Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:43 am

LARS1921 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 7:57 am
gavran je napisao/la:
ned jan 21, 2018 7:56 am
LARS1921 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 7:50 am
Nije Lampard, nije Modrić to je naš ______________ :D
Bekric moj konacan odgovor
Pogodi ko prstom u govno :D

Šteta što ćemo samo još godinu i po gledati takvog majstora u našem dresu :D
Treba vec razmisljati o produzenju ugovora.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:46 am

Ako dodje vranjes, on bi trebao znacajno poboljsati igru naseg veznog reda, jer je podjednako dobar i u napadu i odbrani, juniori bi od njega imali sta vidjeti jer donosi iskustvo iz mnogo jacih liga i klubova.
Država Željo
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:52 am

Blueworld21 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 10:43 am
Nisam odavno ni slova ubo ovdje. Potencijalni dolazak Stojana je pravovremen najviše zbog toga što ne znam u kakvom se psihičkom stanju ionako nestabilni Jovan nalazi jer je preko svog managera i rukama i nogama kopao da ode ove zime a naši su rekli da moze ali ako neko uplati neko obestecenje. Obzirom da za Igeaca od 30 godina života i pola godine prije isteka neće niko ni marke dati Jovan je ostao poprilično razočaran. Tako da svakako bi ja vec sad naravno ako se kvalitetetom Stojan nametne Jovana gurnuo u drugi plan jer ipak treba ekipi za Evrope spremat i nadolazecu sezonu. Bit će Željo opet šampion!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Fudbalski klub Željezničar je osim potpisivanja novog ugovora ujedno postao i zastupnik Jovana Blagojevića te je u potpunosti preuzeo odgovornost za njegovu buduću karijeru.

Kakav sad menadzer, zar mu nismo mi menadzeri :D ?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:52 am

mavi je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
sub jan 20, 2018 11:49 pm
igla je napisao/la:Ma fazon je što svi Stojana pamte po onim škaricama :D a koliko se sjećam, frajer do tad odigrao bas fino.
Ja ga se sjećam još dok je u borcu igrao i tada je bio tatamata za našu ligu. Po meni pojačanje za titulu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma, ljudi i ne znaju kako čovjek igra, većina ga i ne pamti dok je igrao po ovim našim livadama. Ako dođe i ako voljni momenat bude na nivou, a ne sumnjam, jer je profesionalac, mogli bi i do titule. Plus taj Hadžić, koji bi trebao da je solidan bek, valjda je bolji od Siniše i igre može da počnu. Što se tiče Modića, skeptičan sam. Na njegovoj poziciji imamo dvojicu naših dragulja, Šabana i Hajdara
Možda ime neki plan za Andreja da od ljeta uskoči umjesto nekoga... ako pogledamo igrao je svicarsku ligu a nas najbolji igrač i najbolji igrač lige dobaci do druge njihove lige. A pri tome je još uvijek mlad, školovan. Uvijek bi doveo ovakvog jednog prije nego deset seoskeih baraba ala Kokot.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:55 am

Ja ne znam sto nasi nisu pokusali dovesti Kokota, valjalo bi nam njegovo iskustvo itekako.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:58 am

Blueworld21 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 10:43 am
Nisam odavno ni slova ubo ovdje. Potencijalni dolazak Stojana je pravovremen najviše zbog toga što ne znam u kakvom se psihičkom stanju ionako nestabilni Jovan nalazi jer je preko svog managera i rukama i nogama kopao da ode ove zime a naši su rekli da moze ali ako neko uplati neko obestecenje. Obzirom da za Igeaca od 30 godina života i pola godine prije isteka neće niko ni marke dati Jovan je ostao poprilično razočaran. Tako da svakako bi ja vec sad naravno ako se kvalitetetom Stojan nametne Jovana gurnuo u drugi plan jer ipak treba ekipi za Evrope spremat i nadolazecu sezonu. Bit će Željo opet šampion!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
neko je pisao da je cak i bila ponuda od nekih 50 hiljada eura, ali su nasi odbili
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:59 am

A sto ljudi misle da ce Vranjes zauzeti mjesto juniorima? Logicnije je da zauzme mjesto Blagiju. Saban ce biti i sa repkom, pa tako nekad mogu i Blagi i Vranjes poceti a Hajdar udje ili obratno. Seremo nekad previse.
Sa druge strane mozda fakat Blagoja hoce da ide na ljeto. Nije lako ovdje igrati godinama u ovoj ligi. Dodje do zasicenja. Pa i dolazak i Modica i Vranjesa ima smisla. Vranjes i da ne daje sve od sebe svojim iskustvom moze mnogo pomoci. Igrac kalibra iznad ove lige. Modic profesionalac sigurno za razliku od indijanaca koje bi doveo iz nase lige.

Elem neise. Daj Boze da bar jedan dodje. Fakat ne znam nisam insajder
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 10:59 am

Stop povratnicima pa makar to bio i Zoran Kokot. :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:01 am

De polako, ne znamo ni hoćel doći a već znamo koliku ce platu imat i kakve ce volje igrat
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:04 am

Ma kakav Vranjes, otkud vam to
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:06 am

ponosannavas je napisao/la:A sto ljudi misle da ce Vranjes zauzeti mjesto juniorima? Logicnije je da zauzme mjesto Blagiju. Saban ce biti i sa repkom, pa tako nekad mogu i Blagi i Vranjes poceti a Hajdar udje ili obratno. Seremo nekad previse.
Sa druge strane mozda fakat Blagoja hoce da ide na ljeto. Nije lako ovdje igrati godinama u ovoj ligi. Dodje do zasicenja. Pa i dolazak i Modica i Vranjesa ima smisla. Vranjes i da ne daje sve od sebe svojim iskustvom moze mnogo pomoci. Igrac kalibra iznad ove lige. Modic profesionalac sigurno za razliku od indijanaca koje bi doveo iz nase lige.

Elem neise. Daj Boze da bar jedan dodje. Fakat ne znam nisam insajder
Po meni je vranjes na poziciji sa ramovicem odmah iza napadaca, možda tražimo igrača da možemo mjenjati formaciju ili ista pozicija drugaci profil igraca.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk

Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:07 am

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 11:04 am
Ma kakav Vranjes, otkud vam to
Gavran rekao :placeodsmijeha:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:08 am

pile87 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 10:52 am
mavi je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
sub jan 20, 2018 11:49 pm
Ja ga se sjećam još dok je u borcu igrao i tada je bio tatamata za našu ligu. Po meni pojačanje za titulu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma, ljudi i ne znaju kako čovjek igra, većina ga i ne pamti dok je igrao po ovim našim livadama. Ako dođe i ako voljni momenat bude na nivou, a ne sumnjam, jer je profesionalac, mogli bi i do titule. Plus taj Hadžić, koji bi trebao da je solidan bek, valjda je bolji od Siniše i igre može da počnu. Što se tiče Modića, skeptičan sam. Na njegovoj poziciji imamo dvojicu naših dragulja, Šabana i Hajdara
Možda ime neki plan za Andreja da od ljeta uskoči umjesto nekoga... ako pogledamo igrao je svicarsku ligu a nas najbolji igrač i najbolji igrač lige dobaci do druge njihove lige. A pri tome je još uvijek mlad, školovan. Uvijek bi doveo ovakvog jednog prije nego deset seoskeih baraba ala Kokot.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
pile i Kokot: The saga continues.

:D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:08 am

Izbaci mi sad sliku na fb, u ovim fan shopovima Rangersa majica s Papcem naprijed.
Spoiler:
slika
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:09 am

Uglavnom dovodjenje dva vezna bi imalo nekog smisla, ko god to da bude. Mi se cudili zasto smo doveli proslu zimu dva krilna igraca u vidu Crnova i Zakarica, da bi nam poslije falilo krilnih igraca. Dobro je sto se razmislja unaprijed i to je jedini ispravan put. Nisam znao te detalje za Blagojevica, da je silno htio otici, tako da sam sada jos vise za dovodjenje dobrog veznog.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:10 am

storm_raider je napisao/la:
ned jan 21, 2018 11:08 am
pile87 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 10:52 am
mavi je napisao/la: Ma, ljudi i ne znaju kako čovjek igra, većina ga i ne pamti dok je igrao po ovim našim livadama. Ako dođe i ako voljni momenat bude na nivou, a ne sumnjam, jer je profesionalac, mogli bi i do titule. Plus taj Hadžić, koji bi trebao da je solidan bek, valjda je bolji od Siniše i igre može da počnu. Što se tiče Modića, skeptičan sam. Na njegovoj poziciji imamo dvojicu naših dragulja, Šabana i Hajdara
Možda ime neki plan za Andreja da od ljeta uskoči umjesto nekoga... ako pogledamo igrao je svicarsku ligu a nas najbolji igrač i najbolji igrač lige dobaci do druge njihove lige. A pri tome je još uvijek mlad, školovan. Uvijek bi doveo ovakvog jednog prije nego deset seoskeih baraba ala Kokot.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
pile i Kokot: The saga continues.

:D
Jest ga pile i gotivio :rofl1:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:10 am

Ne znam hoce li Stojan doci ili neko drugi, ali sam apsolutno za to da ovom našem veznom redu treba jedan iskusan igrač, ne po godinama iskusan nego po predjenim kilometrima na terenu. Šabanu i Harisu nikako ne može škoditi dolazak jednog iskusnog dokazanog igrača. Mogu samo nauciti od njega i mogu igrati rasterečenije pored njega.
Price ne znamo ima li motivaciju itd mene ne sikiraju, Papac sa ostalim ljudima koji vode ove slucajeve treba da razgovara o tome i da prikaze realnu sliku Premijer lige i dešavanja u njoj. (Koju vjerujem Stojan već zna). Kada se to sve odradi napraviš neki ugovor da ni on ne može raditi sta hoce nego da mora zaraditi platu.
Nadam se da će se sto prije rjesiti pitanje dva nova igrača i spremiti se fino.
Džeko ako se proda ubrzat će mnoge stvari, naše nije da razmisljamo o tome naše je da pružimo podršku i ako Bog da osvojimo titulu sa Adžemom i igračima.
A onda mirno ljetovati :)
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:11 am

A mozda uopste ne trazimo Stojana. Mozda covjek sebi samo dize cijenu :ganja:
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:11 am

onaj bek haman samo sto nije, joj kolko ga cekamo valjda se ne usere frajer ccc
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Norsborg
Postovi: 303
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 11:12 am

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 11:04 am
Ma kakav Vranjes, otkud vam to
Ne znam zašto prizivate igrača od 32 godine.Sutra dolazi K.Hadžić,borben igrač koji daje ton igri,drugi Graovac.
Dovesti Mouhameda Daboa,ima 22 godine,prošao školu Intera.Slobodan igrač na kojem se sutra može zaraditi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot] i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija