Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 3:51 pm

Izlija je napisao/la:
ned apr 01, 2018 3:17 pm
Jesam li ja jedini koji moli Boga da se ova djeca ne prodaju, svi mi vidimo koliko su potencijal Hajdar i Šabanadžović a sa novim terenom će dobiti novu dimenziju u treniranju pa bi od iduće sezone njihove kvalitete trebale doći do maksimalnog izražaja. Od iduće sezone će tehnički kvalitet igrača na našem terenu da blista i sa ovom našom djecom bi mogli da pravimo čuda u našem ligaškom takmičenju i da sastavimo ekipu oko njih koja bi mogla da napravi taj prvi veći iskorak u evropskim takmičenjima.
Ova trenutna ekipa koju imamo bi prosla AIK. Mozda uz 2 kvalitetna pojacanja, i uz dozu sportske srece bi mogli i do Evropske Lige. U tom slucaju mislim da je i bolje za same te mlade igrace da ostanu kod nas. Konacno imamo balans sa igracima koji imaju internacionalno iskustvo i (mladim) igracima zeljni dokazivanja. Vjerovatno ce nas nekoliko igraca i napustiti kao npr Zakaric i Ubiparip. Ali nekako mislim da ce Sasa Papac naci adekvatna rijesenja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 3:55 pm

Javite se ajzei u inbox da vam napise novog generalnog i cifru 😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 3:58 pm

Nama fale jos 3 dobra igraca i mogli bi napadati neki play off, sad u svakoj liniji imamo igrace koji su klasa, Ubiparip, Zakaric, Vranjes, Graovac, pored toga imamo supertalentovane mlade igrace Hajdarevic, Sabanadzovic, Kjosevski i ove standardno dobre Stevanovic i Blagojevic.
Fali nam dobar lijevi bek, lijevi stoper i lijevo krilo da imamo top ekipu koja bi mogla sigurno na dvocifrenu razliku uzeti titulu sljedece godine.
Eh a kad se malo probudimo, shvatimo da nam na lketo odose Vojo, Blagojevic, mozda Zakaric, s Graovcem se jos ne zna, neko od djece ce se mozda prodati i tu se sva prica o galaktikosima u oviru PLBiH zavrsava. Zacarani krug iz kojeg cemo izaci tek za par godina ako nastavimo rasti ovim tempom.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:02 pm

Umjesto Vece probati dovesti Muminovica iz slobode (juce protiv celika spasio 4-5 100% sansi),protiv nas dobar bio,branio nemoguce a jos uz to prvi golman U-21 repke..Mozda u ovom trenutku najbolji golman lige.Na zimu ga je Dinamo trazio i skautirao(cak je kao omladinac boravio u njihovom kampu i dobio dobre ocjene).
Ima potencijala bas u njemu jos ce mu cijena narasti ako s repkom ode na evropsko..

Darko Todorovic isto iz slobode i isto prva postava U-21.Strasan bek i buduci A reprezentativac kojeg treba svim silama pokusati dovesti.Jos mi kako muku mucimo s bekovima mogao bi glat prvu igrati


Stjepan Loncar iz širokog odlican veznjak i puni potencijal za reprenzetaciju.Ali njega ni Menala tesko da mozemo dovesti.

Petar Bojo (1998g) veoma zanimljiv igrac Viteza..ponikao u širokom otisao u cesku pa se vratio u vitez.Igrao je i za U-19reprezentaciju.Igra na zadnjem veznom.Vjerovatno ako vitez ispadne mogli bi ga probati dovesti.

Ima jos dosta igraca zanimljivih kako u slabijim timovima u Pl tako i u 1.ligi FBih.Trebali bi to skautirati i dovesti mlade i kvalitetne igrace jeftino.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:07 pm

Zera me je juce razoocarao, tek usao nigdje volje, zelje, sprinta. Umjesto da grize on nam bio igrac manje
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:25 pm

Muminovic i Todorovic imaju profesionalne ugovore i treba platiti ako zelimo da ih dovedemo, ne mozes ih dovesti tek tako..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:30 pm

 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:31 pm

Realno mnogo lakse je dovesti dobrog igraca kad si sampion tako da bi trebali biti jaci nego sad. Umjesto Jovana samo Semir umjesto Voje Bubakar a vala nek Sasa nadje zamjenu za Zakarica. Nadam se da ce ostati Anel i Haris jos jednu sezonu. Vrlo zanimljivo ce biti. Sad ne treba se zamarati time nego uzivat preostali 7 kola jer smo vrlo blizu titule.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:33 pm

Ma ne vrijedi zivota mi. Nama poniste cist go i ne svira cist penal i dodje Zizovic i prica kako njima neko ne da da igraju kako treba... Eto mi smo patentirali kradju vremena, niko drugi to ne radi.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 4:54 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned apr 01, 2018 4:31 pm
Realno mnogo lakse je dovesti dobrog igraca kad si sampion tako da bi trebali biti jaci nego sad. Umjesto Jovana samo Semir umjesto Voje Bubakar a vala nek Sasa nadje zamjenu za Zakarica. Nadam se da ce ostati Anel i Haris jos jednu sezonu. Vrlo zanimljivo ce biti. Sad ne treba se zamarati time nego uzivat preostali 7 kola jer smo vrlo blizu titule.
Hocemo krov, teren, Jug, kamp, ofo, ono
Sucim, oklen

Stoga cemo to sad zanemariti i kao sto kazes koncentrisati se na to kako doci do titule u ovh 7 kola. Do titule i Kupa
Amin
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 5:29 pm

Dobili smo dozvolu za krov na istoku, ali jedna stavka dogovora sa SD-om ce nas sve razocarati.. Misimovic mora podnijeti ostavku. Eto nek vam potvrdi neko upuceniji ako ne vjerujete.

Spoiler:
Apviviviiiiiiiiiii
1987
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 5:34 pm

Brkoo je napisao/la:
ned apr 01, 2018 4:25 pm
Muminovic i Todorovic imaju profesionalne ugovore i treba platiti ako zelimo da ih dovedemo, ne mozes ih dovesti tek tako..
Kad je igrala u21 reprezentacija sad protiv Walesa izgledao je meni skroz nesiguran i liminitran golman koji unosi nemir u odbranu. Moze biti sto nisu bili uigrani, ali meni je on liminitiran. Todorovic je bolji naprijed ali nazad je isto slab. Mislim da nece nista bolju karijeru napraviti od Memije.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 5:36 pm

shzna je napisao/la:
ned apr 01, 2018 5:29 pm
Dobili smo dozvolu za krov na istoku, ali jedna stavka dogovora sa SD-om ce nas sve razocarati.. Misimovic mora podnijeti ostavku. Eto nek vam potvrdi neko upuceniji ako ne vjerujete.

Spoiler:
Apviviviiiiiiiiiii
Ovo ti nikad necu halalit majke mi. Jebi se ba :rofl:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:01 pm

Vjerujem u pobjedu protiv Širokog.. Sve stoji da su nam generalno jako težak protivnik, ali, po meni, Radnik je npr daleko kvalitetnija ekipa na proljeće od športskih. Da su tu trojac Menalo, Ćabraja, Bilobrk te možda povrijeđeni Zlomislić, vjerujem da bi nam oni bili prvi konkurenti. Ovako su prosječna ekipa dobro uigrana ali bez kvalitetnih individua. I dakako najviše se osjeti nedostanak Menala, jer ih je sam i gurao do ove pozicije na tabeli veći dio sezone.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:04 pm

Ja mislim da ce Sarajevo uzeti bod ili bodove protiv Zrinjskog. Zrinjski je u ocajnoj formi, nemaju kvalitet kao prosle sezone. Nemaju sredinu terena zbog odlaska Tomica. Bekric im trenutno najbolji igrac sto sve govori.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:11 pm

Kako smo samo uboli sa Stojanom, fantazija. Strasan igrac
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:16 pm

LeBlue je napisao/la:
ned apr 01, 2018 5:34 pm
Brkoo je napisao/la:
ned apr 01, 2018 4:25 pm
Muminovic i Todorovic imaju profesionalne ugovore i treba platiti ako zelimo da ih dovedemo, ne mozes ih dovesti tek tako..
Kad je igrala u21 reprezentacija sad protiv Walesa izgledao je meni skroz nesiguran i liminitran golman koji unosi nemir u odbranu. Moze biti sto nisu bili uigrani, ali meni je on liminitiran. Todorovic je bolji naprijed ali nazad je isto slab. Mislim da nece nista bolju karijeru napraviti od Memije.
To je iz razloga sto nam tudje govno mirise. To je skoro uvijek bilo tako. Sjeti se da je tako bilo i sa Slavkom Petrovicem, koliko su ga hvali zato sto je pricao ono sto su htjeli da cuju. Dodje Adzem i u pet kola zabiljezi 4 pobjede ukljucujuci i onu na Kosevu i poslije toga jos uvijek more nekih likova mu trazilo dlaku u jajetu, jer nije stranac, ima neki rezultat iza sebe sa juniorima, mada i sa seniorima nije bio los kad uzmemo sve okolnosti u kojima je radio, dosta je igraca promovisao a mi Bosanci i Hercegovci uspjeh ne prastamo, nije slatkorjeciv, nije trenirao klubove iz nekih znj Nemackih liga, nema kartoteku, ne zna sta je Nemacka medicina i ne ostaje na stadionu 0-24h. :doktor:

Greske Kjosevskog mozes na prste ruke prebrojati, znaci od kad je stao na gol pa do danasnjeg dana, svaku utakmicu odbrani par zicera protivnika i mi smo se na tako nesto toliko navikli da to i ne spominjemo uopste, to je kao normalno. Muminovic primio more pacerskih golova, nesiguran drama i onda neko napise najbolji golman lige. :doktor:

Todorovic je po meni, zanimljiv igrac, bolji igrac od Memije jer je konkretniji u fazi napada, Memija nema ni sut, ni centarsut kojim se moze pohvaliti. Mana kod obojce je igra u odbrani. Izbor narednog kluba je presudan za Todorovica..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:19 pm

Nisu to Brko ziceri, nego on svojom paradom stvori sliku da zapravo jesu, a i to valja znat, i vazda se cjenilo :D
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:25 pm

puno, puno prosječnih i loših golmana se protiv nas razbrani i izgledaju kao nešto više od toga. muminović meni djeluje kao jedan od tih, a todorović je dobar ofanzivni talenat koji je tanak nazad, nešto k'o subić...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 01, 2018 6:25 pm

Dilema :rofl1:slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot], Google [Bot] i 296 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija