Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:39 pm

kod nas je svaki trener najbolji nakon prvog treninga s ekipom. ili bez ijednog, k'o ado ljetos...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:42 pm

barbarez je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:42 pm
shzna je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:39 pm
barbarez je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:38 pm
Treba Zaima probat na Sinanovoj poziciji ,a na krilo Zeru. Nesto treba promijeniti ovako ne ide. Vjerujem da bi Zaim bio bolji u sredini nego na krilu.
Nemoj Zerica Boga ti. Taj nema vise nikakve veze s fudbalom. Bolje onda startati s igracem manje.
Nemas nikog vise. Ovo sa Zaimom na kriliu nije rjesenje.
Ima, E.Šehic
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Almir
Postovi: 88
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:43 pm

Do povratla Ramovica sredina Blagojevic, Saban i Vranjes u 4-3-3, Celo zadnji vezni vezni ova dvojica dosta slobode prema naprijed zbog prenosa lopte i igra na posjed za mene jedini nacin nacin da izadjemo iz ovoga..za ovo sto Adzem pokusava Ramovic je previse bitan, Vranjes nije taj tip igraca..
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:43 pm

Meni nije jasno kako svaka, ali svaka ekipa pred kraj sezone igra s većim motivom, s više žara, borbe, muda nego mi. Kod svih trenera isto. Naš voljni momrnat je ko u Viteza.
Zadnja izmjena: igla, dana/u ned apr 15, 2018 10:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:43 pm

Kupiti tekme krupu radnik i siroki
Dobiti zrinjskog i remi u zadnjem kolu
Dati vece premije radniku od placanja beus krstajic
Dati premije i sirokom i krupi u zadnjem kolu
Yebem vas postene
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3564
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:44 pm

Kaze lik moramo se odmoriti...

Od cega dan te je.bo... Od cega da se odmoris....


Majko draga sto mi ovo treba u zivotu...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:44 pm

Sta reci.

Adzem uvodi Kajkuta, koji opet ulazi svjez i odmoran u 70 minuti i pogadjate nije pogledao prema protivnickom golu.
Umjesto da je uveo Zeru, Zaima pomakao na napadaca. Naravno izmjena Vranjes-Saban trebala se uciniti u 60 minuti.
Adzem ne zna napraviti izmjene. Ni kad ni koga ubaciti ni koga izbaciti. Ne zna. To se ne moze nauciti.

A Blagojevic, igrac kojem istice ugovor za dva mjeseca (na poziciji gdje imamo trojicu mladih igraca sa dugorocnim ugovorima), nakon sto nije pokupio odbijenac u 84 minuti na vrhu kaznenog, Mustafic sutira zamalo pored gola, Kemo galami da treba Jovan bolje pokriti, a pazite sad, Jovan se zalijece na Kemu, Bogi ga zaustavlja. Znaci Jovanov igrac pravi sansu, Jovan grijesi i napada igraca koji mu kaze da zatvori. Svaka cast Jovane. Ti si pravi primjer Zeljovca.
Tako nam i treba.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:44 pm

Kad god imaju ogromnu podrsku bilo na grbavici ili u gostima lose odigraju. Kad je losa posjeta uvijek dobijamo. Znaci da bojkotujemo naredne tri heheh
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:48 pm

damirfile je napisao/la:
ned apr 15, 2018 10:44 pm
Kad god imaju ogromnu podrsku bilo na grbavici ili u gostima lose odigraju. Kad je losa posjeta uvijek dobijamo. Znaci da bojkotujemo naredne tri heheh
Još da im napišemo parolu na sve četiri tribine izgubite svaku molim vas oni bi dobili
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:49 pm

Eh da se i ja osvrnem na ovo sve.
Pobjedi se nisam nadao mnogo, ali opet sam mislio da će bar malo proigrati i zabiti neku frljoku. Igrom, taktikom, zalaganjem, trkom, željom, borbom - razočaran.
Od prvih deset minuta sam vidio šta će biti i kako. Želja za pobjedom nije postojala. Igrači su na teren izašli samo onako, bezveze. Igralo se da ne izgubimo. O pobjedi se, po ovome što sam ja vidio nije razmišljalo. A dovoljno nam govori i izjava Adžema da je zadovoljan bodom... Smiješno. Boriš se za titulu, samo pobjeda ti odgovara i ti igraš na nulu. Još protiv nikad goreg Sarajeva. Ovako odigrati... Pičkasto, nema šta. Primjer je trebala biti Zvezda. Bili su favoriti, igrali su kao favoriti, ubili i sahranili protivnika. U titulu još manje vjerujem. Nemamo mi igrače sa pravim mentalitetom.
Dvojica od ove četvorke će dobiti moje glasove u anketi: Bogičević, Blagojević, Graovac, Zajmović.
Po meni danas jedini na nivou. I Kemo je odigrao solidnu utakmicu. Zakarić i Ubiparip najgori.
Blagojević je jedini igrač koji ima muda, uz Graovca naravno. Jedini koji smije da povuče loptu, da rizikuje, ali džaba kad nema s kim da igra.
JOVAN BLAGOJEVIĆ JE NAJBOLJI IGRAČ ŽELJEZNIČARA.
Graovac kao i uvijek odličan. Ponovo opasan u napadu (što je žalosno), ponovo je on uzimao stvar u svoje ruke i pokušavao da nešto izmisli, da prodrma ekipu. Još spasi kod one kontre u posljednji trenutak. Bogičević je danas odigrao haman pa bez greške, a Zajmović je bio najopasniji. Odlična njegova utakmica, sve odlično uradi, sahrani protivnike driblinzima, ušeta se pred gol, i uvijek fali taj završni pas. Bez obzira koliko ga ljudi "ne vole" i ne gotive, Dženo je među najboljim u posljednjim utakmicama.
Što se tiče Zakarića. On je katastrofalan u ovoj polusezoni. Definitivno ne znam šta se dešava, a i nisam pametan oko toga. Na klupi bih ga rado volio vidjeti, ali ionako smo tanki sa krilima. Ne znam.
Ovo se trebalo rutinski odigrati, pobjediti. Imaš onakvu podršku, igraš samo pred svojim navijačima, bolja si ekipa (valjda), ali ti zaboraviš muda ponijeti sa sobom od kuće. Povjerenje u Adžema i manekene je sve manje. Kako i šta dalje, ne znam. Znam samo da me interesuje titula. Ukoliko nam prirede ponovo ono kao prošle godine (ne d'o Bog nikom), a šanse da će se to desiti su sve veće, jedino rješenje je skidati glave.
Neću duljiti više, a imao bih svašta napisati...
Definitivno ću razmisliti da li više ikad ići na derbi u lavoru... Uvijek pičkasto, dosadno...

Dakle, negativne stvari:
- Već treća utakmica koju igramo isto, (Široki, Sloboda, Sarajevo), bez ikakve ideje, želje, borbe, prilika.
- I dalje nastavljamo igrati tako, iako vidimo da nas to neće nigdje dovesti.
- Zakarić i dalje igra katastrofalno.
- Vranješ i Ubiparip više ne igraju kako su igrali prvih nekoliko utakmica drugog dijela sezone.
- Mehremić i dalje slab, imamo Projića, ali Adžem mu ne da prilike, iako ne može biti slabiji od Adija.
- Adžem ne uči na svojim greškama i iz utakmice u utakmicu ih ponavlja.
- Adžem gubi konce sve više, ne može da pronađe nikakvo rješenje, iako je ovo već treća utakmica koju isto igramo.
- Katastrofalna parola na južnoj tribini
- Ima još dosta toga, ali mi se ne da pisati...

A među pozitivnim stvarima: partija Zajmovića i Keme, koreografija za našeg rahmetli brata.


I da pitam, zanima me šta je rečeno igračima kad su došli pred navijače na kraju? Ako ko zna, bio bih zahvalan da napiše. Izašao sam odmah, jedva dočekao :D

I da napišem još jednom, nek se nađe:
JOVAN BLAGOJEVIĆ JE NAJBOLJI IGRAČ ŽELJEZNIČARA!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:50 pm

da ima nešto k'o draft sistem u američkim sportovima oni bi dobijali na kraju...
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 10:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 15, 2018 10:48 pm
damirfile je napisao/la:
ned apr 15, 2018 10:44 pm
Kad god imaju ogromnu podrsku bilo na grbavici ili u gostima lose odigraju. Kad je losa posjeta uvijek dobijamo. Znaci da bojkotujemo naredne tri heheh
Još da im napišemo parolu na sve četiri tribine izgubite svaku molim vas oni bi dobili
Hahah
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:02 pm

Gledam ovaj izvještaj, SVE ekipe u ligi su u boljoj formi od nas. Nije ni težak zadatak jer nismo prilike stvorili 3 utakmice.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:09 pm

Uzimamo titulu, zdravo.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:12 pm

Boze sacuvaj.
Komentar i na desavanja na terenu a i na parolu.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:13 pm

Dodjes na trening, dodjes na utakmicu, podrska ko na Grbavici. Uslovi ko nigdje u ligi, plate, doprinosi. Dijelis prvo mjesto u polufinalu kupa. I vi cete to sve sjebati picke jedne? Da nemas trenera zalagao bi se dao bi sve od sebe! Gdje su pripreme, gdje je forma? Picke jedne eto nemam drugih riječi za vas a znam da citate! Sve dok nam kapiten ismijava svakog trenera koji nas vodi nema tu tima! Fuj!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:13 pm

Zajmović,Graovac i Blagojević jedini igrali,ostali nula bodova..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:14 pm

nookey je napisao/la:
ned apr 15, 2018 11:13 pm
Dodjes na trening, dodjes na utakmicu, podrska ko na Grbavici. Uslovi ko nigdje u ligi, plate, doprinosi. Dijelis prvo mjesto u polufinalu kupa. I vi cete to sve sjebati picke jedne? Da nemas trenera zalagao bi se dao bi sve od sebe! Gdje su pripreme, gdje je forma? Picke jedne eto nemam drugih riječi za vas a znam da citate! Sve dok nam kapiten ismijava svakog trenera koji nas vodi nema tu tima! Fuj!
Ti ocito znas nesto sto mi ne znamo.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:18 pm

Polako postajemo vicešampioni svemira.
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 11:20 pm

Ma pickasta igra od ocetka do kraja, Hajdarevic svaku koju je primio pogrijesio je, ali bas svaku. Al hajde njeg nekako i razumijem. Mi kao ekipa nemamo MUDA, jedini Blagojevic i eto Zajmovic se ne boje nesto uraditi. Ostali samo dodaju loptu prvom do sebe i mole Boga da ne ucestvuju u akciji da ne bi oni pogrijesili. Uvodis onda Kajkuta koji nije dobio loptu kako treba i za kraj ulazi Zeric koji se boji loptu uopste da primi. Ostaje 1 na 1 sa njihovim bocnim i nema sanse da on krene i pokusa nesto, lagano je vraca do Blagojevica samo nek onda nije kod njeg. Idemo u kontru Zeric prima loptu, i odmah je nabija 50 metara umornom Vranjesu da on trci i pokusa nesto da uradi.. Pa daj skupi muda i pokusaj nesto da uradis, ne moze se samo stojat i cekat da neko drugi nesto uradi!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 254 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija