Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:19 pm

Prosle godine je grupa par puta na dobar nacin navukla narod da dodje. Nadam se da ce i ovaj put biti slicno, a ja sam uvjeren da ce posjeta biti puno veca kad malo ugrije.
Pitanje je samo hoce li ugrijati
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:20 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:19 pm
Prosle godine je grupa par puta na dobar nacin navukla narod da dodje. Nadam se da ce i ovaj put biti slicno, a ja sam uvjeren da ce posjeta biti puno veca kad malo ugrije.
Pitanje je samo hoce li ugrijati
Na Grbavici će ugrijati, gore visočije teško
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:22 pm

Nema ljepse stvari od citanja teme jufkica nakon vezanog kiksa il za nas sto poznajemo fudbal ocekivanih rezultata :D
Kako zivot moze biti lijep, tacno samo malo treba :D
@Izlija kod nas je +1 a kod njih -11 tako da trenutno to vise slavim, dok ne bude bar +4 u odnosu na drugoplasiranog :) A I sta su nam zla nanijeli I pokusali nanijeti u zadnjih godinu, da bog da se ugasili, da se hoce pobit navijaci i igraci izmedju sebe da se I za to smijem :guz: :guz: :guz:
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:23 pm

Ako Vojo bude pravi u Mostaru, pobjeda je naša!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:28 pm

Kada se sjetim koliko su se radovali golu Zrinjskog protiv Radnika prosle godine, ne zelim im nista dobro.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:31 pm

Interesantno. Kad pitari popuse ili "kiksaju," svi se iscudjavaju sto se ne odgadjaju tekme i prave poredjenja s ligama vani. Kad nama vremenske neprilike upropaste teren i uslove za igru, onda je do nas, jer smo papci, fukare, i nesposobni da ocistimo travnjak.

Inace, ja se slazem da je humanije odgoditi utakmicu u vecini slucajeva kad vremenski uslovi ne dozvoljavaju normalnu igru, ali jako mi je interesantna ova iznenadna promjena opsteg misljenja.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:32 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:28 pm
Kada se sjetim koliko su se radovali golu Zrinjskog protiv Radnika prosle godine, ne zelim im nista dobro.
Ono mi nikad iz glave izaći neće..
Ni tad, ni dan danas ne mogu svariti..
Duplo jače slavlje nego za gol Bekića.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:33 pm

Amidza je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:31 pm
Interesantno. Kad pitari popuse ili "kiksaju," svi se iscudjavaju sto se ne odgadjaju tekme i prave poredjenja s ligama vani. Kad nama vremenske neprilike upropaste teren i uslove za igru, onda je do nas, jer smo papci, fukare, i nesposobni da ocistimo travnjak.

Inace, ja se slazem da je humanije odgoditi utakmicu u vecini slucajeva kad vremenski uslovi ne dozvoljavaju normalnu igru, ali jako mi je interesantna ova iznenadna promjena opsteg misljenja.
bruka, sramota i slično...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:35 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:32 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:28 pm
Kada se sjetim koliko su se radovali golu Zrinjskog protiv Radnika prosle godine, ne zelim im nista dobro.
Ono mi nikad iz glave izaći neće..
Ni tad, ni dan danas ne mogu svariti..
Duplo jače slavlje nego za gol Bekića.
Vise su slavili titulu Zrinjskog, nego sto bi svoju slavili. Poseban mentalitet. Solidan broj njih starijih je nakon toga izasao, ljudi nisu mogli vjerovati, ali dobra vecina je slavila. I to nekakvim mutiranim urlicima. Zato, iako sam uvijek gledao samo Zelju, i samo me je Zeljo interesovao, ne mogu reci da ne uzivam u njihovim neuspjesima.

Da je obrnuta situacija bila, cisto sumnjam da bi iko od nas slavio titulu Zrinjskog. Bilo bi nam samo zao sto je mi nismo osvojili.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:39 pm

ChWilla je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:33 pm
Amidza je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:31 pm
Interesantno. Kad pitari popuse ili "kiksaju," svi se iscudjavaju sto se ne odgadjaju tekme i prave poredjenja s ligama vani. Kad nama vremenske neprilike upropaste teren i uslove za igru, onda je do nas, jer smo papci, fukare, i nesposobni da ocistimo travnjak.

Inace, ja se slazem da je humanije odgoditi utakmicu u vecini slucajeva kad vremenski uslovi ne dozvoljavaju normalnu igru, ali jako mi je interesantna ova iznenadna promjena opsteg misljenja.
bruka, sramota i slično...
Ja ba, isto kao sto nasa liga ne valja qrcu kad smo mi prvi, ali kad su oni u seriji ili pri vrhu, onda se "vidi osjetan napredak," "fale nam samo bolji uslovi da budemo kao HNL" i slicno. Da ne znam da su kontraobavjestajno-rezimska tvorevina, jos bi se i zacudio...
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:47 pm

Ne mogu tek tako davati bodove zbog sebe jer kao četvrti možda ne vide Evrope.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:48 pm

CURVA je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:40 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:28 pm
Kada se sjetim koliko su se radovali golu Zrinjskog protiv Radnika prosle godine, ne zelim im nista dobro.
Ja ti garantujem da svinjski ima od njih 6 bodova to je zagarntovano mi moramo biti perfektnI kako bi uzeli titulu
i ja ovo mislim. Mi ako kontamo uzeti miramo biti bas perfektni. Svjesni su i igraci toga. Zato samo jako !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:49 pm

Zato mi trebamo sebe gledati i ne trosit se ni na koga drugog. Mi navijaci se moramo drzati isto zajedno i pomagati klub kako znamo i umijemo. Mozda zvuci pretendenciozno, ali ujedinjavanjem ovdje na forumu smo dosta pomogli Upravi kada su se stvari lomile. Malo je falilo da odu, i trebalo im je servirati podrsku. Da stvarno vide sta ljudi misle o njima, jer su tada u online zajednici kao sto je forum mogli jedino vidjeti placenicko-vjestacke tvorevine na ss.ba portalu, kao sto je 'aldin' i jednu veliku negativnu sliku, koja nije bila bas realna. Znamo ko ju je servirao takvu i uz ciju pomoc. Zato pozivam nas sve ovdje da budemo pametni i mudri. Nas samo interesuje dobrobit Zelje i prvi trebamo kritikovati Upravu ako nesto ne radi dobro. Kao sto se generalno marketing radi uzasno u najmanju ruku. Brinimo o nasem Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:51 pm

Marketing i fanshop su rak našeg kluba.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:52 pm

Doci ce vrijeme da se i to popravi, morace, posljedicno sa ostalim stvarima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:56 pm

AsharaK je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:51 pm
Marketing i fanshop su rak našeg kluba.
Uz odnose s javnošću, može to biti mnogo profesionalnije
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:00 pm

Zbog nasih posjeta mi nismo zasluzili ni krov na istoku, ni farbanje reflektora itd. Stvarno ne mogu da vjerujem da poslije pauze od 2 3 mjeseca, na Grbavicu dodje 3.500 ljudi. I to je protivnik bio dobar gledajuci tradiciju i rivalitet.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:05 pm

Gdje je onaj @bogi ovih dana? Nije valjda da je nasao neku toliko dobru knjigu da je zaboravio forum?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:06 pm

začit'o se negdje
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:07 pm

Izuzetno je bitno ostati 1 jos ova 2 kola, jer u ligi za prvaka bi igrali 2 zaredom kuci i to u 1 kolu sa Radnikom kuci npr a onda Zrinjski kuci da im se malo odlijepimo sto je sigurno lakse pred domacom publikom, pa u goste Sirokom, pa kuci udbaši, pa u goste Krupi... Nadam se i kiksu Zrinjskom za 2 kola, kao i sirokog u sljedecem. Pitari nece pobijediti naredne 2 tekme i Musemic dobija otkaz

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 54 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija