Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:39 am

teatrale36 je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:33 am
azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:16 am
mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 10:29 am

A po cemu?
Da li bi te iznenadilo da igra Graovac desno a Hadzic lijevo?
Iskreno mene nebi. Ako iko sere to je Adzem, cijelo proljece.
Ako si pratio njegove prve utakmice, bio sam jedan od rijetkih koji ga je branio i podrzavao, i njegove rokade jer je tek dosao i jer to nije bila njegova ekipa.
Sada kada sve zna i kada je njegovo, mi izgledamo duplo losije nego jesenas.
O ovome ja govorim svaki 3. post o Adzemu, bas si navalio. Sta sad opet da Adzem nakon nekoliko losih utakmica (remi sa Zrinjskim, remi sa Sirokim) u ligi za prvaka treba out?
Ne kontam logiku, jel ti znas Zeca, pa znas da su se posvadjali? Meni je rekao da se nisu posvadjali neki dan kad sam ga pitao, sto bi znacilo da je do treninga, do trke, do neceg treceg sto ima razlog.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat..
Ja ako vidim Zajmovica i Bogija protiv Slobode, Ciao Željo.
Idite u pm ba, od parmaka Adžeme nećeš preko Želje praviti prvotimca. Ohani sa njim. Zeca u prvu postavu a Zajmagu na zapad nek navija malo.
Evo prespavalo se, i nije mi jasno što je Adžem odustao od onog sampionskog presinga.
Jel što smo fizički loši, jel što nema brzinu, jel šta treće ne znam ali to što prije moramo vratiti.
Ostri se kita na Zecu opasno, a frajer je dokazao da moze pomoci. Glupost od strane Adzema, kaznio si ga i sada ga pusti da igra.
A nevezno za tebe previse al bas previse se sere.
Ne smije utakmica bez Hareta, pa smije, pa Projica vani, pa Projicu vrati se, pa sto Anel ne igra, sto ne uvodi izmjene u 60, sto uvodi izmjene, sto ne mijenja formaciju, sto mijenja formaciju.
**** majku go god istrci na teren, trebao je neko drugi, Adzeme neznalico i ovo se potencira vec toliko toliko dugo, znaci od pocetka njegovog sadasnjeg mandata u Zelji i da budem iskren bas me nervira.
Jeste Sablic ga je pojeo, ali pojeo je i on Baku prosli put. Ona 3 gola, pa da sam ja izasao na teren ne bi nam dali 3 gola u 5 minuta, po meni nemaju veze izmjene sa tim.

Razlog za ove lose partije treba traziti u fizickoj spremi i psihologijom nase ekipe, te izdanjima nasih najboljih pojedinaca.

Helem da ne duzim, ja Adzema ne bih skinuo sa sefa tamam ne izasli u Evropu, pa mora se jednom presjeci u pm, nek bude sa njim.
Sljedece sezone se ocekuje jos juniora koji ce se gurati u prvi tim, zajedno sa mozda jos nekim "kapitalcima", a ko bolje da to uradi nego Adzem.

Treba malo ohanut sa napadanjem od Zajmovica pa nadalje, isto ovako se i Zec napadao kad je poceo igrati, potpuno isto.
Može Amar sve ukomponovati puno puno bolje od Adzema i ostalih trenera PL. :DD:
Eh da je on trener sutra bi bilo 4:0 a u derbiju laganih 0:2 sa ovom istom ekipom garantiram!
Ali realnost je da Amara nema i nece ga ni biti jos neko vrijeme ili mozda i nikako, dakle nista od toga.
Onda je logicno da se Adzemu da podrska zar ne?
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:52 am

azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:16 am
O ovome ja govorim svaki 3. post o Adzemu, bas si navalio. Sta sad opet da Adzem nakon nekoliko losih utakmica (remi sa Zrinjskim, remi sa Sirokim) u ligi za prvaka treba out?
Ne kontam logiku, jel ti znas Zeca, pa znas da su se posvadjali? Meni je rekao da se nisu posvadjali neki dan kad sam ga pitao, sto bi znacilo da je do treninga, do trke, do neceg treceg sto ima razlog.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat..
Ja ako vidim Zajmovica i Bogija protiv Slobode, Ciao Željo.
Idite u pm ba, od parmaka Adžeme nećeš preko Želje praviti prvotimca. Ohani sa njim. Zeca u prvu postavu a Zajmagu na zapad nek navija malo.
Evo prespavalo se, i nije mi jasno što je Adžem odustao od onog sampionskog presinga.
Jel što smo fizički loši, jel što nema brzinu, jel šta treće ne znam ali to što prije moramo vratiti.
Ostri se kita na Zecu opasno, a frajer je dokazao da moze pomoci. Glupost od strane Adzema, kaznio si ga i sada ga pusti da igra.
A nevezno za tebe previse al bas previse se sere.
Ne smije utakmica bez Hareta, pa smije, pa Projica vani, pa Projicu vrati se, pa sto Anel ne igra, sto ne uvodi izmjene u 60, sto uvodi izmjene, sto ne mijenja formaciju, sto mijenja formaciju.
**** majku go god istrci na teren, trebao je neko drugi, Adzeme neznalico i ovo se potencira vec toliko toliko dugo, znaci od pocetka njegovog sadasnjeg mandata u Zelji i da budem iskren bas me nervira.
Jeste Sablic ga je pojeo, ali pojeo je i on Baku prosli put. Ona 3 gola, pa da sam ja izasao na teren ne bi nam dali 3 gola u 5 minuta, po meni nemaju veze izmjene sa tim.

Razlog za ove lose partije treba traziti u fizickoj spremi i psihologijom nase ekipe, te izdanjima nasih najboljih pojedinaca.

Helem da ne duzim, ja Adzema ne bih skinuo sa sefa tamam ne izasli u Evropu, pa mora se jednom presjeci u pm, nek bude sa njim.
Sljedece sezone se ocekuje jos juniora koji ce se gurati u prvi tim, zajedno sa mozda jos nekim "kapitalcima", a ko bolje da to uradi nego Adzem.

Treba malo ohanut sa napadanjem od Zajmovica pa nadalje, isto ovako se i Zec napadao kad je poceo igrati, potpuno isto.
Da to sam napisao sve na proljece i dalje tako mislim sve sto sam napisao.
I prije i sada mislim da Adzem moze biti trener za nas (to je i dokazao jer jedini zna uvesti juniora i praviti igraca od njega), sta se desilo na pripremama i ovo sto pokazuje na proljece u odnosu na jesen je katastrofa.
On je glavni i odgovorni za sastav, a mijesa ga malo je reci.
1.) Sta god da je bilo izmedju njega i Zeca (Asima ne znam kao niti jednog igraca), boli me briga, ali je nefer da se ostri kita na njemu a da drugi glade muda
2.) Za Bogicevica pisem vec godinu da frajer ne moze, sada je u fazi da ne moze faulirati igraca jer mu pobjegne
3.) Navodno polar je presudio Zecu, pa sto ne kazu koliko Kajkut pretrci na polaru? Koliko Bogicevic? Ja ne mogu duplih arsina i krizanja igraca koji nam je neophodan jer je najbolje lijevo krilo koje imamo. Zimus se trebao prodati pa se po forumu pisalo da li ga prodavati ili ne, a frajer je nas najbrzi igrac, koji pazi, ima iskustvo igranja ove lige od Olimpika, Travnika, Slobode i treba nam, realno nam treba. Dao je golove Borcu, Sirokom, napravio par dobrih poteza svojom brzinom. I reci mi jel posteno da Zajmovic igra svaku utakmicu a da njega protiv Radnika zagrijava 90 minuta i ne uvede u igru? Ne samo Zec, to nije fer niti prema jednom igracu. Prosle godine je Slavko ostrio kitu na Bocaciniju zanemarujuci sranja koja su pravili Bogicevic i Kerla. To meni nije Zeljo, fakat nije.
Razlika Zajmovic/Zec je velika, Zec moze biti nosilac igre jer ima iskustvo, utakmice u nogama. Zaimu je ovo prva sezona, gubi se ok abdest, ne znam ko i na osnovu cega mu je produzio ugovor, ima milion mana koje se daju ispraviti i trudi se, ali nije za stanradnog prvotimca.
Hare je najveca radilica koju imamo i on mora igrati naravno, ali je problem sto ni Hare ne moze igrati svaku po 90 minuta, pa prva mu je sezona, sto je stao sa rotacijom njega i Sabana, evo prosli su grbavi i teski tereni.
Puno je upitnika i puno nerezonskih poteza koje vuce Adzem, a ono sto mene jako nervira je sto ne uci na svojim greskama, sto ih iznova ponavlja. Pa taj Siroki ti je postavio istu igru kod 0-0 ove godine kuci i naucio si, razbio si ga 3 puta u 7 dana sa presingom i sada kad nam najvise treba opet se vracas na staro, beizdejnost, tromost.
Projic jeste slab kao i Mehremic, ali daj mu da igra jer su u 5 deka, treba nam sirina jer igramo na 2 fronta, mora siriti roster, eno i sam je priznao, ali to ne radi.
Mora se sabrati, da li je pritisak zbog titule uticao na ovakvo vodjenje na proljece ne znam, ali moze bolje, puno bolje.
Predstavljas kao da je idealno i da se sere ni zbog cega? Sta trebam pored svojih ociju govoriti moze Bogi, moze Zajim svaku, ili neko treba da umre na terenu a neko nikako da ne ulazi a realno su u 5 deka.
I sada posto si nasao sva moja sranja i postove, mozes li mi objasniti ili dati odgovor na iste:
Zasto Zajim igra 5 utakmica a Zec ni minuta?
Zasto ne igramo presing koji je lomio protivnike?
Zasto Bogicevic mora igrait svaku utakmicu iako u svakoj ima veliki broj pogresaka?
Da li bi te iznenadilo da Graovac igra desno a Hadzic lijevo a dva ljevaka da sjede na klupi i tribinama?
Hvala.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 11:58 am

ni ja nisam zadovoljan Adzemom, ali treba ga u potpunosti podrzat do kraja, realno imamo najjacu ekipu u ligi, sve najbolje uslove, Adzem ce po meni biti najveci krivac ako ne uzmemo titulu, ali o tom po tom, sad svi uz njega i ekipu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:01 pm

Inace Amar je redovno mlatio pitare po dva razlike svaki derbi.

Adzem je dobio oba ove godine, moze biti i treca sreca, tj treci put da budemo sretni.

Treba sutra nabildat malo samopouzdanje na kozojebima.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:12 pm

Ma ne računajte pobjedu u derbiju šta vam je.
Ekseri, espanjol, šta ima..
Jesmo mi kvaltetniji, ali i sami znaju ako se ne isčupaju u nedjelju da će im opet lupati po vratima i žene im prepadati.
Da je na Grbavici razumio bih, ali gore jako jako teško.
Na nama je dobiti Radnika i Krupu u gostima, te obavezno Zrinjskog kući, te eventualno uzeti bod na Pecari, pa ćemo vidjeti sa kojim saldom ulazimo u zadnje kolo i derbi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:14 pm

A sutra sam 100% siguran da će Salko naći nam neku mahanu i jednu kontru pretvoriti u gol.
Zato bi ponajbolje bilo što prije ih otčepiti dok se nije uvukla nervoza i totalna bezidejnost.
Svaka pobjeda je zlata vrijedna. Pa makar bila 5:4.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:16 pm

19adi21 je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:58 am
ni ja nisam zadovoljan Adzemom, ali treba ga u potpunosti podrzat do kraja, realno imamo najjacu ekipu u ligi, sve najbolje uslove, Adzem ce po meni biti najveci krivac ako ne uzmemo titulu, ali o tom po tom, sad svi uz njega i ekipu
Podrska Adzemu u ovom momentu ne smije biti upitna niti to bilo ko dovodi u pitanje.
On se mora vratiti na pravi put da donese duplu krunu i mora poceti koristiti i ostale igrace koje ima.
Svaki spin sa Amarom u ovom momentu je uvreda za Adzema.
Napisao sam neki dan i ponovit cu, idemo razbucati kartoteku. Promijesaj karte Adzeme.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1978
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:20 pm

sto se tice derbija, u sadasnjoj formi, smo nekako bara bara. ali mozemo dobit s tim da igraci dadnu svoj maksimum i odigraju najbolju utakmicu u ovom dijelh sezone.

vranjes, ramovic, zakaric i vojo moraju povuc ekipu. ostali nek doprinesu sto se trke tice i derbi je nas.

protiv kozojeba
veca
hadzic graovac kemo mehremic
saban(55' modic) blagojevic
zakaric ramovic zeric
vojo

protiv jufki vratit igrace koje odmorimo i od prve sekunde presing.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:22 pm

Veca-Hadžić-Graovac-Osmanković-Mehremić--Šabanadžović-Blagojević-Zakarić-Vranješ-Zec-Kajkut.

Ako opet ne bude Zeke, Žeru na krilo.
Voji treba odmora, protiv širokog je svako primanje lopte bilo ko od stub.
A svakako mislim da Kajkut više ovdje može pomoći da sačuva loptu oko dvadeset metara jer će se ovi cigani pretežno braniti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:27 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:12 pm
Ma ne računajte pobjedu u derbiju šta vam je.
Ekseri, espanjol, šta ima..
Jesmo mi kvaltetniji, ali i sami znaju ako se ne isčupaju u nedjelju da će im opet lupati po vratima i žene im prepadati.
Da je na Grbavici razumio bih, ali gore jako jako teško.
Na nama je dobiti Radnika i Krupu u gostima, te obavezno Zrinjskog kući, te eventualno uzeti bod na Pecari, pa ćemo vidjeti sa kojim saldom ulazimo u zadnje kolo i derbi.
Mlatnucemo ih !
Ako dobijemo nosis Tuceta/Stanica na avataru do kraja sezone, ako bude remi ili poraz onda cu ja Sanela Jahica, mozel ? :D
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto apr 10, 2018 12:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:27 pm

Sve stavljaj samo Sanela kvazi štopera i lidera na terenu ne stavljaj.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:30 pm

jel spreman Blagojevic?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:36 pm

Plava Porodica je veliki ljubitelj Projovica, tako da mislim da bi njega trebao nositi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:41 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:43 pm

cikazubo je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 10, 2018 12:12 pm
Ma ne računajte pobjedu u derbiju šta vam je.
Ekseri, espanjol, šta ima..
Jesmo mi kvaltetniji, ali i sami znaju ako se ne isčupaju u nedjelju da će im opet lupati po vratima i žene im prepadati.
Da je na Grbavici razumio bih, ali gore jako jako teško.
Na nama je dobiti Radnika i Krupu u gostima, te obavezno Zrinjskog kući, te eventualno uzeti bod na Pecari, pa ćemo vidjeti sa kojim saldom ulazimo u zadnje kolo i derbi.
Mlatnucemo ih !
Ako dobijemo nosis Tuceta/Stanica na avataru do kraja sezone, ako bude remi ili poraz onda cu ja Sanela Jahica, mozel ? :D
Može, ko bi ovakvu opkladu sa legendama odbio :kafa:
AsharaK je napisao/la: Plava Porodica je veliki ljubitelj Projovica, tako da mislim da bi njega trebao nositi
Ni mrtav !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:43 pm

mirzza je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:52 am
azbaha je napisao/la:
uto apr 10, 2018 11:16 am
O ovome ja govorim svaki 3. post o Adzemu, bas si navalio. Sta sad opet da Adzem nakon nekoliko losih utakmica (remi sa Zrinjskim, remi sa Sirokim) u ligi za prvaka treba out?
Ne kontam logiku, jel ti znas Zeca, pa znas da su se posvadjali? Meni je rekao da se nisu posvadjali neki dan kad sam ga pitao, sto bi znacilo da je do treninga, do trke, do neceg treceg sto ima razlog.
Ma Adzemu vise nista ne vjerujem, al fakat..
Ja ako vidim Zajmovica i Bogija protiv Slobode, Ciao Željo.
Idite u pm ba, od parmaka Adžeme nećeš preko Želje praviti prvotimca. Ohani sa njim. Zeca u prvu postavu a Zajmagu na zapad nek navija malo.
Evo prespavalo se, i nije mi jasno što je Adžem odustao od onog sampionskog presinga.
Jel što smo fizički loši, jel što nema brzinu, jel šta treće ne znam ali to što prije moramo vratiti.
Ostri se kita na Zecu opasno, a frajer je dokazao da moze pomoci. Glupost od strane Adzema, kaznio si ga i sada ga pusti da igra.
A nevezno za tebe previse al bas previse se sere.
Ne smije utakmica bez Hareta, pa smije, pa Projica vani, pa Projicu vrati se, pa sto Anel ne igra, sto ne uvodi izmjene u 60, sto uvodi izmjene, sto ne mijenja formaciju, sto mijenja formaciju.
**** majku go god istrci na teren, trebao je neko drugi, Adzeme neznalico i ovo se potencira vec toliko toliko dugo, znaci od pocetka njegovog sadasnjeg mandata u Zelji i da budem iskren bas me nervira.
Jeste Sablic ga je pojeo, ali pojeo je i on Baku prosli put. Ona 3 gola, pa da sam ja izasao na teren ne bi nam dali 3 gola u 5 minuta, po meni nemaju veze izmjene sa tim.

Razlog za ove lose partije treba traziti u fizickoj spremi i psihologijom nase ekipe, te izdanjima nasih najboljih pojedinaca.

Helem da ne duzim, ja Adzema ne bih skinuo sa sefa tamam ne izasli u Evropu, pa mora se jednom presjeci u pm, nek bude sa njim.
Sljedece sezone se ocekuje jos juniora koji ce se gurati u prvi tim, zajedno sa mozda jos nekim "kapitalcima", a ko bolje da to uradi nego Adzem.

Treba malo ohanut sa napadanjem od Zajmovica pa nadalje, isto ovako se i Zec napadao kad je poceo igrati, potpuno isto.
Da to sam napisao sve na proljece i dalje tako mislim sve sto sam napisao.
I prije i sada mislim da Adzem moze biti trener za nas (to je i dokazao jer jedini zna uvesti juniora i praviti igraca od njega), sta se desilo na pripremama i ovo sto pokazuje na proljece u odnosu na jesen je katastrofa.
On je glavni i odgovorni za sastav, a mijesa ga malo je reci.
1.) Sta god da je bilo izmedju njega i Zeca (Asima ne znam kao niti jednog igraca), boli me briga, ali je nefer da se ostri kita na njemu a da drugi glade muda
2.) Za Bogicevica pisem vec godinu da frajer ne moze, sada je u fazi da ne moze faulirati igraca jer mu pobjegne
3.) Navodno polar je presudio Zecu, pa sto ne kazu koliko Kajkut pretrci na polaru? Koliko Bogicevic? Ja ne mogu duplih arsina i krizanja igraca koji nam je neophodan jer je najbolje lijevo krilo koje imamo. Zimus se trebao prodati pa se po forumu pisalo da li ga prodavati ili ne, a frajer je nas najbrzi igrac, koji pazi, ima iskustvo igranja ove lige od Olimpika, Travnika, Slobode i treba nam, realno nam treba. Dao je golove Borcu, Sirokom, napravio par dobrih poteza svojom brzinom. I reci mi jel posteno da Zajmovic igra svaku utakmicu a da njega protiv Radnika zagrijava 90 minuta i ne uvede u igru? Ne samo Zec, to nije fer niti prema jednom igracu. Prosle godine je Slavko ostrio kitu na Bocaciniju zanemarujuci sranja koja su pravili Bogicevic i Kerla. To meni nije Zeljo, fakat nije.
Razlika Zajmovic/Zec je velika, Zec moze biti nosilac igre jer ima iskustvo, utakmice u nogama. Zaimu je ovo prva sezona, gubi se ok abdest, ne znam ko i na osnovu cega mu je produzio ugovor, ima milion mana koje se daju ispraviti i trudi se, ali nije za stanradnog prvotimca.
Hare je najveca radilica koju imamo i on mora igrati naravno, ali je problem sto ni Hare ne moze igrati svaku po 90 minuta, pa prva mu je sezona, sto je stao sa rotacijom njega i Sabana, evo prosli su grbavi i teski tereni.
Puno je upitnika i puno nerezonskih poteza koje vuce Adzem, a ono sto mene jako nervira je sto ne uci na svojim greskama, sto ih iznova ponavlja. Pa taj Siroki ti je postavio istu igru kod 0-0 ove godine kuci i naucio si, razbio si ga 3 puta u 7 dana sa presingom i sada kad nam najvise treba opet se vracas na staro, beizdejnost, tromost.
Projic jeste slab kao i Mehremic, ali daj mu da igra jer su u 5 deka, treba nam sirina jer igramo na 2 fronta, mora siriti roster, eno i sam je priznao, ali to ne radi.
Mora se sabrati, da li je pritisak zbog titule uticao na ovakvo vodjenje na proljece ne znam, ali moze bolje, puno bolje.
Predstavljas kao da je idealno i da se sere ni zbog cega? Sta trebam pored svojih ociju govoriti moze Bogi, moze Zajim svaku, ili neko treba da umre na terenu a neko nikako da ne ulazi a realno su u 5 deka.
I sada posto si nasao sva moja sranja i postove, mozes li mi objasniti ili dati odgovor na iste:
Zasto Zajim igra 5 utakmica a Zec ni minuta?
Zasto ne igramo presing koji je lomio protivnike?
Zasto Bogicevic mora igrait svaku utakmicu iako u svakoj ima veliki broj pogresaka?
Da li bi te iznenadilo da Graovac igra desno a Hadzic lijevo a dva ljevaka da sjede na klupi i tribinama?
Hvala.
Pojma nemam zašto Zajmović igra već 5 utakmica, očigledno se Adžemu više uklapa, dao je gol Čeliku, dao je gol Radniku, on zbog svoje visine može biti bolje kod naših prekida. Možd se više zalaže na treningu? Možda se više vraća nazad. Ako je Adžem naš trener, on vidi vjerovatno sve što ti vidiš, nije glup da ne zna da su Zec i Zajmović u 5 deka, dakle ima razlog zašto stavlja Zajmovića, može bit da ćemo već sutra vidjeti Zeca na lijevom krilu i šta onda. Ovo su sve špekulacije s moje strane.
Hajmo dalje presing ne igramo zbog loše forme naše prednje linije i njihovog manjka brzine pretežno u drugom poluvremenu.
I Zakarić i Ramović i Vojo i Zajmović su u utakmici protiv Širokog stajali na njihovoj polovici oko 30m od njihovog gola. Oni su nama izašli visokim presingom na Hajdara i Vranješa i nismo mogli da se sastavimo, Adžemova greška, trebao je igračima reći da se povuku nazad na centar i da grade napad polahko. Presing smo vršili nad Radnikom jedno poluvrijeme, na kraju su igrači pali od umora. Dakle naši igrači nemaju kondicije, a što ja ne znam.
Zašto Bogičević igra svaku utakmicu, očigledno je on stabilniji u odbrani od Keme i Adžem vjeruje više 34godišnjem Bogiju nego Kemi, a vjerovatno ćemo Kemu vidjeti sutra na štoperu pa ćemo vidjeti gdje smo sa njim. Generalno Bogičević igra konstantno, to nije na vrhunskom nivou, ali je izgleda najbolje što trenutno imamo. Ima ispadanja ali dosta tih ispadanja ima zbog naše lijeve strane.
A za Graovca, ne bi me iznenadilo, ja ne kontam šta se dešava s Adijem, koji mu je k, ali Graovac je i na lijevom i na desnom beku odigrao solidne partije iako ja lično smatram da je bolje ostaviti Hodžića lijevo jer je solidan, a malog Šehića staviti desno, jer je po meni fantastičan i mislim da bi se uklopio uz Graovca samo tako.
Nema na čemu.

A pored toga ja Adžema krivim samo za ovo sa Širokim. I ja bih protiv Zrinje ubacio Blagojevica i Vranjesa, isto tako bih ostavio Zajima da igra poslije Čelika nekoliko utakmica, isto tako bih Ramovića stavio na krilo.
Jedina razlika je što bih ja riskirao i sa malim Eldarom na lijevom beku/krilu.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:44 pm

Ne mozes ti igrati presing ako ti protivnik svjesno daje loptu i ceka prilike iz kontri. Koga onda da ganjaju, sami sebe? Bilo je pokusaja ali je sve to bilo bezidejno. Adzema treba kritikovati jer u takvim situacijama, do sad, nije imao plan B. Kritikovati da, ali zasto traziti smjenu? Covjek je dokazao da moze i zna.
Mi smo tesko isli protiv svake ekipe koja dobro zatvori nazad, pa tako su nam probleme pravili Mladost, Sloboda evo sad i Siroki. Onda dolazi nas nepotrebni presing i brze akcije koje Adzem forsira ili zeli da forsira, sve to vodi do bezidejnosti u napadu i fizickog, a mnogo vise psihickog pada ekipe. Kad ti ne uspije nesto sto si zamislio dva puta, vec treci put pocnes sumnjati u ono sto radis.
Po nekom mom misljenju najbolje bi bilo da se igra nekad uspori i igra sitni vez (sto bi neki rekli :D ). Ubije nas ta brzina, sami sebe pobjeđujemo u bezidejnosti. Hvala Bogu imamo igrace koji znaju proturiti loptu prema naprijed a uz to imamo i Ubiparipa, Ramovica i Zajmovica koji znaju uci iza leđa odbrane. Po mom misljenju to je razlog zasto Zajmovic ima prednost nad Zecom u vecini utakmica. Nije kvalitetniji prema naprijed, niti je iskusniji pa zato nekad ne uradi pravo rijesenje (normalno da ce se to viditi i kritikovati, a ne pozitivne stvari), ali je kompletniji i dobro funkcionise u ovom sistemu. I Zec treba dobiti sanse. Necu ulaziti sad u te neke teorije zavjere. Trebamo biti sretni sto imamo sirinu na toj lijevoj strani, a kritikuje se vise nego desna. Zasto? Ne znam, valjda ljudi naviknuti da lijeve strane nemamo pa sad neobicno :lol: . Zakaricu npr treba zabraniti da se javlja na pozive reprezentacije, oduzeti mu mobitel i ukinuti mu racune u posti. Ne pokaze puno, a uvijek se vrati gori i lijenji nego sto je bio.
Uz to, sve mi se cini da zbog prethodne "defanzivne" sezone na silu guramo "napadacki" fudbal i zelimo preuzeti odgovornost svih 90 minuta na terenu, ali ne moze ni to uvijek. Fudbal je komplikovana igra :D

To me najvise brine protiv Slobode. Ne sumnjam ja u pobjedu sutra, uci ce neka, ali igraju se dvije utakmice i sve zavisi od pripreme. Nadam se da su naucili na greskama iz prethodne utakmice...

Ocekujem sutra solidnu partiju Modica, a nakon toga, za njega, sve ide uzlaznom putanjom :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:45 pm

cikazubo daj mu projovića tako ti allaha
Željezničar ante portas !
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:45 pm

Dupla :shisha: :zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 10, 2018 12:46 pm

@Elegant cestitam :ganja:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija