Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:06 am

Sto se tice drugog gola, od pocetka utakmice ako pogledate, Blagojevic stoji na petercu te docekuje centarsute na prvoj, pretpostavljam da su tako uigravali. Na onom mjestu gdje recimo Dzeko stoji kad njegova ekipa igra. Na prvom petercu, gdje se docekuje centarsut treba da stoji Zaimovic, Ubiparip ili Kajkut, nasi najvisociji igraci, ne racunajuci odbrambene koji su zaduzeni za napadace. Svaki prekid je nama tu stajao Blagojevic, najmanji igrac u ekipi. E ko to smisli, svaka mu cast.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:09 am

storm_raider je napisao/la:Je li to 100% da se zakacio?
Ipe rece da nije.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:12 am

Grbavica je napisao/la:
pon mar 19, 2018 9:09 am
storm_raider je napisao/la:Je li to 100% da se zakacio?
Ipe rece da nije.
Koliko znam i nije, ali eto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:13 am

jeste li prezivjeli izvjestaj? ja ga nisam moga pogledati... niti cu... mozda nakon sezone kada uzmemo titulu...

nego... sljedecu tekmu bez zakare i adija.... jos vojo, zec, sinan pred suspenzijom... koga riskirati da ne igra protiv sirokog?

zanimljiv detalj vezano za narednu utakmicu... sa radnikom smo cak 7 zvanicnih utakmica odigrali prosle kalendarske godine! i ubiljezili 6 pobjeda i 1 remi!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:15 am

Ni ne ocekuje niko od tog tamo portala da pise o Zelji i svim uspjesima ove Uprave, koja granice sa nemogucim obzirom u kakvom okruzenju rade, ali majku mu mogao bi ovaj portal nesto napisati. To je krajni minimum koji mogu da urade. Ovo je pravo malo cudo koje se desava na Grbavici i niko to da isprati kako treba.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:19 am

Hajde Josipe prskaj ! :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:40 am

koji josip? josip broz? :D
gradi željo boli te *****
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:50 am

ChWilla je napisao/la:
pon mar 19, 2018 8:56 am
ne možeš se ti kod 3-0 prepasti poraza. oni su se prepali pobjede. k'o, još nam i taj belaj sad treba :D

a bogami slično i navijači razmišljaju. mi se odvikli od titula i sad se nje bojimo, tražimo razloge zašto da je ne osvojimo...
ne bih rekao da smo se odvikli od titula,nego da nas je prošla sezona uništila jer smo vidjeli da je i nemoguće ustvari moguće kad smo mi u pitanju,a to nam je potvrdila i ova utakmica iz mostara i vratila nam taj gorak okus i osjećaj luzerskog mentaliteta koji će nas još dugo proganjati....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:50 am

prehledah izvjestaj i zeludac me zaboli
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 9:54 am

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:05 am

Kakav clanak hahahah
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:21 am

CURVA je napisao/la:
pon mar 19, 2018 9:18 am
south side je napisao/la:
pon mar 19, 2018 8:54 am
Evo gg.ba sad dize Zrinjski a nas pljuje ja portala i govana boze sacuvaj nadam se da ce neko ovim novinarima sa gg.ba jednom stati u kraj hajkama na nas klub valjda im njihov klub pao k.rcu za usi pa sad se okrenuli zrinjkom posto su nam oni jedini konkurenti za titulu i sad ce na sve nacine pokusavati da ocrne Zelju.hebem li im pleme pitarsko novinarsko.
Jel moguce sta pisu
Pa oni bi dizali i crnog đavola, iblisa u nebesa samo kad treba pisati protiv nas. Najbolji lijek je nečitati i ignorisati takve beskorisne i propale portale. Nešto ne znam da su ovoliko kmečali nakon one lakrdije od suđenja (nezapamćene u zadnje vrijeme) kada je "srce prvaka" pokralo GOŠK-a. Tipični plaćenički portal koji se prodaje ko propala izjebana kurva. Kolektivna lobotomija. Masovna histerija i hipnoza. Kriv im Bjelica, nije bitno što je bio čist penal ko suza, dakle frajer raznio igrača u 16 m, već je bitno što je ovaj signalizirao i na koji način je sviran penal. Nevjerovatan ciganluk .
Lažni mostarci su ove godine bacili sve karte da osvoje titulu i neće birati sredstva . Njima dolazi na utakmice u prosjeku 700-800, rijetko kad preko milje, ljudi uglavnom plaćenika i to najbolje pokazuje kakav je to klub. Beus Ivan, bivši direktor Zrinjskog je danas potpredsjednik NSBiH , lik je mutan ko Vardar. Preko svoje pudlice, aka Baka samozvani instruktor engleskog jezika, pere pare a i titula im ove godine treba više nego išta. To je pozadina cijele ove priče i na tom svom sramotnom putu neće birati sredstva.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:22 am

Steta jer bi +5 bio prvi ozbiljan korak ka tituli...s obzirom da ima dosta igraca iz prosle sezone koji su ucestvoali u prosipanju nemoguceg, u klubu bi trebali razmisliti o angazovanju psihologa!


:zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:37 am

Sloziti ovu utakmicu, ne pod tepih, nego je dobro svariti, pa sloziti, a radnika dobiti i mozemo nastaviti. Jbg jedan bayern izgubi titulu LP za dvije minute, znam da je bezz poredjenje, ali to im je skola kakvu nisu mogli na papiru nauciti, e pa neka i nama ovo bude obavezno na predavanju svako malo...
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:37 am

Pozdrav raja, ja sam novi. Samo da vam kazem da nisam odavno vidio normalnije raje i zdravije atmosfere na forumu.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:40 am

Po meni objektivno smo za nijansu kvalitetnija ekipa od Zrinjskog. Plus sto imamo plus dva i cekamo ih na Grbavici. Sve je u nasim rukama. Prosle godine je dosta teza situacija bila jer smo ih tek mislim 6, 7 kola prije kraja stigli, a ganjali smo ih i igrali odlicno deset kola prije toga, pa smo poslije pali pred kraj jer nismo toliko kvalitetni bili. Vidjet cemo sta mogu pitari protiv Zrinjskog i sad Sirokog. Nekako sam siguran da ako uzmemo Krupu i Radnik dva puta i Zrinjskog kuci titula je nasa. Ali puno je kalkulacija, mislim da smo u prednosti. Nase je da dajemo podrsku maksmimalnu u svakom trenutku ovo do kraja da izguramo do titule, a vjerujem i duple krune.
Zna li neko kad ce poceti nocne tekme na Grbavici. Bilo bi odlicno Siroki, pitare i Zrinjski oko osmice u subotu docekati. Tu bi sigurno bile popunjene tribine, a ako bude bas za titulu onda i pune.
Modus vivendi !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:49 am

Govorim neki dan kolegi na poslu, pitaru: "Jesam li vam govorio da ce vas Tan unistiti, a vi mislili ja to govorim jer vas ne volim?" Kaze on: "Ma dobar je Tan, nego su Ibrakovic i Dino sve pokrali. Tan je dobar covjek, on ce nama akademiju napraviti."

I ja ga sad gledam, pa oni Dini trebaju stope da ljube, da im nije bilo Dine koji je svojim marifetlucima im i kupio titulu, ne bi je vidjeli nikada. Ne da na Tana ni rijeci, Tan je zlatan, niko ne valja. I ja ga sad gledam, obrazovan je prilicno, prosao je i nesto svijeta, nesto je i vidio, naucio u zivotu, procitao i on tako razmislja. Pomislim - kako li tek razmisljaju novi drugi, kada je on takav? To vam je kao kada je Staljin vladao u Rusiji, pobio par miliona svog naroda, umirali od gladi ljudi, ali su ga uvijek rekordno izglasavali. Jedno kolektivno pomracenje uma. I zato mi je posebno drago sto nikad nismo popustili pod pritiscima da prodamo ucesce u upravljanju klubom, a vjerujte da je bilo svega. Da nisu Misimovic i ekipa usli u klub, ko zna sta bi bilo. A nemojte nikada zaboraviti legendarni tekst o "propasti dinastije Misimovic" i slicne. Nismo ni svjesni tada bili kakvu smo srecu imali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:50 am

vinston.cercil je napisao/la:
pon mar 19, 2018 10:37 am
Pozdrav raja, ja sam novi. Samo da vam kazem da nisam odavno vidio normalnije raje i zdravije atmosfere na forumu.
Dobrodosao prijatelju. Hvala, ponosni smo na atmosferu koju smo napravii ovdje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:53 am

storm_raider je napisao/la:
pon mar 19, 2018 10:49 am
Govorim neki dan kolegi na poslu, pitaru: "Jesam li vam govorio da ce vas Tan unistiti, a vi mislili ja to govorim jer vas ne volim?" Kaze on: "Ma dobar je Tan, nego su Ibrakovic i Dino sve pokrali. Tan je dobar covjek, on ce nama akademiju napraviti."

I ja ga sad gledam, pa oni Dini trebaju stope da ljube, da im nije bilo Dine koji je svojim marifetlucima im i kupio titulu, ne bi je vidjeli nikada. Ne da na Tana ni rijeci, Tan je zlatan, niko ne valja. I ja ga sad gledam, obrazovan je prilicno, prosao je i nesto svijeta, nesto je i vidio, naucio u zivotu, procitao i on tako razmislja. Pomislim - kako li tek razmisljaju novi drugi, kada je on takav? To vam je kao kada je Staljin vladao u Rusiji, pobio par miliona svog naroda, umirali od gladi ljudi, ali su ga uvijek rekordno izglasavali. Jedno kolektivno pomracenje uma. I zato mi je posebno drago sto nikad nismo popustili pod pritiscima da prodamo ucesce u upravljanju klubom, a vjerujte da je bilo svega. Da nisu Misimovic i ekipa usli u klub, ko zna sta bi bilo. A nemojte nikada zaboraviti legendarni tekst o "propasti dinastije Misimovic" i slicne. Nismo ni svjesni tada bili kakvu smo srecu imali.
dosta para jeste dato. koje se nisu mogle dobiti na drugi način.

i da nisu tako trošene kako jesu, tačno je da ne bi imali one titule - ali su sa pametnim radom mogli udariti temelje dugoročnom boljem poslovanju. nisu, ali su mogli. i to stvarno nije tan kriv...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 10:56 am

ChWilla je napisao/la:
pon mar 19, 2018 10:53 am
storm_raider je napisao/la:
pon mar 19, 2018 10:49 am
Govorim neki dan kolegi na poslu, pitaru: "Jesam li vam govorio da ce vas Tan unistiti, a vi mislili ja to govorim jer vas ne volim?" Kaze on: "Ma dobar je Tan, nego su Ibrakovic i Dino sve pokrali. Tan je dobar covjek, on ce nama akademiju napraviti."

I ja ga sad gledam, pa oni Dini trebaju stope da ljube, da im nije bilo Dine koji je svojim marifetlucima im i kupio titulu, ne bi je vidjeli nikada. Ne da na Tana ni rijeci, Tan je zlatan, niko ne valja. I ja ga sad gledam, obrazovan je prilicno, prosao je i nesto svijeta, nesto je i vidio, naucio u zivotu, procitao i on tako razmislja. Pomislim - kako li tek razmisljaju novi drugi, kada je on takav? To vam je kao kada je Staljin vladao u Rusiji, pobio par miliona svog naroda, umirali od gladi ljudi, ali su ga uvijek rekordno izglasavali. Jedno kolektivno pomracenje uma. I zato mi je posebno drago sto nikad nismo popustili pod pritiscima da prodamo ucesce u upravljanju klubom, a vjerujte da je bilo svega. Da nisu Misimovic i ekipa usli u klub, ko zna sta bi bilo. A nemojte nikada zaboraviti legendarni tekst o "propasti dinastije Misimovic" i slicne. Nismo ni svjesni tada bili kakvu smo srecu imali.
dosta para jeste dato. koje se nisu mogle dobiti na drugi način.

i da nisu tako trošene kako jesu, tačno je da ne bi imali one titule - ali su sa pametnim radom mogli udariti temelje dugoročnom boljem poslovanju. nisu, ali su mogli. i to stvarno nije tan kriv...
Ja bih vidio krivicu u vlasniku koji nije tu, koji nije ni poslovno vezan za klub, niti ima nekakav interes. Ali se slazem, ne daj Boze to docekati sa klubom kojeg volis.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija