Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 9:15 am

ublehas je napisao/la:
pon apr 09, 2018 9:10 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon apr 09, 2018 9:08 am
Dajte Edisa da motiviše momčad. Bar za derbi.
Opet malo ružno prema Adžemu. I on je dva puta pobijedio u derbiju ;)
:D Mislio sam više figurativno, da ih prodrma. Ne prizivam smjene stručnog štaba. Za sada :shisha:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 9:31 am

Ma Edis sto je motiviso, motiviso je.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 9:33 am

mula je napisao/la:
pon apr 09, 2018 8:56 am
cikazubo je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:31 pm
SanMan je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:25 pm
Ne volim komentarisati igrače pojedinačno, ali...
mislim da je Ramović igrač koji treba puno više pružati u svakoj tekmi a ne ponekad. Možda ima i boljih trenutno ali ili su na zalasku karijere (Zeba,Vranješ,Kajkut) ili na ljeto odlaze (Vojo, Graovac) ili su mladi i talentovani i sigurno ćemo ih prodati (Veca, Hajdar, Šaban).
Njega vidim kao nosioca naše igre. Znanje i talenat ima, fizičke predispozicije, taman godina, voli i želio da igra u Želji - sve mu se poklopilo.
Imam osjećaj da ima neku kočnicu u glavi i možda malo prevelik respekt prema svemu -navijači-klub-igrači-trener....ostvarenje sna.
Mora puno više preuzimati odgovornost pa makar i griješio i kad nas ide i kad neide. Svi cijenimo Blagojevića upravo zbog tog njegovog rizika i po cijenu da pogrješi bilo u napadu bilo u odbrani.
Ako samo malo posloži stvari u glavi mogo bi biti Meša ovog vakta
a možda i bolji od Sarića pa dogurati do reprezentacije
Pretjera ga na kraju
Ramovic je po meni odličan igrač i uopste nemam zamjerku na njegovu igru, a pogotovo protiv ŠB zadnje kolo. Čovjek ulazi u duele i jedini je pokušavao nesto uraditi prema naprijed , a to što nije imao podršku igrača(zakaric vojo zajmovic) ne moze se njemu zamjeriti. Odlicno se krece i vrši presing, ne znam sta se vise od njega može ocekivati.
Porediti Ramovica sa Saricem je niđe veze, jer to su potpuno dva razlicita tipa igrača i igraju na različitim pozcijama.

P.S
Oku legendarnog Ivice Osim nisu promakle igre sjajnog veznjaka.
“Ramović ima u sebi nešto što krasi engleske igrače. Ima brzinu, agresivnost, motoriku. Zanimljiv igrač”, kazao je legendarni Osim.
Bio sam ironican drug. Rama je za Sarica Pele.
Ramovic je bas kompletan igrac, brzina, dribling, sut, smisao za igru, pas, samo da poslozi kockice u glavi i prihvati odgovornost da nosi ovu ekipu..

Inace mahalske kazu da je Edis dao ostavku jer mu se nametalo da izgubi od Celika preostale dvije utakmice, navodno ni Sabic nije prihvatio tu opciju.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 9:41 am

edis blentav jeste, ali nepošten nije. dok mu za već bivšeg poslodavca važi obratno...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 9:43 am

Ja jos sebi ne mogu doci kakva je ovo sezona... Mitska, legendarna. Pa historija fudbala moze stati u ovu sezonu. Kakvih je bilo povrataka, gubljenja bodova, autogol, gol sa 60 metara, ... Sve za dobar triler sa ne bas ocekivanim sretnim zavrsetkom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 9:58 am

ChWilla je napisao/la:
pon apr 09, 2018 9:41 am
edis blentav jeste, ali nepošten nije. dok mu za već bivšeg poslodavca važi obratno...
To već možeš na sredinu staviti, za oba slučaja...
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 10:02 am

AsharaK je napisao/la:
ned apr 08, 2018 11:09 pm
Za rođendan pobjeda na derbiju ako bog da
+1 Neka bude u nedjelju :D
Prošle godine sam se pomalo razočaran vratio kući, jer sam znao da je moglo bolje. Je*ote onaj osjećaj kad ti zvoni telefon, raja hoće da čestita, a ti čekaš početak utakmice i samo ga ugasiš da ti ne smeta. Kontaš u glavi kako bi sad Crnov mogao pomoći na krilu, šta je to Slavko skontao, vjeruješ u pobjedu. Tad je Grbavica baš grmila, zaista smo bili svi kao jedan, imao sam osjećaj da je cijeli stadion jedan zagriženi navijač sa strašno velikom rasponom glasa.
Pošto prošla i ova sezona imaju dosta poklapanja sa datumima, hajmo ovaj vikend završiti ono što nismo prošle sezone i hajmo tog 20. maja uraditi ono što nismo prošle sezone - slaviti titulu!
:zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
G.Weah
Postovi: 29
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 3:03 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 10:28 am

Kakva smo mi ekipa. Ništa nismo naučili na prethodnim sezonama, umjesto da sada imamo 5-6 bodova više u odnosu na drugoplasiranu ekipu, mi i dalje strijepimo. Šta ako opet ovako budemo igrali na derbiju? Onda smo drugi, oni mogu igrati rasterećeno, Europa im je daleko... Zrinjski ide Krupi, koja će dati sve na Kup i odmarati igrače, legana tri boda za Zrinjski, a nama prostaje borba.
Vi nas mrzite, mi vas lopatom...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 10:33 am

Ili nam je ovo nauk, pa cemo se dici i osvojiti duplu krunu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 10:42 am

storm_raider je napisao/la:
pon apr 09, 2018 10:33 am
Ili nam je ovo nauk, pa cemo se dici i osvojiti duplu krunu.
A prije da ce se desiti da krenemo recino u Bijeljinu kao u Krupu prosle sezone. Pile ostavi dijete bolesno kuci, danan u jeko sezone ostavi posao taj dan, ja 3 nocne vezane odradim po 13 sati, da bi im dali podrsku i popisaju nam se u usta kao i svim ostalim.
Evo sad im dodje 6 - 7 hiljada a oni setaju. Od Zakarica su mnogi na tribinama vise prehodali nego sto je on pretrcao..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 10:51 am

tacno se ne moze skontat sta im se desava u glavama, da li je do ade ili do njih.
izgleda da svaku utakmicu treba miksat sastav jer 2-3 dobre utakmice ne mogu zaredati.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 10:56 am

Evo na pauzi sa kolegom, koji je inače simpatizer jufkica, ne mogu čovjeka ubijediti u slučajnost Vecinog pogotka...

On misli da je tekma namještena, da je golman Širokog to pustio, još u zadnjim minutama... Na kraju sam odustao od objašnjavanja.

Koliko ih živi u tim iluzijama. Nismo ni svjesni.

Lobotomija 2016 se nastavlja, do kupa, do titule! I svake naredne!
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:05 am

ISB87 je napisao/la:
pon apr 09, 2018 10:51 am
tacno se ne moze skontat sta im se desava u glavama, da li je do ade ili do njih.
izgleda da svaku utakmicu treba miksat sastav jer 2-3 dobre utakmice ne mogu zaredati.
Iz priloženog, iz onoga što rade iz sezone u sezonu, do igrača je veliki dio. Ima naravno i do same pripreme utakmice, taktike, ali mnoge stvari koje oni rade (evo konkretno u subotu) ne bi smjeli ni kadeti raditi. Greške za ne povjerovati, da ti se u glavi zavrti. I to isti igrači koji su onako odigrali kraj 2017. godine. Tačno da se čovjek zapita je li gledaš iste ljude, o čemu se radi. I to nije prvi puta, ponavlja nam se.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:06 am

Ovo je sport, fudbal, kolektivna igra i sto je najbitnije i protivnik se nešto pita. Ko misli da naši nisu htjeli pobjedu, taj se grdno vara. Široki je bio bolje postavljen na terenu. Naši imali Hajdara i Vranjesa u sredini, protiv njihova 4 igrača. Zatvorili Vranjesa, a veliki razmak sa Hajdarom.Mi naprijed imali Zajima, Zaku, Ramu i Voju. Više licilo na 4-2-4, nego na naš standardni sistem u takvoj tekmi su se više potrošili, imajuci u vidu da su puni sat vremena morali ganjati rezultat. To je Široki iskoristio brzom tranzicijom, gdje smo mi bili cesto u igračkom deficitu po izgubljenoj lopti. Po meni se tu sva priča završava, uz konstataciju da nasima nije bas nista islo od noge. Yebiga, desava se.

Treba se okrenuti Slobodi.Uvjeren sam da cemo proći u finale, ukoliko ne primimo gol kući, čak da se prva završi i 0:0.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:11 am

Sampion ne moze svako bit. Nije lahko biti prvi, nije lahko preuzet odgovornost. Najlakse je vodit se onom " haj ti, nemoj da ja". E tako smo mi izgledali protiv Sirokog, imamo vise puta otvoren sut oni niko ni da pokusa pa jbg promasis promasis...

Zato se razlikuju sampioni od luzera. Prosle sezone smo ispali luzeri, ove godine mnogo stvari potvrdjuje to, ali ima nade i hajmo vidjet sta ce bit. Nadam se da cemo ipak biti sampioni.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:18 am

Minjore je napisao/la:
pon apr 09, 2018 10:42 am
storm_raider je napisao/la:
pon apr 09, 2018 10:33 am
Ili nam je ovo nauk, pa cemo se dici i osvojiti duplu krunu.
A prije da ce se desiti da krenemo recino u Bijeljinu kao u Krupu prosle sezone. Pile ostavi dijete bolesno kuci, danan u jeko sezone ostavi posao taj dan, ja 3 nocne vezane odradim po 13 sati, da bi im dali podrsku i popisaju nam se u usta kao i svim ostalim.
Evo sad im dodje 6 - 7 hiljada a oni setaju. Od Zakarica su mnogi na tribinama vise prehodali nego sto je on pretrcao..
Bio sam i sam gore, uh suti... Vidjecemo, prosle godine smo, da se ne lazemo, nekako u sebi tiho i predosjecali onakvom kraju sezone. Ove godine tako isto, mislim da se nadamo, tiho i oprezno, upravo kontra rezultatu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:19 am

omladina1921zeljina je napisao/la:Evo na pauzi sa kolegom, koji je inače simpatizer jufkica, ne mogu čovjeka ubijediti u slučajnost Vecinog pogotka...

On misli da je tekma namještena, da je golman Širokog to pustio, još u zadnjim minutama... Na kraju sam odustao od objašnjavanja.

Koliko ih živi u tim iluzijama. Nismo ni svjesni.

Lobotomija 2016 se nastavlja, do kupa, do titule! I svake naredne!
Ista situacija...

Namjestili Stoke i Southampton Begovicu gol :rofl1:
Ma daj, niko na terenu ne moze da vjeruje sta se desilo, i onda namjesteno.
Tolika mrznja neka prema Zelji da je namjesteno iako "namjesteni" rezultat vise njima odgovara. Kakav crni bojkot, ljudi ce doc' da Zelju gledaju. Je*e im se za njihov klub :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:25 am

Minjore je napisao/la:
pon apr 09, 2018 10:42 am
storm_raider je napisao/la:
pon apr 09, 2018 10:33 am
Ili nam je ovo nauk, pa cemo se dici i osvojiti duplu krunu.
A prije da ce se desiti da krenemo recino u Bijeljinu kao u Krupu prosle sezone. Pile ostavi dijete bolesno kuci, danan u jeko sezone ostavi posao taj dan, ja 3 nocne vezane odradim po 13 sati, da bi im dali podrsku i popisaju nam se u usta kao i svim ostalim.
Evo sad im dodje 6 - 7 hiljada a oni setaju. Od Zakarica su mnogi na tribinama vise prehodali nego sto je on pretrcao..
Ja ti ekipe dobro smo i bod uzeli u krupi
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:38 am

Koja će patnja u srijedu biti allahu dragi :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 09, 2018 11:46 am

Treba računat i na kikseve zrinjskog :kafa:
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija