Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 1:50 pm

Omar500 je napisao/la:
pet jan 12, 2018 12:19 pm
Kakav je Kurtovic, momak sto je na probi iz Gorazda? Ako je neko upratio na treninzima, da prenese utiske
Na danasnjem treningu je posle zagrijavanja trcao oko terena sa Mujagicem, Hasanovicem i jos nekim juniorima, dok su ostali igrali na dva gola, tako da se bar danas nije moglo vidjeti kakav je. Zanimljivo je da Adzem kao prvu opciju na lijevom beku za sada koristi Merhemica kada igraju.. Danas sam upratio par njegovih finih centarsuteva..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 1:53 pm

Minjore je napisao/la:
pet jan 12, 2018 1:00 pm
Bio sam ja na treningu bice izvjestaj samo dok kuci dodjem.
Minjore je napisao/la:
uto jan 09, 2018 8:56 pm
To je sastavni dio treninga u hladnijim danima :D
Kasnije cu malo dublju analizu napisati ova dva treninga.


Ljudino đe ta prva analiza
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 1:56 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet jan 12, 2018 1:53 pm
Minjore je napisao/la:
pet jan 12, 2018 1:00 pm
Bio sam ja na treningu bice izvjestaj samo dok kuci dodjem.
Minjore je napisao/la:
uto jan 09, 2018 8:56 pm
To je sastavni dio treninga u hladnijim danima :D
Kasnije cu malo dublju analizu napisati ova dva treninga.


Ljudino đe ta prva analiza
Gdje ces njeg slusat za analizu. Dodje na trening i samo na mob.gleda i ne prati trening :D
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 1:59 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jan 12, 2018 11:26 am
phpBB [video]
Moram prokomentarisati kratko ovaj pregled. Dvije stvari su mi zapale za oko. Kao prvo presretan zbog odlaska Stanića, momak ubjedljivo najneodgovorniji i najlošiji defanzivni igrač, Baka daBogda ti prvi izbor na beku cijelo proljeće bio. Druga stvar, samo u Čeliku i Krupi nema naših bivših igrača, u svim ostalim klubovima je bar jedan na klupi.
Golem li si Željo....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:12 pm

Vratite nam Čenana
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:14 pm

LARS1921 je napisao/la:
Ipe je napisao/la:
pet jan 12, 2018 1:36 pm
BlwD je napisao/la:
pet jan 12, 2018 12:50 pm
Kakav indirektan napad na @Larsa. Da sam na njegovom mjestu ja bi odma temu ugasio...
hahahah, Lars je neko ko ima potencijala u nekoliko oblasti, a i često pomogne Klubu bez ikakve samopromocije.
:bih:

Pompey i blwd pretenduju da dobiju odmah ugovor u FK Banovići, bez probe :D
Ugovor ne. Jedino posudba dolazi u obzir...
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:26 pm

Jos jedan udar na omladinsku skolu.
Dzo kol mrtvac podize cijenu termina na plasticnoj travi i kad vidimo koliko ima nasa skola termina dnevno i mjesecno, drasticno cemo osjetiti posljedice u budjetu...
(I to je to sto je Miske spominjao o pomocnom i luksuzu u onom razgovoru)

Lopov,gnjida,uhljup i sve najgoree..

Apsurd drzava i sve u njoj,umjesto da se promovise sport i da sve bude djaba pogotovo za omladunu oni tjeraju tu djecu na ulicu i unistavaju drustvo u globalu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:31 pm

Nece to biti problem, izboricemo se mi sa tim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:32 pm

http://www.stipsa.hr/grijanje-sportskih-terena.htm
Evo finog clanka o grijacima,posto vidim na drugom forumu da se svakakve nebuloze pisu o cijeni njegovog paljenja itd....
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:39 pm

Eh ovako.. Prezadovoljan sam radom oba lijeva beka. Tri treninga sam do sada pogledao i stvarno su ostavili dobar utisak. Od novih Cubara mi djeluje smireno, ne srlja i ne nabija lopte, ako je trening neko mjerilo. Onog iz Gorazda nisam mogao toliko procijeniti jer je skroz malo igrao. Crnov sasvim dobar, radi vjezbe punom parom. Najvise je kritikovan Mujagic, pogotovo od kondicionog. Odradise tri vjezbe, on jedini crven, kao da je dva dana trcao. Zaka dobio neki udarac, ali je ubrzo nastavio sa treningom. Golmani dobro rade, Veca brani fantasticno. Mozda i najbolji momenat treninga je kada je Projic uhvatio volej, a Veca sjajnom paradom odbranio.
Sve u svemu ima materijala, mirise na plavo proljece, samo da nas povrede zaobidju.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 2:44 pm

Nekadašnji napadač Viteza, Seid Zukić, karijeru će nastaviti u francuskom drugoligašu Toursu.

Nakon dobrih partija u dresu Vitežana u prvom dijelu sezone u kojem je postigao četiri gola, dobio je konkretnu ponudu Toursa, koju je prihvatio.

Zukić je parafirao ugovor do kraja sezone, a robusni 23-godišnji napadač će konkurisati već za večerašnji okšaj Toursa protiv Clermonta.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 3:31 pm

Minjore je napisao/la:
pet jan 12, 2018 2:39 pm
Eh ovako.. Prezadovoljan sam radom oba lijeva beka. Tri treninga sam do sada pogledao i stvarno su ostavili dobar utisak. Od novih Cubara mi djeluje smireno, ne srlja i ne nabija lopte, ako je trening neko mjerilo. Onog iz Gorazda nisam mogao toliko procijeniti jer je skroz malo igrao. Crnov sasvim dobar, radi vjezbe punom parom. Najvise je kritikovan Mujagic, pogotovo od kondicionog. Odradise tri vjezbe, on jedini crven, kao da je dva dana trcao. Zaka dobio neki udarac, ali je ubrzo nastavio sa treningom. Golmani dobro rade, Veca brani fantasticno. Mozda i najbolji momenat treninga je kada je Projic uhvatio volej, a Veca sjajnom paradom odbranio.
Sve u svemu ima materijala, mirise na plavo proljece, samo da nas povrede zaobidju.
Jesu li igrala ova dvojica sto su isto na probi, Bahtic i drugi ne znam kako bi ime? Ima li potencijala ili ....
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 3:39 pm

Evo sasa gost na hajatu i za transfere kaze da ce doci jos jedan igrac eventualno dva da se neće vise gomilati igraci kao u proslosti.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 3:40 pm

ma ne postoji nikakav bahtic i ostali, nit su postojali ljudi dragi... a pogotovo ne na treningu ..
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 3:43 pm

Minjore je napisao/la:
pet jan 12, 2018 3:40 pm
ma ne postoji nikakav bahtic i ostali, nit su postojali ljudi dragi... a pogotovo ne na treningu ..
:palacgore: neko kao da je pisao jucer, hvala tebi na info.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 3:51 pm

south side je napisao/la:
pet jan 12, 2018 3:39 pm
Evo sasa gost na hajatu i za transfere kaze da ce doci jos jedan igrac eventualno dva da se neće vise gomilati igraci kao u proslosti.
To je bilo ima i 5 dana prijatelju :)
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 4:21 pm

Na spisku selektora kadetske reprezentacije BiH Sakiba Malkocevica koji je pozvao 32 igraca, je samo jedan nas igrac, Edin Mujic.
Na istom spisku je cak 9 igraca Sarajeva, koje je u ovoj polusezoni bilo dominantno u kadetskoj uzrasti.

Mi bi trebali pojacati kadetsku ekipu obavezno.

Vidim juniori Sarajeva su ostali bez najboljeg igraca, koji je pri tome otisao za bas male pare, a 6 bodova nam bjeze, tako da mislim da juniori imaju izgledne sanse za dostizanje prvog mjesta.

Dobri igraci 2000+ godiste nam trebaju i tu mora Sasa potegnuti.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 4:43 pm

I kad smo mi prvi ipak imamo manje igraca u reprezentaciji, jer te stvari nisu povezane, a kad su pitari prvi opet je normalno da oni imaju najvise igraca. Ta logika se samo koristi u nasoj drzavi. Izgovor ce tako biti za svakog naseg igraca. Ovaj premlad ovaj prestar. Bajic krampa, Hodzic nazad u Zelju za 2 godine, Kjosevski manje iskustva od Pirica, Hajdarevic prestar za u19, premlad za turneju u Americi, a nema mjesta u u21. Saban isto, mrljav, nema mjesta a eto Cavar je misicav. Dzeko nije igrac Zelje, jer je on stvoren u Teplicama. Izgovor za sve.

Taj Mujic je vrhunski talenat, gledao sam ga 2-2 kad su igrali kadeti protiv Sarajeva, dao je obadva gola za nas. Mislim da moze biti igrac internacionalne klase. Isto za te kadete igra jedan igrac sa brojem 55 na sredini, odlican je. Neznam kako se zove. U tim kadetima ono sto sam mogao viditi jeste da nam je odbrana tanka, i slazem se da moramo podici nivo nasih igraca u omladinskim kategorijama, pogotovo u kadetima ako hocemo opet juniore koji ce se boriti za prvo mjesto.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 5:14 pm

gledam ovaj pregled sezone i ona ofarbana ubleha je bila baš promašaj
taj niti je koga predroblao, izacio duplim, bilo kako...niti faulirao ikad
cccc
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 12, 2018 5:14 pm

Ponavljam ovo po stoti put. Najvaznije je proizvesti igraca, kvalitetnog igraca iz omladinskog pogona. To je svrha i najvazniji zadatak omladinskog pogona, a rezultati nisu toliko bitni. Bitni jesu ali je mnogo vaznije proizvesti igraca, taj put za kvalitetnog talentovanog juniora od omladinskog fudbala do seniorskog je jako tezak. Mnogi su se tu izgubili, a mnogi su vrlo lako presli tu mozda i jednu od najvaznijih etapa u svom fudbalskom razvoju.

Sto se tice ovih nasih kadeta, uvjeren sam u to da ce bar trojca ako se nastave pravilno razvijati, igrati za nasu seniorsku ekipu u blizoj buducnosti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 182 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija