gurnuti na centralnog napadaca a Mehremica kakv god da je staviti na lijevo krilo. Da je izbacio Voju ili Vranjesa i umjesto njih stavio Projica vjerujte mi da bi dosta ofanzivniji bili. Mehremic je panj od igraca ali ima slifa da povuce loptu jer ima dug korak i kao takav bi mogao dati meda na krilu. Nas vrli trener nema koga ubaciti kao trecu izmjenu, ali na klupi nema ni Modica ni Dacica ni Besirevica i mnogih drugih juniora koji bi svojom mladoscu i brzinom promijenili tok utakmice. Zato nam je prosjek ekipe danas u napadu bio preko 30 godina pa nismo u stanju ni potrcati a ne kontru istrcati
Alea iacta est!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:09 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 15, 2018 11:46 pm
MrRiccoli je napisao/la:
ned apr 15, 2018 11:43 pm
storm_raider je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:04 pm


Svakom svoje. Moje je da vjerujem u ekipu, iako sam ljut i razocaran jos nakon onih 3:3 u Mostaru. Ali, najmanje sto mogu da uradim je da se nadam boljem. Sta drugo mogu? Crnjaciti i plakati? Podrzati ekipu gdje jos uvijek drzimo konce u rukama ili sjediti i plakati? Izmedju te 2 opcije, mislim da je izbor jako ocit. Opet, svakom svoje. A, iskreno, razocaran sam, ali se nadam najboljem.

Ne izborimo li titulu, ne daj Boze, bicu prvi koji ce traziti odlazak Adzema i definitivno resetovanje cijelog strucnog staba, pocevsi od kondicionog trenera, do igraca na klupi.
A brate neću da se lažem da imamo konce u svojim rukama kad nemam ništa u svojim rukama. Tako pričamo već tri kola i dodjosmo sa plus 4 na -1 (to zbog toga što Zrinjski ima bolji omjer), a da ne pričam sto nam je igra takva kakva jeste. Kako brate neću plakati kad Mehremic igra pa brate ekipa u kojoj on igra nije ni zaslužila titulu jer kako da on dobije medalju mislim ironičan sam ali brate tuga golema. Pa Željo sa Kokotom je vise ličio na ekipu. Mnogi Vranjesa prozivaju pa mislim vizionar ga je stavio da igra nesto van pameti ali hajde.
Pa vidi sta igra Ubiparip, momak nije 2 lopte dobio u 16m.
Brate tragikomedija. Ja ovdje ne bih prozivao samo ni Adzema jer Bgm imamo sportskog direktora pa bujrum direktore povući neki potez nije njegovo samo dovesti igrača. Svako ima svoje mišljenje, a moje je da mu je prvi potez trebao biti poslije širokog i reci Adzeme hvala ti ali nisi dorastao.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:10 am

cipiripi je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:07 am
Nije jedina alternativa Kajkut. Danas je Adzem da je kakav trener mogao uraditi par rotacija. Mogao je Zaimovica gurnuti na centralnog napadaca a Mehremica kakv god da je staviti na lijevo krilo. Da je izbacio Voju ili Vranjesa i umjesto njih stavio Projica vjerujte mi da bi dosta ofanzivniji bili. Mehremic je panj od igraca ali ima slifa da povuce loptu jer ima dug korak i kao takav bi mogao dati meda na krilu. Nas vrli trener nema koga ubaciti kao trecu izmjenu, ali na klupi nema ni Modica ni Dacica ni Besirevica i mnogih drugih juniora koji bi svojom mladoscu i brzinom promijenili tok utakmice. Zato nam je prosjek ekipe danas u napadu bio preko 30 godina pa nismo u stanju ni potrcati a ne kontru istrcati
ma kakav Adzem i rotacije, pa postavio nas je tako da nismo nikake ambicije prema naprijed imali, samo se branili
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:10 am

alombardo je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:04 am
Jok treba plakat i praviti jos vecu tenziju, placite i rastjerujte kad se izgube sanse a sad podrzimo klub zbog zelje, zbog uprave, zbog nas
Niko ne kaze da treba plakat il tenzije dizati samo se ne treba i zavaravati da ovakvom igrom mozemo do titule. Ustvari mozemo ako Zrinjski upadne u neku krizu. Mada oni kad upadnu u krizu imaju druge metode :kafa:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:10 am

Ne znam misljenja sam da ako ce Adzem dobiti nogu onda samo Amar dolazi u obzir.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:14 am

19tm87 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:00 am
E vala skidam kapu ovim optimistima sto govore da je sve u nasim rukama ( mozda i to i jest problem sto se fudbal nogom igra ☺ ) Ovakom igrom ja ne bi mogao biti optimista i da imamo sad +7
Pa normalno da se ne smije biti optimista i da imamo 7 bodova prednosti, kad se ima jos utakmica da igra, a sve utakmice su znacajne. Ali mi trubimo pred svaku utakmicu da je odlucujuca. Utakmica protiv Sirokog uz onu protiv Viteza, je najgora utakmica sezone. Kad imas skoro sve igrace na raspolaganju jos na svom terenu, na drugoj strani Siroki bez najboljih igraca, a mi nista ne napravimo, jos ne mozemo da trcimo, to je kriticno. Ovo danas i nije toliko kad se sve sagleda. Nisam vidio da su pitari bili fizicki spremniji. Razlika izmedju ekipa je mala, ili ne postoji, tako da detalji odlucuju, koje igrace imas na raspolaganju.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:26 am

Adzem je samo privremeno rijesenje i ne sumnjam uopste da se trazi covjek koji ce moci unaprijediti Zelju na veci nivo jer ocito Adzem nije taj covjek. Ali zato je zlata vrijedan za nase talente i nadam da ce se opet vratiti u omladinski pogon. Nebi me iznenadilo da nas iduce sezone vodi Osim ili neki stranac (van ex-yu).

Probati nekako zabiti neku frljoku na Tusnju i nadati se X. Ako nam zabiju gol mislim da nemamo sta traziti. Sto se tice lige. Ima jos pet utakmica, imamo isto bodova ko Zrinjski plus sto nam dolaze u goste. Tako da, na igracima je da pokazu mogu li uzet trofej/trofeje. Nista nije izgubljeno. Naprotiv.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pon apr 16, 2018 12:28 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:27 am

cipiripi je napisao/la:
pon apr 16, 2018 12:07 am
Nije jedina alternativa Kajkut. Danas je Adzem da je kakav trener mogao uraditi par rotacija. Mogao je Zaimovica gurnuti na centralnog napadaca a Mehremica kakv god da je staviti na lijevo krilo. Da je izbacio Voju ili Vranjesa i umjesto njih stavio Projica vjerujte mi da bi dosta ofanzivniji bili. Mehremic je panj od igraca ali ima slifa da povuce loptu jer ima dug korak i kao takav bi mogao dati meda na krilu. Nas vrli trener nema koga ubaciti kao trecu izmjenu, ali na klupi nema ni Modica ni Dacica ni Besirevica i mnogih drugih juniora koji bi svojom mladoscu i brzinom promijenili tok utakmice. Zato nam je prosjek ekipe danas u napadu bio preko 30 godina pa nismo u stanju ni potrcati a ne kontru istrcati
Znaci kombinacija Projic i Mehremic po lijevoj strani. Pa to bi tek smijesno bilo. Nisam ja kriv sto imamo te igrace koje imamo. Sam sam pisao da ne mogu da razumim angaziranje tih igraca kad su tek dosli, tako nije da ih branim. Ono sto sam pisao jeste da je Adzem mogao dati priliku Sehicu vec kad nemamo alternativu. To se trebalo ocekivati od njega. Sa igracima danas koje smo imali na raspolaganju ne znam sta su bolje mogli uraditi.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:27 am

Ajte molim vas i zrinjski je veca taraba od nas!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:30 am

MIRZA RAŠČIĆ
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:32 am

Ma kad Adzem do sada nije vidio da od uvodjenja Kajkuta nema ama bas nikakve koristi, o cemu dalje pricati...
To je samo jedan primjer
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:34 am

al kaže išli na pobjedu :D
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:49 am

slika

Forumas @gavran, vidjen na dzumi u petak, u ovoj majici i onda kao hocemo titulu, lafo Adzem kriv, igraci krivi, evo pravog krivca koji navlaci gnjev Boga na nas klub u sportskom segmentu.. :D :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:50 am

:rofl1: :rofl1: :rofl1: Oraspolozio si me Brle na ovako sumoran dan. :doktor:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 12:58 am

slika
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:03 am

Meni ne izlazi ona parola iz glave. Inace nikad ne pisem o navijanju, Manijacima, jugu - ne dajem sebi za pravo, jer nisam aktivan tu, nisam dio toga, ali ono mi je bilo samo slag na tortu danas i pokvarilo vec uzasan dan. Pogresno na svaki moguci nacin, na svakom nivou. Nemam snage da elaboriram i vjerujem da vecina nas ovdje ima slicna razmisljanja u vezi toga.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:09 am

Osvajamo titule sto ste picke sta ste se usrali
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 1:59 am

Amidza je napisao/la:
pon apr 16, 2018 1:03 am
Meni ne izlazi ona parola iz glave. Inace nikad ne pisem o navijanju, Manijacima, jugu - ne dajem sebi za pravo, jer nisam aktivan tu, nisam dio toga, ali ono mi je bilo samo slag na tortu danas i pokvarilo vec uzasan dan. Pogresno na svaki moguci nacin, na svakom nivou. Nemam snage da elaboriram i vjerujem da vecina nas ovdje ima slicna razmisljanja u vezi toga.
Moj oprostaj od juzne tribine.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:12 am

Vranjes napadac je nesto najjace sto sam vidio u mom svijetu gluposti. Ja jesam glup, i zato nisam inzinjer nego radim na jebenoj benzinsnkoj pumpi. Molio bih i Adzema da mi se pridruzi, I kazu ponosni na jug i parolu....
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pon apr 16, 2018 2:14 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 2:12 am

Vranjes napadac je nesto najjace sto sam vidio u mom svijetu gluposti. Ja jesam glup, i zato nisam inzinjer nego radim na jebenoj benzinsnkoj pumpi. Molio bih i Adzema da mi se pridruzi, I kazu ponosni na jug i izdanje.. svasta...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija