Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Brkoo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 3:26 am

Ako postoji i najmanja sansa da moze doci, Lendrica treba dovesti, makar na posudbu za narednu polusezonu. Lik je zvijer za nasu ligu, kad je u formi iz jedne sanse zabija dva gola. Vojo jeste majstor i neko ko igra puno za ekipu ali u slucaju Lendricevog dolaska nek se na treningu bore za mjesto u prvih 11. Dva potpuno razlicita tipa napadaca, a oba kvalitetni, plus Kajkut..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

čet jan 04, 2018 5:23 am

I, opet, sve i da dođe koliko nam treba?
Realizacija nije vrhunska, ali pobjeđujemo. Zabijemo uvijek bar gol više od protivnika. Nije to više ublehaško sa gol razlike, nego taj gol razlike bude najmanje izvučeno od realnog koliko smo zaslužili na toj utakmici. Igrom u ovih par zadnjih utakmica, mogli smo glat doći na još +7/8 gol razlike.
Na kraju krajeva, drago mi je što se zajebasmo oko Saleta. Definitivno dok je bio u prvoj postavi je igrač manje, ne može odgovoriti onome čemu tražimo, ali je zlatni džoker koji je zabio 4. vrlo bitna gola.
Napadač je pozicija trenutno koja nam najmanje treba.

edit by mod : ovaj put samo upozorenje
UPRAVA NAPOLJE!!!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

Benjoza
Kontakt:

čet jan 04, 2018 7:21 am

Plava Porodica je napisao/la:
Realizacija nije vrhunska, ali pobjeđujemo. Zabijemo uvijek bar gol više od protivnika. Nije to više ublehaško sa gol razlike, nego taj gol razlike bude najmanje izvučeno od realnog koliko smo zaslužili na toj utakmici. Igrom u ovih par zadnjih utakmica, mogli smo glat doći na još +7/8 gol razlike.
Na kraju krajeva, drago mi je što se zajebasmo oko Saleta. Definitivno dok je bio u prvoj postavi je igrač manje, ne može odgovoriti onome čemu tražimo, ali je zlatni džoker koji je zabio 4. vrlo bitna gola.

@benjoza šta ti nije jasno indijanac?

P.S. Hajde babuka danas hairli da te postavimo :kafa:
Halo indijanac, igrac koji u ovoj ligi ima statistiku k'o Ronaldo po tvojoj pregupoj prici je u najbolju ruku paraplegicar. Boljeg spica nismo imali niti cemo u dogledno vrijeme.

Plava Porodica
Kontakt:

čet jan 04, 2018 7:37 am

Benjoza je napisao/la:
čet jan 04, 2018 7:21 am
Plava Porodica je napisao/la:

@benjoza šta ti nije jasno indijanac?

P.S. Hajde babuka danas hairli da te postavimo :kafa:
Halo indijanac, igrac koji u ovoj ligi ima statistiku k'o Ronaldo po tvojoj pregupoj prici je u najbolju ruku paraplegicar. Boljeg spica nismo imali niti cemo u dogledno vrijeme.
Vodi ga kući hehehehe
UPRAVA NAPOLJE!!!

Mi u Želji smo ratnici,a ne svileni akademci,i to nek vam je jasno dok igrate ovdje! :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

čet jan 04, 2018 8:44 am

Nastavite ako mislite da je pametno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

teteac8684
Kontakt:

čet jan 04, 2018 8:50 am

U ponedjeljak startamo?

Kospicar
Kontakt:

čet jan 04, 2018 8:55 am

Takoe
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Hadzijalagic
Kontakt:

čet jan 04, 2018 9:44 am

E cuj sad i Lendric ne valja haha. Pa on bi tek u ovoj ekipi trpao. U onoj proslogodisnjoj sve se guralo na njega i na Miroslava. Igre nije ni bilo, sve se svodilo na ono sto oni naprave. Vjerovatno nema nista od toga ali igrac tog kvaliteta je vazda dobrodosao bar ako igracki gledamo. Jeste lud i zbog toga je i meni bio pao u ocima ali da je kvalitet jeste.

I @storme bas si me razocarao sa ovom "pored Voje i KAJKUTA" nam naprijed niko ne treba". Nedo Bog da se Vojo sta povrijedi. Vidio bi treba li nam ili ne. Sasa kao prva opcija u napadu nije dovoljan za igru koju mi preferiramo u zadnje vrijeme..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

čet jan 04, 2018 9:49 am

Ne vjerujem sta citam, svega mi....

ChWilla
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:03 am

koncept je potpuno drukčiji. mi sad imamo četiri igrača naprijed koji zaista nešto igraju zajedno. imamo drugu ulogu krila koja oba ulaze u sredinu. lendriću ili nekom lendriću bi se sve to moralo redefinisati i prilagoditi.
gradi željo boli te *****

shzna
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:04 am

storm_raider je napisao/la:
čet jan 04, 2018 8:44 am
Nastavite ako mislite da je pametno.
Riders on the storm,
There's killer on the road. :kafa:
STRAŠNI ŽELJEZNIČAR!

LeBlue
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:04 am

Hadzijalagic je napisao/la:
čet jan 04, 2018 9:44 am
E cuj sad i Lendric ne valja haha. Pa on bi tek u ovoj ekipi trpao. U onoj proslogodisnjoj sve se guralo na njega i na Miroslava. Igre nije ni bilo, sve se svodilo na ono sto oni naprave. Vjerovatno nema nista od toga ali igrac tog kvaliteta je vazda dobrodosao bar ako igracki gledamo. Jeste lud i zbog toga je i meni bio pao u ocima ali da je kvalitet jeste.

I @storme bas si me razocarao sa ovom "pored Voje i KAJKUTA" nam naprijed niko ne treba". Nedo Bog da se Vojo sta povrijedi. Vidio bi treba li nam ili ne. Sasa kao prva opcija u napadu nije dovoljan za igru koju mi preferiramo u zadnje vrijeme..

Upravo tako, nasa trenutno raznolika igra bi ga cinila jos boljim. A zamisli sad da je Lendric nedo Bog u Sirokom, a Menalo igrao ulogu Miroslava ili npr za Zrinjski koji imaju i vise opcija u napadu.

ChWilla
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:06 am

ne može menalo igrati ulogu miroslava. ustvari ne može niko ko je sad u ligi. to su sve krila koja ulaze u sredinu da pucaju.

LeBlue
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:12 am

ChWilla je napisao/la:
čet jan 04, 2018 10:06 am
ne može menalo igrati ulogu miroslava. ustvari ne može niko ko je sad u ligi. to su sve krila koja ulaze u sredinu da pucaju.
Znaci Sablic nebi stavio Lendrica umjesto Cabraje a Menala ostavio kao ofanzivno lijevo krilo?

ChWilla
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:13 am

ne znam ja šta bi sablić uradio, ali menalo ne može igrati kao miroslav.

Veteran1965
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:13 am

Fala Bogu pa povratak Lendrića nije opcija. Ponavljam daleko mu kuća od Želje. Kako smo kratke pameti, od "pasa i karavana" javnog "pljuvanja" trenera ( a samim tim i kluba) problema u svlačionici, mahalanja...
Statistika i golovi stoje, ali stoji i da je bio ključni dio najinvalidnije ekipe Želje koja je prosula što djeca ne bi...
Ja bi se smio kladiti da bi "razvalio" ovu ekipu za mjesec ako bi se vratio. Loš karakter, i debelo nafuran..

Hadzijalagic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jan 04, 2018 10:14 am

ChWilla je napisao/la:koncept je potpuno drukčiji. mi sad imamo četiri igrača naprijed koji zaista nešto igraju zajedno. imamo drugu ulogu krila koja oba ulaze u sredinu. lendriću ili nekom lendriću bi se sve to moralo redefinisati i prilagoditi.
A sto bi mu se moralo prilagodjavati? On je i prije igrao za ekipu, u vise perioda bio jedini koji je ganjao i bio sposoban vrsiti visoki presing. Istina je da bi ga bilo tesko uglaviti pored Voje i Ramovica ako gledamo kako su oni odigrali polusezonu ali, bar po meni, je suludo ne zeliti u rotaciji igraca njegove kvalitete.

Njegovo ludilo je jedini razlog zbog kojeg bi ja imao dilemu..

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

ChWilla
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:18 am

zato što sve drukčije ide. nema tih lopti od kojih je on živio, ne igramo tako. nije on sebičan u klasičnom smislu niti sam ja to napisao.

sahmat
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:24 am

Vojo, Sinan, Lendric ubili bi ove ostale ekipe, Lendric trči ko nafiksan, Vojo i Sinan također. Mislim da nema ekipe koja bi to zaustavila
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

Milomir Odović!

mirzza
Kontakt:

čet jan 04, 2018 10:26 am

Bezveze je pricati o Lendricu kada ga nema, da bi bio prva postava bio bi, da bi promijenio sistem igre vjerovatno bi, ali bi imali centarfora ubicu, sto Vojo nije, ali Vojo radi druge stvari.
O psima, karavanama i ostalim glupostima, kada se onom sindikalcu nakon davljenja Kosorica, napadanja Zole, tuzbe sindikatu pred vaznu tekmu u Tuzli u govnjivim prostorijama oprostilo i dala mu se jos traka kao nagrada za sav taj prljavi posao, smetao bi Lendric zbog svog ponasanja. Smijesno.
Imamo Voju i Kajkuta i Mujagu, ne treba nam Lendric u ovom trenutku, ali ako se moze dovesti djaba na ljeto, treba ici na tu kartu. Za razumne novce, dakako.
Ova suplja prica po forumu je dokaz da Papac radi dobar posao, da se radi u tisini, bez bumova, fpetica i slicnih glupostii hajcanja.
Treba nastaviti u tisini u okviru porodice, a mi smo ovdje svi porodica, na forumu u zivotu, na tekmi.
Na tekmi 100 puta grlim nekoga koga prvi put vidim kada Zeljo da gol, starog, mladog, musko, zensko, sve nas veze Zeljo.
Veze sa porodicom treba cuvati i njegovati, a posebno paziti nasu djecu, jako sam osjetljiv na njih, to je nase, to mi odgajamo da bi nam pomogli, njih treba hvaliti i u njih ulagati i sta bude ne treba ih kuditi jer nisu svi Dzeko i ne mogu biti ili Seha.
Tako i Stanic, neko ko je 10 godina bio sa nama, odigrao 250 tekmi, on je nas, htio to neko priznati ili ne, niciji drugi nego nas. Otisao je, sretno mu bilo. Njegova je greska sto nece proslaviti duplu ove godine.
Sretna nova godina plava porodico, sto vise radosti i srece da dozivimo u 2018 a da nam se nikad ne ponovi onakav kraj kao u 2017.

Trenutno korisnika/ca: alombardo, cikazubo, CURVA, Google [Bot], IvanOsim, sastrane, Željezničar_1921 i 43 gosta.

Prijava  •  Registracija