Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:46 pm

igla je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:01 pm
Inace Amar je redovno mlatio pitare po dva razlike svaki derbi.

Adzem je dobio oba ove godine, moze biti i treca sreca, tj treci put da budemo sretni.

Treba sutra nabildat malo samopouzdanje na kozojebima.
Meni nije jasno zasto javno igraci i trener ponekad govore kako je tesko u nizu pobijediti Siroki tri-cetiri puta, tri puta kone i slicno! Zasto praviti tu branu? A idemo na titulu! :|
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:50 pm

HAJDE ŽEEELJOOO ZAAABIIIJ GOOOOOL!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:56 pm

Prodaja ulaznica za susret polufinala Kupa BiH između FK Željezničar i FK Sloboda, počinje sutra u 10 sati.

https://fkzeljeznicar.ba/polufinale-kup ... ati/31590/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:04 pm

hoce bit 2-3 hiljade?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:11 pm

AsharaK je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:45 pm
cikazubo daj mu projovića tako ti allaha
Hajde PP :D Projic vs Sanel Jahic (uz potpis gdje cu citirati doticnog velemajstora iz prepiske sa Dejom), tebi 1X meni 2 igra, jel posteno ?
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:12 pm

Bit ce 5 milja
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:14 pm

JOŠ OD MOG ROĐENJA ZA TEBE SAM VEZAAAN!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:15 pm

slika
イビチャ・オシム
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:16 pm

Adjeme odlazi djeje zec sto neigra
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:18 pm

Sloboda - 3 0
Jufke 0 2
Citirajte me poslije :)
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:22 pm

Glavni krivac naših loših rezultata je Larsson, nije ga odsjekao......
イビチャ・オシム
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:24 pm

Jel Crnov barem ikako u Sarajevu, sta je sa tim likom ??
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:32 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:12 pm
Ma ne računajte pobjedu u derbiju šta vam je.
Ekseri, espanjol, šta ima..
Jesmo mi kvaltetniji, ali i sami znaju ako se ne isčupaju u nedjelju da će im opet lupati po vratima i žene im prepadati.
Da je na Grbavici razumio bih, ali gore jako jako teško.
Na nama je dobiti Radnika i Krupu u gostima, te obavezno Zrinjskog kući, te eventualno uzeti bod na Pecari, pa ćemo vidjeti sa kojim saldom ulazimo u zadnje kolo i derbi.
Nadati se pobjedi a x bi bio dobar oni ni jednu od prve 3 ekipe ove godine nisu dobili ali to je derbi.
Kako god završilo na Koševu mi moramo dobiti zrinjski i krupu .
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:33 pm

cikazubo je napisao/la:
uto apr 10, 2018 1:11 pm
AsharaK je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:45 pm
cikazubo daj mu projovića tako ti allaha
Hajde PP :D Projic vs Sanel Jahic (uz potpis gdje cu citirati doticnog velemajstora iz prepiske sa Dejom), tebi 1X meni 2 igra, jel posteno ?
Nećemo dobiti tako da pristajem :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:36 pm

damirfile je napisao/la:
uto apr 10, 2018 1:32 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:12 pm
Ma ne računajte pobjedu u derbiju šta vam je.
Ekseri, espanjol, šta ima..
Jesmo mi kvaltetniji, ali i sami znaju ako se ne isčupaju u nedjelju da će im opet lupati po vratima i žene im prepadati.
Da je na Grbavici razumio bih, ali gore jako jako teško.
Na nama je dobiti Radnika i Krupu u gostima, te obavezno Zrinjskog kući, te eventualno uzeti bod na Pecari, pa ćemo vidjeti sa kojim saldom ulazimo u zadnje kolo i derbi.
Nadati se pobjedi a x bi bio dobar oni ni jednu od prve 3 ekipe ove godine nisu dobili ali to je derbi.
Kako god završilo na Koševu mi moramo dobiti zrinjski i krupu .
I Radnika.
A bilo bi lijepo kad bi neporaženi i Pecaru napustili.
Mislim da bi tada imali koji bod zalihe pred derbi, a onda iz svog oružja pucati i odigrati totalno suprotnu utakmicu od prošlosezonskog derbija na lavoru. Vjerovatno će nam u svakom slučaju trebati pobjeda radi lošijeg međusobnog sa Zrinjskim (računam i maximalan bod sad u nedjelju).
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:38 pm

Nama su potrebne 4 pobjede i 2 remija, ukljucujuci pobjedu protiv zrinjskog. Samo koliko je realno da Zrinjski dobije sve ostale utakmice?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:47 pm

Oni bi morali bar jednu da kiksaju, realno, ali ne smijemo mi racunati na to. Osim toga, kad ih ne ide zna se da ce biti pogurani. Mi bez kalkulacija moramo u ovo ulaziti.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:56 pm

azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:39 am
teatrale36 je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:33 am
azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:16 am


O ovome ja govorim svaki 3. post o Adzemu, bas si navalio. Sta sad opet da Adzem nakon nekoliko losih utakmica (remi sa Zrinjskim, remi sa Sirokim) u ligi za prvaka treba out?
Ne kontam logiku, jel ti znas Zeca, pa znas da su se posvadjali? Meni je rekao da se nisu posvadjali neki dan kad sam ga pitao, sto bi znacilo da je do treninga, do trke, do neceg treceg sto ima razlog.









A nevezno za tebe previse al bas previse se sere.
Ne smije utakmica bez Hareta, pa smije, pa Projica vani, pa Projicu vrati se, pa sto Anel ne igra, sto ne uvodi izmjene u 60, sto uvodi izmjene, sto ne mijenja formaciju, sto mijenja formaciju.
**** majku go god istrci na teren, trebao je neko drugi, Adzeme neznalico i ovo se potencira vec toliko toliko dugo, znaci od pocetka njegovog sadasnjeg mandata u Zelji i da budem iskren bas me nervira.
Jeste Sablic ga je pojeo, ali pojeo je i on Baku prosli put. Ona 3 gola, pa da sam ja izasao na teren ne bi nam dali 3 gola u 5 minuta, po meni nemaju veze izmjene sa tim.

Razlog za ove lose partije treba traziti u fizickoj spremi i psihologijom nase ekipe, te izdanjima nasih najboljih pojedinaca.

Helem da ne duzim, ja Adzema ne bih skinuo sa sefa tamam ne izasli u Evropu, pa mora se jednom presjeci u pm, nek bude sa njim.
Sljedece sezone se ocekuje jos juniora koji ce se gurati u prvi tim, zajedno sa mozda jos nekim "kapitalcima", a ko bolje da to uradi nego Adzem.

Treba malo ohanut sa napadanjem od Zajmovica pa nadalje, isto ovako se i Zec napadao kad je poceo igrati, potpuno isto.
Može Amar sve ukomponovati puno puno bolje od Adzema i ostalih trenera PL. :DD:
Eh da je on trener sutra bi bilo 4:0 a u derbiju laganih 0:2 sa ovom istom ekipom garantiram!
Ali realnost je da Amara nema i nece ga ni biti jos neko vrijeme ili mozda i nikako, dakle nista od toga.
Onda je logicno da se Adzemu da podrska zar ne?
Naravno , dok je na klupi Želje apsolutna podrška pa nismo pitari :-)
Kad ode u Mladost DK onda nema moju podršku :-) :-)
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 1:57 pm

azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:43 pm
Pojma nemam zašto Zajmović igra već 5 utakmica, očigledno se Adžemu više uklapa, dao je gol Čeliku, dao je gol Radniku, on zbog svoje visine može biti bolje kod naših prekida. Možd se više zalaže na treningu? Možda se više vraća nazad. Ako je Adžem naš trener, on vidi vjerovatno sve što ti vidiš, nije glup da ne zna da su Zec i Zajmović u 5 deka, dakle ima razlog zašto stavlja Zajmovića, može bit da ćemo već sutra vidjeti Zeca na lijevom krilu i šta onda. Ovo su sve špekulacije s moje strane.
Hajmo dalje presing ne igramo zbog loše forme naše prednje linije i njihovog manjka brzine pretežno u drugom poluvremenu.
I Zakarić i Ramović i Vojo i Zajmović su u utakmici protiv Širokog stajali na njihovoj polovici oko 30m od njihovog gola. Oni su nama izašli visokim presingom na Hajdara i Vranješa i nismo mogli da se sastavimo, Adžemova greška, trebao je igračima reći da se povuku nazad na centar i da grade napad polahko. Presing smo vršili nad Radnikom jedno poluvrijeme, na kraju su igrači pali od umora. Dakle naši igrači nemaju kondicije, a što ja ne znam.
Zašto Bogičević igra svaku utakmicu, očigledno je on stabilniji u odbrani od Keme i Adžem vjeruje više 34godišnjem Bogiju nego Kemi, a vjerovatno ćemo Kemu vidjeti sutra na štoperu pa ćemo vidjeti gdje smo sa njim. Generalno Bogičević igra konstantno, to nije na vrhunskom nivou, ali je izgleda najbolje što trenutno imamo. Ima ispadanja ali dosta tih ispadanja ima zbog naše lijeve strane.
A za Graovca, ne bi me iznenadilo, ja ne kontam šta se dešava s Adijem, koji mu je k, ali Graovac je i na lijevom i na desnom beku odigrao solidne partije iako ja lično smatram da je bolje ostaviti Hodžića lijevo jer je solidan, a malog Šehića staviti desno, jer je po meni fantastičan i mislim da bi se uklopio uz Graovca samo tako.
Nema na čemu.

A pored toga ja Adžema krivim samo za ovo sa Širokim. I ja bih protiv Zrinje ubacio Blagojevica i Vranjesa, isto tako bih ostavio Zajima da igra poslije Čelika nekoliko utakmica, isto tako bih Ramovića stavio na krilo.
Jedina razlika je što bih ja riskirao i sa malim Eldarom na lijevom beku/krilu.
Hvala ti na odgovorima.
Gol Celiku i Radniku ne opravdava cinjenicu da covjek igra konstantno dok se drugi kaznjava (kazem ti primjer zagrijavanja protiv Radnika 80 minuta), ne mislim da je Zajmovic Zakaric pa da mora igrati svaku utakmicu. Zec je ovdje konkretno puno bolji igraci od Zajmovica, ali ocito je Adzem iz svog nekog hira i tvrdoglavosti uradio zamjenu pozicija.
Presing smo igrali samo protiv Radnika kada je cijela ekipa izasla gladna krvi, nakon prosutih bodova u Mostaru, poslije i prije toga nemamo ni P od presinga. Iz razloga sto fali Blagojevic i Zec koji mogu uz Sinana napraviti presing. Primjeti da sada Vojo sam ganja odbranu a da se Zajmovic ne prikljucuje tom presingu. Za kondiciju se slazemo, to je za mene najvece razocarenje proljeca.
Bogicevic - ovdje mi je smijesno ista vise pricati, Kemo je u minutama koje je odigrao protiv Celika i Radnika pokazao da nije bas parmak kakvim se prikazuje na forumu i da moze dati ruke, ali se ocito gura Bogicevic iz ko zna kojih razloga, a covjek je realno najslabija karika u nasoj odbrani. Opet kazem prema onom sto je Kemo pokazao protiv Celika, je puuuno bolje u odnosu na Bogicevica.
Slazem se za forsiranje Sehica, ako vec imamo deficit bekova daj il njega ili Besirevica koji je vec bio sa prvim timom jer sigurno nije losiji od Mehremica (aka najboljeg beka lige), mada treba koristiti i Projica u sutrasnjoj utakmici.
Adzem je imao dvije fule, prvu u Mostaru i u subotu, ostalo je vrlodobro sto i rezultati govore. Samo sada se lomi sezona i mora i on i ekipa da raste, da pokazu srce kao sto su pokazali nakon Viteza, podrska sa tribina nije upitna i zato idemo dernuti celavca sa kombinovanim sastavom a zatim na Hadison po pobjedu. Tu sa odmornim Vojom, Vranjesom, Haretom, imamo itekako sta reci na terenu.
Za sutra:
Veca-Hadzic-Kemo-Graovac-Projic
Saban-Blagoje
Zaka-Sinan-Zec
Kajkut
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 2:05 pm

A ljudi, ne mozemo toliko o Zecu kad nemamo pojma ni sta se desilo. Neka raja pise sjebo ga polar, drugi kazu kaci se s Adzemom, treci pije...pa onda Zec stavlja neke gluposti na Instagram itd. Znaci, ima tu svega. Vjerovatno neki sukob postoji. Nije ni Adzem budala, kao da on ne bi da radije ima Zeca. Trener mora sacuvati svlacionicu i autoritet. Ako je ovaj zasrao nesto, s pravom je na hladjenju. Nemojte "Adzem tvrdoglav," kad neki drugi rade slicne stvari oni su autoriteti i trenerski magovi.

A ja vam kazem, niko sretniji od mene da nam je Dzenan Zajmovic najveci problem i najslabija karika, a daleko je od toga. Ispade i Zec Robben u pm, a covjek 80% puta kad je lopta kod njega donese pogresnu odluku jer pameti nema. Kad treba da doda - suta, kad treba da suta - doda, zabija se u igrace, pravi neke besmislene driblinge, u odbrani ne postoji. Ako cemo realno, ako je bolji od Zajmovica (generalno i jeste, forma je nesto drugo), tako vam Boga koliko je bolji? Za 5%?
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: GegenPress, Gola, Google [Bot], SIMA_SIMAU i 258 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija