Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 2:34 pm

“Jorgandžije” u “Dolini ćupova”

https://fkzeljeznicar.ba/jorgandzije-u- ... ova/30640/
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 2:37 pm

(FOTO) Juniori Željezničara odradili posljednji trening pred duel sa Atleticom

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... com/108754
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 2:43 pm

Zilic ima noge ko roberto karlos sta je ono onako
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 2:49 pm

Sve ulaznice za tribinu Zapad su rasprodate, a od jutros je ukupno prodato 2.400 ulaznica za utakmicu Omladinske Lige prvaka u kojoj će Željezničar na Stadion Grbavica ugostiti Atlético de Madrid.

Prihod od ulaznica namijenjen je Omladinska škola FK Željezničar Ukupno je štampano 10.633 ulaznica. Utakmica se igra u srijedu u 16 sati na Stadionu Grbavica.

Mi smo Željini, Željo je naš!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 2:51 pm

Mislim da će brojka ići preko 7000 gledalaca, da je to realno očekivanje...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 2:55 pm

Samo da napišem pošto se priča da uprava čita....to da ste prodali sve karte za zapad, okačite mačku o rep. Znači danas je na Grbavici bilo nas nekoliko, koji minimalno zadnjih 20 godina gledamo sve Željine tekme sa istog mjesta, članovi smo kluba zadnjih 35 godina, imamo godišnje karte, i nećemo moći pogledati ovu tekmu sa naših pozicija, jer su karte za zapad već nakon 10 minuta rasprodate...jesu al u rcuku. Podijelite ih "majstorima selfija" jer treba se pokazati sutra na Grbavici, podjelite ih onima koji su sutra tu i ko zna da li ikada više, a nas popišajte, naravno. Amateri :palacdole: :palacdole: :palacdole: :ne: :ne: :ne:
I naravno sad svalite sve na omladinsku školu i Hareta.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:00 pm

Lose ti to drug to sto si clan 35 godina (svaka cast), ne daje za pravo da imas rezervisano mjesto na stadionu. Sta ja sutra kupim kartu za zapad i dodjem i sjednem na "tvoje " mjesto bili mi reko "to je moje mjesto". Ne trebas to toliko licno uzimati, sta fali sjesti na sjever jednu tekmu. Ipak je puno zvanica, skauta, delegacija, itd.. Treba razumiti sta treba skauti da po sjeveru sjede, delegacije itd
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:02 pm

Zapad je tribina premalog kapaciteta, tako da ovo nije ni cudno. Jedino se trebalo naznaciti da ulaznice za zapad nece biti u prodaji, nego da ce biti rezervisane za skaute, goste, sponzore...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:03 pm

http://sport1.ba/omladinski-fudbal/foto ... icu/108755

Neki su se podsmijavali na ove ideje :D

Bravo i za Atletico koji ce trenirati na pomocnom kako bi se teren dodatno sacuvao.

Sutra nek bude sto biti mora. A kako Joldic rece, uzivajmo svi nemamo sta izgubiti.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:04 pm

uvijek ce bit neko ko je nezadovoljan. svugdje pa i na grbavici.

dzaba sirite negativu, sacekajte da prodje utakmica pa onda opletite. sutra je historijska utakmica za nase juniore, potencijalni transferi. samo hrabro, ostavite srce na terenu i to ce neko prepoznat.
paklena atmosfera treba da bude od pocetka do kraja, bez obzira na rezultat.


gazi zeljo !!!
MIRZA RASCIC
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:09 pm

Edited
Zadnja izmjena: arctg, dana/u ned feb 11, 2018 6:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:10 pm

https://fkzeljeznicar.ba/joldic-preuzim ... ita/30635/

https://fkzeljeznicar.ba/jorgandzije-u- ... ova/30640/

:palacgore:

“Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademici”.

Spremite se za 90 minuta borbenog fudbala jer “Jorgandžije” su u “Dolini ćupova”.


:zeljeznicar1:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:11 pm

Omar500 je napisao/la:
uto feb 06, 2018 2:31 pm
Nema guzve u fan shopu, gledao sam malo trening juniora, uvjezbavali su se prekidi, Joldic govori bas da su pravo slabi iz prekida, i da nisu visoki i da je to nasa sansa, pogotovo sto ih vjerovatno necemo imati mnogo. Vjezbali se korneri i slobodni udarci iskosa, onda korneri kad se branimo. Forsirao da zivi zid kada se branimo uopste ne skace, da se pomjera, izvija, nego da budu ukoceni ko mumije. Kasnije se sutali malo penali i u biti je to sve sto sam uspio upratiti. Besirevic odlican u prekidima, momak se fenomenalno ubacuje i skace. Izvodili su se i slobodni udarci, suteri su bili Zeric prvenstveno, te su par suteva imali Dacic i Zilic. Neko je sinoc spominjao Zilica i njegovu konstituciju, i fakat je momak zvijer. Nadam se da ce se potpisati s njim ugovor. Imamo odlicne stopere, i Vela kapiten i on i Dzindo koji ce, nadam se, oporaviti sto prije i vratiti u formu.

Eto, kratki izvjestaj. Sutra nek nam je sretno i da ispunimo stadion.

Inace je sraman odnos medija, slaba zainteresovanost za sutrasnju historijsku utakmicu. Da li je to namjerno ili se oni znaju ukljuciti samo onda kada treba pljuvati i pametovati, na vama je da zakljucite.
Za razliku od prvog tima tj. seniora, juniori imaju odlicne prekide. Ono sto sam ja uspio upratiti kod juniora(i protiv Lokomotive se to vidjelo) je to da nam je svaki korner, slobodni sa strane i sl. gol sansa. Odlicni centarsutevi,sjajni skakaci i zaista to treba maksimalno iskoristiti protiv Spanaca ako im je to vec mahana :D .
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:16 pm

Omar500 je napisao/la:
uto feb 06, 2018 2:31 pm
Nema guzve u fan shopu, gledao sam malo trening juniora, uvjezbavali su se prekidi, Joldic govori bas da su pravo slabi iz prekida, i da nisu visoki i da je to nasa sansa, pogotovo sto ih vjerovatno necemo imati mnogo. Vjezbali se korneri i slobodni udarci iskosa, onda korneri kad se branimo. Forsirao da zivi zid kada se branimo uopste ne skace, da se pomjera, izvija, nego da budu ukoceni ko mumije. Kasnije se sutali malo penali i u biti je to sve sto sam uspio upratiti. Besirevic odlican u prekidima, momak se fenomenalno ubacuje i skace. Izvodili su se i slobodni udarci, suteri su bili Zeric prvenstveno, te su par suteva imali Dacic i Zilic. Neko je sinoc spominjao Zilica i njegovu konstituciju, i fakat je momak zvijer. Nadam se da ce se potpisati s njim ugovor. Imamo odlicne stopere, i Vela kapiten i on i Dzindo koji ce, nadam se, oporaviti sto prije i vratiti u formu.

Eto, kratki izvjestaj. Sutra nek nam je sretno i da ispunimo stadion.

Inace je sraman odnos medija, slaba zainteresovanost za sutrasnju historijsku utakmicu. Da li je to namjerno ili se oni znaju ukljuciti samo onda kada treba pljuvati i pametovati, na vama je da zakljucite.
Hvala za izvjestaj :palacgore:


...evo i Joldic je spominjao prekide

Ekipa Atletica ima pet igrača koji su rođeni u januaru 1999. godine, slabija strana im je defanzivni skok, a mi smo pokazali da smo dobri u ofanzivi, uigravali smo to bez ova četiri igrača, tako da taj segment je dosta jak i ide nama u prilog. Pokušaćemo to sutra primijeniti, završio je Joldić.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:23 pm

Ma nama uvjek nesto neodgovara.
Al jbg takvi smo, muhanati.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:24 pm

treba nam i puno vise profesionalnosti, kod nas drzavom vlada mahala pa kako nece i u jednom radnickom fudbalskom klubu.
uvijek treba imati sluha i za navijace koji su uvijek tu uz klub, ne treba ih podcjenjivati kojekakvim zvanicama koji veze nemaju sa zeljom.
U skorije vrijeme, nadam se, postat cemo klub koji nece zavisiti od politike, samoodrzivi.


ali jedino je bitno da napunimo grbavicu i napravimo paklenu atmosferu! Sjever tu najvise znaci, jer je natkriven. Odatle treba vrsiti najveci pritisak na njihove igrace.
Juniori samo hrabro, popisajte im se na maserke!!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:26 pm

zavisiti mislim da nam nece trebat nikakve donacije, nikakva pomoc sa strane.
sa zavrsenim stadionom, transferima i igrama u el ili lp cemo se izdici i iznad drzave.
MIRZA RASCIC
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:33 pm

Mislio sam da forumaši pretjeruju ali šta je ovo jbt. but ko' u vola slikaslika
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:36 pm

BabOsim je napisao/la:
uto feb 06, 2018 3:33 pm
Mislio sam da forumaši pretjeruju ali šta je ovo jbt. but ko' u vola slikaslika
Seedorf :kafa:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2018 3:41 pm

Da zapad prima 5 milja, ne bi bilo srkleta. Ova utakmica ni po cemu nije obicna i svakodnevna i trebaju se malo i najvjerniji navijaci strpiti. Ako neki skauti koji inace nisu na Grbavici, imaju zelju da dodju naravno da trebaju imati svoje mjesto na zapadu, menadzeri, gosti iz Madrida. Na kraju krajeva, predstavnici vlasti koji nam pomazu u izgradnji infrastrukture nisu redovno na zapadu, pa sta treba reci hajte gospodo stanite u red i kupite kartu, neke nase legende, ljudi iz saveza, roditelji igraca, sta znam vise... Sponzori kluba zahvaljujuci kojima opstajemo treba da stanu u red i kupuju kartu? Hajmo bit malo realni.

EDIT
Ovo s preuzimanjem uloge favorita od strane Joldica je viska. Odlican posao radi, ali kako puno prica i puno izjava daje, omakne mu se ponekad.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija