Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 10:13 pm

što se ankete tiče, nekako mi fali jedan među-odgovor između prve i druge opcije
niti sam veoma zadovoljan a niti sad mora biti 3 igrača...dovoljan je jedan :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 10:33 pm

Mi uopšte nismo slabiji, jer faktički Stanić je otišao, a Mehremić je došao. Na nekim pozicijama nemamo konkurencije, pa nam fali par igrača. Klučno je pitanje da li je ova ekipa u stanju "pohrvati" se i uzeti titulu, ili ponovo popušiti foru koa prošle sezone. Zbog takvih razmišljanja volio bi da unaprijedimo ekipu.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 10:39 pm

Mehremic se nije "dokazao" jos uvjek, a sa Stanom smo znali na cemu smo.
Slabiji smo u sredini, jer nemamo rezervu. Rok je bio los, al je bar bio, sad nema :D
Ja sam na too mislio.
Svakako da nam je ostalo prvih 11 igraca i to je fino. Rjesili se viskova i skarta, i to je fino.
Stvoreni su idealni uvjeti da se s pravim pojacanjima dodatno pojaca ekipa. Nadam se da ce Adi to biti i da cemo ubosti i s sljedecim igracima.
Nadam se da razumijes sta hocu reci @Veteran
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 10:56 pm

lav77 je napisao/la:
čet jan 18, 2018 9:22 pm
11plavih'92 je napisao/la:
čet jan 18, 2018 8:10 pm
lav77 je napisao/la:
čet jan 18, 2018 7:23 pm
Moze li neko da napravi tabelu.koliko je Zeljo zaradio od transfera.mislim solidarnosti....znam da je tesko al eto ako neko zna i ima infor.bilo bi zanimljivo vidjeti i uporediti sa ostalima klubovima u PL....
Sa kim da nas poredis :D
; znam da nema s kime,al bi bilo lijepo da neki portal objavi tu informaciju,koliko je koji klub zadnjih 10 god zaradio na osnovu SOLIDARNOSTI mislim da je iza Zelje jedna velika praznina pa tek onda neki klub...to govori kakav OP.imamo godinama....

Nisu kone znatno losije, bitnu ulogu o njihovoj buducnosti odlucuju ljudi iz Kluba, tu je prevaga, na nasu stranu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:07 pm

anketa, ja sam nesto izmedju 2i3..zadovoljan sam prije svega sto ce ekipa ostati na okupu ali put do titule ce biti pretezak i nije dovoljno samo popuniti ekipu trebaju nam makar dva dobra igraca..
znam imamo juniora dobrih sigurno i trebaju dobiti sansu ali ove godine titula je prioritet i ako se ne osvoji ovi koji su zadovoljni i misle da je ovo dovoljno za pakleni put do titule prvi ce popljuvati i Adu i Sasu i ostale
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:25 pm

Tri definitivno.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:31 pm

http://www.calciomercato.com/news/roma- ... mili-26732

Zakuhalo se cim je izaslo na calciomercato, sad koliko ima istine, ne znam...da bi valjalo, zasto da ne, da legne odmah krov na istok :D

Sto se tice ekipe, ja sam zadovoljan trenutnim stanjem, ali ocekujem dobrog veznjaka i desnog beka. Beka pozeljno ofanzivnijeg od Sinise, i dobrog, iskusnog veznjaka koji moze dobro zamijeniti Blagojevica, ali i igrati s njim u paru, da mu ne smeta kao sto se nekad desavalo sa Ugljesom, Markovicem gdje su se znali sudarati. Dovoditi vise nekih igraca, na druge pozicije, koliko god da su dobri, po meni nema potrebe, jer bi se narusila atmosfera u ekipi. Ovako se svi mogu boriti za svoje mjesto, i na svakoj poziciji bi imali dva dobra igraca, i dosta mladjih igraca koji mogu napredovati uz trenine i vrebati svoju sansu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:32 pm

Ako je tacno da Dzeko ode za 50 miliona eura u celzi. Koliko mi dobivamo?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:37 pm

Ma puno je 50. Pitanje je hoce li i preci. Realna cijena za Dzeksona je 25-30.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:38 pm

Oko 3,25% je naš procenat, al neće otići za 50 miliona, očito su dva igrača u opticaju, tako da ako ode za npr 20 miliona nama ide 650 hiljada eura
http://gianlucadimarzio.com/en/chelsea- ... -situation
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:40 pm

Ma samo nekideee
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:41 pm

Ajde Edine kupi kofere
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:43 pm

Ma ko zna , koliko nam pojacanja treba ?
Nek se povrijedi Zakaric( ne do Bog ) i , usudit ce se reci mnogi da je greska sto nije kakvo dobro krilo dovedeno . Iako je za nas mozda i nemoguce da dovedemo slican kvalitet za klupe .
Sjetite se prosle sezone otiso Krizman dosao Crnov,Zakaric . Otiso Memija dosao Musa i Stojanovic za lb . Zadrzao si kostur ekipe sa Lendricem i Stevanovicem plus Kerla i Zeba , za mene bio vrhunski odradjen prelazni rok u tom momentu , dok se na kraju pokazalo da bas i nije sve tako jeednostavno .Iako rezultatski bar u utakmicama smk bili dobri uz neatraktivnu igru .
Krivac trener gdje mu Stevanovic i Lendric igrali sve i jednu utakmicu,zsto vise vjerujem Adzemu kojem npr Vojo nije igrao zadnju ali to se u igri nije osjetilo . Puno bolje koristi ono cime raspolaze. Dzaba ti sirina ako je ne koristis , puno povjerenje ima Admir od mene .
Samo se nadam da necemo zazaliti za Stanicem , kao u proslim sezonama za Tomicem,Djelmicem,Krizmanom.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:45 pm

Za Dzeku je dobro da ide, za Romu isto tako, i za Chelsea. Fakticki svi bi dobili, i ovaj transfer ima smisla.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:50 pm

Za Čelzi, iskreno, je upitno koliko bi on mogao ispoštovati traženi broj golova/asistencija. U svakom slučaju za njihovu trenutnu situaciju u napadu je džekpot.
Roma je totalno na dobitku jer njima može pomoći i puno jeftiniji igrač od Džeke da uđu u LP. Za nešto više, za titulu, im treba 11. Džeka.
Za nas..fenomenalno. Koja god da je cijena u pitanju, odlično. Vjerovatno mu je ovo i posljednji transfer na kojem ćemo mi imati koristi, jer bi sigurno potpisao bar na 3.godine.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 18, 2018 11:52 pm

Hajde davajte bar 30 miliona, nama skoro milion eura da se rastalimo mi u moderaciji
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 19, 2018 12:00 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet jan 18, 2018 11:50 pm
Za Čelzi, iskreno, je upitno koliko bi on mogao ispoštovati traženi broj golova/asistencija. U svakom slučaju za njihovu trenutnu situaciju u napadu je džekpot.
Roma je totalno na dobitku jer njima može pomoći i puno jeftiniji igrač od Džeke da uđu u LP. Za nešto više, za titulu, im treba 11. Džeka.
Za nas..fenomenalno. Koja god da je cijena u pitanju, odlično. Vjerovatno mu je ovo i posljednji transfer na kojem ćemo mi imati koristi, jer bi sigurno potpisao bar na 3.godine.
Ovako ja gledam:
1) Dzeko: za njega je ovo ekstra. Zadnja zivotna sansa da se dokaze na najvecem nivou. Ima konkurenciju, ali klub je u krizi. Morata ne pogadja, a Dzeko sa vise iskustva i znanja nego ranije. Nije to onaj Dzeko iz ranijih dana Wolfsburga gdje je znao da istrci i kontru, ali ovaj Dzeko sad ima iskustva da daje golove protiv velikih protivnika.
2) Roma: Za njih apsolutno ima smisla da ga se rijese, jer je u godinama i zadnja sansa da nesto vise na njemu dobiju. Druga stvar je njegova astronomska plata za italijanske prilike. Treca stvar je da imaju apsolutno dobru zamjenu sa Schickom, koji je slican profil igraca jos mladji. Malo me on podsjeca na Dzeku kad je bio mladji.
3) Chelsea: Za njih isto ima smisla, jer nisam siguran da mogu negdje drugo naci igraca slicnog kvaliteta za tu cijenu a koji moze dati jedno brzo rijesenje u vidu golova. Vec je upoznat sa ligom i sve.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 19, 2018 12:01 am

Hajde Edibe živ bio
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 19, 2018 12:10 am

Ja mislim da ce Celzi morati dati minimalno 30 miliona eura za Dzeku ako zele da ga dovedu iz Rome. Cijene su otisle u pm, tako da je ovo sica za takve klubove.

Ako se desi transfer Dzeke u Celzi za cifru koju sam gore stavio, da li bi mi dobijali novac na rate, kao sto je bio slucaj i ranije?

U sta bi vi ulozili npr. taj milion eura? Trening kamp, krov na istoku, ostaviti za juznu tribinu ili na nesto drugo?

Ono sto je zanimljivo, kad bi od Dzeke dobili taj milion eura, vec sad bi u januaru 2018-te godine, imali veci prihod od transfera nego sto je to bio slucaj u citavoj prosloj godini(1,6 miliona KM)..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 19, 2018 12:11 am

Boli me ku.rko koliko ima smisla za Chelsea,Romu,pingvine na Južnom Polu. Ima smisla za nas,da lopatamo za Zapad :shisha:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija