Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:40 pm

Daniel Graovac!!! :klanjase2: :klanjase2:
Bravo momci! Kakva borba! Po onakvom terenu, glavom na loptu, bravo majstori!!! Kad smo gubili 0:2 bio sam nevjerovatno smiren, ubijeđen da ćemo na kraju slaviti. Niko me nije mogao ubijediti da ćemo izgubiti. Krivac za prvo poluvrijeme je bio teren i samo teren! Na onoj strani do južne tribine nije se moglo hodati, a tek trčati i dati gol. Svaki igrač je danas dao svoj doprinos. Teško je izdvojiti pojedince, jer su baš svi danas "ginuli" i dali svoj doprinos... Eto ipak ću izdvojiti Bogičevića, Graovca, Ramovića, Kajkuta i Stevanovića.
Toliko sam zavolio sve ove momke, cijelu ekipu, da mi je žao što će neki od njih nas napustiti, iako i sam tvrdim da neki trebaju otići... Drago mi je što je Fejzić dobio priliku da brani danas, da se oprosti od Manijaka i Želje. Prije svega veliki čovjek, ljudina, pa onda profesionalac. Sretno Fejza u nastavku karijere i sve najbolje! Dalje, Siniša Stevanović. Svojom borbenošću i zalaganjem je zaslužio da mu se ponudi novi ugovor. Znam da ga mnogi osporavaju, mrze, kritikuju, ponekad i bespotrebno... Ovaj momak je dao svoj maksimum u svakoj utakmici koju je odigrao. Ne znam da je nekad napravio neku glupost i grešku koja nas je koštala bodova... Jes vala, bilo je onih glupih i bespotrebnih žutih kartona. :D
Ne vidim razlog zašto mu se ne bi ponudio novi ugovor, jer mi boljeg igrača trenutno nećemo naći. Sasvim solidno na desnom beku- Stanić i Siniša... Siniša defanzivno fantastičan, Stanić dobar u napadu. Siniša protiv jačih ekipa, Stana protiv slabijih. Mislite da ćemo naći nekog ko će se ovako boriti i ići glavom na kopačku, ko razumije šta znači igrati srcem, ko zna šta je Željo i šta znači igrati za takav klub? Ja mislim da nećemo i poziciju desnog beka ne bih dirao. Eh sad, druga stvar je ako Siniša želi da ide. Sumnjam. Na početku sezone možda i jeste htio, bilo mu je teško, ponajviše zbog odlaska Lendrića. Znamo svi kakvi su bili... Nerazdvojni. Ja trenutno ne vidim razlog zašto bi želio otići. Ima priliku boriti se za titulu, osvojiti duplu krunu, jer vjerovatno mu je ovo posljednja šansa... Plakao je na kraju, grlili su ga, djelovalo je kao da je to bilo to od njega. Ja se nadam da će ostati. Dok ne bude boljih igrača na tržištu. :)
Jadranko Bogičević- ja sam mu oprostio sve ono što je uradio klubu... Ove sezone igra odlično, bori se, kao da je u najboljim godinama života. Ni sam nisam sanjao da će mi biti žao ako ode... Ukoliko nemamo namjeru dovesti Vukotića, i Bogiju ponuditi ugovor, bar do kraja sezone, da proslavi titulu za kraj :D Bolje je imati provjerenog igrača, nego dovesti polovnjaka iz Srbije...
DANIEL GRAOVAC- majstor, igračina, ljudina, profesionalac, stub odbrane, Bog! Svaka čast za sve majstore. Kakvo iznošenje lopte... Primjer kakav treba da bude igrač koji igra za sveti dres! Učiniti sve da ga zadržimo.
Projić, i on je danas bio borben kao i ostali. Nešto više grešaka u posljednjim utakmicama, ali pobjedili smo, neću kritikovati da ne kvarim sve ovo :D
Elsner- odlično odigrao danas, snažan, nekoliko atraktivnih poteza, pokazao je da se može računati i na njega. :pljesak:
Hajdarević danas nešto lošiji nego inače, ali i kod njega borbenost pokriva ono što je slabije uradio. Što se tiče Zakarića... Mislio sam da neće zabiti onaj penal. Baš sam bio uplašen, ali srećom zabio ga je. Moram priznati, umijeće je zabiti po onakvom terenu, jedva lopta dođe do gola... Imao je muda kad je preuzeo odgovornost da ga izvede, ja ne bih smio. :D Ramović- bravo, odličan danas. Kajkut također. Osporavan je od mnogih, ali i od mene. Kritikovao sam ga, ali ga moram i pohvaliti. Odigrao je jako dobro, hrvao se po onom blatu... Zec- ništa specijalno danas, nekoliko dobrih prilika, nažalost nije se snašao, zbuni se kad je najvažnije, zapetlja, al dobro je. Naravno, sretno i Markoviću i Zajmoviću u nastavku karijere. Darko je dao nekoliko važnih golova, proveo je dosta lijepih trenutaka, ali više nam nije potreban. Što se tiče Džene... Ja sam mislio da može, imao je on dobrih strana, dribling, ali završnica loša. Imao je priliku da se nametne, nije uspio i ja mu želim sve najbolje u daljoj karijeri.
Prelijepo je biti navijač Želje, prelijep je osjećaj ovo danas. :) Pokazali smo karakter, pokazali smo ponovo da se mi najviše pitamo za rezultat. I što me najviše raduje, kad gubimo ne predajemo se i vjerujemo da ćemo na kraju pobjediti. Bravo i za Adžema. :pljesak: Idemo sad na ovu dugu, dosadnu pauzu. Dovesti 2-3 pojačanja, odraditi pripreme i onda nastupa plavo proljeće. ZAPJEVAJMO JAKO PJESMA NEK ODJEKUJE, LJUBAV PREMA TEBI NIKADA NE PRESTAJE! :zeljeznicar1:

VOLIM TE ŽELJO! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:43 pm

meni je elsner bio ok :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:45 pm

Zapjevajmo jakoooo, pjesmaaa nek odjekujeeee, ljubav premaaa tebiiii nikada ne prestajeeee!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:47 pm

ZELJO VAM JE JEBAO MATER SVIMA !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:49 pm

slika
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:52 pm

Napokon pobjednicki mentalitet. Ovo sa celavim nikada ne bi mogli. Papac sada si ti na redu
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:53 pm

Tako je Zeljeznicareeee.
Odlicno drugompoluvrijeme.Sjever dobro navijao cijelo vrijeme samo posjeta katastrofa.
Eeee moji Zeljovci...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:55 pm

Baš sam i ja htio prokomentarisati posjetu. Fakat nas je malo bilo. Iskreno očekivao sam pun sjever, ratnici i Ado su to zaslužili. Sa druge strane, podrška je bila vrhunska, čak i u momentima kada smo gubili 2-0, na poluvremenu, odlično je sve bilo. Svaka čast!!!
Interesantno, svih 5 golova pade na tribini gdje su navijači bili...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:56 pm

Strasna tekma, kakvo uzbudjenje i emocije, ovo samo na Grbavici ima!
Nikad rahat Zelju pogledat, al brate nije ni dosadno sekunde, iako nije za one slabog srca :D
Prvo poluvrijeme taraba, nemam koga izdvojiti, los voljni momenat, losa trka, teren uzas, posebno strana na koju smo napadali...
Drugo poluvrijeme druga ekipa, svi odigrali za 10, ljudi nam centra presli nisu, Fejza se smrzo' na golu :)
Hvala momci za ovu radost, svaka vam cast za pristup u drugom poluvremenu.
Graovac kapa do poda, mozete pricati da je profesionalac i da radi samo svoj posao, ali ovaj momak voli nas klub 100% kao da je ponikao ovde.

Ako Bog da jos koje pojacanje uz Vukotica, pa da napadnemo te trofeje, ove godine bi nam moglo poci to za rukom.
Atmosfera odlicna, kraj polusezone nije mogao bolje, Volim Te Željo!!!

PS. Zao mi je sto Adzem nije dobio podrsku s tribina, nesto stidljivo je bilo skandiranje dok su se vracali u svlacionicu...
Sent from my MI 5s using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u ned dec 10, 2017 5:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 5:58 pm

Čekam gol Graovca 5 mjeseci i sjede u pravom trenutku. Čestitke momcima na pobjedi, na tribinama ludnica, sjever grmi.
Sada nas čeka spektakl nadogradnja ovog sjajnog tima.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:02 pm

Al kakav pas Beširevića za prvi gol

jelde leone :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:03 pm

DANIJEL GRAOVAC SVE VAS NABI NA ***** :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:04 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned dec 10, 2017 12:03 pm
2:0
Graovac glavom :DD: i Zakarić nogom :D :D
Imao sam osjećaj da će ga Graovac zabiti. Nije glavom, al' eto. :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:06 pm

Samo da bitnu stvar naglasim. Preokret je došao od istih 11 koji su primili 2 gola.

p.s. Prije utakmice je Saša Papac govorio da se odmah napada prema sjeveru, jer prema Jugu se ne može igrati.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:06 pm

Grbavica je napisao/la:
ned dec 10, 2017 6:03 pm
DANIJEL GRAOVAC SVE VAS NABI NA ***** :D
Stop snimanju telefonom dijasporo napacena
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:08 pm

evo idem stranicu po stranicu, i nažalost mora se konstatovati da se nisu samo pitari ponadali da ćemo izgubiti...niko nama ne treba pored nas i "nas" ovakvih.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:12 pm

5 puta manje postova kad pobjedjujemo. Samo tako nastavi Zeljo, nek pucaju cirevi...

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:13 pm

Jovane, trebala bi se pikati prva asistencija Ramoviću, ista situacija je bila kad je Anel pogodio stativu i onda prikucao Kajkutu se pikao :D jedino ako je razlika kad stativu pogodis i golmana :D
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:13 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
ned dec 10, 2017 6:12 pm
5 puta manje postova kad pobjedjujemo. Samo tako nastavi Zeljo, nek pucaju cirevi...

Sent from my MI 5s using Tapatalk
pa vecina zadovoljna
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 10, 2017 6:16 pm

Danas se baklje djelile ko hljeb u ratu podsjetilo je ovo na neke lijepe dane na Grbavici...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 253 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija