Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:26 pm

Apsolutna podrska. I Adi i svakom iducem.
 
Avatar
AdoTM
Postovi: 112
Pridružen/a: pon apr 03, 2017 10:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:28 pm

zubanovic89 je napisao/la:
čet dec 21, 2017 1:16 pm
Znaci status para kad bi sutra legle :D

Istok 200.000 / Ne znamo koliko treba (Koldzo obecao 200.000)
Teren 500.000 / 1,500.000 (Kanton obecao 500.000)
Jug 400.000 / 5,500.000 (Grad dao 200.000 Koldzo obecao jos 200,000)
Trening kamp 0 / 5,000.000
Treba uci u grupnu fazu Lige prvaka i eto love za sve to, pa cak i zapad da se uradi, a igracima dati premije po 100.000KM.
Misa mu, nek stisnu m00da i nek zapnu 4 tekme vise, pa kad moze Maribor, mogu vala i oni... :ganja:
:baklja:
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:29 pm

Samo na momka ne treba pritisak vršiti. Možda odmah klikne sa ekipom,a možda mu bude trebalo pola godine. Samo vidjeti Sinana.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:29 pm

Ja rekoh da me podsjeca na Zukanovica, to jeste da moze pokriti stopera i lijevog beka. Sretno Adi!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:31 pm

Vojvodina je bolja od ovog tima iz Austrije, i Burekovic je uvjek bio dosta dobar protiv nas. Njega se sjecam kao kvalitetnog igraca isto kao Bojana Letica o kome se pisalo malo prosle zime. Nebitno sad, kao sto su svi rekli imamo strucne ljude koji su zaduzeni za svoj posao. Mehremicu svakako zelim sve najbolje i imati ce moju podrsku, da se pokaze u pravom izdanju.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:34 pm

Sasa je bio skaut za reprezentaciju i vjerovatno je ovog momka pratio. Treba vjerovati covjeku. Nije on njega bez razloga izvadio iz naftalina.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:39 pm

https://youtu.be/kTxA3xlrE6M Nek je upola ovakav dobar.Podsjeća na Stanu po klizećim i nekakvim juriš prodorima i izgleda brz.Sretno i pokaži da zaslužuješ Željin dres!!!
Zadnja izmjena: Ndare, dana/u čet dec 21, 2017 3:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
stila
Postovi: 92
Pridružen/a: sub nov 04, 2017 9:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:40 pm

Nebitno sto nije igrao. Momak je potpisao u pravi vakat, procice pripreme sa ekipom, tako da ce fizicki biti spreman.
Teren je jedino mjerilo koje ce pokazati je li pojacanje ili nije.
Ovako nasuho mozemo palamuditi do zore.
Sretno ti Adi da se pokazes sto bolje i da demantujes ove skeptike.
Moj Papac svi ti lafo cestitase i lafo puno podrska i povjerenje a vec te inidirektno pljuju jer jbg. nisi doveo igrace koje forumi predlazu :D.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:41 pm

Sretno Adi.

Vec sam rekao da uopce ne znam igraca kao ni 99% ljudi na ovom forumu. Jedino sto mozemo vidjeti je "yutu" snimak :D
Visok kao Jasarevic, ali se cini sporiji i slabije tehnicki potkovan. Ali fizicki jaci od njega.

Nek nam je svima sretno.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:45 pm

stila je napisao/la:
čet dec 21, 2017 3:40 pm
Nebitno sto nije igrao. Momak je potpisao u pravi vakat, procice pripreme sa ekipom, tako da ce fizicki biti spreman.
Teren je jedino mjerilo koje ce pokazati je li pojacanje ili nije.
Ovako nasuho mozemo palamuditi do zore.
Sretno ti Adi da se pokazes sto bolje i da demantujes ove skeptike.
Moj Papac svi ti lafo cestitase i lafo puno podrska i povjerenje a vec te inidirektno pljuju jer jbg. nisi doveo igrace koje forumi predlazu :D.
Apsolutno nije niko na ovom forumu ista rekao protiv Papca. Naprotiv se uzdamo u njegovo znanje i iskustvo koje mi nikako nemamo, vec ljudi pisu ono sto oni misle iz neke svoje perspektive. Puna podrska i Sasi i Mehremicu!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:46 pm

Sretno Adi!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:50 pm

Ono sto ja zelim od Adija je trk 90 minuta i trud. Sve ostalo ce nadoci, samo nek daje sve od sebe.
 
ublehas
Postovi: 1024
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:51 pm

Ja se nekako još nadam boljem lijevom beku koji bi bio prva opcija, a da Adi bude back up na beku ili stoperu.
Onda bi se trebalo "riješiti" projića, pogotovo ako ima veliku platu.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:52 pm

Ovo če biti nešto ala Zajmović niđe veze bolje da guramo Beširevića uz Projića koji je več tu.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 3:53 pm

 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 4:01 pm

Od postanka - do danas, najlakše je bilo ići linijom manjeg otpora. Zašto? Realno najveća mogućnost kada dovodiš slobodne igrače i igrače kojima je forma u silaznoj putanji kao što radimo mi, je ta da će oni biti samo prosjek, pogotovo u prvih pola godine kada traje adaptacija na novu sredinu, velika je mogućnost da taj igrač bude i dosta loš (ne uklopi se u ekipu, ne izdrži pritisak sa tribina, svašta nešto), dok je procentualno najmanja mogućnost da takav igrač bude top pojačanje. Shodno tome "pametnije" je unaprijed osuditi dovođenje i proglasiti flopom određenog igrača nego ga proglasiti "pojačanjem". Kasnije se uvijek može reći da sam "Ja" veliki stručnjak koji samo na osnovu imena i prezimena određenog fudbalera i pogledom na transfermarkt, znam procjeniti i prepoznati kvalitet.

Sretno Adi i da nam njegov dolazak bude od koristi u narednom periodu i da se i on zajedno sa saigračima i navijačima raduje trofejima na kraju sezone.

Nego kad već spominjete Kajkuta, ja sam prvi bio protiv njega, ne zbog fudbalskih nego zbog ljudskih kvaliteta (intenzitet). Mogu ja i sad da ga ne volim zbog toga, mogu da mu tražim mane i loše poteze ali izrazio sam svoj stav po pitanju njegovog dolaska i nema potrebe da se ponavljam iz dana u dan. Ako Adžem misli da mu može biti od koristi i ako je trener prešao preko nekih stvari onda valjda mogu i ja da ne smaram iz dana u dan oko toga i 30 puta ponavljam svoje mišljenje.

Isto tako, gdje su oni stručnjaci koji su mi objašnjavali šta je kontinuitet trenera i kako je to neizostavan dio ako se želi napredovati, 2 mjeseca po dolasku Petrovića sam ovdje "vodio rat" sa mnogima koji su me ubjeđivali da boljeg stručnjaka na klupi nismo imali 10 godina. Šta je bilo na kraju? Šta je sa u nebo dizanim Radinovićem? Sjećam se da me je Virtualni pametnjaković ovdje ubjeđivao kako je Uglješa klasa za Bekrića... Gdje su oni što su ranije slavili titulu prošle godine, i što su me ubjedjivali da sam previše oprezan i da je titula naša 100%? Gdje su oni što su nas poslije Zrinjskog proglasili gubitnicima i pehar već tada poslali pod BB? Ne javlja se niko da kaže jeste tako je kako je već se nastavlja sa istom pričom kako smo svi mi bili uvijek u pravu..

Napraviću jednu kompilaciju postova u zadnjih godinu dana, čisto da se ne bi ponovo dešavalo da se ispod radara provlače pojedini nickovi i njihovi komentari.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 4:07 pm

Šok i nevjerica šok i nevjerica.. :baklja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 4:16 pm

Adi, dobro nam dosao. :zeljeznicar1: Neka vala jos neko ima fatihu prouciti u timu ako zatreba jer smo spali jedva na 2-3 igraca u prvoj postavi. :pljesak:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 4:19 pm

:zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2017 4:30 pm

Po ovom snimku se vidi da se momak fkt dobro postavlja u odbrani, puno bolje od Stane, Stevanovica i Projica. Protiv Radnika smo primili go jer je Projic bio izgubljen, protiv Zrinjskog isto jer nam odbrana nije dobro stajala (ne sjecam se ko tacno), a ovaj bar tu, po snimku ovom, ulijeva neku sigurnost. Nek mu je sa srecom, navikao sam da nemamo lijevog beka tako da sam ravnodusan :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija