Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:16 pm

Najbolja utakmica prošle sezone je bila protiv Radnika 2-0.
Tada je Petrović stavio Musu na lijevo krilo. Dečko je svojom brzinom haos pravio. Do gola u Tuzli smo došli ulaskom Nikolića te ponovo Muse Muhameda. Nije on igrač bio aman zaman. Ali je bio najbrži igrač što smo imali.
Ove sezone smo najbolje utakmice odigrali kada smo igrali brz fudbal, bukvalno na jedan do dva dodira, u tranziciji mljeli. Imao si kome loptu dodati kada protrčava. Zakarić to nije bio. Radi svoje tromosti i težine on je bio faktički playmaker za Zeca i Ramovića kojem je slao lopte jer su oni koristili svoju brzinu.
Pa evo sad nađite sličnost između prošlosezonskih igara Zakarića i Crnova te Zebe iza njih, i probajte naći razliku ove sezone sa Zakarićem Zajmovićem Crnovom te Vranješom iza njih.
Sve dok ne budemo imali par brzih igrača taman da se ne mogu sastaviti sa driblingom, mi od ovoga bolje nećemo.
Adžem vani, Zec unutra!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:17 pm

Sve su prilike da će nas Zrinjski raskovat na sred Grbavice i riješiti titulu. A da Bog da ja pojeo ova govna što pišem.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:18 pm

kuku nama majka, ako ovaj mehremic bude igrao i dalje... goreg lievog beka dugo nisam vidio u zeljinom dresu...
100/94/37/34 - i to je to!
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:18 pm

Norsborg je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:08 pm
Problem je što Adžem ne zna ništa promijeniti.Evo već treću utakmicu protivnik nam igra 3-5-2,
što znači da imaju viška veznog ali on ništa ne proba.Fura svoj fazon,nemoj primiti gol.
Poslije ide izjava"Nisam zadovoljan igrom"
Kao da smo čoravi pa nam on treba reći da nije zadovoljan.Nismo ni mi.
Promijeni nešto.
Usput,naš najbolji igrač u Stockholmu bio je Projić.
Do kada ćemo gledati smiješnog Mehremića.
Drugi treneri gledaju naše utakmice,analiziraju i samo ponove ono što su
vidjeli od prethodnog trenera i utakmice.
Adzem je trener koji se uci na seniorskom timu!
To nema u pm samo kod Nas.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:18 pm

Zaka je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:16 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:14 pm
Ukratko :
Adi nije bio los zbog njega samog, Zaimovic ne zna igrati defanzivu. Katastrofa. Ne zna kretnju I to je odmah problem.
Adzeme da ne znam da si igrac bio rekao bih da nikad nisi lopte sutnuo. Ekipa ti je generalno spora I ti igras dedanzivno I kada se.otvori kontra os koga ocekujes da istrci? Nisu ovi igraci toliko krivi koliko je postavka I plan. Pisao bih da mi nije mrsko, ali ovdje ima kvaliteta koji se ne znaju iskoristiti. Nije ni do fizike, vise je zbog toga sto nisi prilagodio igru mogucnostima svojih igraca!
Kratko i precizno. Igramo na kontre, a nema ih ko istrčati...
Istina. Znam da je strasno glupo da se vracam na tu pricu, ali fali nam Zec iz prosle polusezone za to. I naravno Ramovic koji je povrijedjen. Zanimljivo je da smo i prosle sezone ostali bez Krizmana koji je dobro igrao na lijevom krilu, ove sezone isto bez lijevog krila, Zeca, doslo do nekog disbalansa u ekipi. Jbg. Nije glavni uzrok, daleko od toga, ali jedan od kotacica koji nedostaju.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:19 pm

Neki spominju neke vanjske uticaje...ne vjerujem da tu ima ista iz vana. Ako i ima nekakvih pokusaja, ne mogu biti glavni razlog. Jednostavno imas ekipu koja ni fizicki ni pishicki ne moze iznijeti cijelu sezonu, a strucni stab apsolutno ne zna da zaustavi taj strmoglavi pad koji se desava, isto kao sto se prosle godine desio. Ovo nije pocelo sad, krenulo je puno ranije i samo ce da kulminira na kraju sezone. Ljudi ne znaju da se nose s tim, pa onda ne mogu ni igraci. To onda radja i takticke greske i slicno, jer bi oni nesto da urade, ali ne znaju sta.

Reagovati treba jucer ako zelimo da spasimo sezonu. Ne tvrdim da su jedina opcija otkazi strucnom stabu, ali nesto se mora uraditi. Ako je to jedino po misljenju uprave/Papca, onda ok. Kad je proslo godine Slavko trebao dobit nogu poslije Slobode, da je dobio, imali bi jedan pehar vise. Problem je u tome sto jednostavno nemas koga da dovedes, i da das Adzemu otkaz, jer ovdje apsolutno nema dobrih trenera, ali to moze eventualno donijeti taj famozni pozitivni sok ovoj ekipi i nekako spasiti sezonu. Dugorocno neces nista rijesiti, ali eto, daj da uzmemo nikad unosniju titulu.

Mehremic ne moze i ne smije vise nikad igrati za nas. Projic i bilo koji junior su bolji od njega. Ne zanima me je li blokada neka u pitanju ili ne zna u ovolikoj mjeri ili oboje, ali ono je tragikomicno gledati uopste.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:19 pm

TheTacTica je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:16 pm
vinston.cercil je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:06 pm
Mozda cete misliti da sam lud, ali ja mislim da bi Sablja izvukao ovo do kraja samo na lozionicku.
I ja sam lud isto mislim
Ne prizivajte ga zivota vam. Valjda nam je dosta bilo intelektualno ogranicenih likova koji se bezuspjesno uce na nasem Zelji.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:21 pm

Zadnje tri utakmice sam bio. Vjerovatno me sljedeča kači zadnje kolo.
Tako da, očekujte bolje igre :kafa:

@asharače ja ti rekoh X ko munara hehe
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:24 pm

Ovi komentari na forumu su mila majka u odnosu na komentare raje na stadionu i evo sad po gradu
Uzas. Ljudi su ocajni. Ovako nikad nije bilo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:24 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:21 pm
Zadnje tri utakmice sam bio. Vjerovatno me sljedeča kači zadnje kolo.
Tako da, očekujte bolje igre :kafa:

@asharače ja ti rekoh X ko munara hehe
Trebo ai rec dvica jbg hahah
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:25 pm

I sad neka vadiona ne moze pita od govana, pa kao nije do Adzema.

Zar nisu Vojo i Vranjes nivo iznad ove lige. Zakaric reprezentativac. Blagojevic doktor fudbala, a Saban i Hajdar vanserijski talenti. Graovac i Bogi ponajbolji stoperski par lige. Sinisa u zivotnoj formi. Sinan igra evropski.

Al kad ti od tih igraca ne mozes izvuci ni 50%, onda je do tebe. Ovi bekovi, igra na kontre, a nema brzog igraca u prvih 11. Tanko, bas tanko.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:25 pm

Amidza je napisao/la:
ned apr 15, 2018 6:57 pm
Mehremic zirant :rofl1: :rofl1: :rofl1: Brko kralju. :placeodsmijeha:
Ma mora biti neka caka vezana za Mehremica, ili je zirant Adzemu, Papcu ili su mu duzni neke novce pa mu na ovaj nacin to vracaju ili ih mozda Mehremic ucjenjuje nekim komprimitirajucim snimcima. Ne postoji neko drugo logicno objasnjenje.

Nevjerovatno je da nama lijevog beka igra rekreativac koji ima kvalitet samo za neku kantonalnu ekipu a trener ga forsira u prvih 11. Danas lik nabija loptu u korner za sarajevo i onda se dere na pomocnog sudiju nesto, kontam mozda faul bio pa sudija nije signalizirao, ma jok, nikog nije bilo ni blizu njega a on se sam sapleo i nabio loptu u korner, to je ponovio jos jednom da pokaze da dva puta moze uraditi totalnu glupost..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned apr 15, 2018 7:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:27 pm

kremenko je napisao/la:
ned apr 15, 2018 7:17 pm
Sve su prilike da će nas Zrinjski raskovat na sred Grbavice i riješiti titulu. A da Bog da ja pojeo ova govna što pišem.
Prvo da prezivimo Krupu a onda ta kljucna utakmica, velika zabrinutost - nas ce psihologija syebati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:27 pm

Al kakva pickasta igra
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:29 pm

Zašto je kod Amara Osima uvijek krilni igrač bio brz ko munja(osim Zebe :D).. Bučan nikad nije bio fudbaler, ali je masu puta radi brzine igrao lijevo. Pa Bešlija, pa i Višća ko lijevo krilo.
Fudbal je jednostavan, ali to naši sportski direktori te šefovi stručnog štaba ne mogu svariti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:30 pm

Dobiti Krupu i nadati se da se Zizovic nece naguziti Svinjama i uzeti bar bod...jer vala ako udjemo ovako poravnati sa njima gdje ce im odgovarati bod i imaju lakse tekme pred kraj..ne znam bas bgm...normalno da ih mozes i naguziti na Grbavici..ali bgm X je mozda tu najrealniji...nesto slicno ovako mozda..tako da sve nade u Radnik :D..ako ne useru i protiv Krupe sto me ne bi cudilo..ali valjda nece jbg :P
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:30 pm

Brkoo je napisao/la:
Amidza je napisao/la:
ned apr 15, 2018 6:57 pm
Mehremic zirant :rofl1: :rofl1: :rofl1: Brko kralju. :placeodsmijeha:
Ma mora biti neka caka vezana za Mehremica, ili je zirant Adzemu, Papcu ili su mu duzni neke novce pa mu na ovaj nacin to vracaju ili ih mozda Mehremic ucjenjuje nekim komprimitirajucim snimcima. Ne postoji neko drugo logicno objasnjenje.

Nevjerovatno je da nama lijevog beka igra rekreativac koji ima kvalitet samo za neku kantonalnu ekipu a trener ga forsira u prvih 11. Danas lik nabija loptu u korner za sarajevo i onda se dere na pomocnog sudiju nesto, kontam mozda faul bio pa sudija nije signalizirao, ma jok, nikog nije bilo ni blizu njega a on se sam sapleo i nabio loptu u korner, to je ponovio jos jednom da pokaze da dva puta moze uraditi totalnu glupost..
Ma Brko, sramoti se covjek. Projic i bilo koji od juniora odmah sad da se zna da igraju do kraja sezone. Mehremicu noga. Nema sta da trazi. Pogubio se. I ono malo sto zna vise ne zna od straha.

Adzem je genije jbt, igra na nekakve kontre sa Zakaricem, Kajkutom i Vranjesom. Taktika apsolutno neprilagodjena igrackom kadru i protivniku...stoperi im klimavi samo sto sebi go ne zabiju, mi na 20 metara od njih stojimo. Jos milion gluposti, da ne idem u detalje. Sta on gleda, ja vise nista ne kontam.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:32 pm

isli na pobjedu :rofl1: :zid:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:32 pm

Nula
1987
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 15, 2018 7:33 pm

po meni je iskljucivi krivac ovakve igre je Adžem, znaci ne igraci, nego Adžem, pa da je messi bio gore ne bi nista mogao sa ovom taktikom, krenemo u napad, a ono gore idu Zakaric i Zajmovic sami, a Vojo na centru ostaje, pa kako ce sami go zabit na njihovih 5 postavljenih igraca, odbrana samo napucavala loptu, taktika katastrofalna, ne znam na koji nacin je mislio da im zaprijetimo sa ovakvom postavkom
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija