Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:18 pm

LARS1921 je napisao/la:
Pompey je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:09 pm
Pa kaze... Evo mozemo pogledati :D
phpBB [video]
phpBB [video]
:lol:
Meni je žao Bore, majke mi. Zamisli s kakvim se i on pritiscima susreće,a ni kamera ga ne voli.
Jebali smo jeza,zakinut će nas sigurno. Gol iz ofsajda,penal. Daj Bože da grijesim.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:21 pm

Nekad smo nedeljom uvece imali Lud Zbunjen Normalan, Nasu malu kliniku, nadreality show. Sad imamo ove znalce.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:22 pm

Da mi budemo pravi ko jucer u vecini utakmice a oni mogu zakidat koliko hoce
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:22 pm

Nije valjda rekao da je ona situacija kad Sinisa reaguje ispred Bilbije penal i crveni?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:23 pm

Zaka je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:22 pm
Nije valjda rekao da je ona situacija kad Sinisa reaguje ispred Bilbije penal i crveni?
Da si gledao emisiju vidio bi da ništa ne vidiš, a pošto nisi gledao sada ne vidiš da vidiš
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:26 pm

LARS1921 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:23 pm
Zaka je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:22 pm
Nije valjda rekao da je ona situacija kad Sinisa reaguje ispred Bilbije penal i crveni?
Da si gledao emisiju vidio bi da ništa ne vidiš, a pošto nisi gledao sada ne vidiš da vidiš
:rofl: :rofl:
Zato nisam ni gledao..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:27 pm

Schwarz je napisao/la:
ned mar 18, 2018 10:32 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned mar 18, 2018 7:55 pm
Momcima treba pruziti max podrsku, kao i treneru naravno, ali glavne kritike se trebaju uputiti na Adzemov racun.
Igracima je ovo ogroman sok i nepotrebno prozivanje igraca i tovarenje na nekog je samo kontra efekat. Mehremic je odigrao sasvim solidnu utakmicu. Zajmovic ucestvovao kod oba gola. Naravno nije trebao izaci. Sinisa odigrao solidnu utakmicu, kao i Bogicevic. Ostali veoma dobro. Osim Kajkuta i Zebe. Tuga je da Bekric udje i dvije asistencije napravi, a Kajkut dva puta loptu dofati. Ali to nije samo zadnju utakmicu, usao je i kad smo gubili u Mostaru i opet lopte nije dofatio, kao ni protiv Celika kad smo 3:0 vodili itd itb. Dakle, kao sto sam rekao i poslije pripremne utakmice u Visokom gdje sam vidio da simulira trcanje, on samo uzima dragocjene minute nasim momcima.

Mi lijevog beka od Mehremica nemamo boljeg. Tacka. Mozemo ga prozivati, a mozemo objektivno sagledati, te vidjeti da momak uopste nije odigrao losu utakmicu. Ono nije bio faul. Igrao je protiv njihovog najboljeg igraca i sasvim solidno je odigrao.

Moramo se okrenuti Radniku. Radnik je trenutno u najboljoj formi. Ukljucili su se u igru za Evropu. Nisu vise toliko rastereceni, jer i oni znaju da odlaskom u Evropu ispunjavaju pola svog budzeta. Vjerovatno su im i premije obecane. Dakle, treba sto vise kroz izjave stavljati akcenat na Radnik, da igraju odlicno, da su 4 boda od eventualne Evrope. Ocekivanja ce biti velika od njihove ekipe, tako da ce to za njih biti kamen spoticanja i sigurno pritisak koji im nece dopustati toliko leprsavosti.

Zeljo. Trener ne smije izmisljati poziciju nekome na lijevom beku sad kad je Mehremic suspendovan. Imas Projica i Besirevica. Izaberi. Ja bi prije stavio Besirevica. Kemo mora igrati. Ramovica ne bih stavljao uz liniju umjesto Zakarica, moze tu uci na umorne igrace, ali od pocetka bi to bio los potez, jer on nije krilni igrac. Krila Zajmovic i Zeric/Zec. Za Kajkuta, Crnova, Zebu i Fejzica ne smije biti mjesta ni na klupi, jednostavno nam ti tridesetogodisnjaci nista ne mogu donijeti, a imamo mladice koji su bolji. Bolje imati na klupi Dacica i E. Sehica nego Kajkuta i Crnova. To je jasno ko dan. Nazalost, Hadzic isto mi ne ulijeva nadu nikakvu. Al eto on je doveden, tako da ce mu se vjerovatno pruziti sansa, al ja ono sto sam vidio, tanko. Ni posto ga stavljati na lijevog beka. Pogubit ce se.

-------------------------Kjosevski--------------------------

Sinisa-------Graovac------Kemal-----Besirevic

-----------Hajdarevic---------Vranjes-----------------

Zeric-----------------Ramovic-------------Zajmovic

--------------------------Ubipitar----------------------------

Ceman, Hadzic/Projic, Bogicevic, Blagojevic, Sabanadzovic, Zec, Dacic/E.Sehic/Jusufi.

Mislim da je sa ova dva ulaska Ramovic pokazao da je za prve postave.
Druze nasa sredina bez Blagojevica je nezamisliva.Taj covjek ima zacementirano mjesto u prvoj postavi.
Druze zaboravio si prvu utakmicu u Mostaru ovo proljece.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:28 pm

mamba21 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:01 pm
Elegant je napisao/la:
ned mar 18, 2018 10:58 pm
Kaze Boro trebali smo crveni dobiti. :oops1:
Za koju situaciju?
Kada je Stevanovic jednog njihovog odgurnuo u pet metara od gola, kaze trebao biti penal i crveni.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:31 pm

svidja mi se sto smo iz utakmice ciji rezultat vise nama donosi nego zrinjskom izasli kao gubitnici, a oni kao pobjednici, bas zbog toga bi mogao proraditi neki inat u nasim, trebaju sada izac kao ekipa iz ovoga, moze ovo biti dobra lekcija
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:37 pm

19adi21 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:31 pm
svidja mi se sto smo iz utakmice ciji rezultat vise nama donosi nego zrinjskom izasli kao gubitnici, a oni kao pobjednici, bas zbog toga bi mogao proraditi neki inat u nasim, trebaju sada izac kao ekipa iz ovoga, moze ovo biti dobra lekcija
Oni su u krizi, to je evidentno. x protiv borca na strani, x kuci protiv radnika, i jedva izvukli bod protiv nas na svom terenu. Izgubiti ce isto u Sirokom.
Zadnja izmjena: LeBlue, dana/u ned mar 18, 2018 11:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:37 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:27 pm
Schwarz je napisao/la:
ned mar 18, 2018 10:32 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned mar 18, 2018 7:55 pm
Momcima treba pruziti max podrsku, kao i treneru naravno, ali glavne kritike se trebaju uputiti na Adzemov racun.
Igracima je ovo ogroman sok i nepotrebno prozivanje igraca i tovarenje na nekog je samo kontra efekat. Mehremic je odigrao sasvim solidnu utakmicu. Zajmovic ucestvovao kod oba gola. Naravno nije trebao izaci. Sinisa odigrao solidnu utakmicu, kao i Bogicevic. Ostali veoma dobro. Osim Kajkuta i Zebe. Tuga je da Bekric udje i dvije asistencije napravi, a Kajkut dva puta loptu dofati. Ali to nije samo zadnju utakmicu, usao je i kad smo gubili u Mostaru i opet lopte nije dofatio, kao ni protiv Celika kad smo 3:0 vodili itd itb. Dakle, kao sto sam rekao i poslije pripremne utakmice u Visokom gdje sam vidio da simulira trcanje, on samo uzima dragocjene minute nasim momcima.

Mi lijevog beka od Mehremica nemamo boljeg. Tacka. Mozemo ga prozivati, a mozemo objektivno sagledati, te vidjeti da momak uopste nije odigrao losu utakmicu. Ono nije bio faul. Igrao je protiv njihovog najboljeg igraca i sasvim solidno je odigrao.

Moramo se okrenuti Radniku. Radnik je trenutno u najboljoj formi. Ukljucili su se u igru za Evropu. Nisu vise toliko rastereceni, jer i oni znaju da odlaskom u Evropu ispunjavaju pola svog budzeta. Vjerovatno su im i premije obecane. Dakle, treba sto vise kroz izjave stavljati akcenat na Radnik, da igraju odlicno, da su 4 boda od eventualne Evrope. Ocekivanja ce biti velika od njihove ekipe, tako da ce to za njih biti kamen spoticanja i sigurno pritisak koji im nece dopustati toliko leprsavosti.

Zeljo. Trener ne smije izmisljati poziciju nekome na lijevom beku sad kad je Mehremic suspendovan. Imas Projica i Besirevica. Izaberi. Ja bi prije stavio Besirevica. Kemo mora igrati. Ramovica ne bih stavljao uz liniju umjesto Zakarica, moze tu uci na umorne igrace, ali od pocetka bi to bio los potez, jer on nije krilni igrac. Krila Zajmovic i Zeric/Zec. Za Kajkuta, Crnova, Zebu i Fejzica ne smije biti mjesta ni na klupi, jednostavno nam ti tridesetogodisnjaci nista ne mogu donijeti, a imamo mladice koji su bolji. Bolje imati na klupi Dacica i E. Sehica nego Kajkuta i Crnova. To je jasno ko dan. Nazalost, Hadzic isto mi ne ulijeva nadu nikakvu. Al eto on je doveden, tako da ce mu se vjerovatno pruziti sansa, al ja ono sto sam vidio, tanko. Ni posto ga stavljati na lijevog beka. Pogubit ce se.

-------------------------Kjosevski--------------------------

Sinisa-------Graovac------Kemal-----Besirevic

-----------Hajdarevic---------Vranjes-----------------

Zeric-----------------Ramovic-------------Zajmovic

--------------------------Ubipitar----------------------------

Ceman, Hadzic/Projic, Bogicevic, Blagojevic, Sabanadzovic, Zec, Dacic/E.Sehic/Jusufi.

Mislim da je sa ova dva ulaska Ramovic pokazao da je za prve postave.
Druze nasa sredina bez Blagojevica je nezamisliva.Taj covjek ima zacementirano mjesto u prvoj postavi.
Druze zaboravio si prvu utakmicu u Mostaru ovo proljece.
Nisam ja to zaboravio.U toj utakmici on je bio kao i svi ostali los. Igrac koji ima najvise dodira s loptom i preko kojeg ide vecina nasih akcija , normalno je da ima i koju vise gresku od ostalih. Dakle Celo od svih igraca ima najvise presjecenih lopti, uklizavanja, uspjesnih driblinga. Jedan od najborbenijih igraca. Po meni on bi trebao dobiti novi ugovor(naravno ako zeli da ostane), jer trenutno nema igraca u ekipi koji ga moze zamijeniti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:39 pm

19adi21 je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:31 pm
svidja mi se sto smo iz utakmice ciji rezultat vise nama donosi nego zrinjskom izasli kao gubitnici, a oni kao pobjednici, bas zbog toga bi mogao proraditi neki inat u nasim, trebaju sada izac kao ekipa iz ovoga, moze ovo biti dobra lekcija
Nesto odprilike kao za derbi, kad napada snijeg preko noci, savez nam ne dostavi lopte pa morali farbati, oni se nasladjivali, zatim dobili po pi.ci, a potom i oni farbali lopte... u medjuvremenu mi otisli na +14..

Bice Zeljo opet sampion.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:42 pm

Schwarz je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:37 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:27 pm
Schwarz je napisao/la:
ned mar 18, 2018 10:32 pm


Druze nasa sredina bez Blagojevica je nezamisliva.Taj covjek ima zacementirano mjesto u prvoj postavi.
Druze zaboravio si prvu utakmicu u Mostaru ovo proljece.
Nisam ja to zaboravio.U toj utakmici on je bio kao i svi ostali los. Igrac koji ima najvise dodira s loptom i preko kojeg ide vecina nasih akcija , normalno je da ima i koju vise gresku od ostalih. Dakle Celo od svih igraca ima najvise presjecenih lopti, uklizavanja, uspjesnih driblinga. Jedan od najborbenijih igraca. Po meni on bi trebao dobiti novi ugovor(naravno ako zeli da ostane), jer trenutno nema igraca u ekipi koji ga moze zamijeniti.
Ja ne bi imao nista protiv da dobije novi ugovor i da igra. Ali da mu ugovor istice na kraju sezone, pri tome da imamo na toj poziciji dobru konkurenciju igraca koji imaju ugovore, a on neprestano da igra, to mi nema logike nikako.
Al nije samo to nelogicno ovog proljeca.
Zadnja izmjena: IvanOsim, dana/u ned mar 18, 2018 11:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:43 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:21 pm
Nekad smo nedeljom uvece imali Lud Zbunjen Normalan, Nasu malu kliniku, nadreality show. Sad imamo ove znalce.
Nekad smo imali Nadrealiste, Mucke, 'Allo 'Allo!...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:45 pm

Sad imamo Boro Boro.

Yebote nikako da skupim hrabrosti da pregledam izvjestaj. Maxa, Benzema i ostala ekipa, zbog ove tekme vam treba dati beneficirani radni staz :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 18, 2018 11:48 pm

Grbavica je napisao/la:
ned mar 18, 2018 11:45 pm
Sad imamo Boro Boro.

Yebote nikako da skupim hrabrosti da pregledam izvjestaj. Maxa, Benzema i ostala ekipa, zbog ove tekme vam treba dati beneficirani radni staz :D
Ja ni ne pomišljam da pogledam nema šanse
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:03 am

Idemo dalje, brzi oporavak docekujemo Radnik i Siroki !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:12 am

Ja pogledo Radi Vranješa i Voje :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:22 am

Da se ne pravdam bezveze, nikada se ne volim praviti pametan i biti u fazonu "šta sam vam rekao", ali ja o Vedranovim izlascima na centaršuteve pričam još od prije petnaestak dana, kad smo zijanili u Mostaru 1 0. I tada je ostajao na liniji, ja sam rekao da je stvorio nepotrebnu nervozu odbrani, pa me napade onaj menadžer IvanOsim, ismija me frajer. Jače od mene bi, pogledah izvještaj. Pogledajte reakcije naše odbrane nakon primljenog drugog gola. Svi urlaju na Vedrana. Svi. Ne možeš na ovakvim loptama stajati na liniji, znači na 4 metra od gola ti pada lopta, raznesi i Sinišu i Aćimovića i Baku Sliškovića, ko te dodirne čovječe FAUL JE.

Da ne bude da ga ne gotivim, uz Kružika mi je najdraži golman ikad Želje, ali ili mu promijeniti trenera ili ne znam, nisam pametan, natjerat Karića da ga vježba izlaske, jer je na liniji dobar golman, ali ne izlazi uopšte na lopte.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 19, 2018 12:24 am

igla je napisao/la:
pon mar 19, 2018 12:22 am
Da se ne pravdam bezveze, nikada se ne volim praviti pametan i biti u fazonu "šta sam vam rekao", ali ja o Vedranovim izlascima na centaršuteve pričam još od prije petnaestak dana, kad smo zijanili u Mostaru 1 0. I tada je ostajao na liniji, ja sam rekao da je stvorio nepotrebnu nervozu odbrani, pa me napade onaj menadžer IvanOsim, ismija me frajer. Jače od mene bi, pogledah izvještaj. Pogledajte reakcije naše odbrane nakon primljenog drugog gola. Svi urlaju na Vedrana. Svi. Ne možeš na ovakvim loptama stajati na liniji, znači na 4 metra od gola ti pada lopta, raznesi i Sinišu i Aćimovića i Baku Sliškovića, ko te dodirne čovječe FAUL JE.

Da ne bude da ga ne gotivim, uz Kružika mi je najdraži golman ikad Želje, ali ili mu promijeniti trenera ili ne znam, nisam pametan, natjerat Karića da ga vježba izlaske, jer je na liniji dobar golman, ali ne izlazi uopšte na lopte.
Niko kao Seha.

Veca je dosta nesiguran u zadnje vrijeme, ali je opet spasio 2 cista gola.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot] i 129 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija