Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:16 pm

@Grbavica, Doci ce svako ako mu ponudis cifru koja je zadovoljavajuca za njega. Boli igraca briga kakva je liga i u kakvim ce uslovima igrati. Svi oni igraju iskljucivo zbog novca.
Umjesto 50+ polovnjaka(i domacih i stranih), mi smo mogli dovesti bar 4 vrh igraca. Umjesto toga svrsavali smo na boomove, f5, janjad, povrijedjene igrace poput Bevaba i Jahica itd.

Adzem je odlicno poceo, ali ne smije upasti u tu zamku zbog toga sto smo sad prvi pa da se opusti, ne smije dopustiti dovodjenje polovnjaka, inace ce ovi sto ga sad podrzavaju prvi pljuvati i tjerati ako ne daj Boze stvari krenu lose..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:19 pm

nije valjda da stanic nece ostati u klubu? to bi bas bila steta... nadam se da ce nekako uspjeti da se dogovore jer ovaj vise voli zelju nego zenu i sebe zajedno... treba se naci kompromis
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:24 pm

Sigurno je veći kapitalac Jašarević od Mehremića.
A nije skup.
O tome priča i @brko i ostali.
Bolje za njega platiti obeštećenje neko od 50k+ KM i vezati ga trogodišnjim++ ugovorom. Nema lutanja, nema daljnjih raskida, a imamo igrača za uslove PL kvalitetnog.
Pa evo Pero Stojkić u Zrinjskom, čovjek je i dan danas najbolji lijevi bek u ligi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:31 pm

A i ta pozicija lijevog beka, jest nam ukleta Boze sacuvaj... Imamo najbolje strijelce lige, asistente, najbolje mlade igrace, ali pola lige po pravilu ima boljeg lijevog beka od nas. Sto je najgore, ne nazire se kraj nasim mukama.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:32 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:14 pm
Ja i dan danas tvrdim da je Musa najbolji desni bek od svih koji su igrali kod nas u zadnjih deset godina uz Memiju. Bolji je i od Stane i od Sinise. Nekad da bi pokazao kapacitet mora i trener da ti dadne sansu i to na pravom mjestu. Osto tako treba znati da se neko dovodi da bi imao takvog igraca sa tim karakteristikama a ne da bi on razvaljivao nego da bi se uklopio u ekipu.
sunce ti drago, čovjek ima nastupe za A tim Nigerije, kapiten u-17 kad su osvojili svjetsko, i kod nas 200 minuta, u situaciji kad je pozicija gdje on igra najdefiticiranija
tačno smo govna
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:36 pm

Zašto bi Krupa koja se bori za trofej direktnom konkurentu prodala bilo kojeg igrača? I to još igraca koji je pod ugovorom do sredine 2019.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:40 pm

exbabilon je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:31 pm
A i ta pozicija lijevog beka, jest nam ukleta Boze sacuvaj... Imamo najbolje strijelce lige, asistente, najbolje mlade igrace, ali pola lige po pravilu ima boljeg lijevog beka od nas. Sto je najgore, ne nazire se kraj nasim mukama.
Ja juče pisah dajte nam lijevog beka provjerenog koliko košta da košta samo da se riješimo tog višegodišnjeg raka..a ostale pozicije nek popune sa 10. Mehremića nije problem :D
avlami97 je napisao/la: Zašto bi Krupa koja se bori za trofej direktnom konkurentu prodala bilo kojeg igrača? I to još igraca koji je pod ugovorom do sredine 2019.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Jesi svjestan šta si sad napisao? Porediš neku Krupu sa najvećim klubom u državi..i to u borbi za trofeje. Da je to Zrinja ili kone pa hajde..
Usput, još od ljetos dečko žali što se to nije završilo kako treba.
Usput, nije ni ponajbolji igrač te Krupe pa da mu je cijena visoka i da ga ne daju u PL.
Čak štaviše čast bi im bila, jer su mali, ali gospodski klub.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:50 pm

Plava Porodica je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:31 pm
A i ta pozicija lijevog beka, jest nam ukleta Boze sacuvaj... Imamo najbolje strijelce lige, asistente, najbolje mlade igrace, ali pola lige po pravilu ima boljeg lijevog beka od nas. Sto je najgore, ne nazire se kraj nasim mukama.
Ja juče pisah dajte nam lijevog beka provjerenog koliko košta da košta samo da se riješimo tog višegodišnjeg raka..a ostale pozicije nek popune sa 10. Mehremića nije problem :D
avlami97 je napisao/la: Zašto bi Krupa koja se bori za trofej direktnom konkurentu prodala bilo kojeg igrača? I to još igraca koji je pod ugovorom do sredine 2019.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Jesi svjestan šta si sad napisao? Porediš neku Krupu sa najvećim klubom u državi..i to u borbi za trofeje. Da je to Zrinja ili kone pa hajde..
Usput, još od ljetos dečko žali što se to nije završilo kako treba.
Usput, nije ni ponajbolji igrač te Krupe pa da mu je cijena visoka i da ga ne daju u PL.
Čak štaviše čast bi im bila, jer su mali, ali gospodski klub.
Gdje to poredim Krupu sa nama? Ljudi imaju lovu i sigurno ce pokušati uzeti Kup (jos ako izvuku Zvijezdu 09) finale im je otvoreno.

Prošle godine smo podcijenili tu istu Krupu, koja nam je izbila titulu iz ruku.

Ne pita se samo Jasarevic, nego i Krupa sa kojom ima ugovor na sezonu i pol.

I Sloboda je mislila lahko cemo sa Radnikom, pa ih ljudi otresose k'o slinu. I to nikad jaču Slobodu.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:50 pm

Brkoo je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:16 pm
@Grbavica, Doci ce svako ako mu ponudis cifru koja je zadovoljavajuca za njega. Boli igraca briga kakva je liga i u kakvim ce uslovima igrati. Svi oni igraju iskljucivo zbog novca.
Umjesto 50+ polovnjaka(i domacih i stranih), mi smo mogli dovesti bar 4 vrh igraca. Umjesto toga svrsavali smo na boomove, f5, janjad, povrijedjene igrace poput Bevaba i Jahica itd.

Adzem je odlicno poceo, ali ne smije upasti u tu zamku zbog toga sto smo sad prvi pa da se opusti, ne smije dopustiti dovodjenje polovnjaka, inace ce ovi sto ga sad podrzavaju prvi pljuvati i tjerati ako ne daj Boze stvari krenu lose..

jes isto ko što bi ti otišo iz sarajeva u čajniče da ti ponude duplo veću platu nego što sad imaš. bi al' u khurcu. e tako i svaki igrač iz evropskih liga mora baš biti u kanalu da ga dovedeš ovdje. pogotovo stranac.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 5:58 pm

A zasto ne bi otisao u Cajnice ili bilo koje drugo mjesto ako bi ti ponudili duplo vecu platu nego sto bi je imao u gradu Sarajevu? Ljudi idu tamo gdje im se nudi vise novca. To je tako sad i u fudbalu, i u najveceg rivala ce preci ako im ponude dobru platu. Rijetki su oni sto ce odbiti zbog ljubavi prema klubu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:04 pm

Jašarević žali što nije došao a ovi iz uprave Krupe samo što mu ne kažu idi sine igraj u Želji nama je to velika čast :)

Većinom se ponavlja priča i neko ko nije upućen šta i kako stekao bi utisak kako ljudi iz Želje ne žele da dovedu "boljeg" već namjerno idu da dovedu "lošijeg" igrača. Kao da namjerno neće da osposobe poslovne prostore na Istoku već im to treba ovdje ponoviti jedno 300 puta da skontaju.

Debelo se pretjeruje u pisanju, ne traži se realnost već se zauzimaju busije i ne odstupa se ni milimetar od stavova za koje su svi ubjeđeni da su ispravni. Samo mi nije jasno kako su toliko godina "Violine" u Želji uspjele da rade šta im je volja pored ovako rigoroznog korektivnog faktora među navijačima.

Stanite malo na loptu, sve je isto kao i kad smo pobjedili Radnika, ništa se nije promjenilo. Ko god da dođe od igrača neće doći zato što je prolazio pored Grbavice pa ga naši svratili na kafu a usput i da potpiše ugovor, potpisaće se samo igrači koji Adžemu trebaju, ako ih je on tražio mi možemo prokomentarisati da li smo zadovoljni ili nismo ali svakom ko dođe se mora pružiti podrška a tek nakon nekog vremena možemo razgovarati da li se taj igrač uklopio i da li je pojačanje, dok ćemo svakako na kraju sezone svoditi račune. Sabura samo..
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u sri dec 20, 2017 6:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:05 pm

e tako je i ovaj tvoj crnac došo iz švice
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:07 pm

ja bih brku dao tri dana da volonitira u klubu. k'o u zmajevoj dječijoj pjesmici, od srede do petka, ne mora više. sve bi shvatio više nego iz tomova ovdje napisanih :D
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u sri dec 20, 2017 6:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:07 pm

Brkoo je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:58 pm
A zasto ne bi otisao u Cajnice ili bilo koje drugo mjesto ako bi ti ponudili duplo vecu platu nego sto bi je imao u gradu Sarajevu? Ljudi idu tamo gdje im se nudi vise novca. To je tako sad i u fudbalu, i u najveceg rivala ce preci ako im ponude dobru platu. Rijetki su oni sto ce odbiti zbog ljubavi prema klubu..
Uz dužno poštovanje, ova priča koju provlačiš o pojačanjima od ljetnog prelaznog roka nema veze sa realnošću, pogotovo kad vidimo koji su tvoji pikovi bili(švicarska i Vešović)..pa da se nasadiš na glavu to je tako...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:08 pm

Grbavica je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sri dec 20, 2017 5:16 pm
@Grbavica, Doci ce svako ako mu ponudis cifru koja je zadovoljavajuca za njega. Boli igraca briga kakva je liga i u kakvim ce uslovima igrati. Svi oni igraju iskljucivo zbog novca.
Umjesto 50+ polovnjaka(i domacih i stranih), mi smo mogli dovesti bar 4 vrh igraca. Umjesto toga svrsavali smo na boomove, f5, janjad, povrijedjene igrace poput Bevaba i Jahica itd.

Adzem je odlicno poceo, ali ne smije upasti u tu zamku zbog toga sto smo sad prvi pa da se opusti, ne smije dopustiti dovodjenje polovnjaka, inace ce ovi sto ga sad podrzavaju prvi pljuvati i tjerati ako ne daj Boze stvari krenu lose..

jes isto ko što bi ti otišo iz sarajeva u čajniče da ti ponude duplo veću platu nego što sad imaš. bi al' u khurcu. e tako i svaki igrač iz evropskih liga mora baš biti u kanalu da ga dovedeš ovdje. pogotovo stranac.
Dolazili bi ti i kod nas, isto kao sto dolaze u Sheriff, nije Bosna veca vukojebina od Moldove, ali nije ova diskusija uopste produktivna. Ja vidim Zelju kao klub sto treba da fokusira prije svega na domace igrace, to nase podneblje je talentirano za fudbal, a ti igraci su isto ispod radara stranih ekipa koji imaju dosta vecu financijsku moc, tako da ih mi mozemo prije prepoznati. Tu jedino vidim nasu prednost / sansu da privucemo kvalitet. To su npr igraci kao Ramovic. Zato je jako bitno sa tom skauting sluzbom.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:11 pm

dolaze u vukojebine gdje se dva-tri puta preplaćuje njihov realni kvalitet, baš zato što je riječ u vukojebinama. mi ne možemo ni realno platiti, a fudbalski smo vukojebina.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:12 pm

neću da vjerujem da neko nešto ima kontra čajniča :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:12 pm

i životno smo vukojebina za našeg prosječnog stanovnika sa našom prosječnom platom. ali što se toga tiče, stranci koji imaju 3-4-5 milja mjesečno da potroše su oduševljeni životom ovdje, i sigurno s tim parama mogu više, bolje i ljepše nego u zapadnoj evropi ili americi. to nije problem.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:20 pm

ChWilla je napisao/la:
sri dec 20, 2017 6:12 pm
i životno smo vukojebina za našeg prosječnog stanovnika sa našom prosječnom platom. ali što se toga tiče, stranci koji imaju 3-4-5 milja mjesečno da potroše su oduševljeni životom ovdje, i sigurno s tim parama mogu više, bolje i ljepše nego u zapadnoj evropi ili americi. to nije problem.
vala iskreno, kad bi mene neko pitao 5 milja u sarajevu ili 3 u parizu, radije pariz :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 20, 2017 6:23 pm

do prve ture režija...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 151 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija