Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:31 pm

Žao mi Stane, ne kao igrača nego kao čovjeka. Ljudi mu ponudili najbolji ugovor u karijeri a on pod "stare" dane skonto da vrijedi više. Mogo par godina lagano igrati, bez ikakvog srkleta, uzimati normalnu lovu, kasnije trener u OP.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:42 pm

Ma trebali su Stanu ispoštovati zaslužio je a bolji je i od Projića i od Siniše i od ovog Mehremića
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:43 pm

SanMan je napisao/la:
pet dec 29, 2017 2:31 pm
Žao mi Stane, ne kao igrača nego kao čovjeka. Ljudi mu ponudili najbolji ugovor u karijeri a on pod "stare" dane skonto da vrijedi više. Mogo par godina lagano igrati, bez ikakvog srkleta, uzimati normalnu lovu, kasnije trener u OP.
Kao sto kaze mora misliti i na porodicu svoju. Sad mu je zadnji voz da zaradi nesto vece pare. Pa maksimalno ce igrati do 36, i sta onda.. Niko mu ne garantuje ni da ce trener biti. Ovo naravno ako ide vani, a ako ode kod svinjara sve pada u vodu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet dec 29, 2017 2:27 pm
Ako kontamo sa Sinišom u prvoj u ratove krenut blago se nama :klanjase2:
A i sa suprotne strane konkurencija je žestoka..

Saša vadi nekog iz naftalina ljeba ti
Nazad smo sa Sinisom tonbe, ali cesto je pod suspenzijama, voli dobit zuti vise nego se hljeba najesti, pa mu treba neko s kim ce dijeliti minutazu. Da li to moze Aldin ili ce se neko dovesti, vidjet cemo. Prema naprijed ga nema, ali sa ovim ofanzivnim kvartetom smo puno opasniji nego prije, ne ide se samo preko bokova.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:49 pm

Brkoo je napisao/la:
pet dec 29, 2017 2:10 pm
Sasa i Ado samo nastavite, ne slusajte fejs strucnjake koji misle da nemamo napadaca, ne znaju valjda da smo doveli Ubiparipa, fejs strucnjaci kojima je Stanic legenda kluba, jedan napisa "jesu li normalni, da li ispravno radite, doveli jednog a rijesili se 6 igraca, jos ce se i Bekrica rijesiti" ili ovo "sasa papak ce nas zaviti u crno". Steta sto ne postoji opcija kad izvalis glupost na drustvenim mrezama da te neko opali stocem i vrati na fabricke postavke.

Sreca ti je Adzeme sto si se odjavio sa drustvenih mreza, ne moras citati gluposti fejs pametnica, rahat si vjeruj mi. Nije bitno sto si prvi na tabeli i u polufinalu kupa, sto si dva puta dobio pitare, 3 puta u sedam dana Siroki, ti strucnjaci misle da su pametniji i od tebe i od Papca, oni znaju, oni prate Zelju toliko i toliko godina, a vecina trazi linkove pred tekmu, fuj..
:palacgore:
Samo neka nastave i nek se ne obaziru, kako smo mi samo pogani pokazuje cijela ova fama oko Stanica, kada ga je Ado krenuo gurati i kada je dobijao prednost pored zdravog Projica i Sinise bilo je komentara gdje ces ba Stanu, prosle sezone se smijali sa tribina kada proba biciklo ili neki dribrling koji ne uspije, sada kada je uhvatio par dobrih utakmica odjednom legenda, kraljina, borac, najbolji bek itd itd..
Meni je zao sto ide, gotivio sam ga i kad su mu se strucnjaci s tribina smijali i bilo mi je zao sto smo ga onako odbacili nakon povrede, ali nit ga je odbacio Miske nit Adzem ili Papac nego prijasnji strucni stab, a ako su istinite cifre koje je sada trazio onda fkt nema smisla, sto napisa neko mogao je uzimati finu cifru, odraditi ugovor do kraja, zivjeti u svom gradu, po zavrsetku karijere biti u omladinskom pogonu ali eto nije pao dogovor, nadam se samo da nece otic za "malo vise" nego da ce lopatom uzeti u suprotnom je glup potez napravio, sretno Stana u svakom slucaju..
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:53 pm

Samo nemojte najavljivati da ćemo pisati po sirotinji ko Boga vas molim.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:58 pm

Stanic ako ode u Zrinjski popisat ce sve ove 250 utakmica koje je odigro za sveti dres :)

U svakom slucaju, ocekivao sam ovaj ishod. Jer 28 godina je i vrijeme je da kesira. Ocekujem transfer negdje na istok. Ali opet kazem, ako ipak ostane u BiH i ode u zapadni Mostar onda...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 2:58 pm

Sretno Stana.
Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:03 pm

Niko ovde po definiciji nije protiv Stane. Bas niko. Ali prateci situaciju sa Sinisom i Bogicevicem, pa evo i sa Stanicem, cilj je bio ocigledno da se zadrze svi igraci koji su igrali u prvom dijelu sezone. Normalno ako financijski aspekt omogucava. To je ocigledno bio i kocnica, i sta sad? Sad ce pitari i ostali govoriti kako smo majstora pustili, a sve sanse koje je Sarajevo stvaralo islo je preko njegove strane, pa cist gol servirao Sirokom u ligi kad smo gubili. I ja bih volio da je ostao nema govora o tome kao dio ekipe, a da je toliko bitan za kvalitet nase igre, ja nevidim.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:08 pm

sajo10 je napisao/la:
pet dec 29, 2017 2:58 pm
Stanic ako ode u Zrinjski popisat ce sve ove 250 utakmica koje je odigro za sveti dres :)

U svakom slucaju, ocekivao sam ovaj ishod. Jer 28 godina je i vrijeme je da kesira. Ocekujem transfer negdje na istok. Ali opet kazem, ako ipak ostane u BiH i ode u zapadni Mostar onda...
Igraci kao on i npr B Colic su davni dana trebali kesirati, kad je Zeljo bio na vrhu a oni imali godine i mogli dalje. Isto kao Kvesic sto bi nas i ranije napustio da nije bilo povrede.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:10 pm

ChWilla je napisao/la:
pet dec 29, 2017 2:14 pm
Brkoo je napisao/la:
pet dec 29, 2017 2:10 pm
Sasa i Ado samo nastavite, ne slusajte fejs strucnjake koji misle da nemamo napadaca, ne znaju valjda da smo doveli Ubiparipa, fejs strucnjaci kojima je Stanic legenda kluba, jedan napisa "jesu li normalni, da li ispravno radite, doveli jednog a rijesili se 6 igraca, jos ce se i Bekrica rijesiti" ili ovo "sasa papak ce nas zaviti u crno". Steta sto ne postoji opcija kad izvalis glupost na drustvenim mrezama da te neko opali stocem i vrati na fabricke postavke.

Sreca ti je Adzeme sto si se odjavio sa drustvenih mreza, ne moras citati gluposti fejs pametnica, rahat si vjeruj mi. Nije bitno sto si prvi na tabeli i u polufinalu kupa, sto si dva puta dobio pitare, 3 puta u sedam dana Siroki, ti strucnjaci misle da su pametniji i od tebe i od Papca, oni znaju, oni prate Zelju toliko i toliko godina, a vecina trazi linkove pred tekmu, fuj..
moraju se ljudi više angažovati kad su preblefirali sa dva para u ruci. eno i gazda opet sjeo za tastaturu, nema sad gazda-radnik... :kafa:
Ma boli me briga sta ce napisati onaj neprijateljski portal i boli me briga sta se pise na forumu tog portala. Realno, to nije relevantno. Manijaci su stali uz klub kao i obicno, kad kazem uz klub mislim i na upravu i na Sasu Papca, Adzema itd, ko je bio u my facu na proslavi rodjendana grupe sve mu je jasno. Isto je bilo i na skupstini kluba. To je najvaznije. Na nama je da slozno ,Zeljovac uz Zeljovca podrzimo naseg Zelju u narednoj polusezoni i pomognemo klubu u pohodu na duplu krunu.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:14 pm

Ma vala, samo mi je žao što nismo uspjeli sa Mirom produžiti ugovor, a ovo ostalo...pa i drugi nisu produživali pa smo preživjeli. Sjetimo se Štilića, Cocalića, Tomića...
Stani sve najbolje želim (osim kad igra protiv Želje) i da zaradi pristojnu lovu i obezbjedi sebe cigarama do kraja života. Na Grbavicu je uvijek dobrodošao, a neće biti zaboravljena negova srčanost, borbenost i golovi, koji su usput rečeno neki od najboljih ikad viđenih na Grbavici.
Ja lično nisam bio za produživanje ugovora sa Bogićevićem, al se svim srcem nadam da će me demantovati i odigrati bez greške i usput dati bar 5 golova glavom poslije kornera. Nisam bio za produživanje ugovora, isključivo zato što mislim da nije u mogućnosti trkački odgovoriti mlađim, laganijim i agilnijim fudbalerima, pogotovo kad protivnička ekipa igra na kontre i polukontre i mislim da će u tim situacijama Vedran j Graovac morati vaditi kestenje iz vatre. Više sam bio, što se odbrane tiče, za opciju Vukotića ili Šerbečića, mladi, perspektivni sa već dosta utakmica u nogama, na kojima u budućnoti možemo zaraditi. Šteta bi bilo ne iskoristiti ovakvu priliko za borbu za trofeje na oba polja, jer dugo nismo bili u situaciji da samo
moramo održati stečenu prednost, već smo uvijek morali nekog "ganjati" na polusezoni. Ne smijemo se zavaravati sa 3 pobjede u 7 dana nad Širokim. Ruku na srce, u te tri utakmice nisu bili ni blizu kompletni i falili su im najvažniji igrači (prvo Čabraja, a kasnije i Menalo, golman Bilobrk), pri tome ne želeći da umanjim zasluge za pobjedu naših igrača.
Sve u svemu, mišljenja sam da nam zaista trebaju bar tri pojačanja, da bi smo bili najkonkurentniji za titulu i kup.
Volim te Željo.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:20 pm

Da li se ovo pravi mjesto za jednog ili dva kapitalca sa ovim raskidima ugovora. Treba popuniti kvotu :D :D
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:29 pm

Šta god odluče, Adžem i Papac imaju moju podršku. Do sad došao Mehremić (ne poznajem njegove kvalitete i mane, tako da ću o njemu suditi dok ga vidim na terenu), produženi ugovori Bogičeviću i Stevanoviću (već ranije sam napisao da je to za mene odličan potez i da sam zadovoljan). Zaboravih Fejzića... Otišli Marković, Nikolić, Bobić, Beganović i Elsner koji nam više nisu potrebni i sretno im. Apsolutno moramo biti zadovoljni ovim do sad što se tiče prelaznog roka. Rasterećen je budžet za plate. Uskoro se nadam razlazu sa Bekrićem (jedva čekam da mu vidim leđa, razočarao me i da se ja pitam nikad više ne bi bio poželjan u blizini Grbavice) i Hasanovićem (uvijek sam smatrao da nema dovoljan kvalitet i ne vidim razlog zašto mu je ugovor produžen i zašto je još uvijek tu).
Što se tiče Stanića... Sretno mu u nastavku karijere. Svim srcem mu želim da se obezbijedi i da se zadrži u inostranstvu (ako će tamo nastaviti karijeru) što duže. Ponudu Zrinjskog neću ni komentarisati. Ako je fakat prihvati, samo će pokazati ko je, šta je i kakav je i koga ovdje nazivaju legendom... Eh sad, jeste mahalac, što mi se nikad kod njega nije sviđalo, jeste ograničen igrač, ali uvijek je igrao srcem i sa mnogo borbenosti. Ta borbenost je i pokrivala njegove greške... Meni nije toliko žao što nije produžio ugovor... Više bi mi bilo žao da je Siniša Stevanović otišao, jer smatram da je Siniša kvalitetniji igrač, iako su obojica limitirani. I Siniša igra borbeno, srčano tako da nam to nije nikakav problem. Stanić je tražio uslove kakve je tražio, nije ih dobio i to je to. Možda se i on ponio malo bezobrazno, trebao je uzeti u obzir svoje zdravstveno stanje... Svi znamo da ima problem sa koljenom. Plus još je prosječan igrač, koji po meni nema kvalitet biti među prvih jedanaest Želje. Sreća mu je što smo mi dovodili svakakvih likova i nazivali ih pojačanjima. I još što mi je zasmetalo je njegova priča o tome kako je Željo dovodio te neke igrače, koji se nisu pokazali... Nije mi jasno šta on ima to da komentariše (ako već jeste, jer tako mediji prenose), njegovo je bilo da igra najbolje kako zna, za to je dobivao platu i to je to. Hvala mu za sve do sad, hvala mu za borbenost, ali život ide dalje. On je za mene samo običan igrač koji je nosio dres Željezničara, kao i svi ostali. Apsolutno nema potrebe da ga kujemo u zvijezde, da ga nazivamo legendom, jer legenda se ne postaje tako lako. Kad vidim da napišu da je legenda pozli mi... Kakva ba legenda? Zar ćemo nazivati legendom svakog ko odigra više utakmica? Dajte molim vas. Do titule legende je teško doći, a Stanić je daleko od toga. Imao je on katastrofalnih utakmica, početničkih grešaka, svega i svačega. Naravno i lijepih trenutaka. Dakle, sve najbolje u nastavku karijere, sa Željom je dostigao svoj maksimum, mislim da bolje ne može. Neću žaliti, nije on igračina od kojeg je zavisila naša igra, odbrana... Tu je Siniša, tu je Šehić, a možda i dovedemo nekog umjesto Stane.
Ovo do sad što je urađeno što se tiče igračkog kadra je za mene odlično. Samo naprijed!

P.S.
Nadam se da nas Šabanadžović neće napustiti. Bar do ljeta. Naravno, ako to nije ponuda koja se ne odbija. Ja ga ne bih pustio ispod 2 miliona eura, pa nek priča ko šta hoće. To je minimalna cijena. Moramo shvatiti da su ova djeca naše najveće bogatstvo. Moramo prestati zadovoljavati se ponudama od nekoliko hiljada eura...
Na ljeto ako bude zainteresovanih klubova i dobrih ponuda pustiti ga, ali pokušati dogovoriti da ostane na posudbi jednu sezonu. Ima za njega vremena, mlad je, ne treba žuriti. On samo može napredovati više.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:32 pm

Tuga.
Jedno je kad se pogrijesi, a drugo kad se ne uci na greskama.
Jednom ga pustimo, pa platimo da se vrati.

Nadam se da cemo dovesti desnog beka, ili jos bolja opcija da damo Aldinu Sehicu sansu.
Ne smijemo ostati samo na Sinisi, pored svih nekvaliteta, min svaku cetvrtu utakmicu nece igrati zbog zutih kartona, jos poneki crveni i pola utakmica bez njega.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:35 pm

Kako je lijepo čitati kako se veliki evropski klubovi povezuju sa našim igračima. Nadam se prodaji bar jednog ne samo zbog para nego i zbog drugih omladinaca. To će im biti strašan motiv i za ove mlade koji tek dolaze. A Bgm i ogromna reklama za nas OP i možda prekretnica za buduće transfere.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:39 pm

shzna je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:54 am
Tacno treba prestati dodjeljivati epitet Zeljin vojnik, jer za kog god kazes to, taj se popisa po klubu kad tad - ili barem pokusa da se popisa.
kako misliš ''popišao'' se Stanić po klubu? Zato što traži povećanje plate? Jel se Projić ''piša'' po klubu, pošto on sigurno nezaslužuje platu veću od Srđanove?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:39 pm

Zao mi je, nadao sam se da ce naci zajednicki jezik.

Stana sretno u nastavku karijere!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:40 pm

Ermin Zec zdrav je definitivno igrac koji pravi razliku, za nasu ligu Suarez glavom i bradom.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 29, 2017 3:43 pm

bianco blu je napisao/la:
pet dec 29, 2017 3:39 pm
shzna je napisao/la:
pet dec 29, 2017 7:54 am
Tacno treba prestati dodjeljivati epitet Zeljin vojnik, jer za kog god kazes to, taj se popisa po klubu kad tad - ili barem pokusa da se popisa.
kako misliš ''popišao'' se Stanić po klubu? Zato što traži povećanje plate? Jel se Projić ''piša'' po klubu, pošto on sigurno nezaslužuje platu veću od Srđanove?
Ponudjen mu je bolji ugovor, ali njegovi apetiti su bili veci u ovom momentu..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija