Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 1:09 am

Ne vidjeh nigdje sta je sa Sinanom?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
kikirikikospice
Postovi: 173
Pridružen/a: uto jun 13, 2017 12:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 1:10 am

Kako Vam nije mrsko iste postove pisati danima. Los ovaj, los onaj, ne zna ovaj, ne zna onaj, zaluto, ograiso.

Vrti se 100 istih rijeci, a sve oko 3-4 imena na kojima je pik.

Gledao sam Man. City koji kosta milijardu, pa ne napravi apsolutno nista. I sta sad, ne treba odustati od dugorocnog plana i filozofije.

Imamo malih problema u zadnjoj trecini, ovoj ispred protivnickog gola, ostale linije su solidne. Kemo je danas po meni odigrao fenomenalnu utakmicu, Saban je preuzimao odgovornost pa i grijesio vise nego inace. Uveliko nas je poremetila povreda Sinana na samom otvaranju. Do povrede je ta strana odlicno funkcionisala prema naprijed.

Brzo sve zaboravimo, taj Adzem koga toliko pljujete je prvi na tabeli i na pragu finala kupa. Nista nisi veci navijac ako ga vrijedjas, trazis mu mane itd.

Ja koristim forum da cujem lijepe vijesti o nasem Zelji, da sam u toku sa svim novostima. Svako ima apsolutno pravo da napise sta god zeli, ali su neki postovi postali degutantni. Molim administraciju da malo stane na loptu, i smiri forumase koji iznose svoje licne frustracije. I meni je tesko, al progutam knedlu i prosetam, a ne glumim Eusebia di Francesca po forumima.

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 1:24 am

Taj City koji kosta milijardu, skoro bez problema osvoji titulu u svojoj ligi. Pik na tih par igraca je s razlogom, ne zasluzuju nas dres. Nikad gore bekove u historiji nismo imali. Ko je to vrijedjao Adzema?
Ja koji sam ga najvise podrzavao na ovom forumu i nakon poraza u Kaknju, danas pisem da je potpuno izgubio kompas i da ako ovako nastavi sam sebi ce uruciti otkaz, a ako se to ne daj Boze desi, ljudi iz uprave moraju apsolutno sve uraditi da dovedu Amara Osima za trenera i da mu daju potpuno odrijesene ruke. Ako trazi pticijeg mlijeka, udovolji mu, imas zagarantovan rezultat s njim sto se tice ove lige..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 1:47 am

ISB87 je napisao/la:posto su nam bekovi katastrofa, probao bih na derbiju 3.5.2
graovac, bogi, kemo, blagojevic, hajdarevic, modic, zakaric, zajmovic, vranjes, vojo

visoki presing, pustit modica, celavog i vranjesa da lupaju van 16. i nadat se nekom potopu u prvih pola sata.
Bas sto su nam bekovi katastrofa ne smijemo igrati tu formaciju.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 5:26 am

I ja eo sabahom mislim da bi u ovoj situaciji trebali promjeniti sistem, ali s obzirom kako smo dva outa već na to reagovali jako teško.
Da je normalna situacija..ovako bi najbolje bilo
Veca-Graovac-Kemo-Bogi-Hadžić-Mehremić(ofanzivni bekovi)- Blagojević-Hajdarević-Zec-Zakarić-Vojo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 6:50 am

Samo bez psovanja, pogotovo Adzemu. To proci nece ovdje.

Bice ovo ok, ali igraci moraju shvatiti i naci put da tako bude. Ja bih im svima predlozio da umjesto treninga sljedecih 2 dana, odu u prirodu i samo neka se druze, igraju igrica, socijazuju. To bi bila neka sok terapija i neko osvjezavanje. Trenirati sada bi bilo suludo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 7:35 am

storm_raider je napisao/la:
čet apr 12, 2018 6:50 am
Samo bez psovanja, pogotovo Adzemu. To proci nece ovdje.

Bice ovo ok, ali igraci moraju shvatiti i naci put da tako bude. Ja bih im svima predlozio da umjesto treninga sljedecih 2 dana, odu u prirodu i samo neka se druze, igraju igrica, socijazuju. To bi bila neka sok terapija i neko osvjezavanje. Trenirati sada bi bilo suludo.
Najveca kazna za jucerasnju tekmu igracima bi bila da ih natjera da dva puta zaredom odgledaju snimak utakmice i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 7:39 am

Imace danas sastanak. 5 do 12 rekao bih, ali nadam se na vrijeme!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 7:54 am

Obična analiza utakmice kao i uvijek.
Neće to ići.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:01 am

Ne smije se zavisti od jedne utakmce, sezone, trofeja i sl. Sjećam se prije par godina kada je ado vodio ekipu rekao je nadam se da željo više nikad neće doći u situaciju da ovisi od jedne utakmice, tada se igralo za plasman u evropu bila je opcija i ključ u bravu
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u čet apr 12, 2018 8:14 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:04 am

Hajde Raduloviću, oklizni se...
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:06 am

:zeljeznicar1: :karanje: :sarajevo1:
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:08 am

Jednom prilikom sam rekao da moramo početi igrati drugarski, jedan za drugoga, moramo biti ponovno tim kao što smo bili u zadnjim utakmicama prošle godine...Zašto toga nema, evo skoro cijeli ovaj drugi dio sezone, treba pitati Stručni štab i igrače...Jer ovo što prikazuju u zadnje vrijeme je ispod svakog nivoa...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:14 am

14.04 - Sarajevo vs Željezničar / Krupa vs Zrinjski
18.04 - Sloboda - Željezničar
21.04 - Krupa vs Željezničar / Radnik vs Zrinjski
28.04 - Željezničar vs Zrinjski

Ovo je raspored za naredni period, slijedi tezak period 3 utakmice u 7 dana. Derbi na lavoru, revans kod indijanaca i utakmica na plastici. Cini se neizvodljivo posebno na trenutno stanje ekipe. Jucer nam je bila zadnja sansta za razigravanje nekih igraca i donekle smo u tome uspjeli (Kemo, Saban, Modic, Crnov) ocekivao sam Zeca i Projica koji su neophodni u narednih 7 dana.
Pozitivne stvari je odmor Voje i Hareta koji bi trebali imati svjezinu na lavoru, odlicna utakmica Keme koji mora imati prednost u odnosu nad Bogicevicem, definitivno.
Negativno je povreda Sinana i bas lose izdanje Crnova.
Idemo dalje, nad prolivenim mlijekom nema plakanja, strucni stab je imao 40 dana u odnosu na poraz u postaru da ispravi greske, koliko im je uspjelo vidjet cemo u narednih 10 dana. Mi smo jucer sa sarenim sastavom odigrali utakmicu u kojoj smo defanzivno bili mozda na najvisem nivou ovog proljeca i to je odlicno, ofanzivno to ne funkcionise. Lakse igramo kada rano otvorimo protivnika, definitivno.
Pljuvanje i kritike bi trebale stati u narednih 10 dana jer su najbitnih 10 dana u cijeloj sezoni, poslije njih cemo znati jesmo li ili nismo, mozemo li ili ne mozemo?
Pravi je trenutak za dovodjenje motivatora i podizanje ekipe, zelim da na lavoru vidim pristup kao protiv Radnika prvo poluvrijeme, zelim presing koji Hare, Blagoje i Stojan mogu uraditi, Voju koji zabija i Zaku koji se vraca. Zelim da se i taj Zec oporavi i podere malene jer sa tih 5 igraca (pretpostavka da Sinan preskace gore) koji izadju visoko, imamo velike sanse da napravimo nesto. Njima je odbrana losiji dio ekipe, Stanojevica nema koliko sam upratio tako da im i defanzivni blok sredine steka, sto ovim nasim daje sansu da ih razbijemo. Nadam se i Projicu lijevo poslije svega jer ima 30 godina i iskustvo igranja ovih utakmica a i da Adi malo odmori, decko nema iskustva, ima neki kvalitet koji smo vidjeli na pripremama ali mu je samopouzdanje naruseno, mislim da bi izgorio u derbiju.
Keno je igrao protiv Dinama, pa moze i ovdje majka mu stara, mora moci. Uz Kemu i Graovca to bi bilo dovoljno za nedelju.
Trkacki jaka ekipa koju treba motivisati i podici samopouzdanje jer ako izadju i odigraju kao protiv Radnika, rezultat nece izostati.
Za Tuzlu, ce opet trebati igrati saha sa Slavkom, Adzem je pokazao da moze i on kada hoce, nadmudrio je Sablica, Baku, Husrefa moze i Slavku, a opet gore nas ceka pakao i trebaju ti ratnici na terenu, koji ce znati odgovoriti na mesarske startove Tuzlaka, to je utakmica za Zajmovica koji se zna marisati, Bogicevica koji takodjer zna udariti ako stigne igraca, i to su dvije utakmice koje nam mogu donijeti puno. Eventualna pobjeda na lavoru i prolaz u finale nam garantuju dobru atmosferu pred Krupu, a gore moramo biti pravi, ali to je vec daleko.
Znam samo jedno da navijaci izdati nece, da su sada igraci i Adzem otpisani od vecine nakon ovih blijedih partija a da su tada najopasniji.
Izolutje ekipu, svu i ove koji ne igraju i koji 'nisu spremni', angazujte motivatora na lavoru se teren mora preorati ako hocemo pobjedu.
Kritike cemo nakon ovih 10 dana jer sada u ovom momentu nema smisla, a ima ih povelik broj. Idemo Zeljo.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:17 am

A gore ni remi po meni nije loš
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:34 am

Mislim da ovo nije bila losa zamisao Adzema. Ovo je bio veliki rizik koji će se aBd isplatiti. Odmorio je bitne igrače pred derbi, uveo neke igrače koji nisu imali nikakvu minutazu i nije izgubio. Mislim da sa punim sastavom aBd prolazimo u Tuzli. Ono što je najbitnije da pametno udemo u derbi i odigramo kako najbolje znamo. Veliki nam je problem izostanak Stevanovica koji je stvarno bio u super formi, a Bgm tek sad cemo osjetiti posljedice odlaska Stanica, jer Hadzic ni u jednoj utakmici nije pokazao kvalitet.Mislim da je ovo prekretnica i za Adzema u njegovoj trenerskoj karijeri, jer greške se više ne prastaju. U svom prvom mandatu to se sve moglo pravdati njegovim trenerskim neiskustvom, ali ovaj put toga nema. Pitanje Zeca i Projica ce mu dodatno otežati situaciju, ako sve krene niz brdo, jer po mom skromnom misljenu olahko su otpisani. Mislim da Projic puno vise moze pokazati na poziciji lijevog beka od Hadzica.
Moja zelja je na derbiju formacija 3-5-2

Kjosevski

Graovac Bogicevic Osmankovic

Zakaric Blagojevic Hajdarevic Vranjes Mehremic

Ramovic Vojo
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:36 am

Nama je, kako trenutno igramo, kako se "krećemo" po terenu, svaka preteška i u svakoj ćemo se dobro napatiti da stvorimo nešto...Moraju se trznuti što prije, ako je ikako moguće, jer inače nam ne gine repriza od prošle godine...
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:37 am

LeBlue je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:38 pm
Ranije sam isto pisao, ali imam osjecaj od kada smo dobili sponzora i generalno sva ova pozitivna desavanja oko stadiona, da se trener a isto tako igraci ne znaju da nose sa tim.
Upravo tako , njima se toliko pritisak nabio da su se oni pogubili totalno, da evo dvije utakmice sa relativno lakim protivnicima ne mozes napraviti sansu na domacem terenu, ko razbijena vojska. Zao mi Vedrana i Danijela, jednostavno nemaju s kim vise igrati. Nek stručnjaci u Upravi smisle koga treba skinuti od dvojca Ado i Saša da igra na lijevom beku, mislim da bi u tim godinama obojica odigrala duplo bolje bolje od Mehremica.
Trecu godinu nam se isto desava , u nikad lošijoj ligi mi ne mozemo osvojiti ništa sa ovim luzerima u klubu.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:40 am

mula je napisao/la:
čet apr 12, 2018 8:34 am
Mislim da ovo nije bila losa zamisao Adzema. Ovo je bio veliki rizik koji će se aBd isplatiti. Odmorio je bitne igrače pred derbi, uveo neke igrače koji nisu imali nikakvu minutazu i nije izgubio. Mislim da sa punim sastavom aBd prolazimo u Tuzli. Ono što je najbitnije da pametno udemo u derbi i odigramo kako najbolje znamo. Veliki nam je problem izostanak Stevanovica koji je stvarno bio u super formi, a Bgm tek sad cemo osjetiti posljedice odlaska Stanica, jer Hadzic ni u jednoj utakmici nije pokazao kvalitet.Mislim da je ovo prekretnica i za Adzema u njegovoj trenerskoj karijeri, jer greške se više ne prastaju. U svom prvom mandatu to se sve moglo pravdati njegovim trenerskim neiskustvom, ali ovaj put toga nema. Pitanje Zeca i Projica ce mu dodatno otežati situaciju, ako sve krene niz brdo, jer po mom skromnom misljenu olahko su otpisani. Mislim da Projic puno vise moze pokazati na poziciji lijevog beka od Hadzica.
Moja zelja je na derbiju formacija 3-5-2

Kjosevski

Graovac Bogicevic Osmankovic

Zakaric Blagojevic Hajdarevic Vranjes Mehremic

Ramovic Vojo
Zakarić, po mom mišljenju, ne može bočnog igrati u Turbini iz Jablanice a ne kod nas...Budimo ozbiljni, nema on tu motoriku, odgovornost pa ako hoćeš ni pluća da pokriva cijelu stranu, da 100 metara šparta gore-dole...On je klasično krilo sa ofanzivnim karakteristikama koje su nama dosta toga dobrog donije...Za nešto drugo, mislim da bi ukopali i sebe i njega...
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 8:42 am

mula je napisao/la:
čet apr 12, 2018 8:34 am
Mislim da ovo nije bila losa zamisao Adzema. Ovo je bio veliki rizik koji će se aBd isplatiti. Odmorio je bitne igrače pred derbi, uveo neke igrače koji nisu imali nikakvu minutazu i nije izgubio. Mislim da sa punim sastavom aBd prolazimo u Tuzli. Ono što je najbitnije da pametno udemo u derbi i odigramo kako najbolje znamo. Veliki nam je problem izostanak Stevanovica koji je stvarno bio u super formi, a Bgm tek sad cemo osjetiti posljedice odlaska Stanica, jer Hadzic ni u jednoj utakmici nije pokazao kvalitet.Mislim da je ovo prekretnica i za Adzema u njegovoj trenerskoj karijeri, jer greške se više ne prastaju. U svom prvom mandatu to se sve moglo pravdati njegovim trenerskim neiskustvom, ali ovaj put toga nema. Pitanje Zeca i Projica ce mu dodatno otežati situaciju, ako sve krene niz brdo, jer po mom skromnom misljenu olahko su otpisani. Mislim da Projic puno vise moze pokazati na poziciji lijevog beka od Hadzica.
Moja zelja je na derbiju formacija 3-5-2

Kjosevski

Graovac Bogicevic Osmankovic

Zakaric Blagojevic Hajdarevic Vranjes Mehremic

Ramovic Vojo
Sa prvim dijelom posta se slazem, ali reci mi posteno jel i ti i jos momaka koji zagovarate drugu formaciju mislite da ce neko u nasoj ligi u utakmicama koje odredjuju cijelu sezonu mijenjati formaciju i igrati nesto sto nikad nismo?
Nemamo mi igrace ni trenera koji se tek tako mogu presaltati na ovo sto ti govoris. Posebno za 3-5-2 nemamo bokove koji mogu igrati i drzati cijelu stranu, oba ova sto si naveo su defanzivno propuh i neka ti protivnik tu podupla krilo + bek, eto ti autoputa pred nas 16.
4-5-1 cemo gledati do kraja sezone, koja nije lose formacija za igrace koji su igrali na jesen, koja ide na 4-3-3 kada napadas (Zec, Zaka, Vojo) uz dva defanzivna beka Sinisa i Projic.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Sky1 i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija