Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:49 pm

Okolele je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:37 pm
Crnov debil, lik promasi loptu na cistom pasu, u pokusaju bicikla pobjeze mu lopta, od 6-7 pokusaja da centrira mozda jednom nije pogodio prvog protivnickog igraca.
Vadi ga Ado iz igre a on kao ode pravo u svlacionicu skida dres, ma mrs debilu. Ado budala sto mu dade sansu, umjesto da se ponizno i zahvalno ponasa prema klubu nakon svih problema on i dalje ima neki ego i misljenje da je neki igrac.
Upravo to i onda se neko cudi sto je zamijenjen a frajer milion lopti upropastio,totalno beskoristan bio..Trebao ga je ranije zamijeniti..
Problem je sto nam je danas trebalo 7 izmjena...



Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:43 pm
Projić u odbrani pouzdan?!
Pouzdaniji od Mehremica 200 puta. I kakav paradoks kaže Projic nema kontinuitet pa ga nije stavio, a kad je Mehremic imao kartone gura Hadžića lijevo koji takodjer nema utakmica.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:51 pm

Razocaran sam haos. Cisto da znate.
Koliko igrama, a jos vise sa nama kao navijacima.
Historija nas je valjda naucila , da bas ne ide kod nas sve laksim putem. Nosioci treceg pretkola dobiju Makabi , toliko o tom putu.
Najjednostavnije je bilo dobiti Siroki , i danaas Slobodu. Ali to tako nije bilo .
Velika je borba pred nama , paklen dio . U najavi izgubljena oba trofeja i novi teren.

Sad se malo vratiti realnosti, u ligi smo prvi na tabeli i sa plus dva boda , za to smo sami krivi. Kiksat cemo , ali valjda ce i Zrinski , u svakom slucaju dolaze nam na noge.
Sloboda valjda smo sposobni 1:1 odigrat.
Iskreno mislim da crmo fuliti sezonu, ali Zeljeznicar nece stat. Moramo se nastavit razvijat i igrati.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:51 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:49 pm
cipiripi je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:47 pm
Gledajuci danasnju utakmicu primjetio sam jednu stvar, a to je da nam je igra bez lopte ravna nuli. Nasi igraci kada dodaju loptu ostaju potpuno staticni nema kretanja i otvaranja. Vranjes je danas vise od pola utakmice presetao, Kajkut ne moze lopte primiriti a ne da potrci, bekovi staticni jednostavno katastrofa. Adzeme imas posljednju sansu u nedjelji ako ne bude pobjeda kupi prnje dok nije jos sve izgubljeno. Dosta mi je bila prosla sezona ovu tesko da mozemo preziviti.
Ja ne znam sta si ti gledao, ali Kajkut je uz Zakaru, Kemu i Graovca zasluzio pozitivnu ocjenu. Naravno i Veca.
:pljesak:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:53 pm

Ma problem je sto bi repriza od prosle godine ponistila sav ovaj pokusaj oporavka od toga
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:53 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:49 pm
cipiripi je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:47 pm
Gledajuci danasnju utakmicu primjetio sam jednu stvar, a to je da nam je igra bez lopte ravna nuli. Nasi igraci kada dodaju loptu ostaju potpuno staticni nema kretanja i otvaranja. Vranjes je danas vise od pola utakmice presetao, Kajkut ne moze lopte primiriti a ne da potrci, bekovi staticni jednostavno katastrofa. Adzeme imas posljednju sansu u nedjelji ako ne bude pobjeda kupi prnje dok nije jos sve izgubljeno. Dosta mi je bila prosla sezona ovu tesko da mozemo preziviti.
Ja ne znam sta si ti gledao, ali Kajkut je uz Zakaru, Kemu i Graovca zasluzio pozitivnu ocjenu. Naravno i Veca.
Zbog cega je Kajkut zasluzio pozitivnu ocjenu. Sta je to dobro uradio?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:54 pm

E hajde sad,dosta je bilo kukanja idemo dizati atmosferu za derbi..Moramo doci u sto vecem broju i podrzati ekipu do pobjede..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:55 pm

Sta je ba Kajkut zasluzio prolaznu ocjenu, jel za to sto duela nije mogao dobiti, covjek zuji ko muha bez glave, mi smo proigrali tek kada je Blagojevic usao. Jedini koji zasluzuju prolaznu ocjenu danas su Graovac i Kemo, mislim da to dovoljno govori.
Alea iacta est!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:55 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:44 pm
AsharaK je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:38 pm
Ko dobija u derbiju? Ne zna se ko je u većem qrcu. 0:0 ? :D
U vecem kurcu je onaj ko je od 4 zadnje izgubio 3 utakmice.
ili onaj ko je u zadnjih 180 minuta + 8 minuta nadokande, napravio mozda 5 prilika
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:56 pm

Kajkut brz ko Slavko Petrovic vuce se ko slina po terenu Kajkut je samo dobar kad se ganja rezultat da zabije na neku odbicu ili kad vodis pa vadis napadaca za napadaca on od prve minute ne smije startovati jer nema ni snage za 90 minuta.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:57 pm

Ama poučeni prošlom sezonom svi imamo iskustva i hrabrosti da kažemo kad vidimo da ne ide, a ne da se lažemo i na silu govorimo sve je u našim rukama sve je u našim rukama. Cijela polusezonu ova je patnja i loša i postaje sve lošija, Adzem se pogubio totalno nit zna sta radi nit zna sta priča i ovu situaciju ne može ni on riješiti zato nek je riješi Sasa Papac kako zna i umije jer inače će nam sve izmaći iz ruku. Ja na silu govoriti dobro je i do nas je i dalje sve da bi neko mislio da sam Zeljovac to necu jer čim govoris da nesto ne štima odmah nisi Zeljovac, eh ja jesam i zato kažem što mislim i dao Bog da ja griješim i da se mi izdignemo i proigramo
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:57 pm

mamba21 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:53 pm
Minjore je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:49 pm
cipiripi je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:47 pm
Gledajuci danasnju utakmicu primjetio sam jednu stvar, a to je da nam je igra bez lopte ravna nuli. Nasi igraci kada dodaju loptu ostaju potpuno staticni nema kretanja i otvaranja. Vranjes je danas vise od pola utakmice presetao, Kajkut ne moze lopte primiriti a ne da potrci, bekovi staticni jednostavno katastrofa. Adzeme imas posljednju sansu u nedjelji ako ne bude pobjeda kupi prnje dok nije jos sve izgubljeno. Dosta mi je bila prosla sezona ovu tesko da mozemo preziviti.
Ja ne znam sta si ti gledao, ali Kajkut je uz Zakaru, Kemu i Graovca zasluzio pozitivnu ocjenu. Naravno i Veca.
Zbog cega je Kajkut zasluzio pozitivnu ocjenu. Sta je to dobro uradio?
Kajkut je samo pomogao Slobodi, igrač manje, realno..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:01 am

I vise je bio na poziciji 10ke nego na klasicnom napadacu.. Nisu mu sansu jednu stvorili, ama bas ni jednu...
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:01 am

znači nisam profesionalni fudbaler, niti sam ikad trenirao fudbal, ali sam sigurno bolji od mehremića.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:03 am

Pozitvne stvari danasnje su odmorni Vojo,Blagojevic,Hajdarevic.
Za neke stvari je Adzem sam sebi kriv. Van takmicarske forme u 9 odigranih utakmica su Projic,Zec,Sabanadzovic,Modic,Osmankovic,Cubara,Zeba,Crmov.
Svi oni mogu dati dobar doprinos , i zato je sam sebi kriv. Zaboravio je malo na nove juniore,sta fali da Besirevic dobije koju minutu,ako je Projic los. Nije nista gori od Mehremica.
Ponavlja se sve ovo nekako,kao i sa Mulom i Slavkom. Ako je neko ocekivao tika taku sa debijem Modica i Anelom koji ne igra nikako skoro. Anel se morao rotirat sa Harisom,Zajmovic sa Zecom,Projic Mrhremic,Kemo Bogi.
Nikako mi nije jasno sto dovode igrace ako nece igrat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:03 am

:baklja: :zeljeznicar1:
phpBB [video]
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:04 am

mamba21 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:47 pm
A ja iskreno nisam puno ocekivao od nas, jer smo imali dosta izmjena. U odnosu na zadnju utakmicu imao si tu nove igrace od prve minute: Kemo, Saban, Modic, Kajkut,Crnov. Mislim da ce ovo na derbiju biti ok. Vratice se Vojo. Ne znamo jos sta je sa Ramom. Al vezu nek igraju Celo Vranjes i Hajdar. Zakara je danas opet podsjecao na onog starog, al nije imao s kim igrati.

Odbrana je problem. Sta mislite hocel se na derbiju izaci s graovcem desno,kemo i bogi stoperi? Da li Graovca pomjerati sa svoje pozicije na kojoj igra odlicno?
Pa Graovac svakako non stop u toku utakmice zatvara desnu stranu, jer je propuh samo takav, tako da to za njega nije nista novo

I po meni veci je problem napad jer mi nismo skoro šanse napravili u dvije utakmice
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:07 am

Danas patnja, prvo poluvrijeme užas, drugo bolje. Govorio sam da treba dati šansu Adiju i eto dobio je i baš mi je žao i nas i njega, ali on nije igrač za Želje. Keno mi je dosta bolji, ali i on ništa posebno, nadam se da će doći sebi jer znam da je dobar igrač. Graovac, Kemo, Zakarić i Veca jedini zaslužili prolaznu ocjenu i tu i tamo Modić i Vranješ mada to nije bio dobar nastup nego manje loš.

Ovako bih ja za derbi:
Ne znam šta je sa Ramovićem, ukoliko može igrati onda on umjesto Stojana

Kjosevski
Graovac Osmankovic Bogicevic Projic
Hajdarevic Blagojevic
Zakaric Vranjes Zeric
Ubiparip
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:10 am

sahmat je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:55 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:44 pm
AsharaK je napisao/la:
sri apr 11, 2018 11:38 pm
Ko dobija u derbiju? Ne zna se ko je u većem qrcu. 0:0 ? :D
U vecem kurcu je onaj ko je od 4 zadnje izgubio 3 utakmice.
ili onaj ko je u zadnjih 180 minuta + 8 minuta nadokande, napravio mozda 5 prilika
Ajmo ovako , osam utakmica cetri poraza, dvije nerjeene i dvije pobjede protiv Krupe.
Napravili u zadnje dvije utakice cetri sanse , tri protiv Krupe i jedna protiv Zrinskog.
Naravno derbi je derbi . Nema favorita, ali svoj pesimizam za sebe ostavite, prestanite nas gurati na 4 ili 5 poziciju.
Mi smo prvi i bjezimo gradskom rivalu 15 bodova.
Ne smijemo izgubiti , i sve ostalo je prihvatojiv i realan rezultat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 12, 2018 12:11 am

Minjore je napisao/la:
čet apr 12, 2018 12:01 am
I vise je bio na poziciji 10ke nego na klasicnom napadacu.. Nisu mu sansu jednu stvorili, ama bas ni jednu...
Raja konta napadac je mora predriblati trojicu i zabiti. Covjek je cijelu utakmicu bio odsjecen. Izvlacio se, trzdio koliko je bilo moguce. Ne hvalim ga jer nije nista posebno uradio, al nije ni prelose kako neki kazu.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija