Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:14 pm

Vruca glava jeste, ali kunem se Bogom velikim da KENAN HADZIC moli Boga da ne dobije loptu. Adi isto tako.
Andrej MODIC pred kraj utakmice NECE DA SE OTVORI, stoji bukvalno dok Blagojević gleda kome da doda. Takav "Veznjak" Želji ne treba. Anel je izasao vani a duplo bolje je igrao i konkretniji bio. Saša je odjsecen naprijed i nije toliko do njega. Crnov, zao mi je ali zavrsena karijera.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:15 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri apr 11, 2018 8:04 pm
Refa1921 je napisao/la:
sri apr 11, 2018 7:59 pm
Ponavljam opet, još nije kasno da se riješimo Adžema inaće ćemo ostati bez trofeja. Čovjek je totalno pogubio kompas
Buraz, možda si i malo previše uporan na takvom insistiranju. Ni jedan ozbiljan klub ne mijenja trenera u polufinalu kupa, sa prvog mjesta u prvestvu šest kola prije kraja.
Ako izgubimo titulu i kup kao prošle godine kasno će biti onda da se tjera. Pročitali su ga svi treneri, jednostavno čovjek nema drugog plana ako mu jedan ne ide. Da ne govorim o izmjenama koje su kriminalne.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:16 pm

Nek' Žera gleda Crnova.
Pa ni ja volje za životom ne bih imao..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:17 pm

Oni ko da su se posvadjali svi medjusobno...
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:17 pm

Od pocetka sam na njegovoj strani, i sad sam optimista oko njega, ali ako se ne iscupa na derbiju ili ispadne u revansu, treba mijenjat Adzema da se proba spasit' liga do kraja
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:18 pm

Može li se napraviti gif kada Crnov pokušava predriblati igrača? Lopta u jednu, a on u drugu stranu. :)
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:20 pm

Sa ovakvom igrom,pristupom i postavljanjem igraca na terenu bicemo najveci luzeri ove sezone,nesto poput slobode pretprosle.
Adzeme odi na noge Projicu i Zecu i klekni im,kuni,moli da se vrate.
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:21 pm

trazili ste da se kombinuje tim , ne znam sta se bas ocekivali... pa u najjacoj postavi smo se mucili i vise nego danas i jedva nekako dosli do pobjede..sve je jos otvoreno i mislim da cemo tamo lakse nego sto se ocekuje osigurati prolaz.. ako mislite dobro timu za koji navijate sad svi treba da pruzimo potpunu podrsku , jer slijedi derbii.. a
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:21 pm

A dobro ljudi sta ste ocekivali sa ovim koliko toliko miksanim timom...pa nismo ih trebali dobiti ni zadnju u ligi..kad smo sa najjacim timom igrali...jedva smo dobili,a ne sa 3-4 igraca koja skoro i ne igraju nikako...rezultatski nije strasno..gol zabijes i cao..kad je Celik mogao nedavno..mozemo valjda i mi :D
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:21 pm

E bas me interesuje na sta ce ovo liciti u nedjelju :r
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:22 pm

Kad sam pisao da gori bekovi nisu za Zelju igrali neki osuli paljbu po meni... Mjesec dana poslije stojim pri tome, ovo je sramotno sta su doveli u Zelju.

Inace, Adzeme vrijeme je...
Dok ne bude prekasno.
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:22 pm

South je napisao/la:
sri apr 11, 2018 8:21 pm
trazili ste da se kombinuje tim , ne znam sta se bas ocekivali... pa u najjacoj postavi smo se mucili i vise nego danas i jedva nekako dosli do pobjede..sve je jos otvoreno i mislim da cemo tamo lakse nego sto se ocekuje osigurati prolaz.. ako mislite dobro timu za koji navijate sad svi treba da pruzimo potpunu podrsku , jer slijedi derbii.. a
hahahahahah nisam te kopirao post ispod...uzeo si mi rijeci iz usta hahahah
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:22 pm

Sta god da je sa Zecom, Adzeme rijesi to, molim te. Zec, sta god da je uradio i kakav god da je konflikt, nosi sa sobom potrebno ludilo, lucidnost i neizvjesnost koje nam je prijeko potrebno. Zec je na jesen bio jedan od najboljih igraca i jos nije kasno Ado da to sa njim rijesis. Nemoj molim te strogocu trenirati na ovaj nacin, taj luksuz nemas, a Zelji je potrebnije da to rijesite. Nebitan je i Zec, nebitan si i ti, bitan je Zeljo i Zelju stavi ispred sebe. Nije jos kasno Ado, jos uvijek je sve u nasim nogama, jos uvijek mozes pokazati da si odlican trener i jos bolji covjek. Ta odluka bi mogla odluciti borbu za titulu, a cak i za tvoju karijeru. Mulalic ce zbog svojih principa biti prosjecan trener, nemoj ti to da radis. Naucio si to trenirajuci djecu i dajuci im drugu, trecu, pa i cetvrtu priliku. Nama treba ludilo koje Zec nosi, a pogotovo u ovakvim utakmicama. Ubaci ga, pa kada ako Bog da osvojimo titulu, neka bude da si ga cuvao za sami finis sezone i da je to tvoja bila ideja. Ovako, bojim se da nam se vraca i to preko povreda Ramovica, Sinise.. i ko zna koga sutra. Budi mudar, budi lagan i budi Zeljo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:23 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri apr 11, 2018 8:17 pm
Od pocetka sam na njegovoj strani, i sad sam optimista oko njega, ali ako se ne iscupa na derbiju ili ispadne u revansu, treba mijenjat Adzema da se proba spasit' liga do kraja
Nemoj pocinjati tu pricu jer ce sada doci pojedini da prizivaju Amara kao vjecitog spasilaca, a sta bi to on napravio sa ovakvim igracima, ne pravi se pita od govana.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:23 pm

Zajmovic kad je usao, bio odlican, jos sebi stvorio sansu driblingom, sut bio pravo snazan, malo pored gola otisla lopta. On ne zasluzuje da ga se napada. Ovako ukratko, iako mi je dan lose poceo i mislio sam da ce me utakmica oraspoloziti, ali kakvi...Od Crnova nema koristi, on je mrtav, ne znam zasto nije Zeric usao umjesto njega. Totalno nelogicno, samo se momak ubija u pojam. Ali ajde. Sto se Ramovica tice, nadam se da nije u pitanju ozbiljnija povreda i da ce biti spreman za derbi. Kajkut katastrofa, jedino sto je dobro jeste sto je Ubiparip odmorio za derbi, i ja sam govorio da pocne jer nam je Vojo potreban svjez i odmoran.

Upali smo u ogromnu krizu, nema vise vremena, iz nje se moramo iscupati sad i odmah. Nadam se da ce Ramovic biti spreman za derbi i da ce Blagojevic biti full spreman. Danas je morao ulijetati. Modic previse statican, nedovoljno jak i neodlucan u duelu, uglavnom lose. Ali ajde, barem smo ga vidjeli na djelu, dobio je priliku i ok, podrzavam. Vranjes los po meni danas, Zakaric dobar, pokusavao danas, probijao. Mehremic veoma los, Hadzic manje los. Graovac dobar, Kemo okej, mada povremeno nesiguran u predaji lopte, ali dobro. Graovac momcina, uzme loptu i kad niko nece, ide u napad. Da barem svi tako igraju.

Barem nismo primili gol, gore ce bit dobra i nabrijana atmosfera, ali meni trenutno to nije u glavi. Sada se fokusirati maksimalno na prvenstvo, to nam je najbitnije. Kup sta bude, iako mora puno bolje. Derbi je prilika da izadjemo iz ove krize! Nadam se da ce se svi zajedno dozvati. Ja ne znam sta se desava u ekipi, ali ne izgleda dobro i podsjeca na najgore momente prosle sezone. DOZOVITE SE, NISTE ZABORAVILI IGRATI FUDBAL! Od Adzema pa do igraca, svi zajedno. Odmoreni su neki igraci, pa bi trebali biti spremniji za derbi, i nadam se da ce tako biti. Volim te Zeljo!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:25 pm

Brkoo je napisao/la:
sri apr 11, 2018 8:13 pm
Adzem uzasan. Izgubio je moju podrsku i nadam se da mu je ovo zadnja utakmica na nasoj klupi. Upravi mora biti primarni zadatak da dovede Amara Osima za trenera, to mora biti prioritet svih prioriteta. Da se spasi sto se spasiti moze, dok smo jos u igri za oba trofeja, da pokusa opet od govana pitu napraviti. Pa cemo da vidimo onda da li ce igrati imbecili poput Crnova i Kajkuta zajedno u prvih 11. Kakvi su rezultati Crnova na tom polar sistemu bas me zanima, lik trenutno ne bi mogao dedu od 90 godina pretrcati sunce ti *****, odmah ispisnicu iz kluba mu sad spucati..
Nazalost i ja se slazem. Ovo sam mislio i poslije zadnje utakmice protiv Sirokog, ali nisam htjeo da napisem. Ako ikako moze neka vrate Amara Osima.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:27 pm

U Tz ne treba ni ići.

Šta je sa Sinanom? Hoće li biti spreman?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:27 pm

Bojim se da nam se ne ponovi prosla sezona, a kako igramo sve su vece sanse da hoce. O večerašnji igri nema se sta puno reci. Svaka čast Graovcu i Veci a ostalo sve katastrofa, ukljucujuci i Adzema. Zec je Ribery za Crnova( vidjeli smo i veceras da je jedna od vecih zavala u posljednje vrijeme). Ne znam sta je sa Projicem ali je lik Marcelo za Mehremica. Ovaj Hadzić ili nije fudbaler ili mu je IQ 40.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:27 pm

Ma kakav novi trener. Jedini trener u BiH koji nas uspjesno moze voditi je Amar Osim. Za ove bolje van BiH nemamo para, a ni oni nemaju interesa. Amar, znamo, nece doc. Nema potrebe da ga se priziva. Ostavi Adzema, isti qrac. Dzaba ces trazit novog, kad na kraju dobijas isto. Adzem je bar jeftin i znas sta da ocekujes s njim. Ostavi ga dok se Amar ne predomisli, bilo to za 2, 5 ili 10 godina. Nema poente u mijenjanju. Sad pruzit podrsku do kraja, uzeti u obzir da smo ipak igrali s drugom ekipom, nadati se najboljem do kraja sezone. Na guzove, na snagu, kako god. Izguracemo nekako. Dokle - vidjecemo. Sad je derbi, ili cemo se iscupati iz krize ili skroz strovaliti. Ekipa ce biti odmorna, pitari su u qrcu, svi preduslovi da ih dobijemo su tu. Ako ne uspijemo, sami smo krivi.

:zeljeznicar1:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 11, 2018 8:27 pm

Mozda previse ljutnje i razocaranje , ali Mehremic je losiji i od Livaje, Mladenovica Stojanovica, Projica i ostalih ojebina sto su nam na beku igrali.A tek Crnov pa covjeku mrsko ba sto je usao uopste, popravlja one trake oko ruku boli njega za utakmicu i borbu, isto kao i Kajkut preslikano, korner se izvodi lopta dolazi on trake namjesta i sorc spustene glave. Ma bjezi ba ono je odron teski i uvreda. Moliti Boga da Sinan bude spreman, taman poceo hvatati onu staru formu i povreda, isto tako nadati se da ce Celavi moci poceti na derbiju ako ikako moze. Sredina je kljucna a bez motora nase ekipe mi sredine nemamo , ponavljam se sto puta ali on je motor ekipe i bez njega nema igre Zelje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 312 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija