Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 07, 2018 11:44 pm

Livančić je bio najbolji igrač Viteza kad god je igrao protiv nas i imao sam želju da ga vidim u našem dresu. U kakvom je sad stanju, pojma nemam, ako je stagnirao ili nazadovao ne bih ga dovodio, pogotovo što smo na njegovim primarnim pozicijama solidno popunjeni.

Nije on više ni tako mlad igrač, a u karijeri nije napravio ništa toliko vrijedno pomena da bi se isplatilo rizikovati s njim. Svi igrači koji su nama bili pojačanja, a nisu igrali u prijašnjim klubovima su bili već itekako dokazani u našoj ligi, a Toni je samo igrač koji je obećavao.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jan 07, 2018 11:45 pm

pile87 je napisao/la:
ned jan 07, 2018 11:33 pm
Nike kvesa završio sa Varteksom zadnji plasirali sa u Evropu ali se raspao klub nije bilo para.
Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
U pravu si..znam da su se raspali.(mada postoje i sad kao amateri, a NK Varazdin baštini to što su oni nekad bili).ali mislim da su odigrali tu još jednu sezonu prije raspada, to bi trebalo biti ljeto poslije Kvesinog dolaska kod nas..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 07, 2018 11:50 pm

Misimović džek pravi još kad bi se Amar mogao uklopiti gdje bi nam bio kraj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 07, 2018 11:52 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned jan 07, 2018 11:44 pm
Livančić je bio najbolji igrač Viteza kad god je igrao protiv nas i imao sam želju da ga vidim u našem dresu. U kakvom je sad stanju, pojma nemam, ako je stagnirao ili nazadovao ne bih ga dovodio, pogotovo što smo na njegovim primarnim pozicijama solidno popunjeni.

Nije on više ni tako mlad igrač, a u karijeri nije napravio ništa toliko vrijedno pomena da bi se isplatilo rizikovati s njim. Svi igrači koji su nama bili pojačanja, a nisu igrali u prijašnjim klubovima su bili već itekako dokazani u našoj ligi, a Toni je samo igrač koji je obećavao.
Ovako i ja nesto mislim, pa da te citiram :D

Obecavao jest. Uradio u nasoj ligi nesto dobro, Nije. Tamo uopce ne igra.
Smatram da nam ne bi bio pojacanje.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 07, 2018 11:57 pm

Mene je licno najvise impresiniralo upravo taj stav sprema Amaru, da se ima okvir rada prema kojem svako u klubu treba da radi. Ne samo Amar nego svi, da se ima taj sistem rada tako da nisi ovisan o jednoj osobi.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:18 am

Hijerarhija u svakom klubu, svakoj firmi, svemu postoji.
Nigdje šef stručnog štaba nije glavni čovjek u klubu, neko ko donosi ključne odluke. Zna se šta je posao šsš.
Na žalost, Amar je ne tako davno morao biti sve, samo što se još nije skinuo u kopačke i izašao na teren. Morao je tražiti igrače, obezbjeđivati im pare za plate, sve raditi što sad radi čitav tim ljudi.
Nervno da to jedan čovjek sam ne može, zato je on onda i otišao na godišnji. Ko je ikad u životu teglio za druge, zna da moraš kad tad pući, popizditi.
Sad klub ne treba Amara koji će biti sve, u ovom trenutku fakat ne znam šta bi on trenutno mogao biti, možda najprije neki skaut za još anonimne igrače u tom nekom skauting-sistemu koji se spominjao...
Ali definitivno prava stvar je da svak ima samo svoj dio posla koji radi i za koji je odgovaran...i ništa više, ništa manje.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:19 am

maxum1921 je napisao/la:
ned jan 07, 2018 11:41 pm
kremenko je napisao/la:
ned jan 07, 2018 6:55 pm
Ali sta treba da znaci...Luksuz je da Željo trenira na pomoćnom terenu? Prodajemo zemlju?
Znaci da su apetiti porasli kad je u pitanju novcana naknada za koristenje pomocnog gdje je plastika. Toliko je klub postao trn u oku mnogima.
Moze pojasnjenje prijatelju
Aludiras na opstinu ili ?
Ako je on,sjeme mu se zatrlo...
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:28 am

Isto tako, da je htio Amar na taj način, već bi bio u klubu. Tražilo se i trenera, i sportskih direktora. Sumnjam da to nikad nije bila opcija.

Jednostavno je problem taj što da Misimović kaže Amaru da je titula cilj i sve osim toga je neuspjeh, Amar bi pustio Lutvu na njega.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:28 am

salle86 je napisao/la:
pon jan 08, 2018 12:18 am
Hijerarhija u svakom klubu, svakoj firmi, svemu postoji.
Nigdje šef stručnog štaba nije glavni čovjek u klubu, neko ko donosi ključne odluke. Zna se šta je posao šsš.
Na žalost, Amar je ne tako davno morao biti sve, samo što se još nije skinuo u kopačke i izašao na teren. Morao je tražiti igrače, obezbjeđivati im pare za plate, sve raditi što sad radi čitav tim ljudi.
Nervno da to jedan čovjek sam ne može, zato je on onda i otišao na godišnji. Ko je ikad u životu teglio za druge, zna da moraš kad tad pući, popizditi.
Sad klub ne treba Amara koji će biti sve, u ovom trenutku fakat ne znam šta bi on trenutno mogao biti, možda najprije neki skaut za još anonimne igrače u tom nekom skauting-sistemu koji se spominjao...
Ali definitivno prava stvar je da svak ima samo svoj dio posla koji radi i za koji je odgovaran...i ništa više, ništa manje.
Samo da dodam ono sto sam ja napisao da me neko neshvati pogresno. Svi se mi trebamo ustati kad se Amarom ime spomene, i normalno bi ga ja isto volio viditi u nekoj ulozi u klubu kad bude relevantno. Mozda to nije relevantno u ovom momentu kad imas dobrog sportskog direktora i trenera. Ali ono sto je bitnije jeste da konacno imamo zdrav klub, sistem rada, tako kad jedna osoba napusti iz bilo kojeg razloga, nece biti drasticnih padova. Zamisli da Tan digne sidro od Torpeda, sta bi se tu desilo. Niko nezna. Vise sam mislio na to. Nista lose o nasoj legendi :)
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:36 am

Ma treba gurnut Šehica nek igra kad ne bude mogao Siniša, bolje trpit njega nego neke polovnjake..
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:43 am

Luka Lucic?!
Opravdavam u slucaju da ce Adi biti koristen na stoperu ( bez obzira da li igramo s 3 nazad jer to vjerovatno jos nismo spremni da igramo u pola sezone da nesto isprobavamo ) pa da ostanu Proja i Luka na beku.
Luka dole nije mogao igrati pored Stojkica prije svega jer je Stojkic kvalitet ali i njihov igrac, kapiten.
Nije star, ima nase papire. Po meni korektna opcija.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:49 am

Gotov nam je i Sinisa. :D
Nek je sa srecom!

slika
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:56 am

Ako ima ikakve šanse i Lučića i Livančića dovesti, jer su obojica tipovi bekova kakve mi trebamo imati pogotovo protiv slabijih ekipa koje igraju bunker.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 12:57 am

Moje mišljenje naravno :D
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 1:11 am

Par stvari sam primjetio na intervjuu...

1. Strasno
Voditelju Adisu se kenja. Il se vec ukenjo.

2. Sto me najvise odusevljava
Ljudi, u ovoj godini teren, sjever uredjenje, istok poslovni i trg... znaci ne vjerujem.. bonus projekat zapad, brojaci.. vauuu

3. Sto me odusevljava
Memorandum prema svim nivoima vlasti za izgradnju cjelokupnog stadiona. Ludilo.

4. Sto me zalosti
Kad predsjednik kaze za odlazak Stanica, izgubio je Zeljo, ali izgubio je i Stanic.
Sta to znaci?
Kad Zeljo izgubi izgubili smo svi, hiljade nas, na suprotnoj strani izgubio samo Stanic.
E to je lose, nije me briga za Stanica, al Zeljo je izgubio. To se nije smjelo desiti. Po meni.

5. Sto me najvise zalosti
Mogli smo primjetiti da se predsjednik najvise nalozio kad je bilo rjeci o saradnji sa lokalnom zajednicom. Ne vjerujem da idiot od nacelnika nakon svih ovih godina ulaganja i dalje opstruira napredak. Umjesto da nas oni vode kroz administrativne procese, kako kaze Senad. Nazalost, ja ne vidim u ovom nacelniku ni malo mogucnosti da popravi dosadasnji ugled. Al ne krivim njih, kad ljevica izadje sa 4 kandidata i liste.. fuj

Uglavnom, ljudi u upravi rade lavovski posao, a lokalna zajednica umjesto da podrzi, opstruira. Fuj.
Vlast samo 14% za vise od 3 miliona ulaganja, a samo u prosloj godini Zeljo uplatio milion poreza (33%).

Bice Zeljo opet sampion.

Nedzad Koldzo je najveci idiot!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 1:24 am

Jedna Sabina(necu joj citav identitet otkrivati, mada ga je ona vec i sama otkrila) iz opozicije, registrovana je na klixov forum, i indirektno i direktno pise da ne bi nista ulagala u stadion Grbavicu. I sad narod mora birati izmedju takve opozicije i ovakvog koldze. Koldzo i opcina te sabotiraju na svakom koraku, a ova ne bi feninga ulagala u sportsku infrastrukturu, kaze ima i precih stvari. Tuzno i zalosno gdje mi zivimo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 1:42 am

I nakon Stanica, Stanic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 1:54 am

storm_raider je napisao/la:
pon jan 08, 2018 1:42 am
I nakon Stanica, Stanic.
Mato Stanic? Bivsi igrac Sirokog, sad je u Dinamu, odlican veznjak a mlad, ubrzo ce napuniti 20 godina.U nasoj juniorskoj reprezentaciji se uvijek isticao i bio jedan od najboljih igraca..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 1:58 am

De Matu Stanica pa da izginem :D decko je talenat boli glava :D Slobodno Sabana prodati hahaha
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 08, 2018 2:00 am

Taj mali je fantastičan igrač. Nevezano da li nam dolazi ili ne, par utakmica za reprezentaciju sam ga pratio i odlično se pokazao. Za tri dana puni 20 godina, možda ko poklon dobije raskid ugovora od Dinama :D Inače ima ugovor do 2021. godine, a po transfermarktu nije sekunde odigro ove sezone za Dinamov drugi tim.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], MiroslavKruzik i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija