Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:21 pm

Omar500 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 10:14 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri apr 11, 2018 10:12 pm
kad igracu jebes pleme sa tribine svaki naredni dodir sa loptom ce mu biti los.
u strahu da ne pogrijesi on ce birati rjesenja koja su za njega sigurna a ne dobra za igru i ekipu.
o staklenim nogama da ne govorimo.

ima dosta i do nas.....
Oke to, ali protiv Sirokog je bila fina posjeta, dobro navijanje, podrska sa tribina, pa opet...i u Krupi isto, kad je trebalo za titulu, fantazija sto se podrske tice.
Nije to ni priblizno glavni problem.
Ja našem šefu želim sve najbolje u životu i karijeri, da još dugo bude trener voljenog kluba i da osvaja trofeje. To su moje iskrene želje prema njemu, ali ja sam izgubio nadu. Sve sto se dešava na terenu, od ubacivanja iz auta , preko kornera do same igre... Iskreno mislim da nije kapacitet da napravi igru. Ovo sto se na terenu desava je usko povezano sa strucnim stabom i treningom. Ja sam vise sam sebi dosadan pricajuci o kretnji bez lopte ali ne mogu da se otmem dojmu da nam je to jako loš segment koji nas pravi nemocnim..
Danas je u jednoj situaciji Stojan dodao loptu na stranu i potrcao u prazno odmah se otvorio prostor koji mi nismo znali iskoristiti.
Strogo raditi na tom segmentu igre, kretnja bez lopte. Ali smislena kretnja, mora se svakom igraču objasniti kretnja, neki su skolovaniji neki nisu.
I presing se trenira, treba znati kada napraviti presing, ko ga pravi, ko gdje stoji.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:34 pm

Dugo, dugo pratim fudbal i idem na utakmice. Ovakva dva beka u svom zivotu nisam vidio. Hajd promasiti sa jednim, ali sa dva i to ovoliko, nevjerovatno. Sjecam se Projicevih igara iz prvog dijela i cesto sam bio nezadvoljan. Ali ovaj Mehremic, kakav je ono bek, uh majko moja. Ali pusti Mehremica, sta je dragi ljudi ono na desnom beku. Kakav je ono pogubljenost. Inace karakter kompletne ekipe je u velikom padu. Kada se to desava a imas malo vremena i prostora moras praviti neke sok poteze. Obicno se to radi sa smjenom trenera. Bojim se da mi u ovom trenutku ne mozemo dovesti trenera koji bi u kratkom vremenu mogao resetovati ekipu. A ovaj trenutni je isprobao sve i svasta od postojeceg igrackog kadra ali sve je manje hemije medju njima. Sta sad u ovakvoj situaciji moze uraditi Adzem koji je takticki jako limitiran trener, vidjecemo. A nama jedino preostaje podrska i sekiracija.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
hrasno
Postovi: 41
Pridružen/a: čet mar 17, 2016 2:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:41 pm

Ja bih ove igrace sutra poslao na planinu,nek setaju,beru cvijece samo neka se malo opuste. Psihicki su ukurcu. Veca kao kapiten bi trebao bi da ih okupi negdje u ova 2-3 dana jedan team building bi im dobro dosao....
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:45 pm

fcz je napisao/la:
sri apr 11, 2018 10:20 pm
ChWilla je napisao/la:
sri apr 11, 2018 10:01 pm
a što nisi i ostalo citirao? nisi ti to tako rekao. ali jesi rekao da te ne tješi što smo "manje propalice". a ja ti kažem, ako dosljedno tako gledaš - ligu ne treba ni igrati. jer eto, i kad smo je pojeli maribor je pojeo nas...
Isjekao sam citat u dva dijela ali mi se nesto pojebalo - nije ni bitno, da odgovorim da ne bude da sam mindza.

Ne, ne mislim da smo titule 2002., 2010. i 2013. uzeli jer smo bili najmanje losi. U drugoj amarovoj eri jesmo imali mali problem velikih utakmica ali se to nadoknadjivalo ozbiljnoscu u onim malo manje velikim utakmicama.

A Zubandan ne treba spominjati ni stavljati u istu recenicu s ovim danas. Prvo zato sto je to jedna prelijepa, gotovo nestvarna filmska prica a drugo zato sto su to igraci iz jednog drugog vremena, igraci drugog mentaliteta, ljudi koji su toliko grizli teren za svog Zelju da im jednostavno nisi imao obraza zamjeriti za greske.
jeste, to je prelijepa priča za filma, ali mi bukvalno ni u jednom trenutku te sezone nismo bili najbolji. u toj utakmici ponajmanje. i zato ti nije dosljedno s logikom od ranije.

i ove sezone ako uzmemo ima elemenata za film ili knjigu. ali psiho-triler, toka svijesti, recimo iz ugla navijača. otpisani šest puta - šest puta "je vrijeme". prežalili titulu sa prvog mjesta i na kraju je uzeli. zubandan bi bio američki "pepeljuga" film, ovo bi bio zajebani, finčerovski triler...sve unutrašnje dileme i nesigurnosti navijača, uprave trenera... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:46 pm

Nek igraju sokera, bace koji listić uz kafu od tri sata, odu u bakus u petak ne bil kakvih kona nafatali i u nedjelju 0:3
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:47 pm

pa bolje bi to sad pomoglo nego nešto mudrovati i analizirati, kad je problem očito prvenstveno u glavama. sigurno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:47 pm

hrasno je napisao/la:
sri apr 11, 2018 10:41 pm
Ja bih ove igrace sutra poslao na planinu,nek setaju,beru cvijece samo neka se malo opuste. Psihicki su ukurcu. Veca kao kapiten bi trebao bi da ih okupi negdje u ova 2-3 dana jedan team building bi im dobro dosao....
Isto razmisljam danas. Sjedim i gledam onu patnju i razmisljam da bi najbolje bio da ova 3 dana odu negdje, daleko od svega i nista ne rade. Bez treninga i bez mobitela. Jer, mislim da nema fajde sada trenirati i forsirati se. To bi bila prava sok terapija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:47 pm

Za koga god ko navijao veceras u velikij ligi je bilo jasno da jaja igraju.Bezmudima nije mjesto na nasoj svetinji.Ne mozes na mjestu koje je sveto izaci i drzati se za nos.Uprava sutra treba sve po usima i to zestoko.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:53 pm

Eh da je Zec igro...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:53 pm

Ama halo ljudi, sjesti sa igračima i reći im kratko i jasno, "hoćete li da budete upamceni kao sampioni ili cete biti luzeri koje nece niko pamtiti" Zaboravite sve sta je bilo, igrate do kraja sve finale do finala. Borite se da budete neko i nesta u zivotu!!!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:53 pm

BlueSide je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:42 pm
i to je bilo sve od babuke
Što kaze Ivica, kod nas ljudi još uvijek više vole onog sto uradi 2 dobra poteza pa izgubi loptu, nego onog sto trci 90 minuta
Je l' nam to Ermin Zec ne igra ?
Zadnja izmjena: Rambo_Amadeus, dana/u sri apr 11, 2018 10:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:53 pm

Ma ja, sto bi se treniralo i sto bi se greske ispravljale sve potaman iako smo prosle polusezone odigrali zadnju dobru utakmicu. Tako su razmisljali i u Antaliji. To je njima bila razonoda i branje cvjetica. A sto se nije naucio ni jedan smisljeni napad, ni jedna akcija kako treba, kretnja, ko to jebe.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sri apr 11, 2018 10:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:54 pm

Vise ne znam sta da ocekujem od ovih ubleha..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:56 pm

šta će sad natrenirati za dva dana. da ih alegri vodi ništa. kad je već tako sad je jedina nada osvježiti se fizički i mentalno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:57 pm

Grbavica je napisao/la:
sri apr 11, 2018 10:53 pm
Eh da je Zec igro...
Sigurno bi bolji bio on mrtvog Crnova koji je usrao svaki kontakt sa loptom.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:57 pm

Trener bez mozga ekipa bez muda...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 10:59 pm

Ma nek im onda dadne 3 dana pauze svakako je kako kazes gotovo sto se tice uvjezbavanja, to se trebalo prije raditi. Al oni se i tad razonodili.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:00 pm

slika

Kraj.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:01 pm

Losije polvrijeme odavno nisam gledao, pa sta oni treniraju, bez akcije i suta na gol. Ova ekipa nece uzeti titulu. Pronadjie moje postove za Mehremica i sve ce Vam biti jasno, Adzeme stavljaj juniora lijevo ludim polahko. Razocaran totalno. Pa i druge ekipe rotiraju ekipu i naprave nesto, mi danas nismo smisljene akcije napravili za 90 min. Osim je ovakve ekipe do poluvremena nabijao.
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 11:01 pm

Ne uzmu li na kosevu nek poginu svi na putu do grbavice...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], kvalitet, salle86, TheBlue i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija