Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 10:51 pm

uprava radi odlican posao, malo im je stekao ovaj sportski segment al nadam se da ce duplom rijesit i taj problem..
eh teren fino, mora se uradit i da i to zaokruzimo. sledeci prioritet treba da bude kamp, koliko samo dragulja tu imamo nismo svjesni. za par godina bi mogli imat kostur tima iz naseg omladinskog pogona.

znaci, da se ja pitam, rijesio bih teren i nekako osposobio te poslovne prostore i nakon toga usmjerio sve kapacitete ka izgradnji savremenog kampa i jacanju skauting sluzbe za omladinske pogone.

forzaa zeljo
MIRZA RASCIC
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 10:58 pm

mene samo strah sto nasi hoce 100% cistu titulu, svugdje je u svijetu normalno i legalno dati premije ekipi koja igra protiv direktnog konkurenta, ali nasima ne pada to napamet, ne kazem da podrzavam to, ne znam jednostavno sta je ispravno, ali opet ce se desavati situacije ko zadnjih godina da recimo Sloboda zapne protiv nas, a onda se naguzi Zrinjskom i sarajevu itd hiljadu je primjera, dok mi sve radimo po zakonu, Zrinja uzima titule, nadam se da ce ova sezona biti prekretnica za nas
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:31 pm

mavi je napisao/la:
sri jan 10, 2018 6:17 pm
Ćubara danas među najboljim na treningu, djeluje onako na prvu poprilično smireno, nema bespotrebnog izbijanja, nabijanja, igra na sigurno, pravovremen. Mali Kurtović iz Goražda tanak, barem prema onom što sam danas vidio, nije mogao da faulira nikog, a kamoli šta drugo. Zeko aktivan, Zakarić nešto počeo granati ruka, valjda se frajko umislio. S pravom, samo da mu to ne pređe u naviku. Zeba ne može meda, Veca branio i nemoguće.....
Hvala Mavi na ovih nekoliko informacija.Znam da je to ono što si ti vidjeo svojim ocima,neko mozda neke stvari vidi i drugacije i lijepo bi bilo da neko ko je još bio na treningu napiše svoje mišljenje.Raju to zanima.Forum i sluzi upravo za ovakve stvari koje je Mavi napisao.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:36 pm

Samo bih da se nadovežem na ove što govorite o forumu.
On nikada neće biti takav da odgovara svim pojedincima. Nikad se neće desiti da se uvijek raspravlja o stvarima koji svima odgovaraju.
Ako napišete post, on je javan i adresiran na sve ostale forumaše i očekuj da se neće svi slagati sa njim. Ponekad imam osjećaj da je raja previše osjetljiva ovdje, de ba malo testosterona dodajte, šta vam je.
Ne mogu stvari biti uvijek onakve kako vi hoćete da budu, pogotovo ne forum.
Zar forum treba da bude uvijek mrtav ozbiljan? Ne bih se složio, ipak je ovo skupina navijača fudbalskog kluba a ne kluba bankara.
Čak nekima i smeta što ovdje ima veća količina ljudi koja se međusobno slažu, pa smo eto lobotomci jer imamo mišljenje koje se ne poklapa s njihovim, po meni smiješno.

Svako može pisati šta hoće i svako mu smije odgovoriti, ismijavati, složiti se, a bujrum brani svoj stav. Nema smisla biti uvrijeđen samo zato što je većina ljudi protiv tebe, to ne znači da nisi u pravu, brani svoje mišljenje.
 
Katill
Postovi: 1
Pridružen/a: sri jan 10, 2018 11:26 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:40 pm

Kao uzoran i pošten građanin ali i jos veci navijac naseg kluba, shodno dokumentacije koju imam i koju sam dobio, u toku sutrasnjeg dana podnijet cu NN. krivicnu prijavu kantonalnom tuzilastvu u Sarajevu, dok sam poreznoj upravi FBIH vec podnio online prijavu kao i obavjestio ministarstvo kulture i sporta KS. da u ovom trenutku ne isplati nasem klubu pola miliona maraka

Zasto?

Zato sto dokumentacija jasno i glasno govori da je u periodu 2015-2016 pronevjeren veliki dio novca u nasem klubu, te se od nabrojanih trazi da izvrse detaljen provjere klupske dokumentacije, uplate poreza kao i dokumentacije koja se tice javnih nabavki za izgradnju istocne tribine ali i redovnih nabavki koji idu preko kompanije Megamix

Takodjer obavjesteni su i svi veci sadasnji sponzori naseg kluba o ovom slucaju, te se od istih trazi da provjere lojalnost prema nasem klubu ...

A vama gospodo dostavljam e-mail prijavu upucenu poreznoj upravi kao i e-mail upucen kantonalnom ministarstvu, dok ce ekskluzivno prijavu kantonalnom tuzilastvu dobiti jedan portal koji ce to i objaviti ...

U zdravlje ...

slika

slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:43 pm

đesi hrasno kućo stara, zar opet, aj mrš
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:45 pm

E ne vjerujem :rofl1: :rofl: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:45 pm

Hahahahhaha koji kralj, koliko aparata da ti naručimo?
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:46 pm

Na kraju krajeva..uvijek ima ignore opcija...pa lijepo napraviš sebi filter...tako da kad uđeš na forum a ono većina postova sakrivena možeš zaključiti u kom smjeru ide diskusija :DD: .i pritom ako si pogledao prije toga zvaničnu i portale...na osnovu toga doneseš sud..pa odmoriš od foruma dok se magla ne raziđe...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:47 pm

Ovo mora da su one pare sto su pronevjerene da se finansiraju forumasi...

:rofl:

E ne vjerujem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:48 pm

Jel to sad poraslo na 15 miliJona kamataru
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:48 pm

Mogao si se bar potruditi pa brushem ili jednostavnim pravougaonikom zamaskirati to. Stresem se kad vidim taj paint spray...
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:49 pm

Katill je napisao/la:
sri jan 10, 2018 11:40 pm
Kao uzoran i pošten građanin ali i jos veci navijac naseg kluba, shodno dokumentacije koju imam i koju sam dobio, u toku sutrasnjeg dana podnijet cu NN. krivicnu prijavu kantonalnom tuzilastvu u Sarajevu, dok sam poreznoj upravi FBIH vec podnio online prijavu kao i obavjestio ministarstvo kulture i sporta KS. da u ovom trenutku ne isplati nasem klubu pola miliona maraka

Zasto?

Zato sto dokumentacija jasno i glasno govori da je u periodu 2015-2016 pronevjeren veliki dio novca u nasem klubu, te se od nabrojanih trazi da izvrse detaljen provjere klupske dokumentacije, uplate poreza kao i dokumentacije koja se tice javnih nabavki za izgradnju istocne tribine ali i redovnih nabavki koji idu preko kompanije Megamix

Takodjer obavjesteni su i svi veci sadasnji sponzori naseg kluba o ovom slucaju, te se od istih trazi da provjere lojalnost prema nasem klubu ...

A vama gospodo dostavljam e-mail prijavu upucenu poreznoj upravi kao i e-mail upucen kantonalnom ministarstvu, dok ce ekskluzivno prijavu kantonalnom tuzilastvu dobiti jedan portal koji ce to i objaviti ...

U zdravlje ...

slika

slika
Kao uzoran i pošten gradjanin si trebao mnogo ranije da podnosiš prijave a ne sad kad je sve ok.Vjerovatno pripadaš grupi ljudi koji vole Zelju samo onda dok im Zeljo sluzi za zadovoljavanje vlastitih potreba a na štetu kluba.Mislim da si ti jedan od onih koji je obuhvacen istragom o kriminalu u FK Zeljeznicar koji se dešavao prije dolaska ove uprave na celu sa Senadom Misimovicem.
Zadnja izmjena: Plavi orkestar, dana/u sri jan 10, 2018 11:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:49 pm

BlwD je napisao/la:
sri jan 10, 2018 11:48 pm
Mogao si se bar potruditi pa brushem ili jednostavnim pravougaonikom zamaskirati to. Stresem se kad vidim taj paint spray...
Kad' je vec koristio photoshop, mogao je malo kvalitetnije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:50 pm

Al čuj kao uzoran građanin :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:50 pm

Dobri su ti saradnici, pa su ti ime za 10 maraka odali :)
P.S. uzornu ti majku yebemo !
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:50 pm

Pa dobro njegovo pravo. Nadam se da nije banovan, zanimljiv je
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:51 pm

Prekucao. :lol:
1987
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:52 pm

Katill je napisao/la:
sri jan 10, 2018 11:40 pm
Kao uzoran i pošten građanin ali i jos veci navijac naseg kluba, shodno dokumentacije koju imam i koju sam dobio, u toku sutrasnjeg dana podnijet cu NN. krivicnu prijavu kantonalnom tuzilastvu u Sarajevu, dok sam poreznoj upravi FBIH vec podnio online prijavu kao i obavjestio ministarstvo kulture i sporta KS. da u ovom trenutku ne isplati nasem klubu pola miliona maraka

Zasto?

Zato sto dokumentacija jasno i glasno govori da je u periodu 2015-2016 pronevjeren veliki dio novca u nasem klubu, te se od nabrojanih trazi da izvrse detaljen provjere klupske dokumentacije, uplate poreza kao i dokumentacije koja se tice javnih nabavki za izgradnju istocne tribine ali i redovnih nabavki koji idu preko kompanije Megamix

Takodjer obavjesteni su i svi veci sadasnji sponzori naseg kluba o ovom slucaju, te se od istih trazi da provjere lojalnost prema nasem klubu ...

A vama gospodo dostavljam e-mail prijavu upucenu poreznoj upravi kao i e-mail upucen kantonalnom ministarstvu, dok ce ekskluzivno prijavu kantonalnom tuzilastvu dobiti jedan portal koji ce to i objaviti ...

U zdravlje ...

slika

slika


U Plavu Seharu ! ! !
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 10, 2018 11:53 pm

E svasta...
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u sri jan 10, 2018 11:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 239 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija