Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:01 pm

tu i tamo je napisao/la:
pon jan 15, 2018 7:47 pm
Ja se nadam da nasa najveca pojacanja budu igraci koji su sada u klubu...
Recimo ...ako Zeko odigra dobru polu sezonu i rijesi se nekih svojih bubica.
Zeric, Anel, Hajdarevic ako budu 5% bolji nego na jesen, a imaju sve predispozicije da napreduju i vise. Sva trojica su zlato i sva trojica mogu jos 50% napredovati, naravno ne kod nas.
Onda ako se Vojo raspuca, osim sto radi za ekipu, pa Crnov on ako se vrati u prijasnju formu to je igrac kakvog sad trenutno bi morali skupo placati da ga dovedemo, on moze biti prevaga!
Ostali neka nastave gdje su stali proslu polusezonu
Kjosevski, Bogi, Graovac, Sinisa, Blagojevic,Zakaric, Sinan,Kajkut...
Ovdje bi nam stvarno dobro doslo da dignu formu malo Zeba, Projic,Zajmovic, ?Mehremic
I ostali naravno svi ovi juniori da se nametnu sto vise jer time dizu kvalitet kolektiva i mogucnosti, a siguran sam da hoce, mislim da svaki junior koji je prekomandovan je bolji od ovih igraca iz nase lige koje bi doveli da krpe rupe i budu zamjena (Stevanovicu, Zakaricu,Blagojevicu/Zebi)
Tako da ta prica o pojacanjima nema bas smisla, naravno pojacanje je uvijek dobrodoslo ali jedino ako bi dosao igrac koji je provjereno dobar da izbaci odmah jednog iz prvih 11. Takvog igraca trenutno ne mozemo dovesti a sve ostalo nema smisla.

Ja vjerujem da ova sada ekipa ako postigne pravu formu i naravno malo srece moze se kvalitetno boriti za titulu.
Imacemo problem jer ostali ne igraju na dva fronta, a obicno u ovoj fazi takmicenja prve 2-3 ekipe ostanu i u kupu.
Eto sad smo samo mi, a ostali se fokusiraju na ligu i sta je tu je...
To ce biti problem sigurno, kada se razdvoji liga pa imas zaredom dva derbija a izmedju igras kup. I svjesni smo toga i zato moramo vise racunati na kompetnu ekipu, da svi daju 100%, i juniori i stariji kao Zeba i Bogi.
Ali u to ne sumnjam.

Ono sto mene licno najvise brine je ta Krupa.
Prva utakmica-plastika(ko beton).
Tu se otvara plavo proljece pobjeda stavlja sve na svoje mjesto i punim plucima ides dalje, konkurenti igraju izmedju sebe i jedan ispada a mozda i oba, a mi u Mostar kasnije idemo nabrijani.
Dok poraz ili nerijeseno nas vracaju korak nazad, Zrinjski iskoristi kiks, kone ili siroki pusu za vratom, ides u Mostar... sve naopako.
Eto, ja sam optimista, bicemo dobra ekipa na proljece... samo da krene dobro i da na toj plastici odigramo kako treba.
Svi u Krupu.Evo i ja kontam da nakon 5 godina odem na utakmicu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:03 pm

Sta to novo moze ponuditi Dino Hasanovic?

Hocemo li napokon progledati i vidjeti da je lik ogranicen ko balkon, da ni trcati ne zna. Pustite vise pricu nas je, pa ga zbog toga treba drzati u ekipi. U svakoj situaciji kvalitet mora biti primaran pa tek onda sve ostalo. Cak i Elsner izgleda kao fudbaler u odnosu na Dinu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:06 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jan 15, 2018 9:03 pm
Sta to novo moze ponuditi Dino Hasanovic?

Hocemo li napokon progledati i vidjeti da je lik ogranicen ko balkon, da ni trcati ne zna. Pustite vise pricu nas je, pa ga zbog toga treba drzati u ekipi. U svakoj situaciji kvalitet mora biti primaran pa tek onda sve ostalo. Cak i Elsner izgleda kao fudbaler u odnosu na Dinu..
Iznenadjujes me zadnjih dana kako razmisljas. Valjda puno bolje Adzem zna od svih nas ovdje sta iko od igraca moze ponuditi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:19 pm

Samo kapitalci, i to jedno 3 komada jer smo se oslobodili plata
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:20 pm

Milicu Stojan voleooo :violina:
1987
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:25 pm

shzna je napisao/la:
pon jan 15, 2018 9:20 pm
Milicu Stojan voleooo :violina:
Kad su htjeli da se uzmu dusmani im ne dadose
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:29 pm

E jel vidite sad kako je teško naci dobrog igrača?
Mnogi bi voljeli da je do sad doslo dva-tri "pojacanja" ali ja sam ovako mirniji, bar znam da Ado i Saša nece svasta u ekipu , ako dodje trebalo bi da je provjeren. A ni to nije garancija da ce uspjeti kod nas, nadajmo se da hoce.
Desnog beka i ja prizeljkujem više nego veznog, mada bi i veznjak dobro došao.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:29 pm

Prošle sezone smo imali najboljeg strijelca lige. najboljeg igrača lige. Primili najmanje golova, dakle najjaču odbranu. Slavko izgubio jednu tekmu u 20 kola, i popušili titulu. Ja želim biti samo oprezan, i to je sve. Takođe angažovanje na treninzima jeste bitan faktor za ocjenu nekog igrača, ali je na listi jedan od poslednjih. Pa nismo Merhamet oca mi. Znanje, inteligencija, kvalitet, iskustvo, disciplina, golovi, asistencije, odbrane, oduzete lopte, su stvari koje su sigurno iznad angažovanja. Po meni Dino bi trebao biti daleko od Želje, jer nije niti približan kapacitet za ozbiljan klub, koji bi iskorake, titulu, duplu krunu. Ne daj Bože da se okliznemo, čuo bi priče, ne za Dinu, nego i za Adu, Papca, ekipu, upravu...baš kao da nemamo iskustva...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:33 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jan 15, 2018 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jan 15, 2018 9:03 pm
Sta to novo moze ponuditi Dino Hasanovic?

Hocemo li napokon progledati i vidjeti da je lik ogranicen ko balkon, da ni trcati ne zna. Pustite vise pricu nas je, pa ga zbog toga treba drzati u ekipi. U svakoj situaciji kvalitet mora biti primaran pa tek onda sve ostalo. Cak i Elsner izgleda kao fudbaler u odnosu na Dinu..
Iznenadjujes me zadnjih dana kako razmisljas. Valjda puno bolje Adzem zna od svih nas ovdje sta iko od igraca moze ponuditi.
Pa nisam ni rekao da Adzem ne zna bolje od nas ovdje, diskutujemo samo, zbog toga valjda i postoji forum.

Kad je Slavko forsirao Dinu Hasanovica na proslim pripremama u Turskoj, mislim da sam jedan od rijetkih koji je pisao da to nije ispravno i da treba forsirati Sabanadzovica koji je svjetski potencijal. Tad sam na aparatima bio jer nisam mogao da vjerujem da jedan covjek koji posjeduje trenersku licencu ne moze da prepozna kakav potencijal imaju Sabanadzovic i Hajdarevic i da umjesto njih forsira Dinu Hasanovica. Vecina komentara tad je bila Dino je nas, bolje Dino nego neki stranac, a Dino ogranicen do bola..

Ima i druga situacija, dodje Elsner, sad vecina govori da lik nema pojma, da ne lici na fudbalera a Adzem ga hvali, govori o njemu u superlativima, te mocan, te snazan, cvrst. Hvala Bogu pa nije bio tvrdoglav i lupao glavom u zid nego je na vrijeme shvatio neke stvari i zahvalio mu se na saradnji.

Treca situacija, dovodimo Kajkuta, vecina navijaca je protiv toga, ukljucujuci i mene. Vise sam bio ljut na Cenana nego na Adzema, jer vise od 6 mjeseci nije bio sposoban da dovede napadaca i onda smo doveli Kajkuta. I sta se desava, u takvoj situaciji Kajkut nam svojim golovima i padovima hahah, donese puno bitnih bodova.

Cetvrta situacija, dovodimo Mehremica, igraca koji dolazi iz ekipe koja je zadnja u Austriji, za citavu polusezonu ima odigranih 11 minuta, ja normalno kritikujem i cak malkice i pljujem po Mehremicu ali sad vise nisam na aparatima jer vjerujem Adzemu i Papcu. To je najvise bitno u svemu ovome sto sam napisao.

Ono sto je bitno je da vjerujem u Adzema, kao i vecina onih koji mu za razliku od mene, na pocetku nisu vjerovali, pokazao je da zna, da kontinuirano napreduje i da nije tvrdoglav da fura neke stvari do iznemoglosti, nego ce uraditi ono sto je najbolje u tom trenutku. Na greske koje napravi on ili bilo ko drugi u klubu treba ukazivati i traziti da se isprave. Svi smo ljudi i svi grijesimo, treba greske svesti na minimum..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:34 pm

ali nismo imali tim. **** statistiku - je li stvarno najjača odbrana koja je trebala za titulu samo ne primiti još jedno poluvrijeme u krupi, a primi?

ili po izboru - u tuzli, na derbiju, bilo koju od te tri...?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:36 pm

Gledam Man U. - Stoke.

Znaci Hajdar i Saban su za ovog Joe Allen-a igracine. :) :)

Steta sto su momci rodjeni u ovoj vukojebini...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:41 pm

Znali iko sta je sa ovim malim iz Gorazda sto je na probi...kakav je,imali hajra od njega...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:46 pm

Onako. Ima potencijala, trudi se. Je li dovoljno - vidjecemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 9:51 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jan 15, 2018 9:46 pm
Onako. Ima potencijala, trudi se. Je li dovoljno - vidjecemo.
Trebalo bi da ce se vratiti kuci, za sad nastaviti razvoj u Goraždu, pratit će se. Imao je nekih ponuda iz Prve lige ali vrlo vjerovatno ostaje kući jer je sve u pet deka a momak ide na studije u Gž tako da ostaje u rodnom gradu, misija - uvesti Goražde u Prvu ligu, a onda na ljeto vidjeti dalje. U svakom slucaju dobro mu je doslo ovo.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 10:19 pm

Treba uletiti u trku za alexisa, da ga osiguramo za ljeto ako nemamo za obeštećenja.
Kapitalac za europe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 10:28 pm

udri Stojko jako
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 10:37 pm

Na desnom beku treba “kapitalac”, neko ko ce biti bolji od Sinise. Na zadnjem veznom ne treba takav igrac, jer bi samo uzimao minute Anelu i Harisu. To treba neko kao ko moze uskociti ako zatreba, neki iskusni veznjak koji prihvata klupu. Steta sto je Markovic otisao. Ako Dino stvarno tako dobro radi, nek on bude ta 4. opcija. Nek ima Elsnerovu minutazu, ne moze biti losiji od njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 10:52 pm

amar92 je napisao/la:
pon jan 15, 2018 10:37 pm
Na desnom beku treba “kapitalac”, neko ko ce biti bolji od Sinise. Na zadnjem veznom ne treba takav igrac, jer bi samo uzimao minute Anelu i Harisu. To treba neko kao ko moze uskociti ako zatreba, neki iskusni veznjak koji prihvata klupu. Steta sto je Markovic otisao. Ako Dino stvarno tako dobro radi, nek on bude ta 4. opcija. Nek ima Elsnerovu minutazu, ne moze biti losiji od njega.
Slazem se 100%..Posto i raja ne konta da ce sad u prvih sigurno 5-6 kola tereni u BiH biti k****a,tako da vise fizicke osobine dolaze do izrazaja,nego neka ljepota i tehnika...Dino moze pokriti ako zatreba,zna udariti,prekinuti,zaustaviti akciju i biti stalno na centru kao osigurac za neke kontre..
Ja bi samo desnog beka da Siniša ne bude opusten,neka konkurencije na bas bas svakoj poziciji..
I onda bi sve bilo extraa bas bas :D
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 10:56 pm

Amar927 je napisao/la:
pon jan 15, 2018 9:41 pm
Znali iko sta je sa ovim malim iz Gorazda sto je na probi...kakav je,imali hajra od njega...
Beep test razvalio ali slab u duelima neodlučan I pomalo izgubljen
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 15, 2018 10:57 pm

Neznam koga treba dovesti ali znam da treba ove juniore ojacati. Neki program napraviti da povecaju misicnu masu i kondiciju. Svi su veliki potencijal ali nako nejaki naspram seniora. Naravno da ce to doci sa vremenom ali treba to malo pripomoci sa nekom specijalnom prehranom, saplementima ... sta ja znam vec sta. To je jeftinije i sigurnije nego dovoditi neke nedefinisane igrace, a definitivno najvaznija opcija za buducnost tima.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija