Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:49 pm

Elegant je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:48 pm
Radnik - kuci
Siroki - kuci
kup polufinale 1
Sarajevo - gostovanje
kup polufinale 2
---
Krupa - gostovanje
Zrinjski - kuci
kup finale 1
Radnik - gostovanje
kup finale 2
Siroki - gostovanje
Sarajevo - kuci
Zadnja dva kola trebat ce nam 2 boda
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:50 pm

htjeli / željeli bod - osvojili bod
hoćemo adrenalin - dobili maximalan ( doduše negativan po nas)
Ado mora naučiti kojekakve marifetluke ove naše lige, mogo bi na kurs kod Brace Vrbanjuše
Ado još "prekjuče" odlučio koje će izmjene napraviti bez obzira na tok utakmice. To je bar jednostavno, imaš rezultat - čuvaš rezultat - uvodiš odbranu; ganjaš rezultat - uvodiš napadače.
Razumijem uvođenje Kajkuta i Zebe da smo mi gubili 3:0, ali ako vodiš ...
A i igrači koda grama mozga nemaju, Z. Kokot možda nezna igrati al bi od 5 zadnjih minuta 8 ukro-ležo
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:50 pm

Vjeruj nema zivota od sjecanja dao bih milijardu dolara za jedan sekund Zeljinog proljeca
Nanannanana
Sta vam je ba ljudi, ovo sto prije zaboraviti.Na kraju je i rezultat koji bi skoro svi potpisali prije tekme.Ide Radnik, a Zrinja u gosteSirokom.Dupla krune ole.
Modus vivendi !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:51 pm

sa kokom bi ovo 0-3 ostalo i neki bi i tad govorili da to nije za želje... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:52 pm

Opet se stvari relativizuju po dobrom starom receptu. Individualno okrivljavanje, pa onda price u fazonu "nikad poraz uvijek lekcija", "mozda je poraz dosao u pravo vrijeme" (a to "pravo vrijeme" se obicno poklopi s datumom utakmice protiv zrinjskog) i na kraju onako, bez ikakvih argumenata "ma sad cemo im jebat majku/inat ce proradit/vratice nam se za pehove".

A okrece se glava od cinjenice da mi ama bas nikako ne funkcionisemo kao ozbiljan tim (jos jednom - tim, ne klub) a zrinjski suvereno vlada iako ima prosjecne igrace. Kod njih ko god dodje uklopi se odlicno u poslozen sistem a rezultati su vidljivi iz svemira. Kod nas je, s druge strane, sve stihijski, amaterski i stabilno kao kula od karata na buri.

Pricali smo hiljadu puta o tome sta znaci ova titula, a zamislite tek sta znaci kad je vezes sa dvije prethodne uzastopne. Znaci dugorocnu i apsolutnu vladavinu, eto sta.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:53 pm

Ne vjerujem da niko na 1-3 im nije ubio bar minut da ih smiri. Ili Adžem da je izmjenu ostavio pa da izlazi igrač minutu. Nevjerovatno.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:54 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:49 pm
Elegant je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:48 pm
Radnik - kuci
Siroki - kuci
kup polufinale 1
Sarajevo - gostovanje
kup polufinale 2
---
Krupa - gostovanje
Zrinjski - kuci
kup finale 1
Radnik - gostovanje
kup finale 2
Siroki - gostovanje
Sarajevo - kuci
Zadnja dva kola trebat ce nam 2 boda
Pozant mi taj scenario, samo da ovaj put bude u nasu korist.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:54 pm

psihopata je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:49 pm
Izlija je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:30 pm
Njih je onaj penal vratio u utakmicu, ma koliko to zvučilo nelogično tako je. Naši se opustili jer su mislili da je sve gotovo a u njima se inat probudio, jedina greška Adžemova je što je Zebu ubacio, on je završio sa fudbalom i više mu nije mjesto u timu, kako je ušao mi smo izgubili kontrolu utakmice i izgubili 4prednost na sredini terena.
e čuj inat im se probudio na penalu,a penal bio u 86. Minuti,svašta čovjek može pročitati....ono zabili mi za 3-0 i onda oni imaju 5 minuta do kraja i proradi im inat i dogovore se hajmo ovo okrenuti...
Bekric pripremio taktiku. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:54 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:43 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:37 pm
Popio tableticu prije više od pola sata i konačno reaguje. Morao sam, radim.. Imao sam mušteriju u trenutku trećeg gola, jednostavno žena ako me nije prijavila inspekciji radi neljubaznosti preživio sam sve. Istresla se na mene da valja.

Eh sad, šta sad.. Šta dalje. Hajde budi pametan.
Meni lično da su nas ubili pet puta jače nego prije 15.dana prebolio bih, ali znao bih da se trka nastavlja. Ovako, ne znam zaista.
Nije sad problem ni tabela, ni rezultat, nego činjenica da si prokockao za pet minuta 3 gola razlike na terenu najvećeg konkurenta za titulu, te dvostrukog aktuelnog šampiona kojeg guraju i sudije i Bog i meleci. Kako izaći sljedeću utakmicu i voditi 1:0 a da ne bude neviđene panike. Kako igrati pred 3000 navijača koji će od sad na utakmice dolaziti sa pritiskom 150 a vraćati se kući sa 200. Općenito sad je atmosfera najlošija i sve se ponavlja.
Boli ovo kao put iz Zenice nakon poraza, boli kao povratak nakon 4 sata po kiši iz Lukavice gdje si imao vodstvo do par minuta prije kraja, a odgovarao ti rezultat na lavoru, boli kao svaki minut od pet sati vožnje iz Krupe gdje dvije kako treba nismo progovorili,boli k'o prošlogodišnji zvuk rezultata da je pao gol u Bijeljini a istovremeno u tom šoku gledaš i slušaš slavlje komšija koje se čulo do Dubrovnika, duplo jače nego kod gola Bekića, boli kao svaki korak od lavora do kuće.
Zato izađi protiv Radnika i razbij ih i pokaži karakter. Neka Zrinjskom vjetra u leđa ja u tu priču od prošle sezone ne vjerujem. Karakter se pokazuje kad je teško.
Ali kako vjerovati u karakter nakon svega što se desilo zadnjih godina?
Ja kao navijač ne mogu. Pomislio sam da se vraća polahko šampionski mentalitet pobjedama protiv Širokog i Radnika, a danas se desi ovo.
Ali nisam problem ja. Ja ću navijati i dalje. I dalje ću na svaku grešku i borbenost dati aplauz.
Ali kako igrače izvući iz ovoga? Nema šanse. Nemaju taj karakter. Nema ga niko na ovom svijetu osim ekipe Reala.
Ovo je ponavljam tačdaun veći, najveći mogući. Deset puta gori nego poraz od 5:0.
Jer bi to bila opet samo jedna utakmica, i imaš dulum drugih ispred sebe gdje pokazuješ nadmoćniji kvalitet od protivnika. Danas si izgubio bitku sa samim sobom. Sa svojom glavom. I svako naredno vodstvo to će biti strašno za gledati. Vjeruj da bi sad potpisao da svaku zabijemo u 90-toj čisto da se protivnici ne mogu vratiti, jer samo dok je rezultat nepovoljan po nas mi ćemo moći igrat fudbal.
Daj Bože da ja sve ovo griješim, ali eto živi bili pa vidjeli.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:55 pm

Oduzmite im platu da su sto puta prvi majku im yebem glupu !
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:56 pm

fcz je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:52 pm
Opet se stvari relativizuju po dobrom starom receptu. Individualno okrivljavanje, pa onda price u fazonu "nikad poraz uvijek lekcija", "mozda je poraz dosao u pravo vrijeme" (a to "pravo vrijeme" se obicno poklopi s datumom utakmice protiv zrinjskog) i na kraju onako, bez ikakvih argumenata "ma sad cemo im jebat majku/inat ce proradit/vratice nam se za pehove".

A okrece se glava od cinjenice da mi ama bas nikako ne funkcionisemo kao ozbiljan tim (jos jednom - tim, ne klub) a zrinjski suvereno vlada iako ima prosjecne igrace. Kod njih ko god dodje uklopi se odlicno u poslozen sistem a rezultati su vidljivi iz svemira. Kod nas je, s druge strane, sve stihijski, amaterski i stabilno kao kula od karata na buri.

Pricali smo hiljadu puta o tome sta znaci ova titula, a zamislite tek sta znaci kad je vezes sa dvije prethodne uzastopne. Znaci dugorocnu i apsolutnu vladavinu, eto sta.
Prošle godine dobismo Zrinjskog u pravo vrijeme za titulu na Grbavici već je počeli i slaviti imali psihičku prednost drama pa ga poglabasmo na kraju. Nezz sta bi onda trebali da se možda okrenemo protiv tima možda bi to dovelo do poboljšanja. Zrinjski sam gledao zadnje 3 utakmice i nisam vidio po čemu su bolji od nas. Protiv Radnika su sreće imali da ne izgube, isto i protiv Borca i evo danas im mi poklonismo bod.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:56 pm

isti su kad smo zijanili prije dvije sedmice pričali da ne mogu oni to ispustiti, da će sve završiti, da "znaju"...a oni imaju tri boda u naredne tri utakmice. suvereno nema šta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:57 pm

Hvala bogu sljedece kolo Mehremic suspendovan. Ovo danas sto se desilo je bruka igraca i Adzema, da ti ne mozes 0:3 sacuvati 5 min do kraja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 6:58 pm

Znaci hladno ljude uhvatismo za ruku, izvukosmo iz rake i sami uskocismo da nas zatrpaju.

Glupani !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 7:00 pm

Uprava da na neki nacin reaguje, sve su im obezbjedili a oni ovako vracaju, kao i nama navijacima. Nisu nikakve pouke naucili iz proslih utakmica i prosle sezone.

Tokom ovo pauze budi Bog sa njima, da se povrate na pravi put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 7:01 pm

Umjesto 10000 yebenih ljudi bice bas 3000 i po prvi put cu shvatiti zasto selfie i derbi navijaci nece doci.
Klocevi, lakse bi mi bilo da ste izgubili !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 7:01 pm

MrRiccoli je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:56 pm
fcz je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:52 pm
Opet se stvari relativizuju po dobrom starom receptu. Individualno okrivljavanje, pa onda price u fazonu "nikad poraz uvijek lekcija", "mozda je poraz dosao u pravo vrijeme" (a to "pravo vrijeme" se obicno poklopi s datumom utakmice protiv zrinjskog) i na kraju onako, bez ikakvih argumenata "ma sad cemo im jebat majku/inat ce proradit/vratice nam se za pehove".

A okrece se glava od cinjenice da mi ama bas nikako ne funkcionisemo kao ozbiljan tim (jos jednom - tim, ne klub) a zrinjski suvereno vlada iako ima prosjecne igrace. Kod njih ko god dodje uklopi se odlicno u poslozen sistem a rezultati su vidljivi iz svemira. Kod nas je, s druge strane, sve stihijski, amaterski i stabilno kao kula od karata na buri.

Pricali smo hiljadu puta o tome sta znaci ova titula, a zamislite tek sta znaci kad je vezes sa dvije prethodne uzastopne. Znaci dugorocnu i apsolutnu vladavinu, eto sta.
Prošle godine dobismo Zrinjskog u pravo vrijeme za titulu na Grbavici već je počeli i slaviti imali psihičku prednost drama pa ga poglabasmo na kraju. Nezz sta bi onda trebali da se možda okrenemo protiv tima možda bi to dovelo do poboljšanja. Zrinjski sam gledao zadnje 3 utakmice i nisam vidio po čemu su bolji od nas. Protiv Radnika su sreće imali da ne izgube, isto i protiv Borca i evo danas im mi poklonismo bod.
Ma jasta, ni po cemu nisu bolji. Bolji smo mi duplo barem. Samo nas, eto, "nece". Zbog takvog nacina razmisljanja i jesmo tu gdje jesmo. Prepotencija bez trunke osnove.

Kad vec tako pricas pogledaj jos jednom njihovu utakmic protiv radnika pa prebroj sanse. A onda pogledaj sve nase utakmice od pocetka pa posteno reci koliko puta smo mogli popusiti u utakmicama koje smo dobili. Onako, realno.

A to sto si rekao za proslu godinu samo potvrdjuje ono sto govorim - oni imaju poslozen sistem a kad nas je sve oko tima amaterski nestabilno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 7:01 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:54 pm
MrRiccoli je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:43 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub mar 17, 2018 6:37 pm
Popio tableticu prije više od pola sata i konačno reaguje. Morao sam, radim.. Imao sam mušteriju u trenutku trećeg gola, jednostavno žena ako me nije prijavila inspekciji radi neljubaznosti preživio sam sve. Istresla se na mene da valja.

Eh sad, šta sad.. Šta dalje. Hajde budi pametan.
Meni lično da su nas ubili pet puta jače nego prije 15.dana prebolio bih, ali znao bih da se trka nastavlja. Ovako, ne znam zaista.
Nije sad problem ni tabela, ni rezultat, nego činjenica da si prokockao za pet minuta 3 gola razlike na terenu najvećeg konkurenta za titulu, te dvostrukog aktuelnog šampiona kojeg guraju i sudije i Bog i meleci. Kako izaći sljedeću utakmicu i voditi 1:0 a da ne bude neviđene panike. Kako igrati pred 3000 navijača koji će od sad na utakmice dolaziti sa pritiskom 150 a vraćati se kući sa 200. Općenito sad je atmosfera najlošija i sve se ponavlja.
Boli ovo kao put iz Zenice nakon poraza, boli kao povratak nakon 4 sata po kiši iz Lukavice gdje si imao vodstvo do par minuta prije kraja, a odgovarao ti rezultat na lavoru, boli kao svaki minut od pet sati vožnje iz Krupe gdje dvije kako treba nismo progovorili,boli k'o prošlogodišnji zvuk rezultata da je pao gol u Bijeljini a istovremeno u tom šoku gledaš i slušaš slavlje komšija koje se čulo do Dubrovnika, duplo jače nego kod gola Bekića, boli kao svaki korak od lavora do kuće.
Zato izađi protiv Radnika i razbij ih i pokaži karakter. Neka Zrinjskom vjetra u leđa ja u tu priču od prošle sezone ne vjerujem. Karakter se pokazuje kad je teško.
Ali kako vjerovati u karakter nakon svega što se desilo zadnjih godina?
Ja kao navijač ne mogu. Pomislio sam da se vraća polahko šampionski mentalitet pobjedama protiv Širokog i Radnika, a danas se desi ovo.
Ali nisam problem ja. Ja ću navijati i dalje. I dalje ću na svaku grešku i borbenost dati aplauz.
Ali kako igrače izvući iz ovoga? Nema šanse. Nemaju taj karakter. Nema ga niko na ovom svijetu osim ekipe Reala.
Ovo je ponavljam tačdaun veći, najveći mogući. Deset puta gori nego poraz od 5:0.
Jer bi to bila opet samo jedna utakmica, i imaš dulum drugih ispred sebe gdje pokazuješ nadmoćniji kvalitet od protivnika. Danas si izgubio bitku sa samim sobom. Sa svojom glavom. I svako naredno vodstvo to će biti strašno za gledati. Vjeruj da bi sad potpisao da svaku zabijemo u 90-toj čisto da se protivnici ne mogu vratiti, jer samo dok je rezultat nepovoljan po nas mi ćemo moći igrat fudbal.
Daj Bože da ja sve ovo griješim, ali eto živi bili pa vidjeli.
Brate isti taj konkurent nas dobi na Grbavici i ode na 8 bodova pa smo pokazali karakter, umrli Vitez nam uze bod sto je jos gore i opet pokazasmo karakter, široki nam povede pa okrenusmo radnik da ne spominjem. Ne kažem ni ja možda sad bas grohnemo poslije ovoga, ali nemamo druge mogućnosti nego vjerovati u karakter igrača. Hajmo analizirati kako smo dali 3 gola ja ni sam ne znam. Ovo nije ekipa i stručni štab od prošle godine, ali ova ekipa nosi teret onih koji su prošlu upropastili i oni je čupaju. Mi ako odemo slijedeće kolo na plus 4 ja ću citirati ovaj post i vidjet ćeš kakva će atmosfera vladati.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 7:04 pm

Ko se bavi kladjenjem ovo ti dodje kad ni kriv ni duzan cekas zadnji par koji ti donosi brdo love. A u startu se vala nisi ni nadao necemu. I naravno, popusis na tom zadnjem paru. Nisi puno ni ocekivao a osjecas da si puno izgubio
Tako i utakmica danas; pred utakmicu bod ko kuca a nakon utakmice gorak okus. Sa istim tim bodom kojeg si u startu prizeljkivao
A utakmica kao takva je ogledalo finisa prosle sezone. Imas sve u svojim nogama i sam sebi podapnes i popusis. Sam pao sam se ubio

U jednom od proslih postova jedan kolega forimas pomenu da nam je situacija ista kao i prije utakmice. Imamo +2
Ja bih rekao da smo u boljoj poziciji jer Zrinjski ima utakmicu manje da nam se priblizi

I kao sto @heisenberg rece, ovakav prokret se dogadja jednom u 10 godina. Al kud bas nama (neki smajli koji hrace)
5. - 7. Okt 1992.
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 17, 2018 7:04 pm

Prvi smo!
Ado, pogrijesio si danas visestruko.
I dalje si najbolji trener na svijetu.
Zeljo, najveci si! Fudbal se igra u epizodama koje traju 93 do 96 minuta. U pravilu.
Vise nikada necemo primiti dva gola u zadnjih deset minuta. A ne tri u pet.

A ti brko sa viskom o:
Brate, tebe ovdje svi vole. Kao sto dvorsku ludu svi vole. Simpatican, dobronamjeran, glup.

Ako te ovo ljuti, javi se da ti objasnim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija