Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:35 pm

Daris_ je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:30 pm
Dobiti Krupu i nadati se da se Zizovic nece naguziti i uzeti bar bod...jer vala ako udjemo ovako poravnati sa njima gdje ce im odgovarati bod i imaju lakse tekme pred kraj..ne znam bas bgm...normalno da ih mozes i naguziti na Grbavici..ali bgm X je mozda tu najrealniji...nesto slicno ovako mozda..tako da sve nade u Radnik :D..ako ne useru i protiv Krupe sto me ne bi cudilo..ali valjda nece jbg :P
He he. S ovim retardima?
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:36 pm

Naravno da je trener više kriv . Graovac i Vranješ dva najbolja igrača na neprirodnim mjestima. Kasne i nerazumne izmjene u 3-4 utakmice ne samo danas. Gubi kontrolu u svlačionici itd. Ali boljeg ovdje nema da budemo realni.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:37 pm

Igrali smo na kontre, a haj mi nađite ijednog brzog igrača koji je danas igrao.

Krila Zakarić i Zajim, napadač Vojo, iza Vranješ.
Od sviju njih sam ja brži, ako ne bar bara-bara.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:40 pm

Ali ovi što u odnosu Adžem - Zec staju na strani ove bugojanske prevare i krmka... pa jeste li i sekunde normalni?! Vi bi i Crnova prizivali nazad. Fuj, ovo je odvratno šta se sve piše. Gonite se skupa sa forumom.
 
RIMSKI
Postovi: 13
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:43 pm

bogi je napisao/la:
uto apr 10, 2018 1:18 pm
Sloboda - 3 0
Jufke 0 2
Citirajte me poslije :)
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:43 pm

Mi decenijama redovno uzimamo pitare na Kosevu. Po 3,4 gola im zavalimo. Posebno u sezonama u kojima su oni pred gasenjem i u kojima smo im mi jedina (!!!) mogucnost da se barem malo izvade.

Lose smo odigrali. Uzasno. Djelujemo izgubljeno. Niko ne vidi objektivne osnove za neku instant promjenu na bolje.
Ali, igrac Zelje u prvoj postavi zato sto je materijalno zaduzio sportskog direktora koji na racunu ima 6 miliona necega bez inflacije. I onda tom magu drugi daje podrsku...

80-ih bi vas dede sa onog Istoka stapovima istjerali.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:47 pm

"Mi danas nismo odigrali ono što možemo. Sarajevo je imalo više od igre, veći posjed. Mi smo imali neke prilike iz kontri i polukontri, međutim nismo uspjeli postići pogodak. Imamo mnogo problema i sa povredama. Desni bek Hadžić nije mogao početi utakmicu, pa smo morali improvizirati i sve to nas je poremetilo. Sigurno da ne možemo biti zadovoljni", kazao je Admir Adžem, trener Željezničara, nakon utakmice.

Logično jer su se dodavali po odbrani pola sata bez naše ikakve želje da im izađemo. Naşa igra se zasnivala na nabijanju opet tim istim štoperima.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:50 pm

Ja ne vjerujem da vi i dalje kritikujete Zajmovica, pa šta momak treba da uradi još ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:51 pm

Nisam gledao utakmicu, slusao sam penos ll pol. I mogu komotno reci da me je Ado razocarao svojim vodjenjem ekipe. Sve ono sto je napravio jesenas on je ponistio u zadnje 4 utakmice. Mislio sam da je spreman za velike utakmice, za velike domete....Ali on svoje evidentne greske ne ispravlja, i sto je najgore ne pikazuje pokusaje da to ispravi. Ja ne mogu da vjerujem da on na zgusnutu protivnicku sredinu postavlja preofanzivna krila i ofanzivnog amc pa to izhleda 424 i ljudi nas satrase na jedan te isti fazon. U jako bitnim utakmicama prekasno mjenja igrace. Adzema u jesenjem djelu podrzavam, ali Adzema na proljece ne. Sve u svemu odlucujemo sami o sebi, ali pitanje je da li cemo uspjeti izaci iz ovog loseg mentalnog stanja. Ipak Nadam se tituli i zelim da igraci zele titulu kao i mi...
Država Željo
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:52 pm

mi smo proigrali kad je došao vojo, a ramović gurnut na desetku stalno, kao starter. sa zecom i zakarićem kao krilima. e danas mi sve potpuno isto igramo, a dva skroz drukčija igrača na te dvije pozicije. plus zakarić van forme.

kratkoročno, da danas smijene adžema naše bi se šanse za titulu i kup sigurno povećale. ali srednje i dugoročno - sve je isto sa svakim...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:53 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:50 pm
Ja ne vjerujem da vi i dalje kritikujete Zajmovica, pa šta momak treba da uradi još ?
Kritikuju momka za sebicnost iako mu se niko ziv nije otkrivao. Uz Bogija, Graovca i Blagojevica jedini koji je igrao derbi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:54 pm

kad su to jake tačke - a jesu - jasno ti je da si prispio u *****...
gradi željo boli te *****
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:55 pm

Dajte mu otkaz molim vas. Pa pun mi je ***** ovih pickastih ubleha na nasoj klupi vise. Skratise nam pola zivota adzem i slicni. Ako treba nek nas dino pekic vodi, **** ja sebi sve ako ne bi bili bolji. Pa ovo sto on radi znamo mi svi ovdje. Pa za skoro godinu dana on njih nije naucio smislenu akciju da odigraju. Mogu i ja bradu gladit, setkat se pored aut linije i prosipat demagogiju na presicama
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:56 pm

I parola juga je u najmanju ruku neinteligentna.
Ne tako davno je naš navijač pištoljem ubio našeg navijača u prostorijama udruženja.

Onda njihov istok prozove Mirzu Raščića da skrene pažnju šta su digli, jug vraća sa Vedran Puljić. Onda ovi skandiraju glupani.
**** lud zbunjenog.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:57 pm

Možda pokušavamo kopirati španiju pa igrati sa 5 veznih bez špica i sa lažnom devetkom :D:D:D Čuj Vranješ desetku igra isto da staviš Xabi Alonsa da igra desetku i očekuješ nešto dobro od toga..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:57 pm

arctg je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:40 pm
Ali ovi što u odnosu Adžem - Zec staju na strani ove bugojanske prevare i krmka... pa jeste li i sekunde normalni?! Vi bi i Crnova prizivali nazad. Fuj, ovo je odvratno šta se sve piše. Gonite se skupa sa forumom.
Ja sam na strani rezultata.
Sad ga nemamo.
Krilce je jedno otkinuo.
U duelu Adžem, Zec, ili Željo..biram Želju.
A radi nečije gluposti i tvrdoglavosti ne ispašta ni Adžem, ni Zec, već Željo. I nas par hiljada budala.
igla je napisao/la: I parola juga je u najmanju ruku neinteligentna.
Ne tako davno je naš navijač pištoljem ubio našeg navijača u prostorijama udruženja.

Onda njihov istok prozove Mirzu Raščića da skrene pažnju šta su digli, jug vraća sa Vedran Puljić. Onda ovi skandiraju glupani.
**** lud zbunjenog.
Navukli nas baš.
A i treba kad se takve gluposti pišu. Fuj.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:00 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:55 pm
Dajte mu otkaz molim vas. Pa pun mi je ***** ovih pickastih ubleha na nasoj klupi vise. Skratise nam pola zivota adzem i slicni. Ako treba nek nas dino pekic vodi, **** ja sebi sve ako ne bi bili bolji. Pa ovo sto on radi znamo mi svi ovdje. Pa za skoro godinu dana on njih nije naucio smislenu akciju da odigraju. Mogu i ja bradu gladit, setkat se pored aut linije i prosipat demagogiju na presicama
Nije bas tako jednostavno. Cini mi se da nam je dovodjenje trenera u zadnjih par godina bilo upravo takvo - ma daj ovoga u picku materinu, bolji je od onoga pa makar. Valjda jednom prestanemo srljati u amaterizam i izgradimo pravi sistem i pravi stab sastavljen od pravih strucnjaka.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:01 pm

neće to priznati nijedna strana, obje će reći kod nas je drukčije. ali do obje te smrti doveo je isti način razmišljanja. furka ko smo pa mi, nas drugi treba da se boje i sklanjaju s puta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:03 pm

Smjena trenera svugdje proizvede pozitivan sok, a mi kakvi smo baksuzi... pa kod nas bi sve isto ostalo ko da gledam.
Ne da mi se vala nista pisati na ovo danas, uzas...
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 8:04 pm

svemu dodje kraj. doci ce i nasoj krizi. hoce li kraj doci na vrijeme ili nece to cemo vidjeti.

ni danas nismo imali napadaca. Vojo je opet bio previse povucen pa mu Vranjes ili neko treci nije mogao dati zadnji pas. takodjer, ni on ni Vranjes nisu niti jednom bili u liniji sa njihovim stoperskim parom pa da ih je neka okomita lopta kroz sredinu mogla ispaliti u for prema golu.

preko krila nismo ni pokusavali. par Zajimovicevih individualnih prodora jedan na jedan su vise plod njegovog fudbaluka nego neke taktike. Zakaric desno bez pokusaja proboja.

ne znam sta se mora desiti da Adzem vidi da Mehremic meda ne moze. covjek je mozda nekad negdje i nesto igrao. kod nas nikad i nista. i nece.

na terenu se jos uvijek nije profilirao vodja. nemamo covjeka koji ce dreknuti, koji ce svojom energijom podici ekipu. puno je konkurenata ali se niko nije nametnuo.

stvaramo malo sansi. puno komplikujemo, sporo igramo. rastimani smo takticki. pali smo psihicki.

imamo puno problema. nije dobro.

iako klize konci su i dalje u nasim rukama. ljudski je da se nadamo....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel, TheBlue i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija