Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 11:49 pm

Ne znam koji ***** isti taj Zeko ima objavljivati onaj story "murinjo kevin de bruyne" ako glumi mangupa da je Pele neka ga na zapadu. Mora se znati ko je glavni.
Druga stvar, slozicu se sa Izlijom da nemamo 7-8 igraca za rotacije, ali me strah da opet ne napravimo istu gresku kao predhodnih godina pa da zaganjamo oba fronta bez puno rotacija i da na kraju ne uzmemo nista.
Kup kao kup nije nesto posebno osim u situaciji kada ti visi evropa. Zato kazem da bi prošarao sastav za slobodu i okreknuo se maksimalno ligi, naravno ne bi digao ruke od kupa. Ali valjda u ovih 20ak igraca Želje ima kvaliteta da mogu svježi odigrati kvalitetnu utakmicu pred domaćom publikom i pobjediti slobodu.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 11:52 pm

Meni nikad neće biti jasno zašto se svaki put kad kiksamo govori da se igrači nisu zalagali i trudili,jer to nema veze s vezom,eto ko se danas nije zalagao,koji se to igrači nisu trudili?i općenito u kojoj utakmici ove sezone se nisu trudili?
Ispada da ako se maksimalno trudiš pobjeđuješ 100%,a to je daleko od istine.....morate shvatiti da se i protivnik nešto pita na terenu,kako stoje protivnički igrači,kako se kreću,kako markiraju igrače,kako pokrivaju teren i sužavaju prostor da bi se nešto odigralo,a nas su danas igrači širokog pojeli na terenu i mi nismo mogli ništa odigrati pa je u toj bezidejnosti izgledalo kao da se ne trude što nema veze sa istinom....neznanje i bezidejnost svakako da,ali nezalaganje ne.....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 11:53 pm

Al izvala dana :
Nije ni cudo sto raja placa 100 eura da gleda messija kad ja placam 5 maraka da gledam zajmovica :lol: :lol: :lol:
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub apr 07, 2018 11:58 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub apr 07, 2018 11:01 pm
avlami97 je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:40 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
bezbroj je onih sa fakultetima na birou.
Je li to znači, ako je neko na birou da je neskolovan, a zavrsio je najprestizniji univerzitet u zemlji?

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
aludirao sam na to da 'zavrsena skola' ne znaci da si 'majstor svog zanata'.

da znaci, mi ne bi imali potrebu dovoditi nikoga sa strane.

edit:

i da razjasnimo, ne mislim da je on toliko los igrac.
naprotiv. ima nesto sto drugi nemaju i u nekim situacija to jesu prednosti.... medjutim, njegova igra u defanzivi je u rangu Tiaga.
ako na terenu imas jos par takvih onda je to za ekipu problem
.
Glavni problem tima. Danas Vojo, Ramović, Zakarić, Zajmović ko da im je Ado zabranio da se vrate na našu polovinu ili nedaj bože da pomognu Vranješu i Hajdaru a Široki sa petoricom u sredini.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:02 am

psihopata je napisao/la:
sub apr 07, 2018 11:52 pm
Meni nikad neće biti jasno zašto se svaki put kad kiksamo govori da se igrači nisu zalagali i trudili,jer to nema veze s vezom,eto ko se danas nije zalagao,koji se to igrači nisu trudili?i općenito u kojoj utakmici ove sezone se nisu trudili?
Ispada da ako se maksimalno trudiš pobjeđuješ 100%,a to je daleko od istine.....morate shvatiti da se i protivnik nešto pita na terenu,kako stoje protivnički igrači,kako se kreću,kako markiraju igrače,kako pokrivaju teren i sužavaju prostor da bi se nešto odigralo,a nas su danas igrači širokog pojeli na terenu i mi nismo mogli ništa odigrati pa je u toj bezidejnosti izgledalo kao da se ne trude što nema veze sa istinom....neznanje i bezidejnost svakako da,ali nezalaganje ne.....
Slažem se, taktika, kvalitet, loš ili dobar dan...

Svaka bezveze izbijena lopta je bila danas njihova. Puno bolje postavljeni od naših.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:04 am

veca
sinisa graovac hadzic projic
hajdar vranjes
zakaric ramovic zajmovic
vojo

napunit koze
MIRZA RASCIC
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:06 am

Minjore je napisao/la:
sub apr 07, 2018 11:47 pm
Imaju najbolje uslove u BiH. Sve im je omoguceno. Picke svi do jednog. Bog te popiso, vise ona budala ispred Juga pretrcala od Zakarica. Zajmovic nije i ne moze biti krilo. Sabanadzovic usao da cuva noge. Hajdaru nije bio dan i opet ga ostavlja u igri a vamo izmislja pozicije i izmjene. I jos ispadnes tele jer ti trener izadje i kaze da je zadovoljan zalaganjem. Ma mrs...
haj spavanje..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:08 am

protiv slobode

veca
sinisa graovac osmankovic projic
blagoje anel
zeric vranjes zec
kajkut

protiv kona

veca
sinisa graovac osmankovic projic
blagoje hajdar
zakaric vranjes ramovic
ubiparip
Zadnja izmjena: za_zivot_cijeli, dana/u ned apr 08, 2018 12:13 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:10 am

Ma sami sebi komplikujemo život, ali i Zrinjski je vala rinaka gledao sam ih 6 zadnjih tekmi cijelih sa velikom pažnjom i nista posebno i slobodno mogu reći da smo mi jaci. Ono što mi sebi ne smijemo dozvoliti su gubljenje bodova sa Radnikom i krupom dok je zrinjski recimo protiv Radnika izgubio dva boda. Ali mi i naši idu na k.rac sta glume premiraj krupu i ne pravi se pametan
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:13 am

ISB87 je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:04 am
veca
sinisa graovac hadzic projic
hajdar vranjes
zakaric ramovic zajmovic
vojo

napunit koze
Ja bih odmorio Harisa i Vranjesa ukoliko je Jovan spreman da uleti umjesto njega a Anela staviti umjesto Harisa..Zajmovića u vrh napada umjesto Voje koji bi također trebao malo odmoriti a na njegovo mjesto Zeca..Umjesto Bogičevića Kemu,previše je za Bogičevića da igra tri tekme u sedam dana jer sad ide ubitacan tempo,utakmica svaki treci dan..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u ned apr 08, 2018 12:13 am, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:13 am

Luda sezona definitivno za nas.
Pocela pobjedom protiv Goska .
Mislio sam da ce autogol Cosica biti najludji dio , ali prevario sam se. Pored toga sto smo mi jedini od prve cetri ekipe koji nismo dobili Viteza u oba meca , sta vise nismo ni zasluzili tu jednu pobjedu.
Nastavilo se da smo dobili dva puta na Pecari u tri dana. Pitare dva puta mlatnuli. Dolazio veliki Atletiko da igra takmicarsku utakmicu. Magle,snijegovi,kise,crvene lopte,smrzavanja. Preokret od dva gola zaostatka. Ispustimo vodstvo od tri gola razlike u zadnjih 5 min . I na kraju Veca zabije gol, tacno me strah nastavka ...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:19 am

TheTacTica je napisao/la:
sub apr 07, 2018 10:07 pm
Brkoo je napisao/la:
sub apr 07, 2018 9:57 pm
Kralju, poredis Zajmovica sa Zakaricem. :doktor:
Pogledaj ovu sezonu i golove i asistencije Zakarica, bez njega bi bili sredina tabele. Zakaric kad je i najgori moze nesto napraviti, ako nista, uvijek odvlaci paznju protivnika i moze neko iz drugog plana iskociti, lik nam je jedan od kljucnih igraca ove sezone. Zajmovic prije nego sto mu je produzen ugovor je bio katastrofalan, sad je isto takav, samo sto je sad zabio 2 gola pa neki misle da zna, a ne zna i nikad nije znao.
Zajmovic ove godine puni 24 godine a pojedinci o njemu pisu kao da mu je 17, 18 pa eto moze ispraviti nedostatke.
Da je Zaim igrao ko Zakaric pa bi mogli uporedit i zasto ga nebi poredio sta je to zakaric izvikani koji je igrac manje protiv sirokog vazda?
Nije samo protiv širokog Zaka je nažalost los već neko vrijeme. Kad kažem los onda mislim da nije ni blizu onog kakav je bio
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:20 am

od Amerike i repke
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:21 am

Vojo mi je danas nekako igrao daleko od gola. Vojo treba da bude klasicni napadac.

Protiv Slobode:
Veca
Stevanovic Graovac Osmankovc Projic
Zakaric Vranjes Blagojevic Zec
Ramovic
Vojo

2 razlike u prvoj tekmi i ne bi trebali imati problema u uzvratu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:21 am

Tri boda protiv malenih!
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:22 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:08 am
protiv slobode

veca
sinisa graovac osmankovic projic
blagoje anel
zeric vranjes ramovic
kajkut

protiv kona

veca
sinisa graovac osmankovic projic
blagoje hajdar
zakaric vranjes ramovic
ubiparip
To je to, samo bih ja u postavi za Slobodu jos ubacio Zeca umjesto Ramovica, tu Ramovica treba odmoriti a protiv kona Ramovic na mjesto Vranjesa, Zec na krilo i Hadzic na lijevog beka. Sa klupe imas onda iskusnog Vranjesa, Sabanadzovica itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:23 am

Pavlović voli izaći malo previše :kafa:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:30 am

sastrane je napisao/la:
ned apr 08, 2018 12:06 am
Minjore je napisao/la:
sub apr 07, 2018 11:47 pm
Imaju najbolje uslove u BiH. Sve im je omoguceno. Picke svi do jednog. Bog te popiso, vise ona budala ispred Juga pretrcala od Zakarica. Zajmovic nije i ne moze biti krilo. Sabanadzovic usao da cuva noge. Hajdaru nije bio dan i opet ga ostavlja u igri a vamo izmislja pozicije i izmjene. I jos ispadnes tele jer ti trener izadje i kaze da je zadovoljan zalaganjem. Ma mrs...
haj spavanje..
Ti mi reci...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:30 am

Vojo je po meni u vecini tekmi daleko od gola. ipak je on napadac pa mi je to neshvatljivo.

nekoga je ponijela pjesma. hvalili smo ga kako super ganja, radi za ekipu... to se svidjelo ili njemu ili Adi pa sad to ispade primarna zadaca. a gol ce vec neko dati....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 08, 2018 12:37 am

Pretjeruje se kada je Zajmovic u pitanju. Decko korektno igra.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija