Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:12 pm

0:0, kao rezultat prve od dvije utakmice nije los, zabij tamo i prolazis 90%. Problem i sramota je sto ne vidjeh danas promil volje, zelje i htijenja da se proba pobijediti. Izasli su samo da odrade utakmicu i da prodje tih 90 minuta. Nadam se da su glavama bili u derbiju, jer u ove posljednje 2 tekme im je samo to opravdanje!
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:12 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:06 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:01 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri apr 11, 2018 8:53 pm
dobro je sto smo i pored ove krize i dalje u igri. jos nije kasno da se dozovemo i ovu sezonu privedemo kraju onako kako to svaki od nas ocekuje.

hajde da zbijemo redove, svi, od igraca i trenera, uprave pa do nas navijaca. samo tako mozemo do cilja, drugacije necemo.

situacija nije dobra, ali nije kasno da je okrenemo u nasu korist.

HAJDE ZELJOOOOOOOO

:zeljeznicar1:
Nema ovdje havizanja izgleda. Nazor se i ovo gura dok ono definitivno ne pukne.

Ne ispravljaju se greske, zabila se glava u pjesak i pokusava se ono samo finisirat sezona nekako na snagu na ime.
Pored toga sujeta i ponos kod Ade. Zasto Projic i Zec ne igraju? Zato jer Proja nije htio pristat na manju platu pa se Ado naljutio, ili sta je vec Zec zgrijesio pa ga nema nigdje.

Pored toga evo i sreca okrenula ledja. Sinisa out, sad jos molit Boga da Sinan bude dobro ( al dabogda prepola ili loza su u pitanju ).

Podobro smo rastimani i ocajni. Nek je Bog na pomoci, ali i to smo ispucali davno.
Previse svi prizivaju povratak Zeca a ne znamo pravu istnu. Ako je do Zeca neka ne igra makar bio licno Ronaldo. Mora se postovati klub i trener. Ovdje nije problem Zeca ovdje je problem taktike i treninga. Milomir Odovic da se prikljuci šefu i da zajednickim snagama i idejama treniraju ove igrace i spremaju utakmice. Nervira me kada ide loše jednom ne mjenja se nista. Kada ide drugi put opet se ne mjenja, e yebiga ako ide i treci put onda nesto ne stima, trazi rjesenje. Ja mogu razumiti da je ovo BiH premijer liga i da nije neki aman zaman kvalitet, ali mozemo i moramo imati plan a i plan b. ..
Ma sigurno. Ako je Zec prekrsio nesto onda treba kazniti, ali ne da se radi neceg drugog to forsira.

E to je najveci problem prijatelju ovo sto si rekao za plan a i plan b.
Ocito da ga nemamo. Igramo nazor isto i guramo guramo bez ikakvih promjena ili popravljanja.

Ne znam zbog cega to. Evo vec 2 trenera padaju u finisu sezone radi toga, Ado ce biti 3. ako ovako nastavi. Pa **** te, gledas nabijanja i nesto preko toga hoces napraviti. Haj da imas Mandzukica dole da skace, a ti imas Kajkuta i Voju koji nisu robusni.

Presing? Na proljece je to strana rijec za nas. Sta je presing? Gdje je presing s kraja sezone?
Pa hladno pustamo igrace Slobode i Sirokog da primaju loptu bilo gdje na terenu i da dodaju bez ikakvog pritiska na njih. Dok s druge strane mi ne mozemo prenijeti loptu kako treba.

Gdje su oni sto su govorili da mi kao tempiramo formu za LZP. Mi se u Antaliji zajebavali, dosla sezona nesto pokusavas hvatat ritam, svi van ritma i forme.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:13 pm

ChWilla je napisao/la:navijači koji s prvog mjesta otpisuju sezonu (i to jedno peti put ove sezone) optužuju trenera i ekipu za gubitnički mentalitet. naša sezona jadna, a mi prvi i jedini u kupu od prva 4. kakva je onda sezona od ostalih.
I tako je zadnjih par godina. Gura se i kad treba prelomiti sezonu pocnu nebuloze.. Strah od reprize prosle sezone nije tek tako lahko potisnuti..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:14 pm

Adzem reče da je razgovarao sa Zecom i da mu je ovaj rekao da nije spreman za utakmicu. Kako ce igrati Zec, ako nije spreman ili neće da igra. Poslusajte presicu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:15 pm

A eto bićemo svi sretni kad vidimo ovu rapsodiju Plavih koja nizbrdo kreće od prvog kola poslije zimske pauze , a vrhunac dobije početkom aprila i to traje do kraja maja.
Naš najbolji period sezone je novembar i decembar.
Šta osta od plavog proljeća..

Ja ozbiljno spreman za sljedeću sezonu, od ove ponovo ništa ne očekujem.
Jedina šansa nam je da Miske pokupuje utakmice do kraja. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:19 pm

Deja vu. Prosla sezona nam se ponavlja. **** sta navijaci misle, samo pogledaj teren. Sutilo se i podrzavalo do Zrinjskog, a od pauze smo mi karina. Da se ne lazemo.

Tesko je sad nesto uraditi...ne znam. Zao mi je sto to moram da kazem, ali sta da se radi. Ne znam je li izgubio svlacionicu ili jednostavno gura neke svoje fiks ideje, ili kombinacija toga ili nesto peto, deseto, ali smatram da su jako male sanse da reanimira ekipu i sacuva mjesto na klupi. Sinise nema do kraja, ne znam sta je sa Sinanom, ali ako i on ispadne nema nas nigdje. Niko sretniji od mene ako bi Adzem uspio ovo da okrene, ali ne vidim kako, s cim i od cega. Nadati se nekoj vrsti cuda. Sta nam drugo preostaje. Jos uvijek smo bodovno tu, jos smo u kupu, Zrinjski ne igra nista bolje... ako nasa igra bude za nijansu bolja mozda nekako na guzove, uz dozu srece nesto i uradimo. Ne znam. Bice patnja, kako god.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:21 pm

promijenilo se 7 trenera i 777 igrača, kod nas sve isto. slavkine ekipe protiv nas lete po terenu, kod nas se vuku. takva klima u i oko kluba. al' pročitajte zadnje tri stranice onako k'o da su tuđe, pa ćete vidjeti da i vi tako razmišljate, da ako kola krenu nazad moraju završiti u provaliji razbijena u milion dijelova. a ne moraju. po vašem bi zrinjski prošle godine izgubio i evropu, a ne stigao nas.
gradi željo boli te *****
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:22 pm

Ma nista mi koji smo bili protiv Sirokog samo nastavili gledati istu utakmicu. Mi ne bi zabili gola jos dva dana da se igralo.
Adzeme fino il nesto mjenjaj u igri il taktici il u formaciji ***** ga ja ne znam nisam strucnjak. Il fino ne izlazi iz kancelarije dan i noc gledaj utakmice protivnika koji su ostali do kraja. Jer ovo je evidentno krenulo nizbrdo.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:22 pm

avlami97 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:14 pm
Adzem reče da je razgovarao sa Zecom i da mu je ovaj rekao da nije spreman za utakmicu. Kako ce igrati Zec, ako nije spreman ili neće da igra. Poslusajte presicu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ti vjerujes u to? Da igrac koji je protiv Radnika bio na klupi i trenira redovno, bez povrede, ne moze izgurati poluvrijeme? Ovo je smijesno opravdanje za neke njihove nesuglasice.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:22 pm

Plava Porodica je napisao/la:A eto bićemo svi sretni kad vidimo ovu rapsodiju Plavih koja nizbrdo kreće od prvog kola poslije zimske pauze , a vrhunac dobije početkom aprila i to traje do kraja maja.
Naš najbolji period sezone je novembar i decembar.
Šta osta od plavog proljeća..

Ja ozbiljno spreman za sljedeću sezonu, od ove ponovo ništa ne očekujem.
Jedina šansa nam je da Miske pokupuje utakmice do kraja. :)
Mi smo ekipa koja je osvojila najvise bodova ovo proljece, samim tim i uvećali prednost.

Ovo danas je bilo u granicama mogucnosti ekipe koju smo prizivali (sareni sastav). Sto smo trazili, to i dobili.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:23 pm

Ne bi ovo danas bilo bolje sa Zecom, treba popustiti vise tu pricu. Mogao je komotno igrati Zeric umjesto mrtvog Crnova, ali ne znamo zasto se to nije desilo, niti cemo saznati zato sto su novinari retardirani i sute na presicama. Nadam se da ce Ramovic biti dobro. Da se razumijemo, nije ni Zeric neko rjesenje, ali momak mora igrati, a sto se Crnova tice, ti znas da od njega svakako nema nista.

Projic je mozda mogao igrati umjesto Mehremica, ja sam bio za to, ali ne bi se nista specijalno promijenilo. Bili smo u grcu, izasli da odigramo tekmu samo zato sto smo morali. Istraumirani. Upali smo u krizu i to je evidentno. Ono sto je pozitivno, to je da su se neki igraci odmorili za derbi. I u uzvratnoj utakmici isto treba malo promijesati ekipu, mozda sa jednom promjenom. Ubiparip umjesto Kajkuta, ako se ne umori puno u derbiju, ili Zajmovic na spica, a Zera na krilo. To za kup govorim.

Idemo sad na derbi, nadam se da igraci i Adzem opet nece biti pogubljeni, moramo znati nas cilj. Bez trke i zelje ne mozemo nista. Igra se pod ogromnim pritiskom, isto kao da ne zele, kao da su im noge zavezane. Ima tu i do nekvalitete odredjenih igraca, ali nije to najveci i jedini problem.
Idemo ubit pitare, s tim motivom igraci moraju istrcat na Kosevo. Ponovit utakmicu kao na Grbavici i od prve minute samo jako i zestoko!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:25 pm

Ova Sloboda je bila losija nego ona prije par mjeseci, igrali su losije. Ovakvu Slobodu na svom terenu moras pobjediti iako ti ne igraju 3 bitna igraca.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:25 pm

exbabilon je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 9:14 pm
Adzem reče da je razgovarao sa Zecom i da mu je ovaj rekao da nije spreman za utakmicu. Kako ce igrati Zec, ako nije spreman ili neće da igra. Poslusajte presicu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Ti vjerujes u to? Da igrac koji je protiv Radnika bio na klupi i trenira redovno, bez povrede, ne moze izgurati poluvrijeme? Ovo je smijesno opravdanje za neke njihove nesuglasice.
Tvrdis da Adzem laže.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:26 pm

po vašem juventus na ovu utakmicu ne bi ni otputovao :kafa: izgubili 0-3, a ovi imaju ronalda, kako da odigraju bolje na strani :kafa:

ja kad kažem ono za sekiraciju, zaista ne mislim nikome ništa ružno. možda se ja nasekiram više od svih vas, niko nikome ne može u glavu pogledati. ali hoću reći da sekiracija ničemu ne pomaže. a može itekako odmoći, može doprinijeti da se predaš kad nije gotovo, da previdiš kako se može okrenuti i tako to. ne samo u fudbalu nego svugdje u životu. i vi bar donekle opravdano optužujete igrače i trenere za gubitnički mentalitet...ali vam promiče da uglavnom isto tako mislite.

hej, gotovo, a mi prvi. a nije bilo gotovo kad je zrinjski spojio četiri neriješene uz jednako čudesno izjednačenje protiv raspalog borca kao naše protiv širokog. tad nije bilo gotovo ali sad sigurno jeste.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:27 pm

Ima li ikakve šanse da Danijel potpise ugovor ? tesko da možemo nac' boljeg stopera
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:29 pm

Ma naravno da nema predaje, jos uvijek je sve u nasim rukama, samo treba ispraviti gdje se grijesi.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:29 pm

Normalno @ChWilla da nije gotovo.
Bar za mene nije gotovo. Ali ja jedino sto govorim jeste, da ce biti ako ovako nastavimo i ako Adzem bude kao dva trenera koja su pala u finisu, a imali su ove "simptome".
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:30 pm

Cuj Šaban i Modic ne mogu zajdeno igrati...mogli bi oni igrati kad bi pretrcali vise od 100m za poluvrijeme..kakva nonsalancija ja ne vjerujem
Zakaric po ko zna koji put igrac manje
O Kajkutu i Crnovu ne treba nista ni pisati jer oni uopste ne trebaju biti u rosteru.

Veca nas opet vadio..bravo kapitenu..Kemo i Graovac odlicni

Zajmovic je trenutno nase najbolje krilo..neka prica ko sta hoce boljeg nemamo
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:30 pm

Ma samo me strah da Ado nije zijanio konce u svlačionici.
Bez zezancije, ja ne vidim ni onog timskog duha, ni atmosfere, ni želje, ni žara koji nas je krasio npr na zadnjem derbiju po snijegu.
Opet je toliko očajno postalo da Graovac kao i na utakmici sa MDK u drugom kolu od očaja na terenu sam povuče loptu i prođe par igrača te ostavi jednu pozitivnu tačku na jadnu utakmicu. Isto tako je bilo i protiv Širokog zadnje kolo, da nas Graovac gura naprijed. Isto je bilo i večeras. Isto je bilo i u Krupi prošle sezone kad ih je Veca gurao.
Svi su potonuli, a sad je kasno ispravljati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 9:30 pm

http://lineupbuilder.com/?sk=g75j

99% Rame nemamo za derbi, sumnjam da moze zalijeciti povredu ako je u pitanju loža.
Ja bi ovako kao na ovom linku. Motorika i presing se od ove ekipe moze ocekivati.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot], Loris1971 i 111 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija