Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:19 pm

Bravo @Lars, Graovca sam slucajno zaboravio i sa njim se treba potpisati ugovor..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:19 pm

igla je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:17 pm
Na dobro ovo izađe, ja bi ih nakon prošle sezone otjero 90 posto.
Pokazali su konačno karakter, koji je falio prije.
Kad malo prođeš po imenima i uzmeš 15 igrača sa najvećo, minutažom otjerao si 60-70% tih od prošle ili si ih prodao ili su otiššli sami
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:21 pm

Minjore je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:17 pm
Brkoo je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:14 pm
Sa jos tri igraca se moraju produziti ugovori(Stanic, Ubiparip i Zakaric). Stanic zbog sirine na bekovskim pozicijama, Ubiparip zato jer je njegov doprinos u napadu odlican i Zakaric koji je nas najbolji igrac, a druga stvar je da ne bi dosli za godinu dana u slicnu situaciju kao sa Miroslavom Stevanovicem..
skoro pa nemoguce.
Ako ima ugovor do kraja ove sezone onda ok, imamo dovoljno vremena da nadjemo napadaca do ljeta, ako mu ugovor istice sad onda jbg..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:23 pm

E cuj bolje da smo izgubili
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:25 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:23 pm
E cuj bolje da smo izgubili
bas ,,skroz malo golova primili a Bogi ima velike zasluge zato mozes ga voliti mrziti kao osobu ,ali kao igrac i dalje je jedan od najboljih odbranbenih igraca
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:28 pm

Čestitke obojici. Zaslužili su novi ugovor i ja sam zadovoljan što su ga dobili. Siniša u posljednjih nekoliko utakmica odličan, sasvim korektan igrač koji nam je itekako potreban, s obzirom da je trenutno teško naći kvalitetnog i pouzdanog igrača na toj poziciji. Što se tiče Bogičevića i on je svojim igrama i zalaganjem zaslužio novi ugovor. Sretno obojici, nek nastave kao i do sad i da na kraju proslavimo duplu krunu!

Ipak su 3 tačke kod shortya :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:32 pm

IvanOsim je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:17 pm
Sad sam misljenja da bi bilo bolje da nismo zavrsili na prvom mjestu, jer vjerovatno ne bi produzivali ove ugovore.
Kud pobijedismo Radnik, da smo tu kiksali vidjela bi se tri mrtva ispadanja Bogicevica (dva gola i kad je lopta stala u blatu).
Godina i po Sinisi je posebna prica.

Smatram da ni jedan od ove trojice sto smo produzili ugovore (Fejzic, Bogicevic, Stevanovic) ne mogu doprinjeti vecem nivou naseg Zelje.

Dva najvaznija dogovora (Zakaric i Graovac) ni blizu ispunjenja.
Zakarić ima još godinu. Ima vremena. A ko zna možda i Graovac uskoro šarne, ali predugovor. Ugovor ne može tako da ne možeš reći ni blizu jer ne znaš. Ja mislim da je dobro što se produžilo sa ovom trojicom. Fejza bi trebao već sad ili najkasnije na kraju sezpne biti treći golman a ne drugi i imati takvog golmana kao trećeg je extra extra. Bogi je uigran i može fino dati još pola godine. sljedećih pola da bude tu za ne daj Bože je extra. Povezujem ovo sa onom pričom o igračima koji će ti doći da budu zamjene a da imaju kvalitet. N e možeš ti naći zamjenu Veci a da je vrhunski kvalitet i da je mlad. Pa taj čovjek hoće da brani. Ako dovedeš boljeg od Vece onda Veca hoće da brani jer čovjek neće da završi karijeru u 23-oj. Stevanović je možda za nkeih pola godine duže potpisao nego sam mislio ali ok je. Stranac je i možda ima neka klauzula da se može ranije raskinuti u slučaju većeg broja stranaca i sl.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:34 pm

Može Graovac i sada potpisati za stalno, naravno mora prvo raskinuti sa belgijancima ili kipranima šta li već :D
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:37 pm

Popisam se ja na ove tzv "navijace" Zelje kojim je krivo sto na kraju zavrsismo prvi... Sta sve necu procitati
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:41 pm

Kolko god kritikovali i jednog i drugog oni su gledano u kompletu odigrali dobro ovu polusezonu.
Sinisa jest lose otvorio prvenstvo, ali tako je bilo i sa svima koji su ucestvovali u gubitku titule.

Realno gledano prosla sezona dobra za Sinisu, najjace meceve je perfektno u uradio. Hajmo reci da je naprijed "slab" ali tako smo igrali prosle godine, da smo Stojkica imali zadatak bi mu bio do centra izac najvise, ne bi bio ofanzivan kao sto jest.
Ove sezone su nam bekovi agilniji, pa i sam Sinisa. Pokazao je da i naprijed moze biti sasvim dobar.
Nazad je po meni najjaci desni bek lige, borben, agresivan i pouzdan. Ruku na srce desni bekovi u nasoj ligi ne odskacu mnogo jedni od drugih kao sto na lijevoj strani imamo Stojkica..

Koliko god se trudili umanjiti njegove zasluge on ih ima sasvim dovoljno i medju konstantnim igracima je u ekipi, a bgm ne znam je li iko bio konstantno dobar cijelu sezonu, svako nekad padne.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:44 pm

ja poštujem i razumijem da neko misli da ih nije trebalo produžiti. ali apsurdno je misliti da stručnom štabu i sportskom direktoru preokret "pokriva" greške koje su dovele do golova. da oni misle i gledaju na stvari kao da te golove nismo primili - zato što smo okrenuli. to je baš precjenjivanje svoje pameti i potcjenjivanje tuđe...
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:51 pm

Očito je da se vidi "potpis" struke u svim aktivnostima koja se dešavaju oko ekipe. Rezonski potpisi i rezonski raskidi. I igrači, ali i dužine potpisa ugovora. Zna Saša posao, a ima i iskustvo vidi se. Imena koja se ovih dana povezuju sa nama pokazuju da on i odličnih konekcija ima. Ne mora to biti niko od ovih koji se spominju, ali leći će "mačak" neki siguran sam.
I još bi dodao za Sinišu. Očekujem da će ovo proljeće biti najbolje što smo od njega vidjeli kako je došao u Želju
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:52 pm

IvanOsim je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:17 pm
Sad sam misljenja da bi bilo bolje da nismo zavrsili na prvom mjestu, jer vjerovatno ne bi produzivali ove ugovore.
Kud pobijedismo Radnik, da smo tu kiksali vidjela bi se tri mrtva ispadanja Bogicevica (dva gola i kad je lopta stala u blatu).
Godina i po Sinisi je posebna prica.

Smatram da ni jedan od ove trojice sto smo produzili ugovore (Fejzic, Bogicevic, Stevanovic) ne mogu doprinjeti vecem nivou naseg Zelje.

Dva najvaznija dogovora (Zakaric i Graovac) ni blizu ispunjenja.
Boze, sacuvaj.
Poslije onoga sto napisa da bi volio da registruju 3:0 za Sarajevo, sada i ovome krivo sto pobijedismo i zavrsimo na prvom mjestu.

Banovati ovakve..

Nadam se da ce i Stanic smanjiti zahtjeve te produziti ugovor sa klubom.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto dec 26, 2017 4:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:54 pm

Bogi potpisao ugovor i usput Siljku otpisao dug za dvije knjige sto nije vratio od prosle godine :palacgore:

Mrs sindikalac!
1921-1987-2007
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 4:58 pm

E čuj sa Sinišom još godina i po joj joj joj :rofl1:
I još idealna kombinacija bekova :lol: :lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:00 pm

kud ne ispadosmo da ovo sve rašćeramo
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:06 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 26, 2017 4:58 pm
E čuj sa Sinišom još godina i po joj joj joj :rofl1:
I još idealna kombinacija bekova :lol: :lol:
jedan bolji bek od njega, koji ce nam igru unaprijediti, a da mi mozemo uopste sa njim pregovarati
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:08 pm

Hajd mogu razumjeti da se nekome ne svidja uprava kluba (bilo kojeg kluba), ili neki covjek na funkciji, neki igrac etc. ali da zelis da ti vlastiti klub GUBI i da ismijavas kluba za kojeg kofol navijas. Eh to nikada vala necu moci razumjeti... Kakva patetika yebote... Mrzim i ja da bola predsjednika Barcelona ali sta sam trebo navijati da klub gubi da bi on kao otisao. Svakakvi danas "navijaca" ima.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:08 pm

Kako napadose covjeka coporativno, kao da je najveci dusman Zelji...

Patria pise da je Hrvanovic na izlaznim vratima, sporazumni raskid ugovora navodno. To mi se sekune ne svidja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 26, 2017 5:10 pm

Mah da Adžem računa na njega dobio bi već priliku ...
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 148 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija