Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 2:53 pm

to se i u nekim prethodnim utakmicama činilo tako, pa ne bi tako. mislim i da istrage mečeva iz prošlih sezona utiču na to.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 2:55 pm

Samo kod pitara je moguce da traze ostavku jednog covjeka a ista je vec juce podnesena i danas usvojena, ne bi me cudilo sutra da objave neki dramatican citat uz svi na sjever u nedjelju.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 2:57 pm

Ma jok, bolje im je ovako. Satro bojkot, pa kad se osramote gore mogu rec "Dosli su samo ovi sto nisu ispostovali bojkot, zato vas je vise bilo." Ko ih ne zna, moj zubo...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 2:58 pm

Nije nego je gram na sjeveru jeftiniji nego gram na zapadu.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 2:59 pm

ma ja, sigurno bojkotuju zbog derbija. idealna im je situacija i na tribinama i u klubu. bolji plasman na tabeli nisu mogli ni sanjat...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:02 pm

Ma ne bojkotuju zbog derbija, ali ni oni nisu sigurno ko koga, s kojim ciljem i zasto bojkotuje. Nego ce im to posluziti kao zgodan izgovor. Samo ce im sve gore bit iz sezone u sezonu, i neka ce. Sami su sebi to uradili. Pusti budale. :lol:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:03 pm

ipak sve potiče iz situacije u klubu. svi su bili složni dok su se brisale guzice parama kad je tan tek došao.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:08 pm

Ne bi se ja naslađivao na pitarske probleme, oni po obicaju kad su najgori najvise nam problema zadaju kao i sve ostale ekipe. Zato ovaj put pamet u glavu da pobjedimo i uzemeo vazne bodove.

Ali prije toga Real iz Tuzle, ocekujem jako tesku utakmici. Nasi su valjda naucili neke lekcije i izvukli pouke.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:12 pm

Slijedi nam presudnih 10 dana za cijelu sezonu... Nadam se da ce se ekipa podici kao sto je to na maestralan nacin ucinila nakon Viteza gdje niko normalan to nije ocekivao. Pokazite da zasluzujete duplu krunu! Proslu sezonu smo igrali pickasto cijelu sezonu i to se osvetilo na kraju zbog prevelikog straha i malih muda. Ove sezone uz par novih igraca su kao tim pokazali da imaju muda, samo ih cesto ne koriste... FORZA ŽELJO
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:12 pm

Kad im odu ovi, docice neki drugi, koji ce isto htjeti da sacuavju fotelje preko navijackih grupa. Oni jos zive u iluziji da se pitaju nesto...ali biti kontra uprave kluba u privatnom vlasnistvu, kao da sam ja kontra uprave Mercatora, jer mi se eto nesto ne svidjaju. Nama je ralno isti qrac, valja njih dobit na terenu. Da im sve ide ko mlijeko, ili da su u totalnom rasulu, opet ih valjda dobit, a bice zajebano kao i uvijek.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:15 pm

Minjore je napisao/la:
uto apr 10, 2018 2:45 pm
Okolele je napisao/la:
uto apr 10, 2018 2:37 pm
Hajde manje pametovanja a vise pozivajte raju na utakmicu sutra..
Vala ko ne dodje dabogda ga ne koristio...
Ko ne dodje, nema mu vise sta otpasti
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:22 pm

ČITAV ŽIVOT SVOOOJ TEBI ĆU DA DAAAM!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:30 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:31 pm

Znal neko sta je sa Zecom?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:34 pm

Gledaj rezultata i izvjestaja protiv Slobode. Svaka tekma na noz i u kost...samo ona jedna malo laksa kad je otvoren istok.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:38 pm

Btw. sta je fkt. sa Zecom? :ganja:

Al najjaca mi je polar mu presudio. :placeodsmijeha: Pola ekipe ne moze da hoda, doslo je do promjene u programu treninga zbog toga koliko sam cuo, a ovamo ispade jedini Zec zaplatio. :kafa:



Dupla :zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:41 pm

Ali je stvarno komicno da raja pljuje Zekana i Projovica, a onda isti da ih prizivaju kao "spasitelje". Sega.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:49 pm

I ta protiv Slobode je bila "lakša" zbog atmosfere i "pritiska" kojeg je nosila ta utakmica, istočna tribina i sve to... Kada bi to nekako ostavili po strani, vidjeli bi da je i to bila jako zahtjevna utakmica. Meni su se na 3:2 noge lagano odsijecale. I takve su sve utakmice sa njima i uvijek su bile, i uvijek će biti. Uz izuzetak dvije ili tri utakmice (dvije pod Amarom od po 4:0 i ona sa Adom u Tuzli od 2:1). Razloge svi znamo ali ono što je osnovni problem jeste: potpadanje nas samih pod njihovu igru i igranku. To je isključivo naš problem i isključivo jedini razlog zašto sebi otežavamo utakmice sa njima. Pogotovo u Tuzli. I nikada mi neće baš biti jasno zašto i kako to sebi uradimo. Kada bi se riješili toga, pa makar i djelomično, u mnogome bi sami sebi olakšali život i susrete sa njima. I, da se ne lažemo, sutra će biti brutalno teško. I zbog navedenog, i zbog naše prethodne utakmice. Poprilično smo svi svjesni toga (neki čak i u blago paranoisanje zalaze) i drago mi je zbog toga. Ne zabijamo više glave u pijesak. Ali ako nam je mozak na oprezu, ako smo razumni... to ne znači da nam srce treba zatajiti! Ja sam još pod nimalo lijepim utiscima od subote. Ali bukvalno "nešto" gori u meni. Neki inat, ljubav, sila, šta ja znam, jebemga. Zadnjih sati me prenese pa se dreknem, neku našu pjesmu, pa i izletim na forumu. Ja vjerujem. Jednom nisam vjerovao, pa se desio Ferencvaroš. Od tada vjerujem i u Deda Mraza. Kad voliš, ne misliš...
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:51 pm

Ma ljudi nas uzimaju na seljacku. Vazda isto. Ne treba nasjedati na njihovu igru. Kad bi uvijek igrali svoje, karali bi ih redovno. Bice sutra zajebana utakmica, kako god okrenes.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 3:54 pm

Samo jako treba uci od pocetka u utakmicu..Moramo probati odmah na startu uzeti loptu i sabiti ih na njihovu polovinu, te probati sto ranije povesti jer ce nam onda biti lakse..

I ne znam vala,ja bih volio jednom kad bi prvo poluvrijeme napadali prema sjeveru..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 182 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija