Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:10 am

pile87 je napisao/la:
sub jan 20, 2018 11:49 pm
igla je napisao/la:Ma fazon je što svi Stojana pamte po onim škaricama :D a koliko se sjećam, frajer do tad odigrao bas fino.
Ja ga se sjećam još dok je u borcu igrao i tada je bio tatamata za našu ligu. Po meni pojačanje za titulu.

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Ma, ljudi i ne znaju kako čovjek igra, većina ga i ne pamti dok je igrao po ovim našim livadama. Ako dođe i ako voljni momenat bude na nivou, a ne sumnjam, jer je profesionalac, mogli bi i do titule. Plus taj Hadžić, koji bi trebao da je solidan bek, valjda je bolji od Siniše i igre može da počnu. Što se tiče Modića, skeptičan sam. Na njegovoj poziciji imamo dvojicu naših dragulja, Šabana i Hajdara
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:10 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:05 am
AsharaK je napisao/la:
sub jan 20, 2018 11:30 pm
Ne mogu da vjerujem da raja ne bi voljela vidjeti Stojana ovde, ljudi dragi jel znate gdje je Poljska liga u odnosu na našu?

Ti ljudi su prevage u našoj ligi, pa imate jednog Voju.
Ma bolan onako rekao iz zajebancije, bilo ko da dodje od ovih veznjaka, puna saka brade.
Vranjes i Zlomislic provjerena imena, a Andrej potencijal i mlad igrac..

Vranjes je vjerojatno najskuplji od njih i najstariji, i to mu je "mana".
Kakve skarice i pm, ko d je to relevantno. Ne znam ko normalan to moze uzimati, to niko nije pomenuo kao losu stranu pa ne treba ni pripisivat da jest.. :D
Ma brate nisam ni mislio na tebe, bilo je ovde još postova.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:15 am

Ja nisam za Modrica nema visinu
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:18 am

amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:08 am
Daleko od toga da je Stojan los igrac. Bio bi vjerovatno najbolji veznjak nase lige da dodje. Ja samo kazem da nisam za njegovog dolazak zbog visoke plate, zbog igranja “na ime” i preko one stvari, i najbitnije zbog toga sto bi Hajdar i Saban ispastali jer bi Stojan morao igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto bi Hajdarevic i Sabanadzovic ispastali? Ispastati mogu samo Vranjes ili Blagojevic, prva dvojica nikako.

Vranjes i Hadzic pa da idemo po titulu.

Dio novca od eventualne prodaje Dzeke odvojiti da pokupujemo sudije za titulu, nek' puknu dusmani. :kafa:
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:25 am

Nesto kontam ako bi odigrali dobro ovu polusezonu mi bi tesko mogli zadrzati
Vecu, Anela, Hajdarevica, Zakarica, Zeca i Blagojevica...
Znam da su svi vezani ugovorom i da bi mi dobili keš, nego onako govorim.
Sada smo zadrzali ekipu i prica ide u smjeru da necemo kao dosad mijenjati 10igraca...ali
bice interesantno na ljeto.
Prvu cetvoricu nabrojanih necemo pustiti ispod 500 000€.
Para nece faliti, ali nismo jos uvijek jaki da "natjeramo" igraca da ostane, tako da ko god bude imao priliku da ode i obezbjedi sebi zivot... mi cemo ga "morati" pustiti (recimo Zakarica ili Blagojevica ili bilo kojeg drugog igraca kojeg nam nije bilo u tom trenutku u planu prodaja).
To je jos daleko ali nesto sad kontam zbog ove price oko Dzeke, pa kontam ko bi od nasih na ljeto mogao otici i donijeti keš klubu.

Ali hajde pa mi prvo odigramo dobro ovu polusezonu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:26 am

Hoce li Ipe postaviti boom sutra...?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:27 am

vratiti se ustaljenim procedurama
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:27 am

AsharaK je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:10 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:05 am
AsharaK je napisao/la:
sub jan 20, 2018 11:30 pm
Ne mogu da vjerujem da raja ne bi voljela vidjeti Stojana ovde, ljudi dragi jel znate gdje je Poljska liga u odnosu na našu?

Ti ljudi su prevage u našoj ligi, pa imate jednog Voju.
Ma bolan onako rekao iz zajebancije, bilo ko da dodje od ovih veznjaka, puna saka brade.
Vranjes i Zlomislic provjerena imena, a Andrej potencijal i mlad igrac..

Vranjes je vjerojatno najskuplji od njih i najstariji, i to mu je "mana".
Kakve skarice i pm, ko d je to relevantno. Ne znam ko normalan to moze uzimati, to niko nije pomenuo kao losu stranu pa ne treba ni pripisivat da jest.. :D
Ma brate nisam ni mislio na tebe, bilo je ovde još postova.
Sve OK. :D
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:30 am

Ma lik ne tako davno EL igrao, ali eto, nama nije po mjeri. Dominantan u nasoj ligi bio, u Poljskoj odigrao more utakmica.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:37 am

Ajzea je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:08 am
Daleko od toga da je Stojan los igrac. Bio bi vjerovatno najbolji veznjak nase lige da dodje. Ja samo kazem da nisam za njegovog dolazak zbog visoke plate, zbog igranja “na ime” i preko one stvari, i najbitnije zbog toga sto bi Hajdar i Saban ispastali jer bi Stojan morao igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto bi Hajdarevic i Sabanadzovic ispastali? Ispastati mogu samo Vranjes ili Blagojevic, prva dvojica nikako.

Vranjes i Hadzic pa da idemo po titulu.

Dio novca od eventualne prodaje Dzeke odvojiti da pokupujemo sudije za titulu, nek' puknu dusmani. :kafa:
Zato sto igra na njihovoj poziciji. Balgoja je u odlicnoj formi, i na njega bi klupa lose utjecala. Kako god okrenes u nekim rotacijama sa Stojanom, ispastat ce minutaza Harisu i Anelu. Nekad ce Jovan biti klupa, nekad ce igrati Jovan i Stojan. Nekad ce Jovan/Stojan zamijeniti Anela, a Haris ostati bez minute u toj utakmici. To su te negativne strane njegovog dolaska uz godine i potencijalni manjak motivacije. Pozitivne su svakako iskustvo i kvalitet. Neka struka izvaga i odluku za koju ce oni odgovarati. Mi samo ovako mozemo imati svoje misljenje, sto nista ne znaci. Samo eto ako dodje Stojan onda ne treba i Modic, to je onda bespotrebno gomilanje.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:44 am

A valjalo bi i da Sinan nekad odmori..a i tu Stojan može upasti..uglavnom ima mjesta za sviju...a i ovako sa bradom frizurom malo me podsjeća na Peđu Šimića :ganja: ...ja bi bio sretan kad bi potpisao
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:45 am

amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:37 am
Ajzea je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:08 am
Daleko od toga da je Stojan los igrac. Bio bi vjerovatno najbolji veznjak nase lige da dodje. Ja samo kazem da nisam za njegovog dolazak zbog visoke plate, zbog igranja “na ime” i preko one stvari, i najbitnije zbog toga sto bi Hajdar i Saban ispastali jer bi Stojan morao igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto bi Hajdarevic i Sabanadzovic ispastali? Ispastati mogu samo Vranjes ili Blagojevic, prva dvojica nikako.

Vranjes i Hadzic pa da idemo po titulu.

Dio novca od eventualne prodaje Dzeke odvojiti da pokupujemo sudije za titulu, nek' puknu dusmani. :kafa:
Zato sto igra na njihovoj poziciji. Balgoja je u odlicnoj formi, i na njega bi klupa lose utjecala. Kako god okrenes u nekim rotacijama sa Stojanom, ispastat ce minutaza Harisu i Anelu. Nekad ce Jovan biti klupa, nekad ce igrati Jovan i Stojan. Nekad ce Jovan/Stojan zamijeniti Anela, a Haris ostati bez minute u toj utakmici. To su te negativne strane njegovog dolaska uz godine i potencijalni manjak motivacije. Pozitivne su svakako iskustvo i kvalitet. Neka struka izvaga i odluku za koju ce oni odgovarati. Mi samo ovako mozemo imati svoje misljenje, sto nista ne znaci. Samo eto ako dodje Stojan onda ne treba i Modic, to je onda bespotrebno gomilanje.

A sta ,Jovan se povrijedi?Padne sve u vodu.
E jeste nedokazni.
Za ovu ligu,preozbiljan igrac.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:46 am

Nama treba cetvrti veznjak. Saban ce igrati sa repkom, idemo na oba fronta, u kupu vjerovatno su u pitanju cetiri dodatne utakmice, iako se tu nikad ne moze garantovati. Ko ce to biti, ne znam, ali na forumu se govorili da ne trebamo dovoditi nekog reda radi, a opet nam jedan Vranjes nam nije po mjeri. A svi bi opet titulu. E ne znam onda. Znam samo da se necu sekirati, Papac i Adzem znaju sta rade i u potpunosti im vjerujem.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:46 am

amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:37 am
Ajzea je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:08 am
Daleko od toga da je Stojan los igrac. Bio bi vjerovatno najbolji veznjak nase lige da dodje. Ja samo kazem da nisam za njegovog dolazak zbog visoke plate, zbog igranja “na ime” i preko one stvari, i najbitnije zbog toga sto bi Hajdar i Saban ispastali jer bi Stojan morao igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto bi Hajdarevic i Sabanadzovic ispastali? Ispastati mogu samo Vranjes ili Blagojevic, prva dvojica nikako.

Vranjes i Hadzic pa da idemo po titulu.

Dio novca od eventualne prodaje Dzeke odvojiti da pokupujemo sudije za titulu, nek' puknu dusmani. :kafa:
Zato sto igra na njihovoj poziciji. Balgoja je u odlicnoj formi, i na njega bi klupa lose utjecala. Kako god okrenes u nekim rotacijama sa Stojanom, ispastat ce minutaza Harisu i Anelu. Nekad ce Jovan biti klupa, nekad ce igrati Jovan i Stojan. Nekad ce Jovan/Stojan zamijeniti Anela, a Haris ostati bez minute u toj utakmici. To su te negativne strane njegovog dolaska uz godine i potencijalni manjak motivacije. Pozitivne su svakako iskustvo i kvalitet. Neka struka izvaga i odluku za koju ce oni odgovarati. Mi samo ovako mozemo imati svoje misljenje, sto nista ne znaci. Samo eto ako dodje Stojan onda ne treba i Modic, to je onda bespotrebno gomilanje.
A npr Blagojevic dobije suspenziju ili ne do Bog se povrijedi i nema ga 2 3 utakmice, a mi igramo na w fronta. Mislis li da bi dva omladinca mogla iznjeti taj teret kako treba?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:48 am

Sto bi zene rekle:”Od viška glava ne boli”.Neka svi dodju.Papac zna koliko novca ima u budzetu za te namjene i niko ne treba da se brine jer ce on to sigurno ispoštovati.Neka pokazu da su kvalitetniji od ovih koje vec imamo,da mogu na našim terenima pruziti više od konkurenata u timu i nek onda i igraju.Niko ne smije imati zagarantovano mjesto u timu zbog bilo cega drugog osim prikazanog na terenu i ako to bude tako a ovi nabrojani dodju bit ce strašna konkurencija a konkurencija samo moze podici kvalitet i zalaganje a to na kraju donosi rezultat.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:49 am

exdomorocki je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:37 am
Ajzea je napisao/la: Zasto bi Hajdarevic i Sabanadzovic ispastali? Ispastati mogu samo Vranjes ili Blagojevic, prva dvojica nikako.

Vranjes i Hadzic pa da idemo po titulu.

Dio novca od eventualne prodaje Dzeke odvojiti da pokupujemo sudije za titulu, nek' puknu dusmani. :kafa:
Zato sto igra na njihovoj poziciji. Balgoja je u odlicnoj formi, i na njega bi klupa lose utjecala. Kako god okrenes u nekim rotacijama sa Stojanom, ispastat ce minutaza Harisu i Anelu. Nekad ce Jovan biti klupa, nekad ce igrati Jovan i Stojan. Nekad ce Jovan/Stojan zamijeniti Anela, a Haris ostati bez minute u toj utakmici. To su te negativne strane njegovog dolaska uz godine i potencijalni manjak motivacije. Pozitivne su svakako iskustvo i kvalitet. Neka struka izvaga i odluku za koju ce oni odgovarati. Mi samo ovako mozemo imati svoje misljenje, sto nista ne znaci. Samo eto ako dodje Stojan onda ne treba i Modic, to je onda bespotrebno gomilanje.

A sta ,Jovan se povrijedi?Padne sve u vodu.
E jeste nedokazni.
Za ovu ligu,preozbiljan igrac.
Pa ako je Stojan jedina opcija koju mozemo dovesti onda sam i ja za njega. Treba nam veznjak to ke neupitno, samo eto moje misljenje je da nam njegov profil ne odgovara (godine, visoka plata).

Nego jel ko upratio tu poljsku ligu, jel igrao ovu polusezonu redovno? Zasto mu nisu ponudili novi ugovor ako je vec tako dobar bio? Nekad je i Zeba pisao ovu nasu ligu, a sad moze samo na klupu. Da se ne ponovi slucaj Zahirovica, isto nastala euforija dolaskom reprezentativca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:52 am

Toliko nam utakmica slijedi i takva borba, narocito nama, slijedi da Vranjes ne moze nikako ali nikako visak biti.
Da se nismo osilili pa za igraca njegovog kalibra da govorimo da je visak?

@amar92
Razlika izmedju Vranjesa i Zahirovica jeste ta sto Zahirovic nikad nije ni znao "igrati lopte". Takodjer, nije stigao ni pokazati ono sto zna.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 12:59 am

mamba21 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:46 am
amar92 je napisao/la:
ned jan 21, 2018 12:37 am

Zato sto igra na njihovoj poziciji. Balgoja je u odlicnoj formi, i na njega bi klupa lose utjecala. Kako god okrenes u nekim rotacijama sa Stojanom, ispastat ce minutaza Harisu i Anelu. Nekad ce Jovan biti klupa, nekad ce igrati Jovan i Stojan. Nekad ce Jovan/Stojan zamijeniti Anela, a Haris ostati bez minute u toj utakmici. To su te negativne strane njegovog dolaska uz godine i potencijalni manjak motivacije. Pozitivne su svakako iskustvo i kvalitet. Neka struka izvaga i odluku za koju ce oni odgovarati. Mi samo ovako mozemo imati svoje misljenje, sto nista ne znaci. Samo eto ako dodje Stojan onda ne treba i Modic, to je onda bespotrebno gomilanje.
A npr Blagojevic dobije suspenziju ili ne do Bog se povrijedi i nema ga 2 3 utakmice, a mi igramo na w fronta. Mislis li da bi dva omladinca mogla iznjeti taj teret kako treba?
Ma pusti ljudi pisu bez razmisljanja..ima dva tri mjeseca kako smaramo kako nam treba veznjak bas iz tog razloga sto ce biti dosta teskih utakmica a samim tim i kartona pa mozda i povreda..a Stojan je i vise nego sto smo ocekivali..kako ce funkcionisati ostaje da se vidi, trenutno je po meni pojacanje a na njemu je da to i opravda
Na kraju krajeva neka se svak izbori za svoje mjesto
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 1:02 am

Ja bih od ovog novca od Dzeke, osposobio poslovne prostore na istoku, napravio krov na istoku, uredio vanjski dio sjeverne tribine, ostatak bih, ulozio u teren(uz onu pomoc grada i kantona, mozda i saveza) i ekipu. Imali bi onda vrhunski teren, tribinu istok sa krovom, osposobljene poslovne prostore na istoku( dodatni prihod kluba) i lijepo uredjen vanjski dio sjeverne tribine.

Na ljeto, od evrope(nadam se titule), transfera 1-2 nasa igraca i ako bude transfera nasih bivsih igraca poput Bajica(ako ga Turci otkupe od Udinesea)i Hadziahmetovica(nadam se da ce otici za minimalno 5 miliona eura, mi bi dobili milion eura u tom slucaju), navijaca (kroz dolazak na utakmice, kupovinu artikala u fan shopu, kupovine clanskih itd) mogli bi bez problema krenuti u akciju gradnje juzne tribine i trening kampa.
Zbog toga je dolazak na utakmice kljucna stvar.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 21, 2018 1:10 am

Vranješ nakon Borca više nije ni pogledao u našu ligu evo nadamo se sve do sad.....a samo pogledati kod na Zeba, Bekrić..pa dalje Zahirovic, Zlomislić.. itd, igrači koji su bili ili jesu pojam za kakav-takav kvalitet za našu ligu imali su i previše povrataka i izleta gdje su se vratili brže nego što su otišli....Ova polusezona nam je previše važna da prospustimo priliku da dovedemo stvarno provjereno ime.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija