Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:23 am

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Sloboda 1:0

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... da-10-4359
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:27 am

ne znam šta bi vam rekao. izgleda da je svejedno koju ekipu slavko vodi - utakmica je ista. on stvarno umije napraviti da lošija ekipa ne izgleda lošije, i s jedne i s druge strane... :D

ja ne zamjerim relativnu bezidejnost protiv njihovih 10 igrača iza lopte, ali bogami odbrana nesigurna, još nesigurnija nego protiv krupe...to će se morati popraviti. a pokazali su da i to može dosta bolje.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:45 am

Tek sada vidim kako su nas mogli kazniti na kraju... dobro smo prosli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:45 am

Ma sve su nam i napravili s nase lijeve strane. Takodjer, opet ono utrcavanje iza ledja odbrane prolazi.
Do sad nas nije kaznilo, ali protiv jacih ekipa ( pogotovo Evropa ) to ce zavrsavati golom.
Veca opet dobro istrcao na onu loptu i uletio klizeci.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:50 am

teatrale36 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 9:50 pm


Samo Graovac od ove trojice, najbolji po meni Blagojević njemu ovako teški tereni odgovaraju.
A lijevog beka nema pa nema godine prodjoše mi ga još nismo pronašli.
Uglavnom važna su tri boda i idemo u Mostar po 3 boda.
Izvini , ali ne bih se slozio sa tobom. Poslije Krupe 90%raje je svrsavalo na Adija. Sreca bilo je 10% onih koji su razmisljali normalno. Previse dizete i spustate igrace, jer vec nakon mostara ce vam mozda biti beton. U branjenju jedne strane ucestvuju krilo i bek. Juce su oba krila podbacila. Pogotovo defanzivno. Dosta toga se pita protivnik jer garantujem da bi Todorovic i ondasnjeg Kvesica napravio budalom.
Izmjene mi samo nisu logicne, ali eto. Trebala nam je ovakva pobjeda, jer smo imali i uvjerljivih pobjeda, preokreta ali poput ove jos nismo. Pobjeda uz dozu srece i par nasih velikih gresaka. Zao mi sto teren nije bio u boljem stanju, da vidimo maksimum s obje strane.
Ja nas u punom elementu ocekujem nakon reprezentativne pauze sad u martu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:52 am

storm_raider je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:45 am
Tek sada vidim kako su nas mogli kazniti na kraju... dobro smo prosli.
Skoro pa identicna ovoj tekmi.

phpBB [video]


I ovdje smo nakon prekida zabili na neko odbijanje. I onda se povukli i uspanicili kao da protiv Reala igramo.
Trebalo je sinoc malo stat na loptu, doduse ni teren to nije dozvoljavao, al opet previse smo se unervozili. Sreca pa Sinisa i Graovac izbacise one dvije lopte, jer su i one neodoljivo licile na ovu loptu iz koje su nam dali gol prosle godine.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned feb 25, 2018 10:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:52 am

gavran je napisao/la:
ned feb 25, 2018 9:50 am
Sto me ovaj telefon nervira.Pokazuje -5 a ja znam da je -12
Ma -17 je,zaledili se
LeBlue je napisao/la: Ova Sloboda je bolja nego sto je stanje na tabeli. Jos im je falio Rustemovic. Oni i Radnik su slicnog kvaliteta.
Solidna ekipa volio bih kad bi u kupu izvukli onu Zvijezdu u polufinalu a oni neka se sa Krupom pobiju za finale mada ko da gledam nama će ih dati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 10:53 am

zubanovic89 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 11:21 pm
Rigel je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:03 pm
Nije mi jasno sto ljudi ovoliko pjene na MojaTV? Imas prilliku gledati Zelju svaku domacu i gostujucu utakmicu u direktnom prenosu i opet ne valja? Pa vratite se samo 5-10 godina u nazad kad smo Zelju imali jednom godisnje u direktnom prensou... Ko bi bosnji ugodio...
Pa psuju BHT kad ne prenosi govore necu placat pretplatu (nikad je ne placaju), kad BHT prenosi govore prenos ko da se snima digitronom necu placat pretplatu (ne placaju opet ni prije ni poslije a opet gledaju), kad prenosi moja TV, psuju moras platit 2 KM da gledas utakmicu (psuju BH Telecom sto drzi monopol zao para), zapale drinu od 5 marka, kazu jest zivot tezak, prebace na zvezde granda.
Posto se ovo vjerovatno odnosilo na mene jer cesto volim pljucnuti mojutv i bh telecom... Recite mi je li ih dozvoljeno kritikovati ukoliko se redovno placa pretplata, redovno plate 2KM kad se nije u stanju pogledati utakmica, te zvezde granda se uopste ne prate, cigare uopste ne konzumiraju, a zivot nije tezak?
Evo ovo pitanje za vas sto volite braniti bhtelecom vise nego se hljeba najesti.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:03 am

sramota da jedan telekom prenosi utakmice sa takvim kamerama. plate dobre, nisu u gabuli. umjesto da kupe oar boljih kamera i prenose sve utakmice koje su na rasporedu. niko im a me bi rekao zbog 2KM.
msm hvala njima, ispostuju nekad kad ne mogu na tekmu. al vala mogu kupiti.

sramota za drzavnu tv takodjer. al u malo su vecim govnima pa haj
MIRZA RASCIC
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:12 am

a sto se tice mehremica njemu treba jos utakmica da dodje na pravi nivo. a i cjelokupna odbrana nije bas najbolje uigrana ali mislim da ce to do lzp izgledati obecavajuce.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:13 am

Kod one zadnje prilike Slobode kolektivna greška Zebe i Mehremića..Prvi pušta igraca a drugi umjesto da ide glavom na loptu pusta je da padne u pet metara..Dio krivice se moze i Vedranu pripisati..

U Mostaru bi probao sa Vranješom,Jovanom i Sinanom u sredini..Treba nam iskustvo dole..Hajadarevića je stigao blagi umor juce se fino vidilo..I nadam se da će se i Adi sabrati jer je juce najvise puhalo na njegovoj strani..Naravno i Zakarić treba pokazati malo vise energije,juce je bio bas tanak a ni protiv Krupe me nije nesta posebno impresionirao iako je zabio 2 gola..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:23 am

Pompey je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 11:21 pm
Rigel je napisao/la:
sub feb 24, 2018 10:03 pm
Nije mi jasno sto ljudi ovoliko pjene na MojaTV? Imas prilliku gledati Zelju svaku domacu i gostujucu utakmicu u direktnom prenosu i opet ne valja? Pa vratite se samo 5-10 godina u nazad kad smo Zelju imali jednom godisnje u direktnom prensou... Ko bi bosnji ugodio...
Pa psuju BHT kad ne prenosi govore necu placat pretplatu (nikad je ne placaju), kad BHT prenosi govore prenos ko da se snima digitronom necu placat pretplatu (ne placaju opet ni prije ni poslije a opet gledaju), kad prenosi moja TV, psuju moras platit 2 KM da gledas utakmicu (psuju BH Telecom sto drzi monopol zao para), zapale drinu od 5 marka, kazu jest zivot tezak, prebace na zvezde granda.
Posto se ovo vjerovatno odnosilo na mene jer cesto volim pljucnuti mojutv i bh telecom... Recite mi je li ih dozvoljeno kritikovati ukoliko se redovno placa pretplata, redovno plate 2KM kad se nije u stanju pogledati utakmica, te zvezde granda se uopste ne prate, cigare uopste ne konzumiraju, a zivot nije tezak?
Evo ovo pitanje za vas sto volite braniti bhtelecom vise nego se hljeba najesti.
Bas, evo teren jucer i nije bio toliko los koliko su ga kamere unistile.
Ne kritikujem njihovu ponudu, jer je sasvim u redu. Jeftino jeste, sto bi se reklo koliko platis toliko i dobijes jer im kvalitet i profesionalnost prenosa i ne vrijedi vise.
Ne kritikujem ni to sto gledaju da idu na svoju korist. Svako bi da ima priliku. Ali kritikujem nacin na koji to rade. Nikako ne idu na to da promovisu ligu, a samim tim klubove i igrace, a to bi itekako imalo znacajan utjecaj na sponzore i transfere.
Necu da oduzim post, ali moglo bi se dosta toga napisati.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:33 am

1921.ba je napisao/la:
ned feb 25, 2018 10:23 am
VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Sloboda 1:0

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... da-10-4359
Pripazite se u Mostaru, Baka vam nije zaboravio ono radovanje... :lol:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:35 am

nosimo dvije flaše ljutog da ga oraspoložimo :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:39 am

Todorovic je dobar igrac sto je jucer ponovo dokazao. ne cudi da su se opredjelili za napade po toj strani. moramo priznati da smo imali srece. igra od jucer nam nece donijeti titulu. moramo se uozbiljiti pred odlazak u Mostar.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:42 am

Jučerašnja ovakva pobjeda može biti psihološki plus za ekipu. Da je bilo bajno, nije, da smo zaslužili pobjedu, jesmo. I meni pade napamet ova utakmica sa Slobodom što je @Leon postavio i općenito taj period koliko smo psihološki bili u knock downu. Prije toga smo promijenili bruku trenera, imali svačega u ekipi i na ovakvim utakmicama smo gubili bodove. Napadamo (jalovo), uspijemo zabiti i onda se sje*emo kao foka jer smo poveli, pa ne znamo šta bismo igrali. Protivnik nam zabije gol, onda smo donji, a ekipa je psihološki na niskom nivou za predstojeće utakmice.
Jučer smo to dobro riješili, Adžem je nakon Krupe rekao da će biti još posla s ovom ekipom i to je potvrđeno. Dobro je da uzimamo bodove dok se gradimo kao ekipa, tako se pehari osvajaju.
Uloga Voje o kojoj pričamo i zašto ga hvalimo vidjela se u jučerašnjoj utakmici. Jučer krila nisu bila na nivou, međutim to nije bila patnja kao prije, jer je linija Graovac-Jovan-Sinan-Vojo dobro izgledala. Da je Vojo čekao lopte, naš napadački trio ne bi učestvovao u utakmici i ko zna kako bi to završilo.
U Mostar po bodove!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:47 am

Ponovo važna pobjeda, malo su me Tuzlaci iznenadili svojom igrom ...
Većina naših igrača izgleda da nije ušla u utakmicu potpuno koncentrisana , mada objektvno onakav teren nije za igru po zemlji , ili neku pas-igru ...
Na nivou , po meni , Graovac , Zec i Ramović ...Ne znam šta bih rekao za Kjosevskog i njegova haotična napuštanja gol-linije... S obzirom da je igrao u boljim ligama , ono što je fulio Ubiparip je za Alkatraza ... Zakarić slabo ( je l' to već mislima negdje vani !?) ... Taman se nađe lijevi bek , kad ono defanzivno ...doduše ofanzivno je solidan ...
Mogli su , da ne kažem , morali su bolje odigrati , al' eto hajd' idemo dalje ... protiv Zrinjskog dovoljan bod ...
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 11:49 am

I što se tiče termina utakmice u Mostaru, mislim da zadnja dva kola regularnog dijela prvenstva moraju biti odigrana u istom terminu. Sad je drugi par rukava što ovo kolo pada u srijedu i što nemamo svi reflektore i uvjete za noćne utakmice.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 12:00 pm

phpBB [video]
Željezničar ante portas !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 25, 2018 12:11 pm

Ovo nam je bila 8 pobjeda u nizu :klanjase2: logično je da se desi i taj pad u igri jako dugo držimo dobru formu. Ono što je bitno to su 3 boda. Nema šanse da ponovimo ovakvu igru u Mostaru.
Ono čega se ja plašim to je tempiranje forme sad smo zaista na vrhuncu 8 u nizu. Sad je sve na stručnom štabu da psihički i fizički uravnoteže da ne kažem pripreme jer imamo fizičke spreme.
Nek' se smire u glavama i polahko po duplu. Poraza će biti to je logično ali moramo biti jaki da poslije odigramo dobro. Ima još 16 utakmica računajući kup. Samo polahko sa Bozijom pomoći do duple.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Zaki87 i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija