Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:25 am

cuj javne nabavke..
mora da nam je Miske svoj deterdzent uvalio :placeodsmijeha:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:27 am

storm_raider je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:19 am
I sad fino ono ostaje na forumu. Pa dodje li ikada do ikakvog potezanja klevete, neka dokaz stoji. Kod nas je sloboda govora davno prevazidjena ocito.
Klub treba da podnese krivicnu prijavu zbog klevete protiv ovog nicka, a onda bi kasnije nadlezne institucije odradile svoj dio posla. Doticnoj osobi bi morao onda biti otkriven identitet pa bi se znalo ko, zasto i zbog cega iznosi ovakve gnusne lazi na forum. Ovakve stvari nisu za zajebanciju, ovo je nesto sto je jako ozbiljno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:30 am

kriju identite ko da je zasticeni svjedok
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:44 am

Brkoo je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:27 am
storm_raider je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:19 am
I sad fino ono ostaje na forumu. Pa dodje li ikada do ikakvog potezanja klevete, neka dokaz stoji. Kod nas je sloboda govora davno prevazidjena ocito.
Klub treba da podnese krivicnu prijavu zbog klevete protiv ovog nicka, a onda bi kasnije nadlezne institucije odradile svoj dio posla. Doticnoj osobi bi morao onda biti otkriven identitet pa bi se znalo ko, zasto i zbog cega iznosi ovakve gnusne lazi na forum. Ovakve stvari nisu za zajebanciju, ovo je nesto sto je jako ozbiljno..
Upravo to. Ako oni nece da qrcem mrdnu ko ih yebe. A 1001 stvar se ovakva pojavila i u tekstovima na jednom portalu i na forumu tog istog portala. Pokusaj i da se ovdje slicno prenese mogu okaciti macku o rep i to isto ostaviti za svoj forum.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:46 am

Ko se malo hoce poigrati moze doci do vremena kad su slike uredjene u paintu ili nekom drugom programu. Ako to mi svi mozemo saznati onda kad bi se neka tuzba pokrenula se vjerovatno moze doci i do identiteta ili IP adrese ili nesto slicno.
Neka je Model sve one stvari pisao i trudio se da pokaze o kakvim se hajvanima radima, a igraci ako prate forum onda nek vide u kolikoj velicini od kluba igraju i nek budu svjesni da isti ovi ljudi bi bili spremni i na njih udariti samo kako bi preko njih nastetili ljudima u upravi.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:47 am

MrkiMedo je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:46 am
Ko se malo hoce poigrati moze doci do vremena kad su slike uredjene u paintu ili nekom drugom programu. Ako to mi svi mozemo saznati onda kad bi se neka tuzba pokrenula se vjerovatno moze doci i do identiteta ili IP adrese ili nesto slicno.
Neka je Model sve one stvari pisao i trudio se da pokaze o kakvim se hajvanima radima, a igraci ako prate forum onda nek vide u kolikoj velicini od kluba igraju i nek budu svjesni da isti ovi ljudi bi bili spremni i na njih udariti samo kako bi preko njih nastetili ljudima u upravi.
pa zato je i ban zaradio sto ih je provalio ko malu djecu
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 12:52 am

Dajte covjeku kakvu nagradu.
Porezna nam svako malo u klubu, odu pognute glave, nadju prangiju, ali ovaj brat nasao pronevjeru poreza i javnih nabavki.
Svaka cast!

Eno sad necemo imat teren. :(
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 1:01 am

Katill je napisao/la:
sri jan 10, 2018 11:40 pm
Kao uzoran i pošten građanin ali i jos veci navijac naseg kluba, shodno dokumentacije koju imam i koju sam dobio, u toku sutrasnjeg dana podnijet cu NN. krivicnu prijavu kantonalnom tuzilastvu u Sarajevu, dok sam poreznoj upravi FBIH vec podnio online prijavu kao i obavjestio ministarstvo kulture i sporta KS. da u ovom trenutku ne isplati nasem klubu pola miliona maraka

Zasto?

Zato sto dokumentacija jasno i glasno govori da je u periodu 2015-2016 pronevjeren veliki dio novca u nasem klubu, te se od nabrojanih trazi da izvrse detaljen provjere klupske dokumentacije, uplate poreza kao i dokumentacije koja se tice javnih nabavki za izgradnju istocne tribine ali i redovnih nabavki koji idu preko kompanije Megamix

Takodjer obavjesteni su i svi veci sadasnji sponzori naseg kluba o ovom slucaju, te se od istih trazi da provjere lojalnost prema nasem klubu ...

A vama gospodo dostavljam e-mail prijavu upucenu poreznoj upravi kao i e-mail upucen kantonalnom ministarstvu, dok ce ekskluzivno prijavu kantonalnom tuzilastvu dobiti jedan portal koji ce to i objaviti ...

U zdravlje ...

slika

slika
Prejak si, steta sto te banovase ! :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 1:11 am

Piskaranje jada(ili vise njih) po forumima nece nanijeti neku direktnu stetu klubu sto oni imaju za cilj. Ali boli nas ba koji smo uz Zelju 24 sata kada gadost ovaku neku napravi jad. Tako da treba maximalno ismijavati , sikanirati i yebavati djete rodjeno i nerodjeno ovakvom jadu ili vise njih. Ne zasluzuzuje paznju ni sekunde jer on se hrani tim, ali na kraju krajeva uci ce neko neutralan na forum sa strane pa procitati i stvarno se zapitati jer nije upucen toliko, uci ce pitar i ponavljat ce to 1000 puta dok laz ne postane istina, to im je u krvi da iskirve, izmisle, i laz ponove hiljadu puta kako bi ona postala istina. Znam da nije dozvoljen identiet javno ali ako neko zna neka napise izmedu nas na PP . Kada je bila afera sa Acom ljigavim, Hrasno i co. kada su udarali svim silama , zalijepim mu izmjenjen hiperlink na forum o propasti Dinastije, i odmah sam banovan trajno ali i izbisan s fb u kratkom roku. Hocu reci da se ovdje puno raje zna medjusobno, i treba iskorisiti priliku i yebati zenski dio familije jadu odnosno jadovima.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 1:23 am

Kud nismo izgubili od Radnika. ;)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 2:30 am

Nisam ovu sezonu mislio ni riječ napisati , ali ovom majmun želim sve najgore u životu . Konju sezona je 16/17 i stadion je pravljen 2017. Glupan ni oklevetati ne zna.
Ma ja, eto Miske postavljao plastičnu stolariju
Na kući a Želji ispostavio račun.
Kokošaru mrtvi, ne govori nas i mi. Ti ni u ludom snu nisi mi , već bijedni kokošar, parazit i govno osvetoljubivo.
Izvinite raja ali morao sam.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 2:47 am

Padobranac je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:11 am
Brkoo je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:07 am
Padobranac je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:04 am
Emir spahic novi igrac Zelje
Jel ozbiljno ili furas?
Sjecam se da si prvi napisao da dovodimo Asima Zeca..
Ma kakvi ovo sam lupio, pitam za trening niko nista pa ovo da me primjetite hahah
Dakle, u koliko je trening
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 6:14 am

Yebem li mu mamu retardiranu
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 7:26 am

Zivjela lobotomija!
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 8:12 am

Kao uzoran i pošten građanin...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 8:48 am

Zvaka72 je napisao/la:
čet jan 11, 2018 2:30 am
Nisam ovu sezonu mislio ni riječ napisati , ali ovom majmun želim sve najgore u životu . Konju sezona je 16/17 i stadion je pravljen 2017. Glupan ni oklevetati ne zna.
Ma ja, eto Miske postavljao plastičnu stolariju
Na kući a Želji ispostavio račun.
Kokošaru mrtvi, ne govori nas i mi. Ti ni u ludom snu nisi mi , već bijedni kokošar, parazit i govno osvetoljubivo.
Izvinite raja ali morao sam.
A zasto nisi mislio ni rijec napisati? :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 8:52 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 11, 2018 12:52 am
Dajte covjeku kakvu nagradu.
Porezna nam svako malo u klubu, odu pognute glave, nadju prangiju, ali ovaj brat nasao pronevjeru poreza i javnih nabavki.
Svaka cast!

Eno sad necemo imat teren. :(
U pravu si 100%, cak mislim da su nekad ranije pokusali za istu stvar prijaviti klub i na kraju porezna rekla da je sve bilo uredu ( usput nema kod nas "javnih nabavki").
Bez obzira sto ce rijetki povjerovati u ovo nakon svih dosadasnjih cinjenica i dokaza da je u pitanju samo licna zavist i zloba, iz kluba bi se trebali angazovati i protiv ovih i ovakvih podnijeti tuzbe, pogotovo ako koji portal ili medij objavi ovakve i slicne gluposti.
A ja licno mu zelim sve najgore i da se hocemo rijesiti, procistiti ovih nazovi navijaca, simpatizera Želje pa neka nas ostane koliko god ali koji su uz klub u svim situacijama i kada ide dobro ali Boga mi i lose. Nemamo mi nista od onih 190 000 FB fanova.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 8:53 am

identitet osobe se zna dugo i to je vlasnik firme ss u registru. nema potrebe da se sekirate.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 8:56 am

naravno, klub nije subjekt javnih nabavki i sve tendere raspisuje sebe radi. a nema nikakvu pravnu obavezu nijedan tender ni oglas da javno raspiše.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 11, 2018 9:03 am

Eto drugar Chwilla je sve napisao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Dzezvar i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija