Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:29 pm

Joj Zake lopatom ih uzeo..
Prva četvorka apsolutno zasluženo na svojim mjestima.. Još bih dodao tu Vecu, za kojeg se samo glasa kad bude igrač koji nas je vadio, a Želju je rijetko potrebno vaditi pa ostane neprimjećen..
Glasove je dobio čini mi se samo kad je konama skinuo penal, i kad je protiv Borca na Grbavici nas ostavio u životu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:36 pm

ChWilla je napisao/la:
uto dec 12, 2017 5:28 pm
u potpunosti podržavam, pravi igrač pravog mentalnog sklopa za fk sarajevo i njihove navike...
:palacgore: :palacgore:
Kao rezerva inekako.

Mentalni patuljak, neka ide kod gurbeta gore.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:39 pm

Ne treba nam miki maus igrac. Nekad je bio pik, a sada sto ga vise pratis molis Boga da nije ni zadnja opcija. Ludjak mogao je osvajati trofeje, igrati evropu, otici vani, a on je izbarao borbu za opstanak. Strahovito
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:46 pm

Ako cemo prodavat Hajdara ili Sabana onda razumijem potrebu za nekim imenom na toj poziciji, ali ako ne mislimo u dogledno vrijeme prodavati njih dvojicu, uz Blagojevica, ne vidim potrebu za cetvrtim imenom kad vec imamo jak trojac koji se rotira na te dvije pozicije, dovoljni su Elsner pa i Markovic da ulete kad bas zaskripi zbog kartona i povreda.
A po meni su Hajdar i Saban puno veci talenti od Ordagica u tim godinama dok je bio u Zvijezdi, pa cak i ako su fudbalski tu negdje ovi momci hladno i hrabro nose Zeljin grb a onaj nema danas damu da makne iz Slobode u ovim godinama, ne treba nam taj tip pored ove dvojice i trenutnog Blagojevica koji je u top formi..
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:50 pm

Postujem vasa misljenja, ali ja bi njega na rukama iz Tuzle donio :D
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:51 pm

Blagojevic, Sabanadzovic, Hajdarevic, Ramovic

Ordagic nije bolji ni od jednog.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:52 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
uto dec 12, 2017 6:50 pm
Postujem vasa misljenja, ali ja bi njega na rukama iz Tuzle donio :D
Dobro Amere, ne moraš tako ofirno :D
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:54 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
uto dec 12, 2017 6:50 pm
Postujem vasa misljenja, ali ja bi njega na rukama iz Tuzle donio :D
Ordagic dok je najbolji bio imao je sansu da nastupa za najveci, najtrofejniji i najuspjesniji bh klub. Da igra Europu, bori se za trofeje i dogura do reprezentacije. Izabrao je da igra za najjadniji i najnetrofejniji kolektiv.
Takvi se ne donose na rukama.
Lik je mentalni patuljak, neka ga u borbi za opstanak ili na Kobiljoj gore.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 6:58 pm

Ja neki dan spomenuh, Ordagić Amer i slična imena cenzurisati kao sinana što ste cenzurisali
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:04 pm

pitanje je moze li ordagic pojacati nas trenutni vezni red.
vise bih volio dobrog lijevog beka, stopera i lijevo krilo.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:06 pm

Prije godinu bi ga svi mi na ledjima iz Tz donijeli, sad vec onako, mozda... Nije on nista losiji igrac nego tad, jos uvijek je medju najboljim veznjacima lige i vjerovatno bi na terenu donio prevagu, ali... Sad kad imas odlicnog Ramovica, preporodjenog Blagojevica i dva dragulja na sredini terena, sve postaje relativno. Ordagic nije igrac za klupe, pa bih bio za dovodjenje samo u slucaju prodaje nekog od ove cetvorice. S druge strane, vise bi nam znacio jedan Ordagic nego Markovic, Beganovic, Elsner, Bekric i Hasanovic zajedno.

Suma sumarum, jos uvijek je on pozeljan, ali ne bas tako posto poto kao prije. Prije svega detaljan razogovor s njim obavit i uvjerit se da mu luzerski mentalitet i so nisu pojeli mozak jer takav utisak ostavlja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:09 pm

Dovesti još kojeg Ramovića i toeto. Momak je #BETON
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:12 pm

Ajzea je napisao/la:
uto dec 12, 2017 6:54 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
uto dec 12, 2017 6:50 pm
Postujem vasa misljenja, ali ja bi njega na rukama iz Tuzle donio :D
Ordagic dok je najbolji bio imao je sansu da nastupa za najveci, najtrofejniji i najuspjesniji bh klub. Da igra Europu, bori se za trofeje i dogura do reprezentacije. Izabrao je da igra za najjadniji i najnetrofejniji kolektiv.
Takvi se ne donose na rukama.
Lik je mentalni patuljak, neka ga u borbi za opstanak ili na Kobiljoj gore.
Ma dobro brate sve je to ok sto ti kazes. Pricalo se, nije pao dog i zdravo. Ko zna koji su tu razlozi postojali. Taj igracki kvalitet je po meni uvijek dobrodosao
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:13 pm

Da i ja dam svoj skromni doprinos temi: Brzi, poćeraj :DD:
https://www.youtube.com/watch?v=iouVu :DD: pRkZSw
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:15 pm

Ako postoji mogucnost da dovedu Ordagica neka probaju ali svakako bi ja prioritetne pozicije pojacavao a to su bekovske pozicije,lijevo i desno krilo gdje imas Zeca i Zakaric a ostalo ako naleti.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:26 pm

Ako postoje ikakve naznake da bi nas na ljeto mogao napustiti Anel ili Haris onda je Ordagic prioritet i trebalo bi se ici za njega. Jer u njemu bi imali igraca na toj poziciji. Neznam kakva je situacija sa Redzicem, ali njegov ugovor istice takodjer na ljeto. A ja da mogu da biram, kosto ne mogu, ja bi radije probao dovesti Redzica nego Amera. Sto zbog potencijala, sto zbog godina etc. Prioritet moraju biti bekovi, jedan i drugi. Barem moje misljenje.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:31 pm

Ajzea je napisao/la:
uto dec 12, 2017 6:51 pm
Blagojevic, Sabanadzovic, Hajdarevic, Ramovic

Ordagic nije bolji ni od jednog.
Ramovic je bolji od Ordagica, Blagojevic isto mozda malo bolji ili isti nivo trenutno. Sabanadzovic i Hajdarevicu nisu bolji, ali jesu apsolutno veci potencijal, momci koji mogu igrati CL i EL za dobre klubove u buducnosti. Nama vise treba Ramovica cak i u mladjim godinama jer su to momci potencijal za vece domete nego nasa liga. Ordagica bi bas volio u ono doba kad je igrao za Zvijezdu pa tek dosao u Slobodu, ali ljudi u klubu bolje znaju da li se isplati trenutno. Ako se proda Sabanadzovic ili Hajdarevic, volio bih viditi Loncara kod nas, podsjeca me na Brozovica.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:33 pm

Svu paznju usmjeriti na Vukotića i Jašarevića..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:40 pm

Ako nadju igraca koji se moze dovesti,koji je bek a bolji je od Stanica,Siniše i Projica treba ga dovesti ili recimo centarfora koji je bolji od Ubiparipa i Kajkuta isto tako dovesti ga ili nekoga ko je bolji od Grahovca i Bogija ili bilo kojeg drugog igraca na bilo kojoj poziciji.Samo kvalitetnije igrace dovoditi ako takve mozemo dovesti.Ordagic nije bolji ni od jednog našeg veznog igraca sad trenutno.Treba znati da imamo još par omladinaca koji kucaju na vrata prvog tima.Ne treba dovoditi samo da bi se dovelo i gomilati igrace od kojih necemo imati napredak.Vjerujem u Papca i mislim da ce tako i biti.Sad nam je najpotrebnije pojacati konkurenciju na krilu,bekovskoj poziciji,golmana dovesti.Sad Fejza protiv radnika ko’ skretnicar...Ma da oni samo ovako nastave u februaru i da nas povrede zaobidju i nece biti problema.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 12, 2017 7:41 pm

koliko je ramović manje razvikan bio, a vjerovatno je i veći kvalitet. nije ista pozicija, ali nebitno, ni blizu toliko nije šira javnost pričala o njemu.

od ovih što ih svi "viču", ja sam sad samo za vukotića. sa graovcem bi bio nestvaran tandem...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija