Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2018 11:19 pm

Jest protiv Širokog u kupu drugo poluvrijeme kad je igrao ispod istoka :-D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2018 11:21 pm

Sad će Crnov da se vrati i da izdeminira :ganja: ...izliječi nas te patnje zvana lijevo krilo
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2018 11:25 pm

Svako ima svoje misljenje i dosta se razlikuje konkretno po pitanju Lendrica. Smatram da bi bilo odlicno vratti ga ukoliko je to uposte moguce i ako se uopste razmatra ta mogucnost. Dao si ga za 300 milja a dobijas ga dzaba ako raskine ugovor. Istina to je specifican tip igraca sa jakim karakterom, ali se igracki dokazao, stekao ime u ovoj ligi i puno bi nam pomogao. Ovo je kljucna godina to treba da budemo svjesni, igracki kadar treba da bude maximlano osnazen i konkuretntan, gdje prije svega mislim da sacuvamo postojeci (sto smo uradili osim Stane jbg),dok igrace tipa Ivana prikljuciti timu i time ga dodatno ojacati pred prevazno proljece pred nama.

Navijaci odnosno tako da kazem pratioci naseg Zelje su blago receno veoma cudni, jer evo igra se popravila zadnjih mjesec dana prvenstva, prvi smo, sve je islo kao izmisljeno ali opet posjeta kaska. Za nas je veci magnet na tribine jedno bombasticno pojacanje nego li sve ovo nabrojano prije, cudni smo. A opet u ovom pohodu na proljece jedan od najbitnijih kotacica je ta publika, i sa te strane eventualno dovodjenje igraca kao Ivan bi bilo korisno. Istina mi tima nismo imali u predhom periodu i na to su uticali itekeko pojedini igraci , ali mi smo imali dva trenera koji su isli iz krajnosti u krajnost(Slovence i ne brojim), Mulalic svojim nacinom pristupa i drugarstvom doveo gotovo do fizickog sukoba igraca u svlacionici, Slavko totalna suprotnost bez volje da ima tim kao cjelinu i tjerao svoj neki demagoski da nekazem ublehaski . Hocu reci da je najvise do trenera kako ce izbalansirati taj odnos, jer yebeno je raditi sa trideset dvogodisnje djece, a ne sa 30 razlicitih ljudi sa raznim karakterima, Adi to uspjeva za sada i odlicno mu ide. Licimo na tim itekako,kada je uspio jednog Zebu klupirati u najvaznijim utakmicama a da ne dodje do havarije u svalacionici onda mu odati svako postovanje po tompitanju. Isto tako vjerujem da bi se Ivan uklopio kao i svaki drugi kvalitetan igrac u ovaj tim jer mnogo toga je do trenera, a i sam on bi vjerujem imao motiv da zavrisi ono sto nije uspio a poznavajuci njega dao bi sve od sebe. Mada o ovome je suludo pricati jer ne znamo uposte da li postoji mogucnosti i kombinacija da nam se prikljuci.

Generalno, vec su uradili dobar posao zadrzavajuci vecinu igraca iz tog cjelovitog tima. Napeti se iz petinih zila, znam da je lako tudjim ku.rcem gloginje mlatiti, ali uraditi sve je sto je u nasoj moci i dovesti tri do cetiri provejerena igraca, koji nam istinski mogu pomoci, jer smo fino zagazili na svim poljima i ako izguramo, a vjerujem da hocemo aBd, onda nas ceka neki novi-stari Zeljo stabilan, jak, primjer svima i lider na svim mogucim poljima...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2018 11:29 pm

Lendrica ljudi mogu voljeti ili ne, ali cinjenica je da se radi o jednom od statisticki najefikasnijih, ako ne i najefikasniji igrač premijer lige u njenoj historiji. Mislim da je čak i ovaj portal pisao o tome.
Ako bi se pojavio i promil sanse da se vrati, ja bih to ucinio.

Ono sto su Ronaldo i Mesi u Spaniji, po pitanju zabijanju golova, to je Lendric u ovoj Ligi.

Ne znam, koji to klub ne bi zelio statisticki najeefikadnijeg strijelca u historiji lige.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2018 11:45 pm

Simply Blue je napisao/la:
sri jan 03, 2018 11:21 pm
Sad će Crnov da se vrati i da izdeminira :ganja: ...izliječi nas te patnje zvana lijevo krilo
On ako prezivi pripreme dobar je, a da zaigra na proljece, ljeto je posebna prica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 12:04 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri jan 03, 2018 10:26 pm
Igrački je ubica. Ubica peterca. Gdje ostatak ekipe mora izmišljati lopte za njega. Ko je to prošle godine radio? Miroslav. Mi novog Miroslava sa 20 asistencija nećemo imati boga pitaj do kad. Dalje, svojom igrom je gušio ostale. Rade za njega bukvalno, a on jedini daje golove. Koristi krila, veznih igrača ne postoje. Golovi nula bodova. Tehnički najnepotkovaniji igrač koji je igrao na Grbavici, strašno. I to ga je i zakočilo u Lensu, to ga je zakočilo i u Hajduku i u Belgiji. Možeš se ti nalaziti u tri šanse pi utakmici,ali ako još 6 obećavajućih usereš svojom nesnalažljivošću, neinteligencijom, i nedovoljnom fudbalskom tehnikom, bićeš gdje jesi, na klupi.
Danas imaš Voju koji trči i više nego Ivan, dolazi po loptu na naših 30 metara od gola, tehnički fantastično potkovan, prava ubica kada se nađe u prilici. Došao u sred sezone, i tek prave partije treba očekivati na proljeće. Njegov doprinos igri je fenomenalan iako mu je skor golova , hajmo reći tanak.

O Ivanu opet.
A da ne govorim kakav je čovjek. Svi ga dižu u zvijede ja ga pljujem. Pljuvat ću ga vazda radi velikih bubica, problema koje je pravio. Na početku pokazivao pozitivni mangupluk, ali puno više se osilio nego što je trebao.

O Voji opet.
Je li taj čovjek dao intervju kako je došao ovamo? Miran, radan..iskusan. Hrabri, bodri saigrače. Grli, motiviše one najmlađe.
Dobro si ti ovo rekao strucnjak 😂😂😂
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 12:52 am

slika
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 1:01 am

Noge ko u Sedorfa :kafa:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 3:26 am

Ako postoji i najmanja sansa da moze doci, Lendrica treba dovesti, makar na posudbu za narednu polusezonu. Lik je zvijer za nasu ligu, kad je u formi iz jedne sanse zabija dva gola. Vojo jeste majstor i neko ko igra puno za ekipu ali u slucaju Lendricevog dolaska nek se na treningu bore za mjesto u prvih 11. Dva potpuno razlicita tipa napadaca, a oba kvalitetni, plus Kajkut..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 5:23 am

I, opet, sve i da dođe koliko nam treba?
Realizacija nije vrhunska, ali pobjeđujemo. Zabijemo uvijek bar gol više od protivnika. Nije to više ublehaško sa gol razlike, nego taj gol razlike bude najmanje izvučeno od realnog koliko smo zaslužili na toj utakmici. Igrom u ovih par zadnjih utakmica, mogli smo glat doći na još +7/8 gol razlike.
Na kraju krajeva, drago mi je što se zajebasmo oko Saleta. Definitivno dok je bio u prvoj postavi je igrač manje, ne može odgovoriti onome čemu tražimo, ali je zlatni džoker koji je zabio 4. vrlo bitna gola.
Napadač je pozicija trenutno koja nam najmanje treba.

edit by mod : ovaj put samo upozorenje
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 7:21 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet jan 04, 2018 5:23 am
I, opet, sve i da dođe koliko nam treba?
Realizacija nije vrhunska, ali pobjeđujemo. Zabijemo uvijek bar gol više od protivnika. Nije to više ublehaško sa gol razlike, nego taj gol razlike bude najmanje izvučeno od realnog koliko smo zaslužili na toj utakmici. Igrom u ovih par zadnjih utakmica, mogli smo glat doći na još +7/8 gol razlike.
Na kraju krajeva, drago mi je što se zajebasmo oko Saleta. Definitivno dok je bio u prvoj postavi je igrač manje, ne može odgovoriti onome čemu tražimo, ali je zlatni džoker koji je zabio 4. vrlo bitna gola.
Napadač je pozicija trenutno koja nam najmanje treba.

@benjoza šta ti nije jasno indijanac?

P.S. Hajde babuka danas hairli da te postavimo :kafa:
Halo indijanac, igrac koji u ovoj ligi ima statistiku k'o Ronaldo po tvojoj pregupoj prici je u najbolju ruku paraplegicar. Boljeg spica nismo imali niti cemo u dogledno vrijeme.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 7:37 am

Benjoza je napisao/la:
čet jan 04, 2018 7:21 am
Plava Porodica je napisao/la:
čet jan 04, 2018 5:23 am
I, opet, sve i da dođe koliko nam treba?
Realizacija nije vrhunska, ali pobjeđujemo. Zabijemo uvijek bar gol više od protivnika. Nije to više ublehaško sa gol razlike, nego taj gol razlike bude najmanje izvučeno od realnog koliko smo zaslužili na toj utakmici. Igrom u ovih par zadnjih utakmica, mogli smo glat doći na još +7/8 gol razlike.
Na kraju krajeva, drago mi je što se zajebasmo oko Saleta. Definitivno dok je bio u prvoj postavi je igrač manje, ne može odgovoriti onome čemu tražimo, ali je zlatni džoker koji je zabio 4. vrlo bitna gola.
Napadač je pozicija trenutno koja nam najmanje treba.

@benjoza šta ti nije jasno indijanac?

P.S. Hajde babuka danas hairli da te postavimo :kafa:
Halo indijanac, igrac koji u ovoj ligi ima statistiku k'o Ronaldo po tvojoj pregupoj prici je u najbolju ruku paraplegicar. Boljeg spica nismo imali niti cemo u dogledno vrijeme.
Vodi ga kući hehehehe
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 8:44 am

Nastavite ako mislite da je pametno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 8:50 am

U ponedjeljak startamo?
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 8:55 am

Takoe
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 9:44 am

E cuj sad i Lendric ne valja haha. Pa on bi tek u ovoj ekipi trpao. U onoj proslogodisnjoj sve se guralo na njega i na Miroslava. Igre nije ni bilo, sve se svodilo na ono sto oni naprave. Vjerovatno nema nista od toga ali igrac tog kvaliteta je vazda dobrodosao bar ako igracki gledamo. Jeste lud i zbog toga je i meni bio pao u ocima ali da je kvalitet jeste.

I @storme bas si me razocarao sa ovom "pored Voje i KAJKUTA" nam naprijed niko ne treba". Nedo Bog da se Vojo sta povrijedi. Vidio bi treba li nam ili ne. Sasa kao prva opcija u napadu nije dovoljan za igru koju mi preferiramo u zadnje vrijeme..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk



Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 9:49 am

Ne vjerujem sta citam, svega mi....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:03 am

koncept je potpuno drukčiji. mi sad imamo četiri igrača naprijed koji zaista nešto igraju zajedno. imamo drugu ulogu krila koja oba ulaze u sredinu. lendriću ili nekom lendriću bi se sve to moralo redefinisati i prilagoditi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:04 am

storm_raider je napisao/la:
čet jan 04, 2018 8:44 am
Nastavite ako mislite da je pametno.
Riders on the storm,
There's killer on the road. :kafa:
1987
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:04 am

Hadzijalagic je napisao/la:
čet jan 04, 2018 9:44 am
E cuj sad i Lendric ne valja haha. Pa on bi tek u ovoj ekipi trpao. U onoj proslogodisnjoj sve se guralo na njega i na Miroslava. Igre nije ni bilo, sve se svodilo na ono sto oni naprave. Vjerovatno nema nista od toga ali igrac tog kvaliteta je vazda dobrodosao bar ako igracki gledamo. Jeste lud i zbog toga je i meni bio pao u ocima ali da je kvalitet jeste.

I @storme bas si me razocarao sa ovom "pored Voje i KAJKUTA" nam naprijed niko ne treba". Nedo Bog da se Vojo sta povrijedi. Vidio bi treba li nam ili ne. Sasa kao prva opcija u napadu nije dovoljan za igru koju mi preferiramo u zadnje vrijeme..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Upravo tako, nasa trenutno raznolika igra bi ga cinila jos boljim. A zamisli sad da je Lendric nedo Bog u Sirokom, a Menalo igrao ulogu Miroslava ili npr za Zrinjski koji imaju i vise opcija u napadu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija