Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 11:59 am

Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:35 pm
Cim je to Sehic to mora valjati, jel tako azbaha ? :kafa:
slika
Vrlo jednostavno pravilo "no sehic no party" :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:04 pm

Kaze Adjem koja ekipa udje hladne glave, ta i pobjedjuje, a bogami nasa ekipa zadnje 2-3 sedmice ulazi hladne glave na teren. :D
Željezničar ante portas !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:05 pm

ChWilla je napisao/la:
pet apr 13, 2018 11:51 am
pa dobro i oni koji prave taj transparent su došli malo prije zeca...
Jednog sa sklike znam onako zdravo za zdravo i vjeurj mi nije od jučer tu
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:07 pm

Prijedlog za klub.
Prodajte ove stolice s konferencije. Ovo se sve "s nogu" moglo uraditi, nema potrebe da ljudi đabe sjednu pa ustaju nakon 2 minute...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:08 pm

Ne razumijem ove novinare, nikada nemaju pitanja...


Pa ja imam u glavi 10 pitanja, a oni nemaju ni jedno...


Presica pred derbi traje 3 minute...


Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:20 pm

Ovi novinari nisu zdravi. Postavi mangupsko pitanje pa makar te uzeli na zub. Ovo je tuzno, cuj konferencija uoci derbija. E svasta...
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:21 pm

Jao konferencije, tri recenice.
Daj ba gdje je onaj Ligata, zovi ga na ove konferencije :lol:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:22 pm

i oni u bojkotu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:23 pm

Početak konferencije 12:00h
Završetak konferencije 12:03h
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:31 pm

Nesto se da zakljuciti iz obje konferencije, a to je da su se oba trenera usrali od straha, jer ishod derbija moze prouzrokovati i ekstazu i krajnji bijes kod navijaca obje ekipe. Mislim da malu prevagu imamo mi zbog Adzemovog prijateljstva s pojedincima u ekipi i cinjenici da smo ih dva puta mlatnuli. Zapamtite, gore je njima zbog dva poraza, nego nama zbog pritiska osvajanja titule.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:33 pm

Teško ćemo i do X doći. U svakom slučaju meni je to ravno porazu jer nismo dobili Široki.
Dosta je ovo trenutno nekvalitetna ekipa da bi se mogla suprostaviti sarajevu kojem se vraćaju dva glavna igrača, u situaciji gdje im pobjeda vraća mirnoću kod navijača, a poraz lupanje po prozorima, možda i veće probleme.
Odbrana je najtanji dio tima i nema te ekipe u ligi koja nam ne može dati gol.
Krste je već odavno poznati smrad, pravo oličenje njihovog mentaliteta, samo mu je u glavi kako nas povaliti.
Ahmetović je i dalje najbolji strijelac lige iako nije igrao dugo vremena, i sigurno ponajbolji igrač ekipe. Bogičević se sa njim može hrvati kao i uvijek, ali bez obzira na to uvijek se nađe bar u dvije šanse.
Problem će najveći biti lijeva bočna strana, gdje Hebibović udara na neodgovornog Zaimovića te Mehremića kojeg prolaze i tri puta lošiji igrači na obične mahalske fore.
Koliko god komšije njega pljuju jer fula non stop šanse, on im je poslije Ahmetovića najbolji igrač. Evo vidimo sad gdje su bez njih. Njegova prodornost je konstanta, svaku ekipu u ligi namuči.
Dok mi opet naprijed nemamo brzine, a znamo svi kako smo dobili prošli derbi, a kako je prije jedan igrač pravio prevagu a to je bio Duljević.
Za nedljelju ne znam ko to može biti. Nema ni Ramovića koji je meni iskreno bio posljednja nada da može prelomiti utakmicu jer konstantno pravi višak, a nema tu ni Zeca koji je prošli derbi bio u najviše šansi.
U svakom slučaju nam treba top Zakarić, top Vojo, top Blagojević i Vranješ. Bar da uspostavimo kontrolu na sredini. A dalje, šta Bog da.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:36 pm

Samo bi volio da ih guravo dobijemo, tipa 0:1 u 78' minuti i da vidim Velkoskog kako place poslije tekme.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:38 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 13, 2018 12:33 pm
Teško ćemo i do X doći. U svakom slučaju meni je to ravno porazu jer nismo dobili Široki.
Dosta je ovo trenutno nekvalitetna ekipa da bi se mogla suprostaviti sarajevu kojem se vraćaju dva glavna igrača, u situaciji gdje im pobjeda vraća mirnoću kod navijača, a poraz lupanje po prozorima, možda i veće probleme.
Odbrana je najtanji dio tima i nema te ekipe u ligi koja nam ne može dati gol.
Krste je već odavno poznati smrad, pravo oličenje njihovog mentaliteta, samo mu je u glavi kako nas povaliti.
Ahmetović je i dalje najbolji strijelac lige iako nije igrao dugo vremena, i sigurno ponajbolji igrač ekipe. Bogičević se sa njim može hrvati kao i uvijek, ali bez obzira na to uvijek se nađe bar u dvije šanse.
Problem će najveći biti lijeva bočna strana, gdje Hebibović udara na neodgovornog Zaimovića te Mehremića kojeg prolaze i tri puta lošiji igrači na obične mahalske fore.
Koliko god komšije njega pljuju jer fula non stop šanse, on im je poslije Ahmetovića najbolji igrač. Evo vidimo sad gdje su bez njih. Njegova prodornost je konstanta, svaku ekipu u ligi namuči.
Dok mi opet naprijed nemamo brzine, a znamo svi kako smo dobili prošli derbi, a kako je prije jedan igrač pravio prevagu a to je bio Duljević.
Za nedljelju ne znam ko to može biti. Nema ni Ramovića koji je meni iskreno bio posljednja nada da može prelomiti utakmicu jer konstantno pravi višak, a nema tu ni Zeca koji je prošli derbi bio u najviše šansi.
U svakom slučaju nam treba top Zakarić, top Vojo, top Blagojević i Vranješ. Bar da uspostavimo kontrolu na sredini. A dalje, šta Bog da.
joj što ti njih nahvali bruda, a realno daleko su oni ispod nas :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:43 pm

AsharaK je napisao/la:
pet apr 13, 2018 12:38 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet apr 13, 2018 12:33 pm
Teško ćemo i do X doći. U svakom slučaju meni je to ravno porazu jer nismo dobili Široki.
Dosta je ovo trenutno nekvalitetna ekipa da bi se mogla suprostaviti sarajevu kojem se vraćaju dva glavna igrača, u situaciji gdje im pobjeda vraća mirnoću kod navijača, a poraz lupanje po prozorima, možda i veće probleme.
Odbrana je najtanji dio tima i nema te ekipe u ligi koja nam ne može dati gol.
Krste je već odavno poznati smrad, pravo oličenje njihovog mentaliteta, samo mu je u glavi kako nas povaliti.
Ahmetović je i dalje najbolji strijelac lige iako nije igrao dugo vremena, i sigurno ponajbolji igrač ekipe. Bogičević se sa njim može hrvati kao i uvijek, ali bez obzira na to uvijek se nađe bar u dvije šanse.
Problem će najveći biti lijeva bočna strana, gdje Hebibović udara na neodgovornog Zaimovića te Mehremića kojeg prolaze i tri puta lošiji igrači na obične mahalske fore.
Koliko god komšije njega pljuju jer fula non stop šanse, on im je poslije Ahmetovića najbolji igrač. Evo vidimo sad gdje su bez njih. Njegova prodornost je konstanta, svaku ekipu u ligi namuči.
Dok mi opet naprijed nemamo brzine, a znamo svi kako smo dobili prošli derbi, a kako je prije jedan igrač pravio prevagu a to je bio Duljević.
Za nedljelju ne znam ko to može biti. Nema ni Ramovića koji je meni iskreno bio posljednja nada da može prelomiti utakmicu jer konstantno pravi višak, a nema tu ni Zeca koji je prošli derbi bio u najviše šansi.
U svakom slučaju nam treba top Zakarić, top Vojo, top Blagojević i Vranješ. Bar da uspostavimo kontrolu na sredini. A dalje, šta Bog da.
joj što ti njih nahvali bruda, a realno daleko su oni ispod nas :D
Daleko su ispod sa ekipom koja je igrala zimus.
Bare bare su sa ekipom koja je trenutno, jer im se vraćaju dva ključna igrača.
A kome će više goriti pod nogama da pobijede vidjet ćemo. I prošle godine je nama trebalo više, pa smo prehodali 90.minuta dok su oni igrali fudbal.
Ne vidim šta se može promjeniti sad, sad kad su i u mnogo lošijoj situaciji nego prošle godine.
Kvalitet je i tada bio na našoj strani, ali sve ostalo nije.
Za nadati se da će Krupa uraditi neko čudo sutra iako ne vjerujem u to ni 2%. Samo u tom slučaju, nedjeljni rezultat ne bi bio toliko bitan.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:44 pm

Ne znam baš da nama više gori
Željezničar ante portas !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:46 pm

ne bojim se Sarajeva.

vjerujem da nasa ekipa moze izdrzati ovoliki pritisak koji su si sami natovarili a i mi dijelom tome pridonijeli. vjerujem da ce se trznuti i da ce u njima inat proraditi. vjerujem da ce oni bolji igraci 'slepati' one losije, da ce kao tim disati istim plucima. vjerujem da zele i da mogu napraviti dobar rezultat.
znam da Adzem zna.

HAJDEEE ZELJOOOOOO!!!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:46 pm

AsharaK je napisao/la:
pet apr 13, 2018 12:44 pm
Ne znam baš da nama više gori
Tako je, 100 % njima vise gori.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:57 pm

Pavlović, Šabanović, Mujakić, Adukor, Bekić, Sarić, Crepulja, Rahmanović, Halilović, Kuzmanović i Velkoski.

Ovako nešto vjerovatno, sa presingom na našu zadnju liniju.
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:57 pm

dobro ste vi to postavili, ako je nama bitnije veći je pritisak i izgubićemo, a ako je njima bitnije oni će više gristi i opet ćemo izgubiti. pa da :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 1:06 pm

Losa atmosfera pred derbi, valjda izadje na dobro. Novinari opet u svom fazonu, tacno da covjek ne povjeruje da nemaju pitanja za postaviti. Boze sacuvaj...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 158 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija