Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:24 pm

Zali Boze vremena koje sam danas utrosio da bih dosao na tekmu, 5h voznje i dodjes i majmuncine onako odigraju... Izgledalo mi je kao da mi ne zelimo da damo gol i da smo dogovorili 0:0 a da Sarajevo ide na pobjedu. Straaasno je koliko smo losi, za mene ni jedan igrac danas nema prolaznu ocjenu jer je puhalo sa svih strana, izgledalo sve nonsalantno. Zajmovicu dzaba sto prodje na neku foru svog igraca kad su mu sut i ubacaj od zla oca i gore matere. Mehremic danas fuj, strahota kako lose. Hajdarevic se boji lopte, ok presjeci, ok uzeti loptu, al kad treba dodati loptu, okreni se nazad i gledaj gdje je stoper. Zakaric gori od Zajmovica jedno 15x, apsolutno nista ni s cim. Vranjes mlak ko mlohava cuna, nista nije korisno napravio iz nekoliko odlicnih situacija. Ubiparip vise igrao pod zemljom nego na terenu, vidio ga nisam. Zalosno je ovo kako igramo a borimo se za duplu krunu. Koze ce nas raznijeti u srijedu jer ce se naloziti ko bekani ponovo a mi smo umrli danas i dobro je neko rekao, dajte ove momke iz 1921 nek sada naprave intervju sa Covicem da vidimo sta ima da kaze jer je ocito da ne mozemo meda. Nadam se i dalje nekom cudu, ali nada se i Sasa Matic da ce progledati ali daj Boze. Mi sa ovom igrom necemo ni jedne tekme uzeti do kraja... Pa nama danas ni Messi ne bi pomogao a ne Ramovic koji bi se uklopio u to crnilo i katastrofalno postavljenu, pripremljenu tekmu od trenera koji ni jednom nije razdrmao ekipu, napravio izmjenu na vrijeme, pokusao mozda sa Modicem u sredini, sa drugim krilom, on uvodi mrtvog panja Kajkuta i Zerica koji je 2,3 puta bio u prilici da probije po krilu, a uspio je vratiti loptu prema odbrani, onako stalozeno, cuvajuci finih 0:2. Koji me konj navrati da dodjem a tacno sam znao da nas je ono cekalo, i na kladionici sam ubo pgX, da niko gola nece dati jer smo mlohave kite sto smo vec dokazali prethodne sezone.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:25 pm

Je li istok skandirao Mirza Rascic poslije one parole odmah ne mogu se sjetiti ? Ako jeste mnogo smo glupi ispali i spustali se na njihov jadni nivo, ispalo je da i mi na isti nacin prozivamo Puljica. Vjerujem da sjever nebi onako reagovao i prozivao da su Horde bile to je nesto sto se postuje s obje strane. A druga je stvar sto je ta ista parola bila i u najmanju ruku nepromisljen potez.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:25 pm

hrasno je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:36 pm
Meni je najvise zao kad imas u klubu Ivicu Osima a neces da pitas za savjet....
To bi bio jako dobar potez. Otici Svabi na noge i zamoliti ga za par rijeci. To bi bilo dovoljno i igracima i drugima. Bilo bi dovoljno i nama navijacima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:26 pm

Dođoh i do Juga.
Mene iza onakvih parola teško da će biti u narednom periodu.
Dižeš koreografiju pravom Manijaku, a onda na paroli potičeš to isto i to sugrađanima. I još na to još gora je reakcija istoka, koja mi je pokazala da u ovom gradu ni mrtvi više nemaju mira ni poštovanja. Odron!
U redu su prozivke, kratke pjesmice, simpatično.. Ali parola do sada ikada najlošija. Nije to Željo..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:27 pm

Mozemo li napraviti cijelu ekipu lijevih bekova, ili bar oni sto su igrali na lijevom beku u posljednjih nekoliko sezona?
Mehremic
Stevanovic-Hadzic-Projic-Besirovic
Livaja-Mladenovic
Urdinov-onajhrvatsaK-Husic
Bevab
Zadnja izmjena: shzna, dana/u ned apr 15, 2018 9:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:28 pm

storm_raider je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:25 pm
hrasno je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:36 pm
Meni je najvise zao kad imas u klubu Ivicu Osima a neces da pitas za savjet....
To bi bio jako dobar potez. Otici Svabi na noge i zamoliti ga za par rijeci. To bi bilo dovoljno i igracima i drugima. Bilo bi dovoljno i nama navijacima.
Ma sumnjam da bi njima znacilo ista kad bi ga doveli i da im on prica u plavom salonu.
Prosle godine je bio na treningu. Pa ista situacija.

Ali svakako jedna logicna ideja, al ne treba Svabu forsirat, treba ga cuvat.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:28 pm

Dizati onakvu parolu nakon koreografije je Bogu za plakati, danas nam je bas los dan.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:29 pm

I da, onaj koji smislja ove parole nek sam sebi da pofin samar, koji moras debil biti pa da na godisnjicu Mirzine smrti pises onakve gluposti, a znas sta se desilo... Ljudi ispravno isprozivali, oni pljescu, pa onda V.Puljic skandiraju... presmijesno
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:30 pm

cikazubo je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:28 pm
Dizati onakvu parolu nakon koreografije je Bogu za plakati, danas nam je bas los dan.
Sramotna parola.

Pjesme su odlicna podbadanja, ali ona parola je za povratiti.
1987
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:30 pm

Realno Adzem da je u ligu za prvaka usao sa 20 bodova prednosti,sa ovakvom igrom i postavkom,sve bi izgubio do zadnjeg kola.
Meni smeta sto se generalno pljuju svi igraci i sto mnogi ispastaju i prica se da su losi,a ustvari radi se o 3-4 stvari koje su totalno blokirale ekipu i samu igru.
Vezni red je super ali fali ti Sinan,koji se ubacuje naprijed i igra laznu 9. Ovako igra se svodi naprijed na Voju,Stojana i Zaku. Tri na 7-8 ne ide nikako. Ostatak sredine nema te tendencije igre prema naprijed. Lako je onda zatvorit ova 3 igraca. Pa Zakaric mora petljat,Stojan mora petljat. Vojo se trazi izmedju 3 odbrambena.
Nemas pomoci od bekova,koji su kriminalni,Zaim nije i ne moze igrati krilo.
Kako me ljudi nerviraju,cuj nek neko kze nesto na Zaima. Ljudi covjek ima lude poteze ima znanje u nogama. Ja ponavljam lici malo na Ibrahimovica. Ali covjek nije krilo. Treba li vam nacrtat. Covjek ne zna da se krece kao krilni napadac,kad treba da razvuce,on je u sredini,kad treba u sredinu on je na liniji . Nama treba brzo krilo,prodorno. Mi smo bez Zeca i Sinana izgubili 2 bitna igraca koji pomazu Voji i prate njegove fenomenalno ostavljene lopte. Odradi Zaim dobrih stvari,ali to je individualno,nama sistem igre ne postoji.
E kad nemas te prodorne igrace,onda ni Zakaric ne moze da svojim peglanjem proturi i da loptu,jer nema kome. Pa je odmah i Zakaric neprimjetan i mozes ga jebat.
Nama je napadacka igra nula bodova. Q nakgore od svega nemas opcija da to ublazis. Suspendovao si 2 igraca. 2 bitna povrijedjeni.
Ovo ili treba sjesti i rijesiti ,potrosili smo 3 utakmice,treba li nam i 4 i 5 i 6. Da dodjemo pameti.
Zna li iko koliko ce Sinan pauzirati.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned apr 15, 2018 9:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:31 pm

Bogi-Kemo bili solidni, Kemo mi cak sigurnije djelovao od Bogija. Graovac odlican, trudio se koliko je mogao, ali vidi se da nije njegova pozicija. Pretpostavljam da se Hadzic ozlijedio pa je Graovac zbog toga upao tu. Mehremic bolje od ovog ne moze i vrijeme je da se Projic vrati ili da uleti mali Sehic.
Blagojevic i Hajdarevic dobri s tim da je Hare izgubio bruku lopti i bio strasno nesiguran. Vidjelo se da se prepao i da mu je u glavi misao ''samo da ne pogrijesim''. Vranjes los, nikakav. Zakaric onaj stari Zakaric, izgleda potpisao sa Barcelonom pa se ne mora truditi vise. Neces dalje od Krskog guzonja. Ubiparip odsjecen, los.
Mislio sam da je Zec sebican igrac i da je ne da nikom, al Zajmovic je nivo iznad. Jedini je danas ponio muda iz svlacionice i jedini bio konkretan prema naprijed, al dzaba to sve kad suta iz mrtvog ugla.
Igra nam je poslije Zrinjskog ravna nuli i ocito je da nesto u svlacionici i medju njima ne valja. Zaboli me cundara jesu se posvadjali ko je bolji igrac, ko je ljepsi, ko je bolji u pesu, cija treba je bolja, cija slika ima vise lajkova, nek se uhvate za usi i pocnu igrati. Ego nek ostave sa strane jer smo se uvjerili da mogu, a ako kiksaju i iducu nek ih uprava udari po dzepu. I to dobro nek ih udare.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:32 pm

Parola je da se upucas u glavu... Toliko...



Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:34 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:28 pm
storm_raider je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:25 pm
hrasno je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:36 pm
Meni je najvise zao kad imas u klubu Ivicu Osima a neces da pitas za savjet....
To bi bio jako dobar potez. Otici Svabi na noge i zamoliti ga za par rijeci. To bi bilo dovoljno i igracima i drugima. Bilo bi dovoljno i nama navijacima.
Ma sumnjam da bi njima znacilo ista kad bi ga doveli i da im on prica u plavom salonu.
Prosle godine je bio na treningu. Pa ista situacija.

Ali svakako jedna logicna ideja, al ne treba Svabu forsirat, treba ga cuvat.
Daleko od toga da bi se iko forsirao, ruzna je to rijec. Svabo da kaze da ne moze (a poznavajuci ga nikada to ne bi rekao), zahvaliti mu se i na tim rijecima i iz toga izvuci pouku.

Idemo dalje, Slobodu moramo proci, a 1:1 bi bilo dobro zaista.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:35 pm

Hurmasice, ako si prezivio, daj anketu. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:35 pm

shzna je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:30 pm
cikazubo je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:28 pm
Dizati onakvu parolu nakon koreografije je Bogu za plakati, danas nam je bas los dan.
Sramotna parola.

Pjesme su odlicna podbadanja, ali ona parola je za povratiti.
Isto rekoh.. Simpatična podbadanja ok.
Ali mozak koji osmisli ovakvu koreografiju, koja je oličenje principa, manijakalnosti, te podsjeća da više nikad niko svojom glavom ne zaplati radi unutrašnjih razmirica, te opet ta ista glava osmisli ovu parolu je za zatvora.
Ovo je danas bruka svjetska! Zaista ovo je najmanje što sam očekivao od grupe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:36 pm

Ja ne pamtim vecu blamazu. Jos ovi poceli da skandiraju, pa onda "glupani, glupani." :oops1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:38 pm

Treba Zaima probat na Sinanovoj poziciji ,a na krilo Zeru. Nesto treba promijeniti ovako ne ide. Vjerujem da bi Zaim bio bolji u sredini nego na krilu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:39 pm

barbarez je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:38 pm
Treba Zaima probat na Sinanovoj poziciji ,a na krilo Zeru. Nesto treba promijeniti ovako ne ide. Vjerujem da bi Zaim bio bolji u sredini nego na krilu.
Nemoj Zerica Boga ti. Taj nema vise nikakve veze s fudbalom. Bolje onda startati s igracem manje.
1987
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:42 pm

shzna je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:39 pm
barbarez je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:38 pm
Treba Zaima probat na Sinanovoj poziciji ,a na krilo Zeru. Nesto treba promijeniti ovako ne ide. Vjerujem da bi Zaim bio bolji u sredini nego na krilu.
Nemoj Zerica Boga ti. Taj nema vise nikakve veze s fudbalom. Bolje onda startati s igracem manje.
Nemas nikog vise. Ovo sa Zaimom na kriliu nije rjesenje.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:42 pm

Ono najvrijednije, ono sto je Zelju izmedju ostalog uvijek izdvajalo od mora drugih i dizalo ga bezbroj puta su njegovi navijaci i njihova ljubav prema njemu.

Zadnjih godina "strucnjacima" uspijeva nesto sto nikome prije nije - da mnoge od tih navijaca ubiju u pojam i odalje od Grbavice, od svog Zelje. Jebe mi se vise ko je kriv i ko je s kim u kakvim odnosima, kupite se svi koji ste narusili duh koji je decenijama gradjen.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 238 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija