Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:05 pm

Ljudi pricajate Vi sta hocete ali je Adzem izgubio svlacionicu 100%. Ovo ne vodi nigdje...ti suspenduje Zeca sa svojom nekom verzijom price. Ocrnis momak kod navijaca, pa zasto kazem da nije bio spreman da igra...trebao si reci na pressu sta je.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u ned apr 15, 2018 9:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:05 pm

Sasa gdje nadje ovog Mehremica da mi je znati Projic je za ovog Marcelo kod njihove stative Mehremic kriv debil usao u sredinu terena ostavio prazan prostor po desnoj strani tako smo protiv Listice primili go jer je on usao u sredinu terena i ostavio praznu stranu Adzeme gubis se sad nam je najbitni period tu ako popusimo nogirati ga jer ocigledno nije dorastao voditi najveci klub u drzavi
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:06 pm

Nisam htio ni da komentarisem parolu. Ona je blago receno tragikomicna i morbidna.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:07 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:05 pm
Ljudi pricajate Vi sta hocete ali je Adzem izgubio svlacionicu 100%
Nazalost sve vodi ka tome...
Vise" navijaca" bilo na zapadu danas , sta vas cudi parola :D
Modus vivendi !
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:08 pm

Pa mi smo u jednoj sedmici dobili Sirokog tri utakmice. Ne da smo ih dobili, nego ih rasuli u sve tri. Sa kim? Omladincima Sabanadzovicem, Hajdarevicem i Zericem. I onda dovedemo neke polovnjake koji se ne mogu sastaviti, a nase momke klupiramo jer su kao losiji od tih uvezenih... Ne znam moze li se ova smijurija i pokusati objasniti...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:08 pm

Simply Blue je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:01 pm
Adzemu noga...a vratiti Zeca kao trener/igrača.. baš kao Bekrić prošle sezone na par utakmica
Kolko su ispizdili raju, evo ljudi ne znaju sta pricaju jer ne mogu drugacije shvatiti da neko priziva Zeca i kao daj njeg i bit ce dobro.

Koji kc, jeste normalni. Pa nije Messi. Mi igre nikakve nemamo a vi Zeca prizivate.
Svasta...
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:09 pm

amerosm je napisao/la:
ned apr 15, 2018 9:03 pm
Daris_ je napisao/la:
ned apr 15, 2018 8:51 pm
Auu Porto ga zabi Benfici u 90. i uze titulu...da je nama ovako nesto hahahaha
Postigli gol zato sto imaju trenera koji ima muda...Pa posljednjih 10 minuta sve karte je bacio u napad sto mu se isplatilo.

Ovu nasu danasnju predstavu ne vrijedi komentarisati, no ukoliko uprava ne zeli da se na kraju ponovi scenarij iz prošle godine/sezone onda Adzem sutra mora biti bivši...

Nasljednik ? Mislim da Joldic moze odratiti tih "eventualno" 8 utakmica i osigurati nam bar jedan trofej.
Pa nije covjek glup..iako ima jos 4 kola cini mi se kod njih..zna da realno mora dobiti ako zeli do titule i bacio sve u napad lik ...ako bi nekim djavolom imali recimo 2 boda prednosti do tekme sa Zrinjskim..ja mislim da bi Adzem cuvao bod na punoj Grbavici :D
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:09 pm

Garantujem da imamo najbolje uslove u drzavi pa cak i dalje...ali ovako sta pruzam ko da vrijeme Hotica...dajte trznite se sada u Tuzli i pokazite od cega ste i za koga igrati a igrate za najveci klub u drzavi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:12 pm

Širiti kadar. Ništa više.
Češće davati priliku igračima koji manje igraju, ili onima koji čekaju na svoj debi od malena.
Zdrava konkurencija, davanje nade i motiva jača kolektiv.
Kolektiv nije 11.istih igrača. Kolektiv nije igrat "na siguricu".. Kolektiv ima jačinu, kolegijalnost i borbu.. Kolektiv krasi rizik i nekad nepromišljeni potezi.
Kolektiv ima cilj. Ne odustaje dok ima šansi. Kolektiv ima mane, ali tu je odmah drugi da ga potapše.
Kolektiv ima i svog šefa. Šef jedini može razdrmati kolektiv i natjerati ih da rade.
Sa 11. istih ne..
Širiti kadar!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:14 pm

Treba nam smislena, timska igra i zalaganje na nivou. Izmjene da budu na vrijeme i da se prilagodjavamo promjenama na terenu.
Sa porastom kvalitete timske igre, svi ce pojedinacno bolje izgledati, ali bez obzira na to, ja bih klupirao Mehremica. Stvarno je kriminalno los. Boga pitaj u kakvoj je formi Projic, nije igrao mjesecima i to je sada jos veci problem i pitanje je hoce li i igrati.

Naravno, ni ova partja Mehremica nije glavni uzrok zasto danas nismo pobijedili, da se razumijemo, ali ce nas ubuduce svi ubijati preko te strane, jer on nikog ne moze cuvati. I jos skontas da od Zajmovica nema koristi u defanzivi i sve ti je jasno.

Ceka nas tezak raspored. Neke promjene ce se morati desiti. Ja bih opet poslao kombinirani sastav u Tuzlu, ali sa drugacijim pristupom u odnosu na prvu utakmicu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:15 pm

ljudi znate l' da smo matematički obezbijedili evropu ovim remijem :rofl: :rofl:
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:17 pm

Ma u Tuzli će opet sve biti na adzemu. Sta će uraditi protiv slavke. Kakav god sastav ode kvalitetniji smo. Oni možda imaju dva igrača dobra koji bi nam valjali ostalo ništa.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:18 pm

Danas, kao i protiv Slobode mislim da nas je najvise zaje.bala povreda Sinana.
Mi imamo tri fudbalera Veca, Jovan i Graovac, par mladih igraca Hajdar, Saban, Kemo, nekoliko koji znaju igrati ali jos nisu "profesionalni fudbaleri" ( u svojim glavama a imaju ogroman potencijal) Ramovic, Zaimovic i Zakaric, i Voju, Vranjesa i Bogija koji su ipak pri kraju karijere.
Ovo ostalo sto popunjava ekipu ne bi Feguson mogo posloziti a i ovi nabrojani zavisi na koju nogu su ustali.
Ipak dijelimo prvo mjeso, Zrinjski nam dolazi na Grbavicu i sve je u nasim/njihovim nogama - zajedno do titula
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:19 pm

Radnik svi silama protiv Sirokog - izjednacise , samo da ne odmore igrace protiv Zrinjskog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:20 pm

Nije stvar kvaliteta nego bolikurke!
Samo vratite snimak kraja jeseni i sad! Do trenera strucnog staba i kondicionog je i tacka! Ne osvoje li je sve otjerati u 3 pm!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:20 pm

Zabi ga Radnik u 90. na pecari--- ostavi ove smradove u igri kakvoj takvoj za trece..a skinut ce gace iduce kolo ko da gledam...
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:20 pm

Radnika premirati ako nismo krupu njih moramo.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:21 pm

Samo mi ne ide u glavu zasto se omladinci koji su napravili historijski uspjeh zapostavljaju da bi se gurali neki bogalji,dovodili smo milion nakih imena na bekovskim pozicijama a zadnji koji je valjao je bio iz nase skole.
Ne budi tvrdoglav doci ces nas glave sviju.Nije stvar u Zecu nego je neozbiljno da u sred sezone u kojoj se boris na dva fronta suspendujes dva krilna igraca,kakvi god da su.
Ne razumijem kako nikakve zelje i zara nema kod ovih igraca,gdje je nestala ona igra od prosle godine stvarno nejasno i daj boze da mi uzmemo ista ove godine.
Manijaci danas se izofirali posteno i plus 90 minuta pjevati kako jebes horde i sarajevo je odron.
Na hajr i na dobro.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:22 pm

tek sad vidjeh da je Adzem planirao Hadzica desno......... i skontah da je to taj problem sa zagrijavanja koji je spomenuo.

strasno!!!
ne mogu vjerovati da ne vidi ono sto je tako ocito.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 9:23 pm

da pošalje u tuzlu komplet sastav koji je išao u razgrad i zagreb ne može gore od ovih. kajkut umjesto mujage :kafa:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 303 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija