Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 9:43 pm

Omar500 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:41 pm
Dinastija Sehica, okupit ih na jedno mjesto i samo nebo je granica:

Ibrahim Sehic na golu, Aldin Sehic na beka, Eldar i Benjamin Sehic na krilima

Nema jace! :ganja:

Pitanje za upucene sa treninga, imate li kakav komentar za Jusufija?
Meni taj Jusufi lici na jednog glumca :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 9:45 pm

Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:43 pm
Omar500 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:41 pm
Dinastija Sehica, okupit ih na jedno mjesto i samo nebo je granica:

Ibrahim Sehic na golu, Aldin Sehic na beka, Eldar i Benjamin Sehic na krilima

Nema jace! :ganja:

Pitanje za upucene sa treninga, imate li kakav komentar za Jusufija?
Meni taj Jusufi lici na jednog glumca :D
Jel španskog podrijekla :lol:
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 9:46 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:45 pm
Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:43 pm
Omar500 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:41 pm
Dinastija Sehica, okupit ih na jedno mjesto i samo nebo je granica:

Ibrahim Sehic na golu, Aldin Sehic na beka, Eldar i Benjamin Sehic na krilima

Nema jace! :ganja:

Pitanje za upucene sa treninga, imate li kakav komentar za Jusufija?
Meni taj Jusufi lici na jednog glumca :D
Jel španskog podrijekla :lol:
Jeste :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 9:47 pm

Sefe biti ili ne biti, kiksaj i u hodniku daj otkaz...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:03 pm

SVI NA TRENING
subota 16:00
Nek znaju da smo uz njih do kraja!

Prije toga na mezarje u 14 00 nasem bratu rahmetli Mirzi. U ponedjeljak je godisnjica njegovog ubistva.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:10 pm

Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:46 pm
LARS1921 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:45 pm
Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:43 pm


Meni taj Jusufi lici na jednog glumca :D
Jel španskog podrijekla :lol:
Jeste :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Haaahahahahahahahaha
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:24 pm

Jedno obavjestenje.

Prije par minuta dobio sam inforamciju iz kluba da je Adzemu dato pet dana neophodnog odmora i da cu ja morati voditi ekipu protiv komsija.

Prvo sto sam uradio je da sam na papir stavio spisak svih iole sposobnih igraca koji mogu igrati u nedjelju. Dosao sam do spiska od samo 14 fudbalera (11 prva postava, 3 rezerve). To su Kjosevski, Graovac, Bogicevic, Osmankovic, Projic (iako ne znam sta je sa nijm), Blagojevic, Zakaric, Sabanadzovic, Vranjes, Hajdarevic, Zajmovic, Ubjparip, Kajkut i Mehremic. Zasto ovaj zadnji reci cu kasnije. E sad od ovih 14. moram izabrati prvih jedanaest, ali tako da i ona trojica na klupi svojim ulaskom mogu donijeti kakvo-takvo osvjezenje. Naravno na golu se odlucih za Vecu, na desnog beka stavih Graovca, a na ljevog Projica, centralni desni mi je Osmankovic (neka ga uz iskusnog Graovca), a lijevi centralni Bogi. U vezi pozadi sam se odlucio za Hajdarevica i Vranjesa a naprijed malog Anela (koji je usput budi receno poprilicno van forme). Moram Anela staviti naprijed jer mi je fizicki slabasan pozadi, a ima solidan zadnji pas pa mozda se nesto izrodi. Desno naravno Zaka a najistureniji Ubiparip. Lijevo krilo igrace mi Mehremic. Zasto on, pa ostali smo bez svih krilnih igraca osim Zajmovica. Zajmovic ima snage da kvalitetno odigra jedno 30-35 minuta sto je jucer pokazao kada je svojim ulaskom unio osvjezenje. Zato ce mi on biti zamjena za Mehremica. A racunam da Mehremic kada bude rasterecen bekovskih obaveza mozda nekim svojim dubinskim prodorom iznenadi pitare. Racunam da bi i u odbranbenim zadacima vise koristio nego recimo Zec i Zajmovic.

Dakle na klupi ostavih Zajmovica ( ulazi u drugom), Kajkuta (neka ga na klupi - bez prijeke potrebe ne ulazi) i Blagojevica. Zasto Blagojevica, iskljucivo zato sto je bio duze bolestan i tesko da ima daha u plucima za 90 minuta jedne ovakve utakmice. A potrebna mi je jedna dobra izmjena da podignem nivo igre kada mi ekipa bude padala. Nesto kontam on i Zajmovic bi mi od ovih 14. bili dobro rjesenje za osvjezenje ekipe. Zbog popunjavanja broja jos cu na klupu staviti Hadzica i Zeru iako ovaj zadnji kako vodi sportski zivot jos samo sa rajom iz Svrakinog moze igrati mali fudbal (velika steta za talent koji je pokazivao). E ne znam sta mi je sa Zebom, ako ima barem malo kuveta mozda bi mi i on bio u nekim kombinacijama.
Odoh ja na Lavor, nek nam je sa srecom, a valjda napokon pokazemo da zelimo nekoga i pobijediti.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 10:52 pm

Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:46 pm
LARS1921 je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:45 pm
Pompey je napisao/la:
čet apr 12, 2018 9:43 pm


Meni taj Jusufi lici na jednog glumca :D
Jel španskog podrijekla :lol:
Jeste :rofl1: :rofl1: :rofl1:
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 11:00 pm

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 11:05 pm

Valter je napisao/la:
čet apr 12, 2018 10:24 pm
Jedno obavjestenje.

Prije par minuta dobio sam inforamciju iz kluba da je Adzemu dato pet dana neophodnog odmora i da cu ja morati voditi ekipu protiv komsija.

Prvo sto sam uradio je da sam na papir stavio spisak svih iole sposobnih igraca koji mogu igrati u nedjelju. Dosao sam do spiska od samo 14 fudbalera (11 prva postava, 3 rezerve). To su Kjosevski, Graovac, Bogicevic, Osmankovic, Projic (iako ne znam sta je sa nijm), Blagojevic, Zakaric, Sabanadzovic, Vranjes, Hajdarevic, Zajmovic, Ubjparip, Kajkut i Mehremic. Zasto ovaj zadnji reci cu kasnije. E sad od ovih 14. moram izabrati prvih jedanaest, ali tako da i ona trojica na klupi svojim ulaskom mogu donijeti kakvo-takvo osvjezenje. Naravno na golu se odlucih za Vecu, na desnog beka stavih Graovca, a na ljevog Projica, centralni desni mi je Osmankovic (neka ga uz iskusnog Graovca), a lijevi centralni Bogi. U vezi pozadi sam se odlucio za Hajdarevica i Vranjesa a naprijed malog Anela (koji je usput budi receno poprilicno van forme). Moram Anela staviti naprijed jer mi je fizicki slabasan pozadi, a ima solidan zadnji pas pa mozda se nesto izrodi. Desno naravno Zaka a najistureniji Ubiparip. Lijevo krilo igrace mi Mehremic. Zasto on, pa ostali smo bez svih krilnih igraca osim Zajmovica. Zajmovic ima snage da kvalitetno odigra jedno 30-35 minuta sto je jucer pokazao kada je svojim ulaskom unio osvjezenje. Zato ce mi on biti zamjena za Mehremica. A racunam da Mehremic kada bude rasterecen bekovskih obaveza mozda nekim svojim dubinskim prodorom iznenadi pitare. Racunam da bi i u odbranbenim zadacima vise koristio nego recimo Zec i Zajmovic.

Dakle na klupi ostavih Zajmovica ( ulazi u drugom), Kajkuta (neka ga na klupi - bez prijeke potrebe ne ulazi) i Blagojevica. Zasto Blagojevica, iskljucivo zato sto je bio duze bolestan i tesko da ima daha u plucima za 90 minuta jedne ovakve utakmice. A potrebna mi je jedna dobra izmjena da podignem nivo igre kada mi ekipa bude padala. Nesto kontam on i Zajmovic bi mi od ovih 14. bili dobro rjesenje za osvjezenje ekipe. Zbog popunjavanja broja jos cu na klupu staviti Hadzica i Zeru iako ovaj zadnji kako vodi sportski zivot jos samo sa rajom iz Svrakinog moze igrati mali fudbal (velika steta za talent koji je pokazivao). E ne znam sta mi je sa Zebom, ako ima barem malo kuveta mozda bi mi i on bio u nekim kombinacijama.
Odoh ja na Lavor, nek nam je sa srecom, a valjda napokon pokazemo da zelimo nekoga i pobijediti.
Što si otkrio svoje karte husref čita :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 11:07 pm

phpBB [video]


Ako je nekome promaklo.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 11:13 pm

Sta mislite da li postoje kakvi uticaji iz vana na pojedine igrace pa nam se ovo desava u isto vrijeme i na isti nacin kao prosle godine.??? Svi znamo sa kim se sve uprava bori a jedini nacin je preko sportskog segmenta .
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 11:38 pm

damirfile je napisao/la:
čet apr 12, 2018 11:13 pm
Sta mislite da li postoje kakvi uticaji iz vana na pojedine igrace pa nam se ovo desava u isto vrijeme i na isti nacin kao prosle godine.??? Svi znamo sa kim se sve uprava bori a jedini nacin je preko sportskog segmenta .
Samo cu reci da je prosto nemoguce da se u isti period sezone dvije godine zaredom desavaju iste stvari. Sad sta je u pitanju...

I Sarajevo i mi bez nekih bitnih igraca. Bit ce zestoko. Sto se posjete tice, doci ce njihovih dosta sigurno na istok, a Manijaci izdati nece, podrska ne dolazi u pitanje.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 11:52 pm

Nešto danas mislim da je možda Zec negativac, pa je on razlog za ove dvije zadnje očajne partije.. Jer nije mi jasan onakav pad u igri..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:16 am

damirfile je napisao/la:
čet apr 12, 2018 11:13 pm
Sta mislite da li postoje kakvi uticaji iz vana na pojedine igrace pa nam se ovo desava u isto vrijeme i na isti nacin kao prosle godine.??? Svi znamo sa kim se sve uprava bori a jedini nacin je preko sportskog segmenta .
Meni ovo često padne na pamet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:20 am

Ja sinoc malo na to sugerisah al necu da stvaram teorije nikakve jos uvjek.
Sad je najbitnije da uprava stane iza trenera, sto do sad nije bio slucaj pa su treneri smjenjivani radi igraca ( Slavko, jer je izgubio svlacionicu. Sablja, skoro doslo do tuce).
Ovim suspenzijama su to nagovjestili. Nek izguraju uz trenera do kraja i da probamo uzet tu titulu i krunisati rad kluba na najbolji nacin. Samo titula jos treba. A dusebriznika ima sigurno.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:26 am

Ajde Zeljo zabiiiiiiiiiiiij gooooooooooooool !
Ja sjeo, ne znam za vas :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:28 am

Kanite se teorija zavjere. Kad imas bekove nivoa kantonalne lige onda sta da ocekujes? Na zadnje vezne uparis jednog debitanta i jednog bez utakmica, a Ramovica zavalis na krilo, Kajkuta forsiras 90 minuta. Samo najvecim optimistima je to bio dobar sastav.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:28 am

Nek Zec pusi kablove i sise **** karijeru. Sam je kriv
Cuva Bog Zelju svog!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 13, 2018 12:37 am

Dr. Adzem je napisao/la:
pet apr 13, 2018 12:28 am
Nek Zec pusi kablove i sise **** karijeru. Sam je kriv
Asim Das Ist Walter Nargila bar Mojito Zec.

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921 i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija